Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12692) havri1 válasza Outlander (#12690) üzenetére


havri1
félisten

Kicsit elkanyarodtunk a témától.
Kínai autós töltőt kerestek, amire írtam, hogy nem érdemes, mert kivétel nélkül az olcsók szarok, kigyullad, leég stb. Nem részletezem.
Ha neked a videóból nem ez jött le, nagyon sajnálom. Remélem a kérdező vette a lapot.
Érdemes itthon, speedshopból venni gyári terméket. Egy 2A samsung, htc, nokia 10-30V töltő, aminek usb a kivezetése, és le van a gond jó ideig.

Ízzó: Nem vagyok villamosmérnök, de főleg nem autóvillamosságis. Nekem CAN BUS-os a verdám, és jelzi, ha kiég a tompított. Hogy ez CAN BUS vagy nem, majd az okosok eldöntik.
Viszont ezen írásodon akadtam meg:

Drága kamu ráírásos 2-3k körüliek nem nyújtanak sokkal többet, mint amennyivel drágább.

2 lehetőséget látok : Vagy nem ültél még olyan autóban, amiben minőségi ízzók voltak, vagy mások a határaink.
Ezt is 2 részre bontanám:
Fényerő, és minőség.

Fényerő :

No comment. Tungsram megalight 120%. Ami a képen nem is látszik igazán,az az, hogy a megalight hófehér fényt ad.

Minőség:

Láttál már projektort szétszedve, amiben szar ízzó miatt szarrá égett a belső felület?
Nem mindegy a hőmérséklet, illetve hogy a védőfesték amikor leég, milyen gázokat, füstöt ereget magából. Mert ez gyönyörűen ráég a projektor belső felülelére, és hiába cserélsz ízzót, nem lesz fényerő a képződőtt hártya miatt.

A másik az UV szűrés. A gagyi ízzókban ilyen nincs, sima kvarc üveggel vannak legyártva. 2-3 év alatt gyönyörűen besárgul a műanyag fényszóró, és mehet a csere, azt hiába polírozod.

Mindenki döntse el, megéri e az a felár, vagy nem.

[ Szerkesztve ]

havri

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.