Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) fLeSs válasza tom956ster (#8) üzenetére


fLeSs
nagyúr

FatalEror: a fegyencedzés jó volt kezdésnek, mert előtte kb. 2 éven keresztül csak döglöttem (azelőtt meg elég komolyan edzettem). Jó volt átmozgatásnak, a semminél több volt, és erősödtem vele (a nulláról nem volt nehéz :D).

tom956ster:
1. el kéne tudnom érni, bár eddig a rekordom 76 kg (ez a legkevesebb, amennyire valaha le tudtam fogyni, ennek hosszú története van)
2. 2437 grammot egészen pontosan... :D nemtom. Sztem nem vesztettem sokat, mert a karom és a combom olyan mint előtte, csak kevesebb zsírral, és a gyakorlatokban folyamatosan erősödtem
3. nem, ha tényleg nagyon kevés a zsír rajtam
4. az ülőmunka maradt. Vagyis a munka felében egyhelyben állok, a másik felében meg ülök (nincs sok különbség). Már összeírtam a következő időszakra az étrendemet:
~ 2500 kcal
~150 gr fehérje (annyi, mint diéta alatt)
~320 gr ch
~20 gr zsír

Szóval lényegében csak a ch-t emelem fel, ennyitől még nem kéne híznom, ha normális kajából viszem be (rizs, zabpehely, teljes kiőrlésű kenyér, bab, tömegnövelő edzés után).

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.