Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) spawn21


spawn21
veterán

szegények nagyon vérszegények

iPhone 13p

(#2) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

Nehogy már így nézzenek ki! Olyan mintha a kishugom jáccot volna valami műanyaggal meg üveggel és összeragasztotta volna őket tetszőlegesen.

Fúúúúúújjjj, becsúf lenne ez így!

Vuff.

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#3) foxymaci


foxymaci
senior tag

hát elég randa, de bízom benne hogy nem ilyen lesz.

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#4) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Az az Antutu pont :Y

(Remelem nem csak cseleznek es Antutu alatt arra a rovid idore kap egy kis oc-t)

(#5) Kasya


Kasya
nagyúr

Elegge also-kozepkategorias dizajnnak tunik. Ugyanakkor vastagnak, ami lehet tenyleg nagyobb akkut eredmenyez.
Az Edge nagyobb kijelzojet udvozlendonek tartom.

Az a 3D eredmeny eleg brutalnak tunik...

(#4) Darth_Revan: az oc az UX pont novekedeset magyarazhatna, de ekkora 3D-t? Aztan lehet megoldhato...

[ Szerkesztve ]

(#6) Csarli85


Csarli85
aktív tag

A normál S7 elég szépnek néz ki. És ahogy elnézem végre lesz normális fekete szín belőle. Nagyom bejön hátulról. Le van kerekitve, sokkal jobban lehet majd megmarkolni szerintem. A vízállóság is elég vonzó nekem.

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#7) Csarli85 válasza Kasya (#5) üzenetére


Csarli85
aktív tag

Nekem ez a castagság pont hogy bejön. Az s3 mat is sokkal kenyelmesebben lehetett fogni, egy nagyobb aksival. Mert vastagabb volt és kerek a hátulja.

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#8) Ádám16


Ádám16
addikt

Nekem az S6 ennel jobban bejön. Az sem orvendetes, hogy az edge nagyobb lett. szerintem jo volt iden ugy, hogy vot edge+.
Szerintem igy fog kinézni, a regebben kiszivárgott képeken is ugyanez volt látható.

(#9) #79335424 válasza Csarli85 (#6) üzenetére


#79335424
törölt tag

"Nagyom bejön hátulról. Le van kerekitve, sokkal jobban lehet majd megmarkolni szerintem."

Most egy telóról van szó? ;]

(#11) Obyboy


Obyboy
addikt

Ez a csillogós, ujjlenyomat gyűjtős műanyag hátlap nagyon gáz. :(

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#12) Zolik


Zolik
senior tag

az a baj hogy ez alapján mindenki egyből fikázni kezdi (tényleg nem túl jó), de várjuk már meg végleges bemutatót könyörgöm!!! ha akkor is ilyen lesz akkor lehet köpködni (bár kétlem).

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#13) leslien


leslien
nagyúr

akkor a cserélhető akkumulátort buktuk.. ja és kíváncsi leszek vízállóság tesztre majd.. minden benevezek egy S7 edge re majd ... :DDD

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#14) Decske


Decske
aktív tag

Na ilyen ronda telefont is régen láttam. A Galaxy S2 óta S-szériás telefonnak nem tud szép formatervet tervezni a Samsung.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#15) #67656192


#67656192
törölt tag

Nem nagyon tetszik. Olyan mint egy szappan fémcsikkal. Na de ennél fontosabb, hogy fog viselkedni.

(#16) Ricardo válasza Decske (#14) üzenetére


Ricardo
félisten

Az S6 szerintem szép lett.

(#17) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Ezt a fosszar also gombot felejtenek mar el

(#18) gerii


gerii
addikt

Egy egész lakkgyárat ráfújtak ezekre...

(#19) bulikavagyok válasza szabi__memo (#17) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Remélem rajta hagyják még legalább 2-3 évig. Nem igazán szeretnék olyan telót, aminek az előlapján csak virtuális gombok vannak..
Egyébként ez a "szappantartó" hátlap kicsit sem tetszik egyelőre.. :N

[ Szerkesztve ]

(#20) janeszgol válasza szabi__memo (#17) üzenetére


janeszgol
félisten

Az a gomb kell oda. Hasznos.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#21) szabi__memo válasza bulikavagyok (#19) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Felsz, hogy annyira szar sw-t adnak, hogy nem mukodik a virtualis billentyuzet? Nekem sosem volt meg gondom a vitualis billenyuzettel, pedig evekig 3+ hasznaltam olyan telokat amin csak az volt.
Ha meg mar nem virtualis akkor legyen erinteserzekeny ne ez a szar nyomogombos fos.

#20: mitol hasznosabb azzal hogy nyomogombos minthogy erinteserzekeny, kapacitiv lenne?

[ Szerkesztve ]

(#22) bulikavagyok válasza szabi__memo (#21) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem félek ettől. Kicsit sem. Inkább csak zavar, h így sok esetben kisebb lesz a "hasznos" képméret. Lehet, h megtudnám szokni, de egyelőre nem akarom. Szerintem ez így tökéletes.. :R

[ Szerkesztve ]

(#23) janeszgol válasza szabi__memo (#21) üzenetére


janeszgol
félisten

Érintésérzékeny csak két funkciós, míg a fizikai három is tud lenni. (Lásd Alcatel Pop up 5 videót.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#24) bedibazsa válasza bulikavagyok (#22) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Értem, mit mondasz, és jogos is. De sok alkalmazásban el tudod rejteni a szoftveres gombokat és nem lesz zavaró. Szerintem hót mindegy, milyen a gomb, csak működjön. 😃

[ Szerkesztve ]

(#25) sanyijedi válasza Obyboy (#11) üzenetére


sanyijedi
őstag

hát igen, az nem a legjobb de maga a szín nem rossz. nekem tetszik.
az nem rossz hogy a felső samsung felírat eltűnt, de akkor legalább kihasználhatták volna azt a helyet valamire

(#13) leslien
majd jönnek a "kamu" 2 napos üzemidővel és azzal indokolják, hogy nem kell cserélhető akksi

(#19) bulikavagyok
igen, igen! gombok forever!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#26) bulikavagyok válasza bedibazsa (#24) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Persze vágom, h a legtöbb alkalmazásnál eltűnnek a gombok, de a home screen-en mindig láthatóak. Én meg leginkább ott szoktam "bolyongani". :B Tele vagyok widgetek-el, a legtöbb alkalmazást így kezelem.

[ Szerkesztve ]

(#27) Zolik válasza szabi__memo (#21) üzenetére


Zolik
senior tag

szerinted az apple miért nem vette még le a fizikai gombot? pont ugyan ezek okokból.
én se szeretem a csak virtuális gombokat:
1) mert nem érzed ha megnyomod
2) mert ha épp kesztyű van rajtad akkor is fel tudod venni a hívást, nem kell szenvedned a húzgálással
3) mert (pl ) s6-nál ha zárt képernyőn lenyomod 2x gyorsan egyből a kamerát hozza be (ilyet is tud a vr gombos teló??)
4) mert jó design esetén nincs kilóméteres üres kihasználatlan káva a telefon alján
4/a) így nem veszik el a VR gombok a helyet a kijelzőből ezzel csökkentve a hasznos képméretet
5) mert egy alkalmazásból egyből ki tudok lépni a főmenübe nem kell keresgetnem hogy most hova tűntek a VR gombok.

stb stb...

persze lehetnek előnyei is, de engem nem győzött meg. maradok az ósdinál.

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#28) xmaas


xmaas
őstag

Az elso kepen az a keszulek tenyleg ugy nezz ki mintha " lebukott " csak a foldre nem mashova :)

Hat nekem egyik se jonn be remelem nem igy fognak kinezni , szinte egy az egyben a S6 , note 5 formaja koszon vissza

(#29) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nem üveg hatása van képen annak a hátlapnak, de lehet valami fólia van rajta. Maga a küllem a megszokott, most valamiért jobban tetszik, lehet az enyhén sötétebb színhasználat elegánsabbá tette.

Finn the human

(#30) Kasya válasza Zolik (#27) üzenetére


Kasya
nagyúr

1) mert nem érzed ha megnyomod
Nem, de miert is kellene? -1 dolog ami elromolhat, lotyoghet.

2) mert ha épp kesztyű van rajtad akkor is fel tudod venni a hívást, nem kell szenvedned a húzgálással
Nem, de megoldhato lehetne, lsd. pl. Lumia telefonok.

3) mert (pl ) s6-nál ha zárt képernyőn lenyomod 2x gyorsan egyből a kamerát hozza be (ilyet is tud a vr gombos teló??)
Megoldhato lehetne oldali gombokra tenni a funkciot.

4) mert jó design esetén nincs kilóméteres üres kihasználatlan káva a telefon alján
Ez jo pont.

4/a) így nem veszik el a VR gombok a helyet a kijelzőből ezzel csökkentve a hasznos képméretet
5) mert egy alkalmazásból egyből ki tudok lépni a főmenübe nem kell keresgetnem hogy most hova tűntek a VR gombok.
Mondjuk ez nem nagy kunszt, mert eleg jol kezeli a rendszer.

(#31) szabi__memo válasza Zolik (#27) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Az apple szerintem csak probal maradni az eredeti megoldasnal es nem valtoztatni valamin amit mar megszoktatott a vasarloival. Mint a kis kijelzo... de szerintem meg fogjak lepni, ahogy a samsung is elobb utobb. Mar csak azert is hulyeseg hibaerzekenyebb, de teny hogy van olyan helyzet mint amit emlitettel, amikor jobb, vagy tobb funkciot ad. Nekem is most samsung van es en pl utalom ezt a gombot.
A 4. pontos okok targytalanok erinteserzekeny gombnal amik meg szerintem mindig jobbak mint ez a nyomogombos.

Amugy ha ez egy olyan jo dolog lenne tobb gyarto is ezt preferalna. De az irany szerintem a forditottja, es inkabb az varhato hogy elobb utobb, inkabb elobb, fog eltunni az apple/samsung telokon

[ Szerkesztve ]

(#32) Juhaszatti válasza Zolik (#27) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Évek óta csak kapacitív gombos telefonokat használok. Több funkciót is lehet a home gombomhoz társítani, pl 2x lenyomom azonnal fényképez.
Háttérvilágításos, tehát ezzel sincs gond. A virtuális gombokat én sem szeretem, pont ezért kerestem kapacitívat.
Számomra ez kényelmesebb és esztétikusabb is mint a fizikai, és nem vesz el helyet a kijelzőből mint a virtuális.

[ Szerkesztve ]

(#33) #79335424 válasza bulikavagyok (#19) üzenetére


#79335424
törölt tag

+1
És remélem, hogy integrálják bele az ujjlenyomat szkennert! Elkeserít az egyre terjedő virtuális gomb és hátlapi szkenner irányzat. Autóvezetésből élek. Hallottak már a gyártók autós tartókról? Kotorásznom kéne a hátlap és a szélvédő között a feloldáshoz?

(#34) Juhaszatti válasza #79335424 (#33) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Szerencsére sok telefonban ott a duplakoppos feloldás, pont ezért.

(#35) Hobbbyt válasza Ádám16 (#8) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Én sem értem, hogy miért kellett a sima Edge kijelzőjét 5.5 colra növelni. Bőven elég volt az 5.1 col, akinek meg nagyobb kellett annak ott volt az Edge+

Mindegy, van még ~2 évük megcsinálni azt a telefont amire majd le szeretném cserélni az S6 Edge-t. De hogy 5-5.1 colnál nagyobbat nem fogok venni, az tuti. Szóval hajrá.

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#36) #79335424 válasza Juhaszatti (#34) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az enyém is tudja, de az másról szól. Az ujjlenyomatos egyben a zárat is oldja, a duplakopp viszont nem. Autóban pedig gáz a kóddal b...kodni. Most úgy oldottam meg, hogy ha aktív kapcsolatban van a telóm a karperecemmel, akkor nem kér kódot a feloldáshoz. De, az ujjlenyomatos feloldást jobbnak tartom.

[ Szerkesztve ]

(#37) Clander


Clander
tag

Nekem se nyerte el a tetszésem, várni kéne még azzal a bemutatóval aztán majd kiderül..Meg amúgy is kézbe fogva általában jobban néznek ki a telók, legalább is szerintem.

(#38) Clander válasza Kasya (#30) üzenetére


Clander
tag

Azért van 1-2 gyártó akinek van erre megoldása.. pl LG. Kesztyűben felveszem a telefont (Oda rakom a fülemhez..) Alkalmazásoknál a virtuális gomb eltüntethető..

[ Szerkesztve ]

(#39) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Szépek.

(#40) #67656192 válasza janeszgol (#20) üzenetére


#67656192
törölt tag

Kell bizony, anélkül nincs Samsung. Ezenkívül ronda lenne az alsó káva üresen.

[ Szerkesztve ]

(#41) judas13


judas13
addikt

Remélem ez fake.
Ritka ronda a cucc.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#42) Ákkk válasza Kasya (#30) üzenetére


Ákkk
addikt

+1
Az ujlenyomatolvasó miatt is jó dolog a nem kapacitiv gomb.
Clander
Jó megoldás lenne amire érvelsz de kb az esetek 30 % ban nem működik rendesen pont amikor igazán szükség lenne rá,elég sokszor cserbenhagyot ez a szoftveres feature a másik márkájú csúcskészülékeken.

[ Szerkesztve ]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#43) #79335424 válasza Clander (#38) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az Xposed Additions -nak is van erre megoldása. Átprogramozhatod a hardvergombokat. Nálam a "hangerő le" hosszan nyomva némít, a "fel" oldja a némítást. Bejövő hívásnál a kamera gombom rövid nyomásra fogadja, hosszúra elutasítja a hívást, egyéb esetben pedig a "zseblámpát" kapcsolja.

(#44) bozont


bozont
veterán

Hát nem tudom. Mikor a fizikai nyomógombos Galy Ace-t váltottam érintőképernyős Sony-ra, zavart azért a hiánya de megszoktam. Később úgy voltam vele, hogy tényleg ne mis kell. Aztán most megint olyan telefonom van (Meizu Pro 5) amin nincsenek virtuális gombok, viszont van egy fizikai gomb az elején, ami egyben érintésérzékeny és ujjlenyomat olvasó is. Soha többet virtuális gombok! Csak a helyet foglalják a kijelzőn.

(#45) Lord Sidious válasza janeszgol (#23) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Sot 4 is :) last iPhone i6-tol.

(#46) Juhaszatti válasza Clander (#38) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Elég sok gyártónak lehet, amit írtál azt a közel 1,5 éve kiadott Lenovom is tudja.

(#47) bulikavagyok válasza bozont (#44) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én is így vagyok ezzel.. Valószínűleg meg tudnám szokni a fizikai home gomb hiányát, de nem akarom! :))

[ Szerkesztve ]

(#48) hemaka


hemaka
nagyúr

micsoda friss design :D

(#49) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Hát szerintem pedig nem néz ki rosszul, sőt... Ami nekem nem tetszett az s6-ban az a króm keret a kamera körül, itt meg azért egy kicsit szebben van megoldva, én azért kíváncsian várom, hogy milyen lesz :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#50) fornettisuti


fornettisuti
veterán

drága kenyér... az a hátlap :U

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.