Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Jó táp is lehetne... De sajnos egy középkategóriás, vagy alatta levo ketes hiru tapgyarto belsejet kapta...

HEC belsovel a piacon nem sok baber terem... Ennel jobb tapok lesznek az arsavjaban..

Reszemrol

Inkabb egy EVGA GS/G2 széria 5-10év garival , Seasonic es Super Flower belekkel.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) DR|FTK|NG válasza Graphics (#1) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

+1, osztom a véleményedet, vagy olcsóbban Seasonic M12II 520 Evo és NZXT Hale 82 v2 550W(legtöbbször elég ennyi kakaó).

(#3) Cifu válasza Graphics (#1) üzenetére


Cifu
nagyúr

Már bocsi, ha nem ismert az ára, akkor miből gondolod, hogy lesznek jobb tápok az ársávjában? :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#4) bteebi válasza Cifu (#3) üzenetére


bteebi
veterán

Megérzés :U. Lehet, hogy amúgy csak simán nagyon nem értek hozzá, de szerintem egy 80+ Gold táp bele messze van a tákolmánytól, de javítsatok ki, ha tévedek. Nyilván fizikailag lehet tőle szebb-jobb-ügyesebb, de nagyon rossz nem lehet.

Mondjuk az említett Seasonic M12 520-assal én is sokáig szemeztem :U.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#5) Cifu válasza bteebi (#4) üzenetére


Cifu
nagyúr

Mert lehet, hogy teljesíti a 80+ Gold minősítést, de olcsó tranyók és IC-k vannak benne, gyenge minőségű PCB és forraszanyagok, olcsó, hamar felhangosodó ventivel van szerelve.

Pont azért kérdeztem én is, hogy miből gondolják, hogy az AeroCool esetleg nem a tőle megszokott, agresszaív árazással lövi be a tápokat? :F

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#6) bteebi válasza Cifu (#5) üzenetére


bteebi
veterán

"Mert lehet, hogy teljesíti a 80+ Gold minősítést, de olcsó tranyók és IC-k vannak benne, gyenge minőségű PCB és forraszanyagok, olcsó, hamar felhangosodó ventivel van szerelve."

A felvetések teljesen jogosak, de maradjunk annyiban, hogy egy teszt után okosabbak leszünk (lennénk). Én mondjuk valószínűleg túlságosan is optimista vagyok, minden bizonnyal tévesen :B.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#7) Graphics válasza Cifu (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Angol shopban mar arral talaltam meg, es kb a 650-es 28-30ezer forintot kostal.

Az alapjan nem rossz az ára, de szerintem nem ér annyit :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) bteebi válasza Graphics (#7) üzenetére


bteebi
veterán

Hát akkor már sokkal inkább Seasonic...

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#9) MZperX75


MZperX75
addikt

Floppy csatlakozó?

Azt mire lehet még használni?

(#10) Graphics válasza MZperX75 (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hangkártyák, ventivezérlők, perifériák.

Akad azért pár eszköz. Floppy csati téves megnevezés, mint ahogy a molex is

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) Borzoló


Borzoló
senior tag

Azert jol neznek ki. Jegyezzuk meg... :C

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#12) icp1970


icp1970
senior tag

A HEC nevezetű gyártó milyen országhoz tartozik?

(#13) Borzoló válasza icp1970 (#12) üzenetére


Borzoló
senior tag

Francia?

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#14) MMIX válasza icp1970 (#12) üzenetére


MMIX
addikt

(#15) Borzoló válasza MMIX (#14) üzenetére


Borzoló
senior tag

Akkor az :R :D

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#16) Cythyel válasza Graphics (#1) üzenetére


Cythyel
senior tag

Valahol osztom én is a véleményed, de az utánad hozzászólókét is. Egy teszt sokat mond majd, addig nem írnám le, mindenesetre én valahogy úgy vagyok az AeroCool-al, hogy maradjanak a házak és hűtők tervezésénél, mintsem a tápoknál.
Ha már táp, FSP-t kihagytad a felsorolásból mint táp és táp-belső gyártó. FSP Raider 550W 18-20k, és untig elég egy nem CF/SLI konfighoz, akár csúcs kártyával is.

(#17) jacint78 válasza bteebi (#4) üzenetére


jacint78
addikt

A hatásfok a legkevésbbé sem függ össze a minőséggel.

type your text here..

(#18) Cifu válasza Cythyel (#16) üzenetére


Cifu
nagyúr

Almát körtével. A hírben szereplő táp 80+ Gold minősítésű, félmoduláris táp. Az FSP Aurum széria nem moduláris...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#19) Graphics válasza Cythyel (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hosszú a lista , mindenkit nem sorolhatok fel, aki jó belsőt csinál.

Seasonic, FSP, Delta, Sirtec, Super Flower, Enhance Electronics, CWT / de középtől / , Enermax / már nem az igazi /.

Persze vannak olcsók és drágák, sok a jó táp, de a hulladék is :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20) jacint78 válasza Graphics (#19) üzenetére


jacint78
addikt

A Sirtec-el nem értek egyet....

type your text here..

(#21) MZperX75 válasza Graphics (#10) üzenetére


MZperX75
addikt

"Hangkártyák, ventivezérlők, perifériák.
Akad azért pár eszköz. Floppy csati téves megnevezés, mint ahogy a molex is"

köszi...választ. :B

[ Szerkesztve ]

(#22) Graphics válasza jacint78 (#20) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mi a gond a Sirtec-kel? :)

Az egyik legjobb a piacon.

szerk.: Már megtaláltam az okfejtésed, megértem az álláspontod. / szakmai részt most ne hozzuk át ide.

Mondjuk az, hogy Te Codegen szintjére teszed pl a CTG-ket.. Az vicces... meg, hogy Seasonicot se vennél a gépedbe.... Hát jó :D magánügyed, majd elolvasom az okfejtéseidet a témával kapcsolatosan...

Kíváncsi vagyok milyen tápod van :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) jacint78 válasza Graphics (#22) üzenetére


jacint78
addikt

Kíváncsi vagyok milyen tápod van

FSP belü BeQuiet teletömve nichicon-al. :) Amúgy tegnapi friss élmény egy Sirtec beles OCZ táppal, hogy a védelem IC eleve nem is működött, mert nem kapott PGI-t és PG-t ugyan nem jelzett, de a táp ettől még ment... :)) Eddig csak rossz tapasztalatom van a Sirtecekkel, ráadásul az olcsók (CTG például) tényleg olyan színvonalban vannak megcsinálva, mint a codegen, igazából ennyi.

type your text here..

(#24) Graphics válasza jacint78 (#23) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Értem, hát mindegy,ez ne legyen vitaalap, én túl mélyen nem vagyok benne minden tápcsaládban.

Mivel a CTG-k ára is elszállt a picsbe, így már más van ajánlható sávban. Én most Seasonicról Enhance-ra váltok.

De pl nekem csak Seasonic volt eddig, meg persze olcsó FSP-k is. Azért mert pl az FSP minden szegmensben szerintem jó, de azért minding vannak új és jó versenyzők.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.