Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22501) Trailblazer válasza ViZion (#22500) üzenetére


Trailblazer
addikt

Na nem ilyen monster FX volt talán. :)

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#22502) MK VII válasza #90933760 (#22493) üzenetére


MK VII
veterán

Azért most a Doom-ról elég jó véleménnyel vannak.. És én is. Került hozzám egy őskövület GTX560,
kétmagas! Pentium 4,5ghz-en mellette és fullHD mediumon 25-35 fps...Nagyon jól van optimalizálva.
Elég jól megoldották benne valahogy, hogy ilyen fps-ek mellett is élvezhető legyen..
Szóval a Doom az most jelenleg kivételek közé tartozik ilyen szempontból. Szerintem.

De alapvetően teljesen igazad van.. Siralmas ami a játékiparban folyik.

[ Szerkesztve ]

(#22503) Speed® válasza Rakeem (#22497) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nem tudod megindokolni, hogy mi értelme a 8xAAnak..mellette Grass/Tess maxon gondolom..aztán megy a csodálkozás :)

(#22504) kenwood válasza Rakeem (#22488) üzenetére


kenwood
veterán

Azert keves az fps,mert rossz a vga es a proci is.

Procibol kizarolag Cyrix vagy Via.
Vgabol pedig S3 ,vagy Matrox kell

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#22505) #90933760


#90933760
törölt tag

Úgy látom rájöttek mekkora hiba volt engedni Bezol cikkét Logout főoldalra, most beszélgettünk róla a reakcióblogban, aztán hirtelen törlésre is került mindkettő.
Amit mondjuk nem értek, mert elég lett volna áthelyezni is személyesbe, a reakcióblog meg nem tudom mit ártott.

(#22506) oriic válasza #90933760 (#22505) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A cikkeket én még látom, a hsz-eket nem, mi volt a gond velük?

Live-Die-Respawn

(#22507) #90933760 válasza oriic (#22506) üzenetére


#90933760
törölt tag

Nekem nem hozza be a cikkeket se.
Bezol írt egy katasztrofálisan hajmeresztő hülyeség cikket, amiben bánjunk legjobban a pénzünkkel mentalitással összeállított konfigokat a lehető legnagyobb hülyeségekre költve, ez kikerült főoldalra ami sokaknak nem tetszett, majd ez a cikk lett linkelve pár másik oldalon, mint a Logout szégyene és süllyedése.
Erre jött egy reakcióblog egy másik tagtól, aki javítani akarta Bezol ajánlásait, csak szintén leírt nem kevés hülyeséget ő is, úgyhogy mi csak fogtuk a fejünket, nem volt anyázás, csak szimplán gáz mindkét cikk. Aztán eltűntek hirtelen egyszerre mindenestől.
Ha te még látod, akkor lehet hogy újralektorálják és később kikerül személyesbe.

[ Szerkesztve ]

(#22508) flymi


flymi
addikt

Apróság ugyan, de azért na ne már!

"Brutális cpu hűtő olcsón eladó sajna nincs meg az alja de könnyedén megoldható kis hozzáértéssel fel lehet fogaztatni !
Állapota tökéletes ! Posta megoldható a vevő terhére"

Tökéletes állapot, de hiányzik az alja? Ja hogy a lefogatás! ...
Fogaztatni? Ez valami új eljárás a babák fogzásának meggyorsítására?
A Brutális hűtő egy AC Freezer Xtreme...

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#22509) MK VII válasza flymi (#22508) üzenetére


MK VII
veterán

A csálécsöcsű stoppos p.csákat kell fogaztatni...
Lehet épp szoptatott mikor írta a hirdetést. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22510) seniman válasza flymi (#22508) üzenetére


seniman
addikt

Mennyit kér a lepusztult brutál hűtőért?Csak mert az ismertebb webshopokban egy tizes újan és még fogaztatni sem kell. :DD

Gondolom a műanyag lefogatója tört el,ami ezeknél ha jól tudom,szériahiba.

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#22511) Rakeem válasza Speed® (#22503) üzenetére


Rakeem
aktív tag

Értelmük valóban nem sok van. Bench erejéig raktam fel őket maxra, ha már a full-full graf melletti teljesítményt szeretném látni. Játék közben valóban nem sok értelmük van.

(#22512) flymi válasza seniman (#22510) üzenetére


flymi
addikt

Az árral nincs gond, 2k.
Csak a fogalmazás gátlás szúrt szemet kissé, írásjelek hiánya, stb...
Én sem szeretem a műanyag lefogatós vackokat.

Bezzeg az alábbi ebay-es cpu hűtő (Cooler Master Mars):

Top-rated seller
****** (7776 )
99.6% Positive feedback

Item condition: Used
Price: US $5,000.00
Approximately 1,382,361.07 HUF

4 watching <----- :D

De azt hiszem ezt a hirdetést már korábban is említettem ilyen-olyan formában.
Ja igen, ebay-es árak nem mérvadóak!

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#22513) 1tom


1tom
tag

Ez nem semmi gpu hűtés: [link]. :)

Bunkók kiméljenek! Amiga rulez always!

(#22514) oriic válasza 1tom (#22513) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez nem újdonság. :D

Live-Die-Respawn

(#22515) 1tom válasza oriic (#22514) üzenetére


1tom
tag

Nekem eszembe se jutott volna eddig ilyen megoldás. De hát minden nap tanul az ember valami újat.

Bunkók kiméljenek! Amiga rulez always!

(#22516) #90933760


#90933760
törölt tag

Öööööö. Hát. Szóval. Ha a Pokemon Go-n kiakadtak páran. Akkor ez a műfaj, az ASMR, amiről most hallok életemben először. Ez mi?
[link]

Oké, néha én is berakom háttérzajnak egy teherautó motorhangját, baszó dízelerőlködés, visító turbó, stb. De ez nem hinném, hogy azonos lenne a fent említettel. Vagy igen? :DDD
[link]

[ Szerkesztve ]

(#22517) Trailblazer válasza #90933760 (#22516) üzenetére


Trailblazer
addikt

Nekem is kimaradt eddig. Úgy érzem, tudok nélküle élni, nemhogy még upvote-oljam is yt-on. :)

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#22518) #90933760


#90933760
törölt tag

[link]
Ez egy egész korrekt videó, bemutatja a téli reggeli tevékenységeket a tanyán. Az öreg' az erdűn' a falu' férfiaival, cigi, fröccs nélkülözhetetlen és a motoros láncfűrész, a kétütemű benzinszagtól átitatott levegő, a gyerök' a régi MTZben kóborol végig az utcákon miközben mindenkinek int, szeva', muter az ülés mögött kommentátori szerepet tölti be, az feltétlen fontos.
Mintha magamat látnám 15 évvel ezelőtt. :DDD
Nem egy nyugati színvonal, de még csak nem is Pesti, de ilyen az élet másik fele a betondzsungelen túl.... Ahol nem Lidl pakolóban driftelnek szakadt 20 éves BMW-kel, vagy pörgetnek tiltásig piroslámpánál Hondákat.

[ Szerkesztve ]

(#22519) guftabi96 válasza #90933760 (#22518) üzenetére


guftabi96
addikt

A szomszéd városban van egy középiskola, ahova az igazán vagány traktoros növendékek állítólag MTZ-vel járnak :D
Sokan eke-egyetemnek hívják az iskolát :D :C

#KeepFightingMichael

(#22520) #90933760 válasza guftabi96 (#22519) üzenetére


#90933760
törölt tag

Én csak a közelieket ismertem, Balatonfüred, Zirc, Vép. Ezzel el is árultam, hogy ezek közül valamelyikbe jártam anno, de titok melyikbe. :DDD Csak én TZ4K-n tanultam iskolában. Tanultam... Oda már úgy mentél, hogy évek óta vezettél. Tanulni egy ezer éves kis Murray kerti traktoron kezdtem úgy 10 évesen. Általános iskola végén már a földeket túrtam MTZvel. De hát az tényleg régen volt... Mondjuk ma se csinálok mást. Az viszont tény, hogy a legtöbb fiatal ma nem berreg MTZben a földeken már falun se, hanem 14 évesen a középiskolába elhúznak városba és ott is maradnak, a faluk meg szépen tíz-húsz éves kérdések és kipusztulnak, az öregek elhullanak, a mi generációnk is kihullik majd, bár utánunk is vannak még, de egyre ritkulnak, a területeket átveszik a nagy multicégek és azok művelik. De hát ez ilyen, a világ változik. Én már itt döglök meg az is biztos és nem is zavar, törzsgyökeres gumicsizmás paraszt az ilyen marad, a vérükben van.

[ Szerkesztve ]

(#22521) pikszel válasza #90933760 (#22516) üzenetére


pikszel
őstag

A Kenworth hangja már-már olyan, mint a Millennium Falconé.
:D

[ Szerkesztve ]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#22522) ViZion válasza MK VII (#22509) üzenetére


ViZion
félisten

uhhh... ehhh.... :B :D

guftabi96: nálunk kb. 15 km-ről jött iskolába traktorral a srác, a traki bejáratós volt, így járatták be... :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#22523) #90933760 válasza pikszel (#22521) üzenetére


#90933760
törölt tag

Azért a kis Detroit Dieselnek is kurva jó hangja van. Ha sok pénzem lesz egyszer, tuti veszek egyet. Nem is dobálják drágán őket amúgy odaát, csak hát onnan még át is kellene valahogy jutnia ide. :DDD
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#22524) konikan válasza #90933760 (#22523) üzenetére


konikan
aktív tag

Ha már így osztva van

Néha elképzelem, ahogy kora reggel melóba menet harsányan elrúgok egy ilyet, es a soron beindul az összes riasztó :DD

[ Szerkesztve ]

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#22525) seniman


seniman
addikt

Ezek sosem fogynak el?:[link] :F

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#22526) #90933760 válasza konikan (#22524) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ja, őket szoktam nézni. De ezeken is mindig hangosan felröhögök. :DDD
[link]

(#22527) TaaT válasza #90933760 (#22523) üzenetére


TaaT
veterán

"Azért a kis Detroit Dieselnek is kurva jó hangja van."

Főleg amikor kb 10e-t pörög ;] [link]

Give them hell Ukraine!

(#22528) #90933760 válasza TaaT (#22527) üzenetére


#90933760
törölt tag

[link]
Így jár aki basztatja a regulátort. :DDD Amúgy nem pörög többet 3500-nál.
Egyszer jártam így mikor dzsumbujba mentem és a gázboven beleakadt a bokrosba, úgy hogy berántotta a kallantyút az adagolónál csumára és elhajlította, beszorult. :DDD Bár ez már űrtechnika, van mágnesszelep, nem volt nehéz leállítani.

[ Szerkesztve ]

(#22529) #90933760 válasza seniman (#22525) üzenetére


#90933760
törölt tag

És ha jól látom USB 2.0? Meg az a gagyi hologramos matrica.... :((( És kommentrészleg persze nincs. Egyel több átvert vásárló....

[ Szerkesztve ]

(#22530) Trailblazer válasza #90933760 (#22529) üzenetére


Trailblazer
addikt

Úgy ám. Semmi nem védi a vásárlót a jófosáson, és még publikusan véleményezni sem lehet. Nem is tudom, hogy gondolták ezt komolyan. Bár nyilván a pénzük így is megvan rajta, a többi meg nem számít.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#22531) seniman válasza Trailblazer (#22530) üzenetére


seniman
addikt

Nincs konkurencia,így semmi nem ösztönzi őket a javításra. :(((

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#22532) Trailblazer válasza seniman (#22531) üzenetére


Trailblazer
addikt

Amíg volt rivális, addig se nagyon.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#22533) TaaT


TaaT
veterán

Hirdetésem: Eladó Tablet tok billentyűzettel

Üzenet: Üdvözlöm! Egy 775 ös alaplapra lenne szükségem. Üdv:

:F

Give them hell Ukraine!

(#22534) MK VII válasza TaaT (#22533) üzenetére


MK VII
veterán

Érzik benned az erőt, hogy megoldod..
Pozitívan állnak hozzád, már ez is baj? :DDD

(#22535) TaaT válasza MK VII (#22534) üzenetére


TaaT
veterán

2012-ben adtam el a 775-ös konfigomat, arról már kicsit lekésett emberünk. :D

Ez az ember is megérne egy misét :(((

Give them hell Ukraine!

(#22536) #90933760 válasza TaaT (#22535) üzenetére


#90933760
törölt tag

Bah, ilyenbe hányszor futottam. Az a durva, hogy nem csak aprós szinten, boltba rakattam el cuccot és eladták, mert pár nappal később mentem érte és hát, ők azt hitték már nem kell nekem. Jah...

(#22537) kenwood válasza TaaT (#22535) üzenetére


kenwood
veterán

Sajnos ez ilyen.
Ha van ket jelentkezo.
Az egyik fotokat ker meg,a masik csak a helyet es az idot kerdezi,akkor az utobbi fogja elvinni.
Alku kozben is becsuszhat egy jobb ajanlat.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#22538) Trailblazer


Trailblazer
addikt

A kommunikáció csodái. De frankón vazze, sosem volt még az emberiség történelmében ennyi eszköz kapcsolatot tartani másokkal, és még mindig itt tartunk. :U

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#22539) MK VII


MK VII
veterán

Skacok!
Ilyen van?
Én még nem hallottam ilyenről, de nem tartom kizártnak.. Illetve X. :D

(#22540) TaaT válasza kenwood (#22537) üzenetére


TaaT
veterán

Azért egy vaku nélkül félhomályban készült 640x480-as képre nem dobok ki az ablakon 25.000ft-ot, de hát lehet jobb is hogy nem kötöttem üzletet a kedves eladóval. :)

Baltoafarkas: Mondjuk boltban ilyenkor kérnek telefonszámot, és min 1x felhívnak ha nem mennék el a cuccért. :)

Give them hell Ukraine!

(#22541) Trailblazer válasza MK VII (#22539) üzenetére


Trailblazer
addikt

Biztos hardveresen van benne egy Lucidlogix Virtu. ;]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#22542) Dexar007 válasza TaaT (#22535) üzenetére


Dexar007
veterán

9.3-an irsz,hogy varod,majd ra 1 hetre jon a kerdojel,mivel te nyilvan addig tukon ulve vartad a kepeket,nem am elfelejtetted te is,mint o.: DDDD Az ilyeneket meg en birom.

Felreteszi vs nem teszi felre tema: amig nincs eloleg addig senkinek,semmit.Aki elobb fizet,az viszi.Ha nem hajlando eloleget fizetni akkor komolytalan, vagy eppen komolyan gondolja,de azert megis csak jo lenne par napig\hetig gondolkozni rajta..Meg aztan hatha befut valami jobb ajanlat.:)

Give me your cum,bull!

(#22543) TaaT válasza Dexar007 (#22542) üzenetére


TaaT
veterán

"te nyilvan addig tukon ulve vartad a kepeket"

Nem szoktam "rugdosni" az eladókat hogy prezentálják a kért információkat a portékájukról, de úgy látszik vannak akik ezt igénylik. ;)

Ezzel egy időben egy itteni embernek is írtam, az is kb ezzel a reakcióidővel válaszolt, bár ő azt hozta fel mentségének hogy nyaral. A képeket tőle végül megkaptam, csak a termék nem teljesen felelt meg a leírásnak így inkább elálltam tőle.

Give them hell Ukraine!

(#22544) kenwood válasza TaaT (#22540) üzenetére


kenwood
veterán

En ezt ertem.
Nem azt mondtam, hogy igy normalis,csak ez a valosag :)

Nekem az a legnagyobb bajom a fotokkal,hogy mindig iszonyat szarul sikerednek,es a valosagban nagyitoval is alig latszo problemak is ugy neznek ki ,mintha kalapaccsal vertek volna szet a termeket.
Legutobb egy cm cosmos haznal az egyik ember azt mondta,hogy elviszi,de azonnal lecsereli az egesz elejet meg a plexis oldallapot,es ezert kemeny alkudni szeretne.
A masik srac meg eljott,es azt kerdezte,hogy errol a par feluleti karcrol miert kellett olyan sokat irni,ennek semmi baja,csak nem tegnap lett kibontva.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#22545) customer114 válasza MK VII (#22539) üzenetére


customer114
senior tag

Arról nem hallottál, hogy hibás és csak apuval megy. Vagy arról, hogy apuval mehet párhuzamosan a dedikált?

(#22546) patomi


patomi
őstag
LOGOUT blog

Eladó Asus VC239H - 23" monitor
nincs rá szükség, mert hibátlanul működik

Mi vaaaan? Gondolom, ha rossz lenne megtartaná.

Másik: SONY SMARTWATCH 3 UJJ AKCIÓS ÁRON !!
Kérdés melyik 3 ujját adja mellé :D

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#22547) seniman válasza Dexar007 (#22542) üzenetére


seniman
addikt

Nem nagyon teszek félre én sem már semmit. :N Aki előbb fizeti,az viszi,Számtalanszor szivattak meg már az igérgetős mikulások.Volt itt is egy tag,vagy két hétig jegeltem neki egy tápot,aztán kitalálta,hogy azért nem kell,mert 52A a 12voltos ágon kevés lenne procituninghoz. :W

(#22546) patomi

Biztos baseball ütővel szétverős videót akar a youtube-ra csinálni,ez meg túlteljesíti a követelményeket. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#22548) patomi válasza seniman (#22547) üzenetére


patomi
őstag
LOGOUT blog

Én most jártam pont így. Egy tagnak több mint 2 hétig tartottam a cuccot, papíroztunk előleget azt el is bukta(határidő lejárt). Utána ugyan ezt egy másiknak 1 hétig tartottam, hozzáteszem ez 3 hete be sem lépett. Majd egy harmadik vitte el. Soha többet nem teszek félre semmit. (max 1-2 nap a taliig)

Igazából a garijegyre érti, hogy nincs rá szükség, de eléggé félreérthető a fogalmazás

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#22549) seniman


seniman
addikt

Brutális videokártyák.

Hőtermelésre,fogyasztásra biztosan. ;]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#22550) MK VII válasza customer114 (#22545) üzenetére


MK VII
veterán

Ha hibás és csak IGP-vel megy az azt jelenti, hogy hibás és nem működik. Mi az, hogy IGP-vel megy? Ja igen. Az IGP ad képet a kártya meg semmit nem csinál.. IGP-vel együt egyik kártya sem tud párhuzamosan működni desktopban. Ha beteszed a VGA-t a slotba akkor automatikusan átkapcsol arra mint elsődleges kimenet. Ha beteszed a VGA-t a slotba, de előtte beállítottad elsődlegesnek az IGP-t akkor meg csak az IGP-n ad képet. Mikor elindult a windows ott már nem tudod állítani, hogy mire menjen a kép..
Ráadásul egy Phenom II X2 B55 proci az életbe nem hajt ki ebből a kártyából 4700 pontot Fire Stike-ban.
Tuningolt i7 3770K-val 4260 pontot kap a kártya. Csodálkoznék, ha az a proci összesen 1500 pontot ki tud tekerni belőle.

(#22549) seniman
"Régóta porosodtak egy szekrényben."
Lefordítva: Kondik már kiszáradtak bennük, mert nem voltak használva, így valószínűleg egyik sem működik, vagy, ha elindulnak akkor pukkannak egy nagyot. Tizenkéteze! :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.