Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) #56573440 válasza trafoka (#23) üzenetére


#56573440
törölt tag

" Attól azonban biztos nem lesz jobb, hogy nem veszünk róla tudomást. "

attól meg pláne nem hogy leírjuk ezer helyre hörögve, és extrában még fel is bsszuk magunk rajta ;)

"Amikor kicsi voltál és felvetted a telefont hogy "hallóó" akkor anyukád rád szólt, hogy illik bemutatkozni. Ezt a mai fiatalok nem tanulják meg az fb kapcsán, mert nincs aki megtanítsa nekik, és ez az alapvető probléma."

a nevelés nem az fb kapcsán kezdődik. ott azt csinálja a gyerek amit irl is tesz. játsza az agyát, kiéli azt amit ki akar, stb. mondtam az csak egy eszköz. attól hogy elvennénk tőle nem változna meg a mentalitása. az meg miért olyan amilyen? mert bsztak rá nevelni...

"Az fb bezárásának nyilván semmi értelme, de igen, radikálisabban kellene ellenőrizni és adott esetben családi szintem szűrni a tartalmat."

jah ahogy a fiatalok nem néznek poreszt, dohányoznak vagy drogoznak pár szigorú tiltás hatására ;]

"akinek ezt használni a kéne az képtelen rá"

inkább nem is érdekli ahogy az se hogy foglalkozzon a gyerekkel ahelyett hogy hagyja rohadni a gépe vagy a tévé előtt...

"Nem nő be mindenkinek magától a feje lágya..."

mondták ezt már szerintem pár generációval előttünk is:) annyiban igazad van, hogy aki azt a mintát látta hogy a gyerek nő mint a gomba és nem kell nevelni, foglalkozni vele az ugyanazt csinálja, ergó egyre több lesz az ilyen viselkedési forma ami kontrollálatlan. ettől még kb két út van. az egyik hogy leszarod és nem idegeskedsz, a másik hogy idegeskedsz és nézed. egyikkel se javul a helyzet, mert nem éred el hogy a tunya léha balfék szülő leüljön társasozni, dumálni, akármi a gyerekével, innentől meg jah... inkább szűrjük a tartalmat, tegyünk gyerekzárat a tv-re, attól még ugyanolyan elbaszott marad a gyerek, csak nem szembesülünk vele online egyből, hanem beszélni kell vele két szót...

azzal nem értek egyet veled hogy az fb teszi ezt velük, mert szerintem nem. nem azért hülyék mert fb-n lógnak, hanem eleve retardáltak és ezt így hangosabban tudják kiabálni hogy te is meghalld

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.