Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22901) Laraxior válasza oriic (#22899) üzenetére


Laraxior
titán

Erdekes, pedig a ram mennyisege nem adodik ossze slinel sem cf-nel. Akkor sztorno.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22902) seniman válasza djculture (#22895) üzenetére


seniman
addikt

Hát ja,ahelyett hogy itt keresi a verebeket,inkább az elállási jogát érvényesítené.Amíg ki nem fut az időből.

(#22897) Laraxior

Ráadásul egy GTX480 kiröhögi.Azt meg reális áron már 15-ért kapni.

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#22903) 8th válasza SUPREME7 (#22891) üzenetére


8th
addikt

De tényleg, mit akar még? Egy évet nyúzott egy telefont ami beszart. Egy elfüstölt ajtótámaszért cserébe kapott volna egy százast amihez ha hozzácsap még egy tízest vehetett volna egy ugyanilyen de zsír új ráadásul gyári független telefont 2év garival [link]. De az neki nem jó, mert az eladó még fizessen. A pofám leszakad. Az eladó megtett mindent ami tőle elvárható innentől kezdve én a helyében a telefont sem venném fel a vevőnek. A vevő meg kicsit nézzen magába. Lehetett volna annyi sütnivalója, hogy nem vesz - bocsánat csereberél - más nevére szóló előfizetéses használt mobilt. Nem értem az ilyen embereket. Álomvilágban élnek.

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#22904) Vakegérke válasza seniman (#22902) üzenetére


Vakegérke
veterán

Remélhetőleg nem vettél komolyan a topicjában. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22905) Trailblazer válasza 8th (#22903) üzenetére


Trailblazer
addikt

Nagyon komoly az efféle adásvétel is, főleg ekkora értékű készüléknél, hogy nem írtak valami papírt/íratták át hivatalosan a tulajdonjogot. Most lehet dobálni a sárt hatezerrel egymásra - ugyan ki dönti el, és kinek a javára?

:W

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#22906) seniman válasza Vakegérke (#22904) üzenetére


seniman
addikt

Ugggyyaaaaan. :N Csak mosolygok,amikor az ilyenek a fórumos kínlódásaikkal szembesülnek az eladó "hibátlan" termék alatt. ;]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#22907) Vakegérke válasza seniman (#22906) üzenetére


Vakegérke
veterán

Engem meg ugye "komolyan érdekel" a cucc. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22908) Tikakukac


Tikakukac
titán

Kezd kiborulni az agyam a sok értetlenkedéstől. A 16:00-ra beszélt pontos tali és a "nekem 5 perc oda úgyis" emberünknél úgy jött le, hogy fél 5 után majd odaér, csörget és nekem 5 perc és ott vagyok.

Ennyire lazán el lehetett végezni a gimit régebben?

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#22909) unravel válasza Trailblazer (#22857) üzenetére


unravel
őstag

mit összeszenved egy rohadt kis használati tárggyal.

¯\_(ツ)_/¯

(#22910) ViZion válasza Tikakukac (#22908) üzenetére


ViZion
félisten

Tudom én, h az "ezek a mai fiatalok" szöveg már elcsépelt, de nagyon durván idióta a többség. Cégnél a tanulókból kiindulva mittomén 10-ből kb. 2-3 van, akiből lehet valami, a többi az telefonnyomkodó selejt naplopó. És kb. ilyen szinten "ismeri" az órát. :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#22911) Tikakukac válasza ViZion (#22910) üzenetére


Tikakukac
titán

A gond épp az, hogy nem fiatal volt :(

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#22912) Trailblazer válasza ViZion (#22910) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy meglehet, az ilyen telefonnyomkodók vezetik majd a jövőben az országot...

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#22913) Killer01 válasza Trailblazer (#22912) üzenetére


Killer01
őstag

Hát, ez a jövő nemzedéke. Ha meg akarod ölni, vedd el a telefonját ;]

[ Szerkesztve ]

(#22914) patomi válasza 8th (#22903) üzenetére


patomi
őstag
LOGOUT blog

Totál egyet értek. Mit össze írogat ez a kis f@x. Többet kap, mint amit ma ér a szarja. Örüljön kussoljon. Két kurva nagy pofon kéne neki. [link]
És mi ez a rengeteg S S nem S én S azt S annak...

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#22915) Sethdobaloah válasza patomi (#22914) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

gondolom ha a szolgáltató cseretelefont akarna adni neki, de kellene hozzá az eredeti szerződő fél, akkor normálisnak tartanád, hogy fizessen plussz 56k-t az eladónak, mert mégiscsak kapott egy új telefont, a régi nem működő szarja helyett...

A srácnak jár a szolgáltató által felkínált teljes összeg, mind morálisan mind jogilag. A másik oldal meg egyszerűen zsarolja... mert nélküle egy vasat se látna. Végül is még külön jófej, kérhetne a 25 percnyi segítségéért többet is mint 56 000 Ft, abba is kénytelen lenne belenyugodni a másik fél.
Igazi gerinctelen alja viselkedés.

...csak én vagyok helikopter?

(#22916) MK VII válasza patomi (#22914) üzenetére


MK VII
veterán

Ti ezt komolyan gondoljátok amit írtok?
Picit lássatok már tisztán..
Ha én megveszek valamit akkor minden jogot megvásárolok a termékkel.. Ergo, ha a szolgáltató a teljes összeget megtéríti akkor milyen használt árról beszélünk?
Meg lett térítve az eladónak az eddig befizetett összeg amit ugye átadott a vásárlónak, illetve nem kell befizetnie 56 ezer fennmaradó törlesztő részletet.
Tehát.
Sony Z3+25 ezer ugye amit kapott a telefonért. Megegyeztek tehát mindegyik tudomásul vette, hogy a termékért cserébe amit kapott egyenlő arányban van..
Na és akkor itt jön még képbe az, hogy az eladónak most nem kell tovább fizetnie a törlesztő részleteket ergó 56 ezerrel beljebb van az üzlet kapcsán.
Miért is nem a vevőé a pénz? Mert az eladó úgy gondolja? Faszság. Az eladónak semmi köze a garanciális kártérítési összeghez maximum annyi, hogy közvetít a második vásárlónak a lebonyolításban.
Az LG G4 eredeti tulaja gyakorlatilag kifizettette a vásárlóval a fennmaradó összes törlesztést amíg le nem jár, és most, hogy nem kell kifizetnie, nem adja vissza az új tulajnak a részét.
Finoman szólva is lopás...

Komolyan meglepődök egyesek reagálásán és megnyilvánulásán.
Furcsa látni, hogy ennyire nem egyértelmű ez az egész és az eladónak adtok igazat...

Na, de mi csak beszélgethetünk erről.. A második tulaj helyében azonnal jogi útra terelném az ügyet.. Megkárosították nem kicsit...

(#22915) Sethdobaloah
Végre egy fény a sötétségben...
Röviden megfogalmazva teljesen így van.. Aki ezt nem érti az ne hangoztassa, mert csak a szűklátókörűségét bizonyítja.

[ Szerkesztve ]

(#22917) Trailblazer válasza MK VII (#22916) üzenetére


Trailblazer
addikt

Teljesen igazad van, ugyanezt írtam feljebb máshogy.

Hogy lesz itt igazság téve? Ennyire kavarcos vitát már rég láttunk.

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#22918) MK VII válasza Trailblazer (#22917) üzenetére


MK VII
veterán

Az igazság az előző hozzászólásomban van..
Egyébként meg úgyis az lesz, hogy az eladó nem fog foglalkozni a dologgal, hajtja az igazát, a vevő nyel egy nagyot és éli tovább az életét..

(#22919) gban válasza MK VII (#22916) üzenetére


gban
Közösségépítő

Pont ezt írtam én is le fentebb, hogy a készülékkel együtt minden jogot megvett.
Vagyis jogilag az eladó örülhet ha nem követeli hogy a további részleteket neki fizesse meg.
Ez a jogi oldal.
Meg van az emberi. Meg az adásvételi hiánya, ami amúgy áthidalható a privátokkal, egyebekkel, mivel a szóban megkötött szerződés nem kisebb értékű mint a papíros, csak a bizonyíthatósága jóval kisebb.

Postázást nem vállalok.

(#22920) Tikakukac válasza patomi (#22914) üzenetére


Tikakukac
titán

Háromszor ekkora összeg lesz most amit nekem is hasonlóan kell elrendezni, amit ők csinálnak ehhez képest nudli :DDD

Az eladó nélkül én nem juthattam volna hozzá az én részemhez, így egy szerintem nagyon szép részt bekanyarítok neki, én például az ő eredeti árát fogom alapul venni, mondjuk úgy, hogy így neki teljesen nulla forintban volt a cucc, ami azért elektrovackoknál nem utolsó szempont. Plusz némi jattot a fáradozásaiért, hiszen mindenkinek idő ez is.

Szerintem ez fair. Hogy jogi oldalról ez milyen. Hát, ezt már a Duna másik oldala tudja. Szerintem legalábbis így helyes. De ismétlem, a jog pont annyira van hozzám közel, mint a joghoz a cin.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#22921) kenwood válasza MK VII (#22916) üzenetére


kenwood
veterán

Egy eve eladta,semmi koze ahhoz, hogy elromlott.
Azzal, hogy az x forintot amit meg ki kene fizetnie, torolte a telekom,teljesen egyertelmu, hogy az az osszeg vevonek jar.
Az elozo tulajnak semmi koze a telefon jelenlegi piaci ertekehez.
A problema az,hogy a fentmarado torlesztok kifizetesere meg lett volna x honapja,de most hirtelen egy osszegben valt esedekesse.
Ha jol ertem,emiatt meg oda is adna valamennyit a vevo a befolyt osszegbol, ami az o jofejsege,de az keves Alinak, o egy mar lezart uzleten szeretne meg keresni valamennyit.
Az meg egy opcio, a legtisztabb,hogy az uj tulaj csak a visszateritett isszeget kapja meg,a hatralevo torlesztoket pedig neki fizeti, nem a telekomnak.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#22922) kenwood válasza djculture (#22862) üzenetére


kenwood
veterán

- A vevo vallalta ,hogy kifizeti a telefont,az elado vallalta, hogy kifizeti a tkomnak a hatralevo torlesztoket.
- A telefon arabol a telekom levonta a hatralevo reszleteket,annyival kevesebbet kapott vissza a vevo.
A hatralevo torlesztokkel mar nem a tkomnak,hanem a vevonek tartozik az elado.

Ha akarnak,megyegyeznek egy reszletfizetesben.
A telefon aktualis piaci arahoz, es az osszeghez,amit a vevo visszakap, semmi koze az eladonak, o mar csak ugyintezo, aki a vevo karara szeretne megszabadulni a hatralevo torlesztoktol.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#22923) tsiga18 válasza kenwood (#22922) üzenetére


tsiga18
tag

Egy éve a vevő telefont vett, nem az eladó szabadidejét kilóra, hogy futkorásszon utána üzletekbe. Ha a vevőnek a készülék csere nem volt jó, akkor nem tudom sajnálni, így járt, legközelebb feltöltőkártyás|független telefont vesz használtan.

(#22924) patomi válasza MK VII (#22916) üzenetére


patomi
őstag
LOGOUT blog

Fel ajánlottak csere készüléket, amit a vevő nem fogadott el. (itt hivatkozik a bőr hátlapra) Szerintem a vevő már eleve másik készüléket akar, e miatt nem is fogadta el de ez már csak az én véleményem. Szóval igen, tök jó lenne meg veszek egy használt készüléket x-y%-al csökkent használt áron. (vagy csere mindegy) majd egy év múlva elromlik és szeretném vissza kapni az x árat mert az nekem jár.
Totál megértem amit írtok, ugyanakkor az lett volna a megoldás ha cserekészüléket kap, majd együtt szereznek rá egy bőr hátlapot és mindenki elégedett. Viszont itt jött be a vevö nyerészkedése ami gusztustalan.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#22925) djculture válasza MK VII (#22916) üzenetére


djculture
félisten

"A második tulaj helyében azonnal jogi útra terelném az ügyet.. Megkárosították nem kicsit..."

Ember, adásvételi papírt se írtak akkor milyen jogi út lehetséges itt? Mondani lehet bármit hol a bizonyíték?
Elve a másik felet is szívesen meghallgatnám nem csodálkoznák ha esetleg nem is igy történt volna a dolog. Mindenki azt mond amit akar bemondásra meg nem ítélnek el senkit.

[ Szerkesztve ]

(#22927) shteer válasza 8th (#22926) üzenetére


shteer
titán

Hat ebben most krvára nincs igazad - most se ;]

..szerintem jónak tűnik

(#22928) kenwood válasza 8th (#22926) üzenetére


kenwood
veterán

Tehat ha telefont ker ,torleszt tovabb,ha nem ker telefont ,akkor nem torleszt?
Ezt megis hogyan gondolja ?
Nem azert volt ott,hogy a vevo es a tkom kozotti uzletbe o beleszoljon,a jatekszabalyokat kialakitsa,csak az alairasa kellett.

Egyebkent nem 25,hanem 56 ezer jar a vevonek.
Fizesse ki 7 reszletben, es maradjon csendben.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#22929) djculture válasza kenwood (#22928) üzenetére


djculture
félisten

Amúgy tökmindegy most nézem lehet venni az e-magon új függetlent 109-ezerért, simán nem adtam volna egy fillért se a srácnak hanem vettem volna neki egy ilyet és bekaphatja. Akkor nem tudom mit szólt volna megvan a telefonja, garanciális is. Azt a plusz 10-est megérte volna hogy ne legyen veszekedés.

[ Szerkesztve ]

(#22930) shteer válasza djculture (#22929) üzenetére


shteer
titán

Az adás-vétel szempontjából az is egy megfelelő rendezés lett volna ha nem állapodtak volna meg korábban másban.

..szerintem jónak tűnik

(#22931) djculture válasza 8th (#22903) üzenetére


djculture
félisten

Ja én is ezt mondom de szerintem ha az eladó vett volna neki egy új ilyen g4-et azt se tetszene már neki, csak a lé kell. Lehet rakta vitatkozni naphosszat de egyik félbe se látom a kompromisszumot, bizonyíték az üzletről nincs, lefőtt a kávé ez már igy fog maradni.

Szerencsére azóta már az üzemeltetők is rájöttek ebbe ők igazságot nem fognak tudni tenni, meg mi se.

[ Szerkesztve ]

(#22932) patomi válasza djculture (#22929) üzenetére


patomi
őstag
LOGOUT blog

Igen meg kapta volna a jelenlegi piaci árát (közel).

(#22928) kenwood Az eredeti tulajjal kötött részlet szerződést a szolgáltató, ehhez a vevőnek semmi köze.
Amúgy mivel nem ismerjük a szolgáltatóval kötött szerződést, valszed az eredeti tulaj "minden jogot" el sem adhatott a készülékkel.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#22933) Gyuri27 válasza djculture (#22931) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én tudnék.
1: nem veszünk olyan holmit amire van törlesztő.
2: ha az cserés, pénz visszás. Akkor a csere cucc is vagy a pénz az enyém.
3: ha úgy adok el valamit, hogy nekem szerződésem van stb-stb. Ilyen esetben az legkevesebb, hogy oda tolom a pofám és segítek a vevőnek. Amit kérhetek az max az úti költség meg egy kávé.

Régen az ember itt az aprón emberekkel boltolt. Most meg taknyos orrú hülye gyerekek vannak ameddig a szem ellát.

Amd - Radeon - Ryzen

(#22934) kenwood


kenwood
veterán

Van egy 9 millio forint erteku lakas,amin meg 1.5 millio bankhitel van.
Eladja a tulaj a lakast,kap 9 millio casht, csereben vallalja, hogy fizeti a torlesztoket,de addig a neven marad a lakas technikai okokbol.
Fel ev utan a lakas ara felemegy 10 milliora,az elado ido kozben torleszt 500 ezer forintot.
A haz leeg,a biztosito kifizet 9 millio forintot a tulajnak,egy milliot a banknak,megszunik a tartozas.
Erre azt mondja az elado,hogy te megkaptad a 9 milliodat,en a maradek 1 milliot mar nem fizetem ki.

Ez igy korrekt lenne ?

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#22935) 8th válasza kenwood (#22928) üzenetére


8th
addikt

Úgy, hogy egy használt telefont cseréltek egy másik használt telefonra és nem kp-t csapott anno az eladó tenyerébe. A szolgáltatóval továbbra is az eladó áll szerződésben nem a vevő. Az egyébként mindent elmond mindkét félről, hogy egy kézzel írott papírfecnit sem írtak a cseréről. Két felnőtt ember, hogy lehet ilyen balfasz? Úgy sem fognak tudni soha megegyezni szóval a legegyszerűbb az lenne ha visszaállítanák az eredeti állapotot. A vevő kapja vissza a telefonját + 25ezret és adja szépen vissza az eladónak a G4-et. Az eladó kicserélteti magának egy új mobilra és röhög az egészen a vevő meg így járt. Legközelebb ne vegyen más nevére szóló előfizetéses telefont. Ennyi.

(#22927) shteer: mennyémáinnen... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#22936) Tikakukac válasza 8th (#22935) üzenetére


Tikakukac
titán

Ennyi.

Ennyi bizony. Ennyire komoly most az apró.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#22937) djculture válasza kenwood (#22934) üzenetére


djculture
félisten

Ez a példa már eleve nem értelmezhető az adott ügyre. Ha a példádnál maradunk úgy indult az egész hogy lakást cseréltek lakásra ráfizetéssel.

[ Szerkesztve ]

(#22938) 8th válasza Tikakukac (#22936) üzenetére


8th
addikt

Nem is vásárolok itt sem és máshol sem csak filléres dolgokat. A nagyobb értékű dolgaimat mindig újonnan boltból szerzem be ha 20-30%-al drágább akkor is és nem azért mert megengedhetem magamnak hanem azért mert kell a francnak az ilyen hercehurca.

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#22939) Tikakukac válasza 8th (#22938) üzenetére


Tikakukac
titán

Na ez viszont jó hozzáállás. Így nyer mindenkit ;)

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#22940) djculture


djculture
félisten

Egyébként ezeknek az üzleteknek a jó része úgy végződik hogy az eladó baszik fizetni a törlesztőt és a vevőnek marad egy letiltott telefonja. Ehhez képest ez még jól végződött. Nem szabad ilyen élő szerződéses ingatlant ingó dolgokat átvállalni megvenni mert abból elég nagy eséllyel csak a baj van.

[ Szerkesztve ]

(#22941) Postas99 válasza kenwood (#22934) üzenetére


Postas99
senior tag

1. Soha de Soha nem veszünk olyan lakást amin teher van pláne úgy hogy az új tulaj még széljegyre sem kerül rá mert ígéret van arra, hogy a fennmaradó 1.5 millát majd az eladó kifizeti.

Egy ingatlan banki terheléssel max piacképes, de eladni csak is úgy lehet hogy TEHERMENTES. A bank sem egyezik bele hogy más is felkerüljön a tulajdoni lapra.
Nincs az az ügyvéd aki ilyen adás-vételt csinálna.

(#22942) kenwood válasza Postas99 (#22941) üzenetére


kenwood
veterán

orulok, hogy sikerult a lenyeget megragadni.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#22943) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Ez az egész ügy leginkább a devizahitelesek kálváriájára hajaz, mindenki úgy látja, hogy a féreg bankok iszonyat pofátlan módon intézik a dolgokat, az árfolyamkülönbségen iszonyat milliárdokat "nyertek" de nem elég, utolsó forintig behajtanak mindent, még ha nyomorba döntenek embereket, akkor is, nem számít.

Itt is hasonló a helyzet, a vevő így is maximálisan jól járt volna, de neki ez is kevés. Ha átvette volna az eladótól a törlesztőrészletet és minden "jogot" akkor valóban neki járna minden, de ő egy használt telefont vett, azt az állapotot pedig maximálisan visszaállították neki.

(#22944) seniman


seniman
addikt

De végszóként Kalandor törölte az egész ocsmánykodást,aztán húzzanak a bíróságra,ha már normális keretek közt nem tudtak megegyezni. :DDD Neki is véges a türelme. :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#22945) wolfman


wolfman
veterán

Ez a jelentsd a csalókat topik is érdekes.
CSAK az írjon, akit anyagi kár ért és CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett

Régebben volt az 'Akikkel jó vigyázni üzletelés során!' topik, ahol nem kifejezett csalást írtál, de felhívtad dolgokra a figyelmet, hogy hogyan álljanak mások egyesekhez. Most összevonták ezzel a topikkal, de ide meg csak figyelmeztetést nem lehet leírni, csak ha becsaptak. Érdekes. Egyáltalán nem is értem miért lett összevonva.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#22946) ViZion válasza Gyuri27 (#22933) üzenetére


ViZion
félisten

ehh, nem akartam ezt leírni, de igazad van:
1: nem veszünk olyan holmit amire van törlesztő.
És nincs tovább. Aki qrvának áll, azt megbszák, ősi törvény. Belement, papír sincs, örüljön, ha különösebb tanulópénz nélkül kijön belőle.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#22947) kenwood


kenwood
veterán

Lett volna meg 1 lehetoseg :
A vevo visszakeri a hibas telefont,az elado fizeti tovabb a reszleteket,es ha megvan az utolso torleszto,akkor bemennek legariztatni.
Igy nem tudta volna az elado lenyulni a vevo 56 ezer forintjat.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#22948) seniman


seniman
addikt

Nicsak,letérdelt a múltkori überbrutál vga:[link] ;]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#22949) #90933760 válasza seniman (#22944) üzenetére


#90933760
törölt tag

Eleve nem is a PH-ra tartozik ez a dolog, úgyhogy itt hiába veri a nyálat akármelyik, akár földhöz is vághatja magát százszor vagy ordibálhat róla fűzfavesszőből sodort gyeplővel a kezében egy krokodil hátán szörfölve le a Niagara vízesésen, akkor is pont senkit nem fog érdekelni itt és nem is tud vele mit csinálni az oldal.
Engem még kb. 8 éve behúztak így egy törlesztős telefonba, jól be is szoptam, szerencsére végül megoldódott, azóta soha semmit részletre, törlesztve, sehogy se. Vagy tisztán vagy sehogy. Ez a faszhalmaz ami egy ilyen kaliberű történetnél megy, épelméjű ember nyakára nem hiányzik, főleg ha egyszer a saját bőrén is megtapasztalja.

[ Szerkesztve ]

(#22950) seniman válasza #90933760 (#22949) üzenetére


seniman
addikt

Ezeket a költői képeket honnan szeded? :DD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.