Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog (1)

Igaz is.. jobban belegondolva a többi metró már nem olyan vészes. A 4-esnél tapasztaltam ezt a "mindenki oda ahova befér" felállást, de nem teljesen tömve, hanem minden kb. második lépcsőn áll valaki kb. ilyen mintában:
_O
_O
O_
O_
_O
O_
_O
_O

Ezeket kerülje ki valaki.. Lehet azért ilyen rossz a 4-es mert a vonal viszonylag "új" így sok olyan ember jár velük akik korábban csak ritkábban metróztak és talán ők addig leginkább áruházakban álltak mozgólépcsőn.

Egyébként szerintem se sokszor azon a pár percen múlik, így én se szoktam általában sietni, de jó lenne azért szabadon hagyni a bal oldalt.

Az állomásokon meg tényleg bekapcsolhatnának felfelé még egy lépcsősort legalább csúcsidőben, mert vannak állomások ahol nem több kijárat van és 1-2 perc azzal megy el, hogy egy "emberfelhő" körbeveszi a mozgólépcsőt, hogy feljusson.

Az egész poszt végül is amiatt született mert ma a keletin volt emiatt "gond".
Azaz megy le a "felhő" a lépcsőn.. azaz menne sokaságuk, de a "dugó" nem enged (mert az emberek össze-vissza állnak).. szép lassan haladunk azért.. aztán a szerelvény beáll, hogy felvegye utasait.. ezt csupán nézni tudja a lépcsőn álló embersereg mert a lépcső eleje nem akar "lépkedni", hátul valaki megszólal "menjetek már.. GYORSABBAN".. majd mikor már nagyon türelmetlen (mert látja már villog a lámpa az ajtó felett és menne is a szerelvény), meglökött maga előtt a lépcsőn álló egy-két embert, akik emiatt majdnem végigestek mindenkin át... Ha szabad lett volna a bal oldal ez (talán) nem történik meg.

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.