Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Szerintem én nem vennék rohadt almát, legalábbis itthon. Túlárazott termékek, itthon minősíthetetlen szerviz központtal/tmx. Az ms ráállt a frissülő os mintájára. Köszöni szépen a win 8.1-ről frissített win 10-em teszi a dolgát hibátlanul, és semmi de semmi késztetést nem érzek hogy egy zárt os-el rendelkező hw/szoftver hibás ketyerét vegyek 800-1 millió forintért pc-t kiváltani... :U

(#2) Stanlee


Stanlee
őstag

Erdekes elemzes, velemeny. Szerintem az Apple jo iranyt vett fel azzal, hogy a iphone-ra erositett. Latni kell, hogy vannak iranyvaltasok az IT-ben ill. a tartalomfogyasztasban. Ahogy a 2000-es evek elejen mindenki temette a desktop gepeket es az uj irany a hordozhato gepekre terelodott at, most az emeberek a tartalmat tobbynire a telefonjukon keresztul kapjak meg, szoval erdemes ezen a vonalon maradni. Mi lesz a kovetkezo irany, azt nagyon senki nem tudja, de az biztos, hogy a mobil keszulekek maradnak a fo hasznalati eszkozok.

Mindenesetre nekem sajnos dragak maradnak az Apple termekei...

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#3) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Érdekes és jó összefoglalót kaptunk a témáról :R A divathullám még egy darabig kitart az Apple mellett, de már közel sincs annyira nagy hype a Mac-ek és iPhone-ok körül, mint évekkel ezelőtt. Hogy ez után mi lesz, szerintem már nem az Apple-ön múlik, hanem a konkurencián. Lásd MS a Surface-szel. És nem ők lesznek az egyedüliek.

[ Szerkesztve ]

(#4) aAron_ válasza Stanlee (#2) üzenetére


aAron_
őstag

Szerintem egy akkora cég, mint az Apple, nem teheti meg, hogy ne diverzifikálja a termék portfólióját. Egyedül csak az iphone-ra koncentrálni kockázatot jelent.

What is your ikigai?

(#5) Kasya


Kasya
nagyúr

Jo összefoglaló. De még mindig nem lenne megoldott az AirPod csatlakoztatása Mac-hez?

(#6) r4z válasza ->Raizen<- (#1) üzenetére


r4z
nagyúr

Annyi marhasag van ebben a rovid hozzaszolasban, hogy azt se tudom, hol kezdjem...

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#7) Stanlee válasza aAron_ (#4) üzenetére


Stanlee
őstag

Ha megnezed a K+F-re kiadott penz mennyiseget az Apple-nel, jol latszik, hogy keresik a sracok az uj dolgokat, csak nem nagyon mutogatjak a kulvilagnak, ill. ha van is nekik valami a tarsolyukban, akkor nagyon jol titkoljak. Az, hogy arra a termekre gyurnak ra, ami a legnagyobb hasznot hozza, ertheto. Minek a tobbi cucc, ha azoknak annyira hosszu a csereje kozotti idoszak, hogy nem eri meg oket gondozni.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#8) Alvin_ti4200 válasza Stanlee (#7) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Ezzel az eszmefuttatással egyetlen probléma van csak, hogy az Apple korábban nem a haszonszerzést tekintette a fejlesztési irány alapjának :(

(#9) #Chris


#Chris
tag

Az én véleményem, hogy akármennyire is divat most szidni az új macbook-ot, még mindig nem kapni nála jobb windows-os gépet. Ebből következik, hogy ha valaki a mac os-t szidja, semmi gond. Feltesz rá egy windows-t és kész.

Másik. Az apple azért nem fogja cserbenhagyni a mac vonalat, mert nem teheti meg. Azért nem, mert az iphone appokat mac-en csinálják. Ha nincs mac -> nincs app -> nincs iphone -> nincs pénz -> nincs apple.

Szóval ez a mac-ek körüli hiszti csak most egy felkapott sajtó szar, mert kell nekik a kattintás és ezen lovagolnak most. Touch bar tényleg egy bullshit, de a touch bar nélküli macbook pro sztem jól sikerült. Akksi idővel sincs baj. A 2db usb-c/tb3 pedig elég. Akinek sündisznó a laptopja, az elgondolkozhat azon, hogy tényleg laptop kell-e neki vagy egy asztali... Ja igen... és 2500 Ft egy usb-c - usb 3.0 átalakító, ha kellene. 2017-ben már kb. minden wireless vagy hálózaton át elérhető, kivéve a megjelenítők, de ahhoz meg elég jó alternatívát adnak az LG-vel.

(#10) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Bár mindig is drágállottam, azért be kell valljam, sok esetben tetszettek az Apple termékei. Az iphone is.
Egy iphone 6-al léptem be 2 éve az Apple-t használók táborába. Eleinte nagyon tetszett, de aztán felébredtem, hogy ez sem tökéletes eszköz. Az előlapi kamera elcsúszkál, a kijelző nyomásra kattog. Ilyet azóta sem láttam még semmilyen más telónál. De a legidegesítőbb, hogy a videózás során sokszor nem vesz fel hangot. Azóta számtalan frissiítés érkezett, de továbbra is megbízhatatlanul tudok videózni a készülékkel. Ilyen értékű telefonnál ez elfogadhatatlan szerintem. Nem vagyok benne biztos, hogy ha lecserélem a készülékem, megint iphone-t fogok venni.

[ Szerkesztve ]

(#11) Egon


Egon
nagyúr

Azt gondolom, hogy az egyszeri almás júzer az emlegetett szinergiát nem nagyon tudja más platformon megvalósítani. Android alapokon a normális asztali vas hiányzik, MS-t választva pedig a normális mobil oprendszer.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#12) buvartacsko


buvartacsko
addikt

"Arról nem is beszélve, hogy az AirPods névre hallgató vezeték nélküli fülhallgató, amiről természetesen külön videóban Jony Ive ódákat zengett, egy kifejezetten csúnya valami lett, amiről akkor még csak annyit lehetett tudni, hogy nevetségesen drága lesz. Azóta viszont kiderült, hogy ilyen-olyan gyártási problémák miatt elképzelhető, hogy az ünnepek előtt sem kerül már a boltokba. Két hónapos csúszás Tim Cooknál úgy látszik, simán belefér, Steve Jobs-nál ez elfogadhatatlan lett volna - már, ha rábólint egyáltalán egy ilyen borzadályra."

sajnos idáig sikerült elolvasni a cikket, mert ez kurvára szubjektív szerintem... arról nem is beszélve, hogy Jobs idején a fehér iPhone 4 többet késett mint az AirPods.

valamint, ha az AirPods csúnya, akkor az EarPods nem csúnya? Ugyanúgy néz ki, csak nincs kábele... fuck logic.

arról nem is beszélve, hogy a szaksajtó szerint az utóbbi idők legszerethetőbb Apple terméke, ami tényleg igazán Apple-ösre sikeredett, szerethető, és pontosan úgy működik ahogy azt bejelentették, én itt nem látok gondot.

az ára meg pontosan ugyanannyi mint a konkurencia hasonló termékei...

a Surface termékek tényleg baromi jóra sikerültek, le a kalappal, kár hogy itthon egyáltalán nem kaphatóak...

[ Szerkesztve ]

(#13) buvartacsko válasza Kasya (#5) üzenetére


buvartacsko
addikt

Az elejétől kezdve megoldott. Mindegyik eszközöddel kiválóan tudod használni amelyiken be vagy lépve a saját iCloud accountoddal.

(#14) bunfi válasza buvartacsko (#12) üzenetére


bunfi
őstag

"szaksajtó"? A magukat szakújságíróknak beállító konzumeridiótákra gondolsz?

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#15) buvartacsko válasza bunfi (#14) üzenetére


buvartacsko
addikt

igen persze. szóval szerinted is a prohardvernél dolgozik az összes valamire való, újságíró és azon kívűl mindenki hülye? értem. :)

mindig az jut erről az eszembe, mikor az egyik neves android portálon csináltak egy vaktesztet, és az iPhone nyerte a legjobb mobil kamera díjat. aztán jöttek a kommentek arról hogy meg lett hamisítva az eredmény stb.. :D :C

nem értem, miért olyan nehéz elismerni hogy az Applenek is vannak jó termékei, egyes hatereknek ez fizikai fájdalmat okoz szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

(#16) bozont válasza Egon (#11) üzenetére


bozont
veterán

Pont ezen gondolkoztam a cikk olvasása közben, ha a WP nem lenne annyira elhanyagolva, kaszálhatna az MS is. Mikor a MS is belépett a mobil piacra nagyon vártam hogy majd itt is valami Apple féle szinergia lesz majd (és úgy tűnt a közelgő Win10 majd ezt el is hozza). De sajnos nagyon elhalt ez a dolog, kár érte. Nem tudom a jövőben lesz-e még valami változás, fellendülés WP terén, de egyelőre nem úgy tűnik.

(#17) bunfi válasza buvartacsko (#15) üzenetére


bunfi
őstag

Az a baj, hogyha nincs viszonyítási alap és tapasztalat, akkor mire alapozza véleményét? Mi alapján állít fel rangsort? Az ilyen oldalakkal Dunát lehetne rekeszteni, míg a normális munkát végző emberek meg kiszorulnak (lásd. anandtech).

btw. hogy kicsit "fényezzem" magam, én is írogattam logoutra játékos kiegészítő teszteket, aztán amikor megláttam, hogy mit tesz le az asztalra a dobragab-jaffa-vanir trió átértékeltem és abbahagytam. miért? mert nem szerettem csinálni? dehogynem, csak ez nem csak rólam szól, amit manapság nem nagyon divat figyelembe venni.

De nem baj, hála nekik legalább kiderült, hogy az összes szervíz egy mocskos lehúzoda, hiszen az szifon6 kijelzőjét ki lehet cserélni egy tapadókoronggal és egy műanyag feszítővel :)

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#18) Runner_fxr válasza bozont (#16) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Az Apple egy olyan presztízst épített az iphone köré, hogy ezt nagyon nehéz lesz letörni. Még akkor is sok használója lesz ha már csak külcsínben lesz nívós termék.
A microsoft féle rendszer jó lett volna ha elterjed. A Nokiákat is kedveltem régen.

[ Szerkesztve ]

(#19) BoB válasza #Chris (#9) üzenetére


BoB
veterán

"Másik. Az apple azért nem fogja cserbenhagyni a mac vonalat, mert nem teheti meg. Azért nem, mert az iphone appokat mac-en csinálják. Ha nincs mac -> nincs app -> nincs iphone -> nincs pénz -> nincs apple."

Teljesen lényegtelen. Ha nincs mac, kiadják a fejlesztői eszközöket windows vagy akármilyen más platformra.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#20) bbattila92 válasza buvartacsko (#12) üzenetére


bbattila92
csendes tag

"az ára meg pontosan ugyanannyi mint a konkurencia hasonló termékei..."

Most komolyan...? Audiofilként és hangtechnikus tanoncként ennek tudnék ellentmondani.
Alapból a háromfeles jack kilövése agyeldobást okozott nálam apple téren. Addig legalább megértettem, hogy van, ami szerethető benne (főleg az alacsony iQ-val rendelkező társadalom önkéntesen kiemelkedő példányai között), de most már...? Zokninak sem használnám ezt a zájfónt. Nevetséges termék, elavult technológiával, rohanva a trendek után, amit valaha ő diktált, az "innovációk" pedig zsákutcák, tele rosszarcú késelőkkel és olcsó prostituáltakkal. Congratulations, Apple...

(#21) merkucyo


merkucyo
aktív tag

"Surface Studio - egy új és izgalmas korszak kezdete lehet"

Jobb lesz az folytatásnak, az 5K-s iMac már akkor volt, mikor legtöbben még csak a netről hallottunk 4k-s tévéről és társairól...

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#22) buvartacsko válasza bbattila92 (#20) üzenetére


buvartacsko
addikt

fogalmam sincs, hogy jön ide az iPhone, mikor az AirPodsról beszéltem. :) de ha a tudásod és a tapasztalatod is hasonló mennyiségű és minőségű mint az értő olvasásod akkor inkább innentől nem adok a véleményedre. :) leülhetsz, egyes.

másrészt nyugodtan megnézheted a Samsung Galaxy árát, vagy a Google Pixelét, nem olcsóbb sokkal mint egy új iPhone.

valamint ha szerinted elavult technológia, akkor nagyon el vagy tévedve. :)

(#23) bbattila92 válasza buvartacsko (#22) üzenetére


bbattila92
csendes tag

Hmm. Az első mondatom szólt a fülhallgatóról, a többi az iphone-ról. Lehet jobban külön kellett volna választanom.
Igen, elavult technológiának nevezem a szifont, főleg a kialakítás és a kijelző miatt. A ram mennyisége is lehetne jobb, igaz, a processzor hasít... bár nem tudom, ki mikor használta ki teljes mértékben egy mobilkészülék processzorát, vagy hiányzott neki pár mhz a felhasználás 98,5%-ban. Nevetséges, hogy közel tizedannyi áron már ugyanilyen kijelzővel és memóriával szerelt készülékeket lehet kapni a piacon, bővíthető tárhellyel és jobban személyre szabható oprendszerrel.

(#24) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ráfér az Applere egy kis szopás, hogy kisebb legyen az arcuk és a luxusprofit rátájuk.

(#25) Dr. Akula válasza merkucyo (#21) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ismered ugye a mondást, hogy az MS-nél minden a 3. verziónál kezd működni. A Netscape se ismerte, sőt kiröhögte az MS piacmegosztási ajánlatát, azóta már őket nem ismeri senki.

[ Szerkesztve ]

(#26) buvartacsko válasza bbattila92 (#23) üzenetére


buvartacsko
addikt

szerinted a többi gyártó, hasonló 50-60 ezres bt fülese audiofileknek szól? vagy mi?

nem értem miért vezetékes audiofil termékekhez kell hasonlítani egy BT fülest. :)

kurva jó, hogy a többi androidos telefonban is van 6-8GB ram, mégis pontosan annyiszor, vagy többször töltenek újra mindent mint a 2GB-os iPhone, hiányzik is így a több (nem jobb, hanem több, érted?) memória... ja nem!

ha számodra elavult, akkor szerencsére tudsz választani mást, senki fejéhez nem tartanak pisztolyt hogy ezt vegye. :)

elhiszed hogy létezik olyan ember akinek semmi igénye nincs arra hogy délután mikor hazaérkezett akkor ne azzal foglalkozzon hogy új kernelt forgasson a telefonjára, meg új romot vadásszon xda developersről? hogy tovább menjek, van akit az sem érdekel hogy minden nap új hello kitty ikonjai legyenek... az ilyen embereknek nem hiányzik az android testreszabhatósága.

(#27) buvartacsko válasza merkucyo (#21) üzenetére


buvartacsko
addikt

kár ezzel vitatkozni, a surface studio, tényleg egy izgalmas és szuper termék lett. pár éve elképzelhetetlen volt hogy a microsoft ilyen terméket villantson.

(#28) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Ahogy én látom, mindkét gyártó a piac nagyon kicsi szeletét célozza, a prémium szegmenset. Egy nagy különbség van. A Surface szériának van bőven olcsóbb windowsos alternatívája, de iOS-re, Mac OS-re nincs...legalábbis hivatalosan. A surface studio kivétel, de azt tényleg csak milliomosok és profi grafikusok választása.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#29) adamssss


adamssss
veterán

Nagyon tetszett az írás, nekem 10/10. Benne van minden a mostani helyzetről, de azt nem dramatizálja.

Szerintem Tim Cook egy menedzser aki operatív feladatok végig veresére tökéletes, viszont nem vezető. Az Apple élére nem feltétlenül egy zsarnok kell, de mindenképp egy olyan karizmatikus személy akinek van egy víziója (ami nem a részvényárfolyamok duzzasztásában merül ki) és emögé a kisugárzásával be tudja állítani az egész céget, annak minden dolgozóját. Szerintem Tim Cook nem ez a személy.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#30) Alvin_ti4200 válasza merkucyo (#21) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

A Microsoftnál lehet új és izgalmas korszak kezdete, nyilván nem arra akartam célozni, hogy feltalálták az All-In-One PC-ket ;)

(#31) UnA


UnA
Korrektor

Nekem csak a címválasztás nem tetszik, mert sok köze nincs a cikkhez. Egy fél mondatban szerepel az, hogy a Microsoft feltételezi ezt... Az ilyen típusú "híreket" általában messze el kell kerülni, mert ez inkább gyártói marketing.

(#32) Solten


Solten
addikt

A hatalmas keszpenzallomanynak meg a markafanatizmusnak hala meg jol fog menni az Apple szekere egy ideig, de ahogy a cikkiro ravilagitott, a viharfelhok gyulekeznek.
Steve Jobs potolhatatlan, o a maximalizmust "es csak mukodik" szellemiseget kepviselte (ugyan becsuszott egy ket baki ez elkerulhetetlen) egyreszt ez tette a ceget egyedive, kulonlegesse. Kis portfoliora koncentraltak de teljes precizitassal. Ennek vege, az Apple atvaltozott egy olyan cegge ami bevalallja a hibait vagyis inkabb TERVEZNEK veluk ezentul.

Saor Alba

(#33) bunfi válasza buvartacsko (#26) üzenetére


bunfi
őstag

elhiszed hogy létezik olyan ember akinek semmi igénye nincs arra hogy délután mikor hazaérkezett akkor ne azzal foglalkozzon hogy új kernelt forgasson a telefonjára, meg új romot vadásszon xda developersről? hogy tovább menjek, van akit az sem érdekel hogy minden nap új hello kitty ikonjai legyenek... az ilyen embereknek nem hiányzik az android testreszabhatósága.

kikéred magadnak az általánosítást és az apple termékek "lekezelését", majd... sajnálatos, de azt kell közölnöm Önnel, hogy fanboyizmust diagnosztizáltunk.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#34) cami][us


cami][us
senior tag

Kár a mobil gpu-ért, de ha lehetne használni külön a kijelzőt, az nem lenne rossz. A gagyi korong mondjuk nem kellett volna.

(#35) Wesder válasza buvartacsko (#26) üzenetére


Wesder
félisten

Istenem... Nem 2010 van, hogy kernelt, meg ROM-ot kelljen vadàszni a telefon működéséhez. Neked meg azt nehéz megértened, hogy az Android màr rég nem az aminek te hiszed/gondolod.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36) #81556480


#81556480
törölt tag

ötödik olvasásra rájöttem hogy nem Macsek . De ki az a macsek ?

(#37) Alvin_ti4200 válasza #81556480 (#36) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Tettem oda egy amúgy hiányző kötőjelet, köszi :R

(#38) #81556480 válasza Alvin_ti4200 (#37) üzenetére


#81556480
törölt tag

Pedig nem kötekedni akartam :D Tényleg félreolvastam

(#39) xedos


xedos
addikt

Ha valaki megoldaná, hogy a tagelt képeimet át tudjam vinni tagekkel, lehet a fő gépemmel is visszaállnék Win10-re...
Amit az MS mutat, az újratömörítéssel jár :-( [link]

[ Szerkesztve ]

(#40) Stanlee válasza Solten (#32) üzenetére


Stanlee
őstag

Szerintem: a nagyon sok K+F penz miatt olyan teruletekre is belephetne az Apple, amik most meg nem szorosan tartoznak a fo portfoliojaba. Csak par pelda. Energetika: akkumulatortechnologia (en pl. elgondolkoznek azon, hogy egy gyengebb hw-u applet vegyek, ha olyan akkut fejlesztenenek, aminek hala a mostani meretekben 4-5x-os mennyisegu delejt tudnanak tarolni, es a felhasznalas szeles tarhaza lenne elottuk), napelemek hatasfokanak noveles, stb.

Mibol tartana nekik mondjuk egy a Siemens, Philips vagy GE egeszsegugyi aganal jobbat kialakitani? Egeszsegugyben is lehetne kimagaslo dolgokat letrehozni, csak akarat kell, penz az van naluk.

Igen, ha a penz nagyobbik reszet arra koltik, hogy meg lekerekitettebb legyen a telefon, vagy novelik a processzor teljesitmenyet, akkor az nem nagy elorehaladas, mert az atlaguser nem fogja megerezni, hogy bongeszes kozben a proci 10%-on vagy 20%-on porog. Es igen, hianyolom hogy nincs naluk olyan fejlesztes, mint Jobs idejeben. Akkoriban a 3-as szeriatol kezdve a 4s-ig szinte mindig kivanalmat ereztem arra, hogy legyen iphone-om, mert mindig tobbet tudott, mint a tobbiek. Most? Nem erzek kivanalmat a telefonra, fuggetlenul attol, hogy megengedhetem-e magamnak vagy sem.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#41) bunfi válasza Stanlee (#40) üzenetére


bunfi
őstag

Ezeken a területeken nincs luxusprofit.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#42) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Na, most hogy kirohogtem magamat a keves lirai szosszeneten amit par emberke kitolt (unix mint zart rendszer... jajj, remelem lesz meg lejjebb hulyesegben) elmondom a velemenyemet az egeszrol:

Igazan otthagynam a francba a Mac-et ha lenne kevesbe kompromisszumos alternativa. Notebook-ban van (no nem a pistikes gamer szarokban, hanem az XPS-ekben) de rendszerben mar nem igazan...

Hogy gyors legyek: a Windows 10 a 2010-es "regi" Modern designnyelv alapjainak meggyalazasa, se a szinek, se a layout, se az ikonografia, se a tipografia nem mukodik. A regi Modern (vagy hivjam Metro-nak?) gyonyoru es ma is frissnek hato volt tele bravurokkal, ez meg olyan mintha egy negyvenes eveiben jaro, designtapasztalattal nem rendelkezo webcoder dobta volna ossze. A felhasznalasi elmeny az olyan hogy parhetente fel ora boven eleg belole...

Elmennek OS X-rol, erzodik a redmondiakon hogy otlet az van (meg - a legnagyobb oromomre - lopkodjak is a funkciokat almaektol hogy konnyebb legyen valtani), csak a kivitelezes igenytelen. Pedig mar Bash is van, hajajj...

Az a baj, hogy az Apple nagyon beasta magat: remek trackpadtamogatas, jo UX, de megy a hereles es a bugok is folyamatosan elokaszkalnak... pelda erre a "GPU hibakrol" szolo hirek az uj MBP-nel, ami csak annyi volt hogy a framebuffer megint beszart. Ez a hiba mind az ElCap, mind a Sierra betaiban jelen volt, release-re eltuntek csakhogy most a 10.12.1-es frissites visszahozta. Erdekes... de inkabb idegoloen zavaro, mert az en 4 eves gepem is erintett lett, raadasul eleg szivatosan: mirroringban az egesz kepernyo tele volt hibakkal, konkretan nem lehetett vele semmit csinalni, csak egy megoldas volt: hogy atallitottam extendedre a kepernyot ha kulso monitor vagy tv csungott a gepen. Elvileg az uj frissites megoldotta, de arra meg nem frissitek az akkukidokijelzos tortenet miatt - es ez vezet el nagyjabol oda hogy mi a bajom az Apple-el most. Ez lett volna a legutolso pohar, csak mire valtsak...

Maximalisan megertem azokat akik valtanak, bennem sajnos nincs meg a kello dolog hozza. Pedig menekulnek, ha lenne kenyelmes es esztetikus alternativa...de az meg varat magara egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#43) Eastman válasza buvartacsko (#26) üzenetére


Eastman
őstag

50-60 ezer? AirPods? Hm.

Sportoláshoz kapható majd hozzá fehér iWire vagy iKnot, hogy ne hagyd el a felét?

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#44) Farkas82 válasza bunfi (#41) üzenetére


Farkas82
tag

Pont az egészségügy területén van a legnagyobb extraprofit! Egy altatógép 20-30 millió forintba is kerülhet, egy intenzives betegmonitor (ami tényleg semmi más csak egy kis felbontású kijelzö egy elavult számítógép hardwerrel egy müanyag házban) meg több százezer forint.

(#45) buvartacsko válasza Eastman (#43) üzenetére


buvartacsko
addikt

Ez nem sport füles ahogy az EarPods sem az. Arra ott van a PowerBeats szinten W1-el, vagy a BeatsX.

(#46) zseko


zseko
veterán

Black Friday alatt megnyomkodtam egy Surface Pro-t. Hát én vennék, de igen drága volt :)

HR24.hu

(#47) szijartg


szijartg
senior tag

Na, ezért a cikkért felesleges volt felkelnie az írónak.

Szerintem én nem vennék rohadt almát, legalábbis itthon. Túlárazott termékek, itthon minősíthetetlen szerviz központtal/tmx. meg az ilyen szakértői hsz. gazdáknak is!

[ Szerkesztve ]

(#48) movax válasza tDr1v3r (#42) üzenetére


movax
őstag

Érdekes funkcióértelmezése egy oprendszernek ez az esztétizálás. :)

(#49) r4z válasza movax (#48) üzenetére


r4z
nagyúr

Az esztetika a kisebbik gond (meg ha szerintem is eleg gany a W10), az ergonomia sokkal komolyabb problema.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#50) tDr1v3r válasza movax (#48) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Erdekes vagy sem, en nem vagyok kepes gagyin kinezo rendszert hasznalni. Pomt ezert nincs mar iPhone-om se.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.