Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16901) TaaT válasza customer114 (#16899) üzenetére


TaaT
veterán

Már nincs fent, legalábbis nem találom a Gyula , Békéscsaba- adok-veszek-ben.

Give them hell Ukraine!

(#16902) guftabi96


guftabi96
addikt

teljes linket nem tudok adni, nem mostani kép, kb egy másfél hónapja csináltam, csak elfelejtettem kitenni, de most újra ráakadtam :D

#KeepFightingMichael

(#16903) Chaser válasza seniman (#16900) üzenetére


Chaser
titán

óóóóóóóóóó
használja már azinternetet:)
amint mondtam több alfaja van, és ez az egyik lehetséges, a hard jump
a scooternél mondjuk happy jump..keress rá az albumra, nem véletlen velük népszerűsítették, mert őket mindenki ismeri, de mindkettő jump style
sheffield jumpersre is ráguglizhatsz
a scooter mindenből a populáris vonalat csinálta, mivel nem hülyék és ott volt mr. rick, a hard style sokkal kevésbé eladható, és hát ők is pénzből élnek mint mindenki, másrészt az ő fő profiljuk mindig a populáris vonal volt - ami nem csak tuctuctuc' hanem sokkal több ütem és ritmus van benne, sokszor szintis' betétekkel, ezért nem unalmas pl nekem, mint a hard -
scooter jumpstyle egyveleg

ez az egyik legütősebb jump tőlük, a teljes rész 3 első albumos slágerükből van feldolgozva egy felvezetővel, ami után jön a jumppppppp, mert ők ezt is meg tudták oldani, a move your ass volt az egyik legpörgősebb hh számuk

egyik legkeményebb számuk nem jump, ez madafaka' bassdrum style
ők amit lehetett megcsináltak

ez pl egy elég hard cucc, hardschocknál jobbat ki se találhattak volna rá:) így egyvelegben még nem is rossz, de ez már nagyon nem az én műfajom pl...viszont ezt is nagyon sokan szeretik, általában minél hardabb' bármelyik style annál agyatlanabb szeretik, persze vannak kivételek mint mindenhol

szerk: ezt pedig egy ügyes srác mixelte tőlük, egyre jobb dolgokat csinál...
scooter vs mozart ;]
ha ezt ők meglépik korrekt hangszereléssel ebből is akkora best track lesz ahogy most itt ülök:)
nem is értem sok mindent mért nem léptek meg

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#16904) proci985 válasza Chaser (#16903) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

az stimmel, hogy a scooter az üzlet után ment, viszont ettől függetlenül pár évente váltottak egyet a stílusukon.

a két első album, az and the beat goes on és az our happy hardcore gyakorlatilag (happy) hardcore / rave volt, részben 180bpmen. ld raving in mexico / crank it up. egyébként tudtak ők később is acid house / trancet csinálni (pusher), vagy ott volt a trance legszebb időszakait idéző trance-atlantic.

bónusz 1: hyper hyper modeselektor + otto von schirach értelmezésben
bónusz 2: rammstein - pussy / scooter mix. namost a pussy alapból is mulatós metál volt, ebben a formában pedig lakossági metáltrenszként már annyira szörnyen prosztó, hogy nem lehet nem imádni.

de végeredményben a hatásuk remekül látszik, volt egy egész breakcore/noise tribute album csak a scooternek szentelve, illetve a modeselektor féle átiratra anno A38 sátorban sok éve kb kirúgtuk a sátor oldalát.

plusz kódolás közben teljesen jók háttérzenének.

(#16856) ViZion: ez mondjuk változó, pl Budapesten a körúton és a Fehérvárin eléggé egyszerű halk gépet építeni, egy csendes kisvárosban ugyanaz a gép elfogadhatatlanul hangos lehet. plusz kinek mi a hangos relatív.

tény, hogy az AMD 8magosaira én csak toronyhűtőt raknék, de normális házszellőzés mellett egy CM212 egy 700as ventivel is bőven elég kell, hogy legyen terhelve is.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#16905) 1tom válasza seniman (#16900) üzenetére


1tom
tag

Tessék: [link]

Bunkók kiméljenek! Amiga rulez always!

(#16906) Chaser válasza proci985 (#16904) üzenetére


Chaser
titán

semmi mást nem mondtam, sőt :P amit mondtam a többi nagy névvel ellentétben ők alkalmazkodtak ahhoz, hogy megváltoztak a körülmények, ezért élték túl amit a többiek nem, akik mellesleg nyomukba se értek, csak 1-2 értelmesebb trackra futotta, pl marusha, blümchen ststb
ez mind le van írva a cikkben amit írtam a blogomban :P
tranceből egyébként az egyik legjobb a coldwater canyon volt a 3. albumról, ami zárta a full happy harcore és rave vonalat, és átvette más a helyét
viszont nagyon sokszor visszahozták azt a vonalat is, pl the sound above my hair 2009-ből, amiben végre olyan skótduda betét volt megint ami nagyonodab@sz':) vagy a nessaja, ami az "őrült" vonalból tért vissza, vagy ennek saját flip mixük, ami minimum beteg:D
nem véletlen volt hp-nek több neve, dave, iceman stb, de ezt is leírtam mért, mert erősen b@szogatták őket a kritikusok, és volt hogy akkor még fake néven adtak ki valamit wordpart nélkül, aztán amikor kiderült ezt eszik az emberek beszóttak', ezek is mi vagyunk..ennek is egyik verzióját úgy adták ki először promoba
nem hiszem hogy bárki sok újat tudna mondani róluk őket kivéve, elég sok privát mozzanatot is ismerek...hihi:)
és abból is látszik mekkora egoista beképzelt pH@sz hp, hogy már lassan 50 éves vagy el is hagyta, de nyomja, és már rohadtul nem a pénz miatt:) saját lemezkiadójuk van ezer éve, szponzorok és olyan marketing mögöttük mint kb a forma1 mögött
az első 3 album volt gyakorlatilag ami nem a pénzről szólt csak, a többin azért már érződik...de mindig tudtak 1-2 olyat alkotni amiért megérte szerintem is hogy tovább mentek
mióta rick kiszállt én speciel semmi értékelhetőt nem hallottam tőlük...
no de off end, akit érdekel a blogot úgyis megtalálja
nem vagyok elfogult velük szemben, de azért mert valaki nem szereti nem bennük van a hiba, mert ők soha nem hitték azt hogy kötelezően bárkinek őket likeolni kell, de ez már rég történelem..ami mondjuk mai napig tart és ezt senki ebben a műfajban nem tudta utánuk csinálni, ez a műfaj az ún scooter-techno, holott a technohoz kb semmi közük nem volt soha:)

szerk: 1tom bizony, ez az "intelligens" populáris jump amit jóval nagyobb eséllyel többen esznek mint a hardot...soha nem voltak ők hülyék:)
viszont ami még elég érdekes, ők a magánéletben fullnormálisak', nem drogoznak, nem balhéznak, nincsenek feltűnési viszketegségben, minden csak a shownak szól a porondon, ez is olyan amit nagyon kevesen csináéltak utánuk..vagy talán senki

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#16907) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ok, a topik átnevezhető nagy skúúter WIKI-re :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#16908) 1tom válasza Chaser (#16906) üzenetére


1tom
tag

Tudom, bár nekem a Hard is bejön, ezeken a stílusokon kívül még van egy pár ami oké. Én már a kezdetek óta hallgatom a zenéjüket.

Bunkók kiméljenek! Amiga rulez always!

(#16909) unravel válasza bitpork (#16907) üzenetére


unravel
őstag

Nagy hülyét kapok a hardsztájltól

¯\_(ツ)_/¯

(#16910) Simi37


Simi37
őstag

Wow... én nem ismertem ezt az irányzatot ezelőtt de mivel a rap-en kívül mindenre vevő vagyok (főleg electro meg house dupstep stb) így erre is és tetszik amiket linkeltetek szóval köszi :C

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#16911) seniman válasza 1tom (#16908) üzenetére


seniman
addikt

Az első pár album nekem is bejött,de utána átmentek kicsit "gyurcsányferisbe",azaz azzá válunk amit a divat diktál :(((

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#16912) bitpork válasza seniman (#16911) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

A politikát ne keverd ide, pláne ha egy oldalról közelíted meg a dolgot :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#16913) seniman válasza bitpork (#16912) üzenetére


seniman
addikt

Ez nem politika,mivel nem Fletó bácsi politikai nézeteiről,hanem (sajnos) mindennapi szokásairól szólt :K

Ha esetleg közben eszembe jut hasonló szokásokat űző mezei celeb,majd átjavítom.

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#16914) 1tom válasza seniman (#16911) üzenetére


1tom
tag

Ezt én is elfogadom. Még annyit tennék hozzá, hogy sok koppintásuk is van, de ettől függetlenül jól csinálják.

Bunkók kiméljenek! Amiga rulez always!

(#16915) SUPREME7


SUPREME7
őstag

(#16916) proci985 válasza unravel (#16909) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

:DDD

Chaser: én valahol a Sheffield környékéig hallgattam őket aktívabban, a we bring the noise DVDt viszont egy időben aktívan előszedtük egyik barátommal ha söröztünk.

aztán úgy valahol a schranz / minimal / proghauz forradalom idején 2001-2002 körül léptem tovább a német lakossági trance vonalról.

abból a korból egyébként még páran aktívak, pl Westbam három éve adott ki albumot egy csomó érdekes közreműködővel (you need the drugs meguralt, van normál videoklippje is de az erősen 18+os).

német scenen belül meg ha a Kraftwerket nem is számítjuk, ott van pl Sven Väth aki 30 éve aktív és még mindig nagyon érzi.

fun fact: lehet idén megyek Jeff Millsre is.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#16917) Yutani


Yutani
nagyúr

Imádom, amikor az alábbi kombó összejön egy ajánlatban:

1. Szopjak a csomagolással és a postára járással
2. Engedjek az árból
3. A csökkentett árban még a postaköltség is legyen benne

:C

#tarcsad

(#16918) bitpork válasza Yutani (#16917) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mért múltkor a beárazós ár alatt 20kval hirdettem a note3-t leírva h kopott az ezüst kerete, de máskülönben semmi baja. Erre megkerestek ketten is , hogy akkor 40 mert kopott :U Megmondtam mindkettőnek, hogy akkor megmarad nekem, mert ilyen arcátlan ajánlatokat nem akarok hallani sem. Meg is sértődtek rám amikor a kijelentésem után meg akarták adni az általam kért árat is , de én az addig lezajlott , általuk alkunak nevezett pofátlanságot igen a szívemre vettem és nem mentem bele.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#16919) SUPREME7 válasza Yutani (#16917) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ugyanmár ...

(#16920) Chaser válasza seniman (#16913) üzenetére


Chaser
titán

amint mondtam:
a hh és rave korszak lecsengett, ők túlélték mert alkalmazkodtak...a többiek nem - ráadásul rohadt sokat b@szogatták őket, mert "ez nem zene" meg hasonlók, sablonosak unalmasak -
gyenge utánzó próbálkozások voltak és igen, a 3 album után a többi főként a pénzről szólt
de 1-2 10/10-est még utána is sikerült letenniük
remixelték pl a friendset több verzióban is jó pár éve és rohadt ütős lett:) ez is amolyan tiszteletadás a munkásságuk előtt, mert eu-ban rengeteg helyen sztárok voltak, global szinten is, sőt ma is azok
sok előadót támogattak és időnként csak visszatértek a régi gyökerekhez is, velük fog kihalni ez a műfaj teljesen

1tom szinte minden best számuk feldolgozás:) de ők eleve a scooter előtt egy remix csapatként indultak, csak túl jól tolták és a többi már aja akkora történelem..hp fuckin' baxter tolta ám depeche mode styleban is seprűcirok hajjal a fején:D

a scooterről majdnem minden létezik 2011-ig...ne kelljen találgatnia senkinek:)
és hp nem tátikában nyomja...nem engedné az egoja sem:)

ő volt a "lélek", és már ő sincs játékban, de aktuálisan átélte az első albumtól az tudja mekkora feeling' volt..nyilván azok nem 10-20 évesek már...:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#16921) zoltanz válasza Yutani (#16917) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Én bevallom, szoktam néha pofátlan mértékben alkudni (ha valami túl van árazva persze). Amúgy sokszor bele is mennek azért. (ezek szerint ők is érzik, csak gondolják hátha fognak egy verebet)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#16922) MasterMark válasza zoltanz (#16921) üzenetére


MasterMark
titán

Ha túl van árazva, akkor meg nem pofátlan..

Switch Tax

(#16923) bitpork válasza MasterMark (#16922) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Csak ez öngerjesztő, mert ugye eleve azért árazza túl mert tudja hogy Te tudod hogy ő tudja hogy alkudni fog és akar.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#16924) MasterMark válasza bitpork (#16923) üzenetére


MasterMark
titán

Akkor szintúgy nem pofátlan. :))

Switch Tax

(#16925) bitpork válasza MasterMark (#16924) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Gondolj bele h miért került be az utóbbi időben a legtöbb íbéjes leírásba h alkudozók ne is hívják :U A rossz hír h KáEurópából indult az ok.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#16926) proci985 válasza bitpork (#16925) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Skandináviában is ki van írva a helyi hardveres oldalakon.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#16927) bitpork válasza proci985 (#16926) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Szt mé2? Mert a KáEurópai viszi a fosch mentalitást. Vannak szabályok a nem üzletszerű használt adás-vételben is , csak mi itthon szeretjük elfelejteni ezt.
Azért az az ár van kiírva mert azt akarja megkapni az eladó. Ha nekem nem tetszik akkor nem veszem meg, nem hívogatom h alkudozzak. Ha nincs a piacon túlkínálat, akkor nem a vevő határozza meg az árat. Vagy ha nincs rá pénzem, akkor nem akarom megvenni alkuval. Ja és még egy: ha bármilyen nyoma van annak h az eladó nem önszántából adja el , akkor nem élek ezzel vissza!
Szerintem. Ezért is akarok elmenni innen , mert itt én vagyok a helikopter :)

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#16928) schawo válasza bitpork (#16927) üzenetére


schawo
titán

Ebayen is van sokszor, hogy ajánlatot vár. Pénteken 400 euróért volt hirdetve egy hangkártya, adtam rá 350-es ajánlatot, és elfogadta.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#16929) bitpork válasza schawo (#16928) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ahol ki van írva h or best offer az kicsit más mint itt HAn amikor fix ár van kirakva

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#16930) seniman válasza bitpork (#16927) üzenetére


seniman
addikt

Üzletelj bolhapiacos angolokkal és rájössz,hogy ez hülyeség.Ha nem alkudhat,akár csak egy pennyt is,inkább meg sem veszi,még ha jó áron van akkor is.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#16931) Mr X válasza seniman (#16930) üzenetére


Mr X
veterán

Tisztára, mint a sógorom. :D

(#16932) Chaser válasza seniman (#16930) üzenetére


Chaser
titán

én már "tárgyaltam" pár uk taggal, akkora egy kocsog' bandát:D min. mintha felsőbbrendű lények lennének

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#16933) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Amikor megadsz egy arat, de az elso ket erdeklodo feleert azonnal vinne mar ma, akkor azert lenne kedvem elkuldeni az anyjaba...:U

Live-Die-Respawn

(#16934) -=RelakS=- válasza oriic (#16933) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ez is mondjuk attól függ, hogy kinek az ára a reális :D Lehet, hogy a fele az ;]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#16935) Chaser válasza oriic (#16933) üzenetére


Chaser
titán

nem kell ezt komolyan venni:)
arra azt szoktam mondani nekem ráér holnap is...ára kinn van

nemrég érdeklődtek egy bővíteni/bontásra való gépre - 25k -, csak a billzet kell neki
válasz:
ha csak a billzet kell 25k...a többi ajándék

nem jött válasz tőle...

én kifejezetten élvezem ha ilyenek megtalálnak ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#16936) kenwood


kenwood
veterán

"Az ár mindig a hátlap típusától függ,van sima lemezes,vastag lemezes,béleltben,por festet színes és fekete,bélelt belül ezüsst fóliás,STB. EZÉRT ÁR csak útólag azt vagy kell vagy nem."

:DDD

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#16937) horush válasza kenwood (#16936) üzenetére


horush
addikt

Magyarul megkapod, aztán ha akarsz fizetsz? :DDD

(#16938) kenwood válasza horush (#16937) üzenetére


kenwood
veterán

Maga az uzleti modell szerintem rendben van,bar neki nem igazan fogja megerni.
Engem inkabb a koltoi szabadsag ragadott meg :D

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#16939) Chaser válasza kenwood (#16936) üzenetére


Chaser
titán

10/10:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#16940) Yutani válasza SUPREME7 (#16919) üzenetére


Yutani
nagyúr

Hát ha nincs annyi pénze, akkor azt vegye meg, amire telik! :U

Tisztára, mint az izraeli ügyfelek az autókölcsönzőben, ahol 17 éve dolgozta: lefoglalta a legolcsóbb Skoda Feliciát, majd megérkezve rögtön upgrade-ért veri az asztalt (VW Polo, de inkább Golf), mert az jár neki. Ja, a pofája, az biztos jár, de még inkább fizesse ki a Golf kategóriát, ha arra ácsingózik.

Visszatérve az itteni biznichez: kaptam egy másik alkudós ajánlatot, és még vigyem is be a belvárosba. Írtam a gyereknek, hogy rendben, de kijössz Csepelre a cuccért (egyébként is az volt kiírva átvételi helynek). Na, azóta nem válaszolt. :N

#tarcsad

(#16941) oriic válasza Yutani (#16940) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Visszatérve az itteni biznichez: kaptam egy másik alkudós ajánlatot, és még vigyem is be a belvárosba. Írtam a gyereknek, hogy rendben, de kijössz Csepelre a cuccért (egyébként is az volt kiírva átvételi helynek). Na, azóta nem válaszolt. :N"

Utóbbi időben már rászoktam arra, hogy ilyeneknél lusta dögöt játszok és megemelem az árat 2-3 ezer FT-al, aztán jelzem hsz-ben vagy leírásban, hogy ha házhoz jössze 2-3 ezret elengedek. :DDD És házhoz jönnek inkább. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#16942) kenwood válasza oriic (#16941) üzenetére


kenwood
veterán

Nekem volt olyan arc,aki elutalta az arat es a postakotlseget,majd megadott egy pesti cimet.
Jobban jart,mintha csucsforgalomban autokazik el mondjuk a xvii-bol a negybe.

Nekem tobben is panaszkodtak,hogy ujpest messze van.
amikor megemlitem, hogy a nyugati kocsival es metroval is 10-15 perc,akkor altalaban megszakad a beszelgetes.

Nem baj,ha lusta vagy,csak ne legyel fillerbohoc melle :D

Valamiert az emberekben az a tevhit el,hogy ujpest,vagy csepel orakig tarto utazast jelent.

Persze ez realativ,de ha en 10 percre lakom a nyugatitol,te meg 50-re,akkor nem biztos,hogy nalam van a gond :D

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#16943) customer114 válasza kenwood (#16938) üzenetére


customer114
senior tag

Ha már a költőkről volt szó: [link]

Még a telefonszám is rímel. :D

[ Szerkesztve ]

(#16944) guftabi96 válasza oriic (#16941) üzenetére


guftabi96
addikt

Én le szoktam írni, ha valaki érdeklődik, hogy mikor és hol tudja személyesen átvenni.
Ha azt írja, hogy vigyem el neki házhoz/a megadott időponton kívül akarja személyesen átvenni, akkor megy a válasz, hogy megoldható, de a benzint fizeted.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#16945) oriic válasza kenwood (#16942) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Nem baj,ha lusta vagy,csak ne legyel fillerbohoc melle :D"

Persze, és nem minden esetben játszom ezt el, de ha valaki nem hajlandó kompromisszumra (én 11. kerben lakom), és azt akarja hogy vigyem el az eladni kívánt cuccom a 17. kerületbe, na ott kicsit másképp gondolkodom. :D

Live-Die-Respawn

(#16946) Chaser válasza kenwood (#16942) üzenetére


Chaser
titán

ezért esek hanyatt azoktól akik pláne filléres cuccoknál azzal jönnek járok-e pesten...még azon belül is irdatlan különbségek vannak...feltalálták már a postát nagyon rég és legtöbbször még olcsóbb is akár pesten belül

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#16947) kenwood válasza Chaser (#16946) üzenetére


kenwood
veterán

Azert a 'nempest' kicsit mas.
Sokkal nagyobb az eselye, hogy neked ,vagy egy baratnak/rokonnak dolga lesz a kozel jovoben pesten,mint annak,hogy egy pestinek pont Taktaharkanyban, vagy ahol laksz.

Szerintem a kerdes nem arra vonatkozik,hogy csak a ketezer forintos ram maitt felutazol-e pestre?

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#16948) Chaser válasza kenwood (#16947) üzenetére


Chaser
titán

ha megyek is pestre, akkor nem fogok sz@rokkal xyz helyre menni, mikor sokszor 10km oda-vissza fél-1 óra:) nem hogy sokkal több...volt egymástól 6km-re levő helyhez 1 óra kellett csak oda...én elviszem...1 óra 5k-ba kerül, bárkinek elviszek úgy bármit :K csak fizesse ki előre az útiktsg-et:)
érdekesd hogy pestieken kívül másnak akár 100k-s notebboknál is tökéletes a posta, de oda 5k-s cuccot is vigyek:D mert ha arra járok is min. az esélye hogy pont oda megyek, és pont te mondtad az előbb, hogy még pesten belül se képes a legtöbb megmozdítani a hátsóját, biztos mert ő "pesti"...de én meg nem vagyok hülye...annyira:D
egyébként volt már ilyen ütközés, megbeszéltünk egy helyet ami mindkettőnknek jó, laza fél órát vártam.....na pffff, annyit nem ér az egész, meg lebeszélni..van posta és még pestieknek is szállít :K

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#16949) bitpork válasza kenwood (#16947) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Miért lenne nagyobb az esélye? :U
Én pl nem lakom Chaser városában de fogtam magam és odamentem hozzá. Megegyeztünk és elautóztam érte.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#16950) Chaser válasza bitpork (#16949) üzenetére


Chaser
titán

nagyon jól tetted :K bár ha szegedről jöttél posta lehet neked is olcsóbb lett volna:) egyébként ott már nem sűrűn vagyok, kmét, megyeszékhely, azért elég központi ez is
volt olyan hogy pestről valaki 4000 ft-os cuccért leautózott:D igaz céges volt, de az idő-oda vissza ilyen értékű cuccnál azt úgy nem értem mért jó vkinek 600ft-os pk helyett aminél helybe viszik amit kér

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.