Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vlaho


vlaho
aktív tag

Ohhh mit látok???
Újra itt,nagyon örülök ennek,imádom olvasni a naplóidat.Nagyon köszönöm,hogy visszatértél!
:R

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#2) escape


escape
aktív tag

Ma is megérte felkelnem :D

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#3) JanFe


JanFe
aktív tag

Koszonom a beszamolot. Jo ujra olvasni :)

"There is nothing permanent except change"

(#4) jerry311


jerry311
nagyúr

Mint hamvaiból a főnix... :DDD

(#5) HummeRC


HummeRC
senior tag

Ééés mégis mozog a föld készül napló... :Y :C

Köszönjük szépen a beszámolót. :R

(#6) joey04


joey04
titán

Hiányzott már nagyon!

Köszönjük!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) JossZombie


JossZombie
csendes tag

Nagyon kafa ! ! ! :Y

Az élet egy szar játék, de a grafika nagyon ott van...

(#8) JossZombie


JossZombie
csendes tag

Köszönjük ! :R :C :R

Az élet egy szar játék, de a grafika nagyon ott van...

(#9) lovilovi01


lovilovi01
csendes tag

Isten hozott újra itthon Lacibácsi!!!!!!!!!!!!

(#10) Rob02


Rob02
csendes tag

Köszönjük! :R

Nagyon örülök hogy visszatértél, jó volt újra olvasni az írásodat! :)

(#11) Lauda


Lauda
félisten

Grat az uj cikkhez!

Ez a maszek vilag ilyen lesz, vagy meg rosszabb, de legalabb van melo.

(#12) egybarát


egybarát
csendes tag

Köszönjük nagyon jó :))

(#13) Pukkancs


Pukkancs
tag

Ez nagyon jól esett egy két óráig tartó matekpélda oldása után :D

(#14) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Szeretnék megkérni mindenkit, hogy ne küldjetek "mikor jön már" lényegű privátokat a naplóval kapcsolatban. Többek között azért is lett vége ugye nem régen, mert átment a dolog egyfajta követelőzésbe. Majd jön amikor lesz, ha lesz akkor meg jön. Szóval türelem, lesz napló folytatás. :R

(#15) zazahoho


zazahoho
őstag

köszönjük a folytatást :R

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#16) lesaux


lesaux
veterán

Show must go on.
Helyes! :)

(#17) Davyd87


Davyd87
csendes tag

Kőszőnőm Laci bátyja!Jól eset újra olvasni, már nagyon hiányzott az irásod!Szóritok, hogy végre hazafele keveredj!További jó utat!!!!!!!!!!!!!

Nem félek, amíg élek, várnak a messzeségek, városok, országút pora. Napfényben, zord télben,minden nap, minden éjjel vándorlok, nem állok meg SOHA..

(#18) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Köszönjük a 24. részt. :)

Norma van? Fizu jobb lett?

(#19) gamek!ller válasza SzalaiG (#18) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Norma nincs, a fogyasztást nem nézik. Fizu ugyan annyi mint volt km-enként, de 11.000 a garantált + alapbér.

(#20) hemaka válasza gamek!ller (#19) üzenetére


hemaka
nagyúr

Az egesz korrekt. Fatereknal sincs norma, meg a fogyasztast sem merik, cserebe a kamion allandoan lerohad. Szinte havi rendszeresseggel. :/

(#21) ArSeTh


ArSeTh
csendes tag

Silozas nemerdekel ? :)

(#22) tancoskata


tancoskata
csendes tag

Juhééééé! Nagyon örülök!!!!!!
Mi volt az a majdnem tettlegesség???? :)
Tessék kifejteni bővebben!

(#23) egybarát


egybarát
csendes tag

Nekem is van egy aranyos barátom aki kamionozik, és hát tőle nem csak a szépet hallom... elég sokat mesél az ugy nevezet állatkertről....... nemis értem mért ellenségesek a sofőrök egymással , hát jó ha van basebolütő is. Nagyon nehéz nekik néha megis kérdezem tőle mért is ?ő tuti fanatikus..... szerintem másképp nem is lehet csinálni sokáig. Szóval le a kalappal minden sofőr előtt ... :R

(#24) Balage21


Balage21
tag

Kicsit nosztalgiázva olvastam a sorokat.Porcia, Marly La Ville, Alcalá de Henares a fix Eletroluxos kanyarok hogy mennyire utáltam őket akkor, de ennek már 3 éve... :)
Egyébként korongos autó?

(#25) gamek!ller válasza Balage21 (#24) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Igen. De azért egy Jászberény - Henares téma nem olyan rossz :)

(#26) gradilacine válasza tancoskata (#22) üzenetére


gradilacine
csendes tag

Azt hiszem, ez maradjon titok :K

(#27) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Köszönöm az újabb beszámolót titkon reméltem hogy lesz új...Köszi :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#28) xakta


xakta
tag

Új olvasója vagyok a naplódnak , ezzel kezdtem , de az összeset elolvasom ! Könyvet kéne írnod ! És én is köszönöm ! :R

[ Szerkesztve ]

(#29) xakta


xakta
tag

Ez lemaradt !

[ Szerkesztve ]

(#30) SzalaiG válasza xakta (#28) üzenetére


SzalaiG
addikt

Készül könyv belőle.

Tényleg hogy áll a kiadó projekt?

(#31) MikroTikker


MikroTikker
tag

Éljen, én is nagyon örülök a visszatérésnek!! :C
Olyan jó ez, annyira szomorú voltam, hogy vége lett, és most annyira jó, hogy újra folytatódik a napló! :D Nagyon jó olvasni az írásokat, ahogy bemutatják ezt az életformát, közben pedig elrepítenek minket messzi tájakra, és a képek is nagyon jók, amik által az ember tényleg el tudja képzelni a helyszíneket, helyzeteket!
Szóval én nagyon köszönöm ezt az újabb írást is! :)

(#32) hesszan


hesszan
aktív tag

yipíí.

Sungdurung

(#33) Kickass


Kickass
őstag

Udv ujra itt :R :R

(#34) CsodaPOK


CsodaPOK
senior tag

Köszönöm a folytatást! Örülök, hogy visszatértél a billentyűzethez! :C :C
Sok szerencsét a régi-új céghez és balesetmentes gurit!

(#35) Lars


Lars
őstag

Köszönjük minden egyes sorodat, remélem hogy néha így írni fogsz nekünk.
Jó utat, és kitartást Laci bácsi :R

(#36) Gradilaci


Gradilaci
tag

Sziasztok mindenki. :)
Koszonom a kedves sorokat, elnezest a rovid beszamoloert, de ezert is vert izzadtam, mire kipreseltem magambol, mivel nem nagyon jegyzeteltem utkozben, es nem akartam altalanossagokat irni, inkabb leroviditettem hat a dolgot. De nem lesz ez igy, igerem, a kozakaratnak engedve folytatni fogom a naplot a tovabbiakban is, de hogy milyen surun jelennek meg uj fejezetek, azt nem tudom. Ugye tudjatok, itt lenyegesen porgosebb a tempo, plusz mindenki dolgozik a csaladban ujra, igy az ido is kevesebb. De lesz es gondolom, ez a lenyeg. A majdnem tetlegesseg... a kollega ex hungarocamionos, es mint olyan, ugy gondolta, o szarta a spanyolviaszt.(elnezest a keves kiveteltol). Kb 10 perc utan mar kioktato stilusben ecsetelte, hogy o mennyit keres a WB-nel (willivel kezdodik :D ) ennek a felerol mutatott nekem SMS-t, majd attert arra, hogy o havonta tobb mint 16000 kilometert megy, mindezt tok szabalyosan, es ugy, hogy minden hetvegen otven x orakat all. Nos en erre mondtam neki, hogy ezt fenntartassal fogadom, amit o kikert maganak, majd 10 centirol az arcomba uvoltozott. En vissza, majd kolcsonosen elkuldtuk egymast oda...Roviden ennyi. Viszont volt egy uveg Whisky-je, amit elobb egyutt megittunk, tehet en nem jartam annyira rosszul :DD
Most itthon vagyok kozel 7 het utan kemeny 2 napra, hetfon reggel indulok Franciaba, ahol elvileg ujra lesz egy tanulom. Mentunk 19000 kilometert, gyakorlatilag gond nelkul. Nagyjabol ennyi, majd reszletesebben is leirom a tortenteket, meg Laci fiam igerete szerint o is kepernyore veti tapasztalatait. Kep keszult nagyon sok, gondolom elobb-utobb azok is fent lesznek. Nagyjabol ennyi, most szusszanok egyet, es nyomom tovabb. Sziasztok.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#37) Gradilaci válasza Gradilaci (#36) üzenetére


Gradilaci
tag

Bocs. whiskey...az volt neki, jofele Scottland, a szogletes uveggel. :D (meg kellett neznem, hogy kell irni, inni sem surun szoktam ilyen piakat, nemhogy leirni...

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#38) radamsky


radamsky
senior tag

köszönöm az olvasnivalot

egy nagyon béna kérdésem van.
Ha te kinn vagy 5-6 hétig és utána hazajösz akkor meg van szabva hogy csak 2-3 napot lehetsz itthon, vagy ha pl 5-7 napot akarsz itthon lenni akkor azért otthon tudsz maradni ennyit is (persze a pénz nagyur tudom, meg talán ennyi idő után már az ember vérébe van hogy menjen:D),
tényleg a szabadságot a kamionosok hogy veszik ki?? pl nálatok.
erről azt hiszem még nem olvastam, de ha már volt rola szo elnézést

[ Szerkesztve ]

(#39) Gradilaci válasza radamsky (#38) üzenetére


Gradilaci
tag

A kerdes jogos, hogy volt-e szo rola korabban, nem tudom. A lenyeg, nincs megszabva, mennyit vagyok itthon, illetve lehetek itthon, de ha tobb napot szeretnek, akar szabadsagra akarok menni, azt ket-harom hettel elobb jeleznem kell. Ugyan is az auto az nem all addig, hanem raul egy valto es elmegy vele.Addig en itthon vagyok.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#40) Yeffy


Yeffy
veterán

Örömmel látom, hogy visszatért közénk e nemes napló az írójával együtt! Csak így tovább! :) Balesetmentes utat! :R

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#41) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Noh ujra virtuálisan világot látok :)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#42) gumikacsa20


gumikacsa20
csendes tag

329-ről 1000 képre bővült az új album képtára ha valaki még nem látta. :)

(#43) JossZombie válasza gumikacsa20 (#42) üzenetére


JossZombie
csendes tag

Igen bővült ! :DD

Az élet egy szar játék, de a grafika nagyon ott van...

(#44) Napfénysüti

Újra napló. :R

Jó utat majd! :K

Més que un club!

(#45) Gradilaci


Gradilaci
tag

Üdv mindenkinek! Holnap indulok Hollandiába, újra tanulóval a fedélzeten. És új laptoppal a táskámban, a jó öreg HP nyugdíjba vonul, pontosabban feleségem viszi magával Németországba. Az én MSI-men már vannak ékezetes "bötűk", így az ékezetesítés már megspórolható. Tanítványom, illetve útitársam, ígérete szerint szintén írni fog az út során, (ez egyik feltétele volt az útnak, mivel ő is a napló miatt lett fertőzött) tehát a Sepivel töltött hónap után, újra két látószögű lesz a következő rész. És mivel ő is hoz notit, egymásra sem kell majd várnunk. Tehát türelmeteket kérem, hamarosan újabb beszámoló, én ezen út után hosszabb ideig (most először) szabadságon leszek, több időm fog jutni mindenre.
Sziasztok.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#46) SzalaiG válasza Gradilaci (#45) üzenetére


SzalaiG
addikt

Jó utat és sok türelmet! :)
Hozol fapapucsot?

(#47) tancoskata válasza Gradilaci (#45) üzenetére


tancoskata
csendes tag

Laci!
Nem egyszerűbb magnóra mondanod és úgy hazaküldened hanganyagban? Telefonnal videózva már fullos közvetítés lenne. :)

(#48) potyautas válasza tancoskata (#47) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Igaz, nem engem kérdeztél, az is igaz, hogy korábban már szóba került egy ilyen ötlet, de szerintem nem lenne egyszerűbb. Nem lehet folyamatosan a "közvetítésre" koncentrálni. Az sem életszerű, hogy "Jaj ez de érdekes, gyorsan rámondom a magnóra". Aztán gondolj bele, mekkora meló lenne egy sokórás hanganyagból összeállítani egy írásos anyagot. Persze, ha Laci csinálná, emlékezne rá, miket kell a szövegből kiemelni, de ez esetben semmivel nincs előrébb, mintha a gondolatait, emlékeit írja le.

(#49) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Már csak pár hónap és én jövök! :) Ahogy jön a jó idő egyre jobban várom.

(#50) MrAti86 válasza gamek!ller (#49) üzenetére


MrAti86
csendes tag

Nah miért mi lesz? Te is kamionozol, vagy ujra mész Fateroddal?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.