Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16451) Trailblazer válasza raubisoda (#16449) üzenetére


Trailblazer
addikt

A kommentek között tol egy linket, hogy több mint 2 éve (mert azóta már nem is árulják) újonnan 60k volt a lap. A döntő érv. Ő pedig kegyeskedik 55k-ért megválni tőle. Bájos... ;]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#16452) oriic válasza raubisoda (#16449) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az i7-es gépét néztétek?

"ALAPLAP: ASUS P8 Z77 V-PRO
( DUAL INTELLIGENS PROCESSORRAL)"

Dafuq?

"A TELJES RENDSZER FOGYASZTÁSA 38 W"

Jaj.

(#16453)

Előbbit nem ismertem, de utóbbinál a teljes rendszer számomra azt jelenti hogy minden benne van és működik is. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#16453) ViZion válasza oriic (#16452) üzenetére


ViZion
félisten

Ez a duál-dolog ilyen Asus marketinges bullshit, de "létezik": [link]
A teljes rendszer fogyasztása is korrekt, proci nélkül, idle... ;] [link]
Szal. nem hazudik éppen, csak maga sem érti.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16454) Chaser válasza Yutani (#16448) üzenetére


Chaser
titán

:)
sok gépnél könnyű megoldani, de van amelyiknél macerásabb, van olyan értékű gép, hogy nem éri meg vele foglalkozni az biztos
ha mindez hivatalosan számlával szervizen keresztül megy akkor meg pláne, horror árak vannak a horror adók miatt:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#16455) raubisoda


raubisoda
senior tag

Srácok neee hát itt sírok a monitor előtt olvasva mindent.Besz@rok ez nagyon karaj.Hála feldobtátok a napom igaz én kezdeményeztem. :DD De na ha veri a skylaket akkó veri(y) punk tumm :C :C

104 pozitív és 0 negatív https://outervision.com/power-supply-calculator

(#16456) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Néhányan az aprón R9 270-et (tehát nem az X-est) árulnak 40-42k körül. Sok sikert nekik az eladáshoz... Mások ~35k körülre lőtték be a 270X-et, ez így inkább reális.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#16457) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Elado SZU-35 szuhoj vadászgép
[link]

"a vizét 2200km/h felett forralja, de az alatt nem. Engem nem zavart, csak munkaba jartam vele. A tiltast a fiam kicsipszelte vagy micsinalt, igy 2600 a vége"

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#16458) oriic válasza zoltanz (#16457) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most tényleg valaki lemásolta a külföldi hirdetést és feltette Jófogásra? :W

Live-Die-Respawn

(#16459) raubisoda válasza zoltanz (#16457) üzenetére


raubisoda
senior tag

:DD :DD :DD ez hatalmas :DD :DD :DD

104 pozitív és 0 negatív https://outervision.com/power-supply-calculator

(#16460) MasterMark válasza oriic (#16458) üzenetére


MasterMark
titán

Szerintem nagy arc volt, akárki is csinálta. :D

Switch Tax

(#16461) Trailblazer válasza oriic (#16458) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ja, úgy tudom, eredetileg ez egy moldáv történet, valami filmben használták mint kellék.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#16462) oriic válasza Trailblazer (#16461) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#16463) MasterMark válasza oriic (#16462) üzenetére


MasterMark
titán

Azt láttam is, de az komoly, a másik meg a topik közhelyei egyben. :D

Switch Tax

(#16464) TaaT válasza Yutani (#16448) üzenetére


TaaT
veterán

"Lenovo G550"

Haver pont ugyanilyet vett egy nőnek aki megbízta hogy vegyen valamit 100e körül tavaly vagy mikor.

"egy munkanélküli szomszédjának, annak nagy könyörgése után köcsöndta a gépet abból a célból, hogy szerencsétlen meg tudjon szerkeszteni egy önéletrajzot és el tudja küldeni."

Erre föl szétb*ssza az egészet, kér 3e forintot. És ezek után még megvan az összes foga? :Y

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#16465) shteer válasza oriic (#16452) üzenetére


shteer
titán

láttam de hová lett? :Y

..szerintem jónak tűnik

(#16466) Syz válasza zoltanz (#16457) üzenetére


Syz
senior tag

Ez fáj.. :D

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#16467) wolfman válasza TaaT (#16464) üzenetére


wolfman
veterán

Erre föl szétb*ssza az egészet, kér 3e forintot.

Na ezen a részen én is néztem, hogy a csaj még adott is neki. Hát persze, nyilván még fizettem is volna, hogy örülök hogy csak vicceltél barátocskám.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#16468) ViZion válasza wolfman (#16467) üzenetére


ViZion
félisten

Felénk is van egy hasonló pro jóember, akinek telepít, annak le is jelszavazza a bios-t. Csak hozzá tudják vinni utána, kész. Okos húzás... megérne egy verést, ha nekem így adná vissza vki. :((

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16469) seniman válasza ViZion (#16468) üzenetére


seniman
addikt

Mifelénk olyan volt,aki a kintről behozott,átnézésre bevitt gépekből lopta ki a piacképes cuccokat.Ez motiválta a havert,hogy tanuljon meg gépet összerakni. ;]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#16470) BiP válasza Yutani (#16448) üzenetére


BiP
nagyúr

Zsarolóvírus munkanélküli változata :)

(#16471) Chaser


Chaser
titán

ha ki van írva hogy nem alkudozom, mért gondolja azt valaki ha rámír az egyébként is piaci áér alatt levő cuccra, hogy majd elengedem a 20%-át? - gondolom még a postát is úgy gondolta volna én fizessem mert nekem ingyen van -
:)
a magam szolid stílusában válaszoltam, kíváncsi vagyok menjek-e anyámba:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#16472) shteer válasza Chaser (#16471) üzenetére


shteer
titán

és vállalj rá legalább 6 hó garit :)

..szerintem jónak tűnik

(#16473) Silent77 válasza Chaser (#16471) üzenetére


Silent77
veterán

Az még kevés is. :DDD
Régebben volt egy eset, hirdettem egy terméket piaci ár alatt 35-ért.
Jött a kérdés, pici alku belefér? Gondoltam, pici alku belefér, karácsony előtt voltunk. Erre kínált 20-at. :O
Megírtam, hogy ez nem pici alku, de arra már nem válaszolt.
Jófogáson szeretem az embereket, 15-ért hirdettem, szintén piaci ár alatt, erre bekínál 10-et. :W
Nem lenne hozzá pofám...

wolfman: Hiába írom bele a hirdetésbe, hogy csere nem érdekel, csak megkérdik állandóan. :U
Eddig a hízó csere volt a legjobb. :D

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16474) wolfman válasza Chaser (#16471) üzenetére


wolfman
veterán

Bár tény, hogy nincs tiltva meg üzlet az üzlet, lehetőség megvan, de nálam meg az szokott lenni, hogy ha árulok valamit, mindig beajánlanak valamit cserére. Mondjuk ha árulok tápegységet, akkor rákérdez, hogy gázrezsó vagy nyúlketrec érdekel-e. Persze többnyire nem ennyire extrémek a felajánlások, de vajmi kevéssé kapcsolódik az árult cucc jellegéhez.

Meg mondjuk engem szinte sosem érdekel csere semmi, de mondom, lehetősége megvan megkérdezni.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#16475) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Aprón R7 260X 35 pénzért. Ismét sok sikert neki az eladáshoz...

Update: látok egyet 36-ért is. Asus vagy sem, egy tizessel kevesebbért reális.

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#16476) MK VII válasza ViZion (#16468) üzenetére


MK VII
veterán

Fater jó pár éve vitte el egyik ismerőséhez a laptopját, mert behalt benne a dedikált VGA. Ki kellett cserélni meg újrahúzni a rendszert.. Állítólag még az alaplapon is valami leolvadt.. Kicsit melege volt a gépnek..
No.. Azóta jelszavas a BIOS... Pár évet működött a gép és újra akartam neki telepíteni pendrive-ról és akkor szembesültem vele, hogy nem lehet belépni BIOS-ba. Azonnal felhívtuk az embert.. Beszéltem vele, hogy mondja meg a jelszót, mert ezt nem így adtuk neki oda... Természetesen tagadott mindent, hogy ő miért jelszavazná le a BIOS-t. Hát mondom, mert hülye vagy? Akkor már kezdett felmenni bennem a pumpa, mert ő mindent tagadott és ő ahhoz nem is nyúlt... Ja persze...
A beszélgetésünk végén már felajánlotta, hogy 6 ezer forintért újraflasheli a BIOS-t és akkor jó lesz..
Kétszavas mondattal zártam a beszélgetést.. Qva anyád.

(#16477) Chaser válasza shteer (#16472) üzenetére


Chaser
titán

hát majdnem anyámba kellett visszamenni:D
mert neki annyiért éri meg, meg még ő szenved vele, meg gondolta rugalmas vagyok? :F ha már ennyi ideje árulom nyilván neki piaci ár alatti nagykeres árat adok - az egy másik dolog 1 hete még más volt abban a hirdetésben:) -
fél évet sztem csak kifelejtette:D

szerk:
Wolfman: "Alku, cserebere, köszönöm nem érdekel."
ez sztem úgy egyértelmű, általában fel is szokták fogni:)
régebben pestiek kedvéért hozzátettem: "nem, nem viszem máshova, még neked sem"..lehet ezt is újra élesíteni kell ;]

ha csereberélni akarok akkor közlöm
hétfőn lófogáson rámír a tag, vinné a csuda antennámat - már el is felejtettem:D -, mikor tudom küldeni?
akár kedden ha utal, pk az árban
szerda: az jó, de nincs pénze, nem érdekel xy sz@rra csere?
:D
minek fárasztanak az ilyenek nem jöttem még rá

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#16478) Syz


Syz
senior tag

Egyébként én rendszeresen szoktam a jófogást böngészni mert sokszor van olyan hogy valaki nem tudja mi a reális értéke az általa kínált cuccnak. Ugyanakkor elszomorító is egyben hogy ennyi gyökér vesz körül..Ezeken a számítástechnikai termékeken már megedződtem úgy látszik mert egy sima "eladó a képen látható, alig használt pulóver" hirdetés már jobban kiveri nálam a biztosítékot :D

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#16479) Chaser


Chaser
titán

bepróbálkozott még, amikor említettem pár dolgot
de sajnos közöltem finoman neki ez nem eladó már
a reakció nem is akarta megvenni, csak érdeklődött és most letttttilt
;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#16480) seniman válasza Chaser (#16479) üzenetére


seniman
addikt

Szerintem ezek egy új állatfaj képviselői,akik unatkoznak és unalomból a hirdetőkön tesztelik,mennyire képesek valamit lealkudni. :K

Régebben én is elbabráltam unalomból különféle weboldalak konfigurátoraival,de azért ilyen baromságokkal más idejét nem rabolnám.Egyszer az apródon is anyáztak,mert beleírtam a hirdetésbe,hogy ruppótlanok kíméljenek ;]

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#16481) Chaser válasza seniman (#16480) üzenetére


Chaser
titán

gondoltam eladom a kocsit, de megelőzve a bajt bevésem:
tesztpilóták kíméljenek, ha mutatod a teljes összeget beülhetsz a kocsiba, ha nem akkor el se gyere
azok se akik az x fix ár ellenére úgy gondolják x-100k-t villantanak vihetik, mert nem, nem vihetik
ez is sikeres lenne?:)

én úgy vagyok vele ha valamiről tudom, hogy piaci áron adom, vagy akár alatta, nettó idióták ne zargassanak már a pH@szságaikkal, nem érdekel hogy mennyit keres, miből él, hány gyereke van, ki halt épp meg a családban, tescoban nekem se mondja soha a pénztáros kislány még ha nedves a bugyija akkor sem hogy x %-ot elenged...:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#16482) MK VII válasza Chaser (#16481) üzenetére


MK VII
veterán

Ohh.. Hát az autó nepperek a legrosszabbak.. De a sok életképtelen "magánszemély" sem piskóta..
Bátyám autókkal kereskedik. Külföldről hozza be.. Olcsóbban tudja adni a jobb állapotban levő kinti kocsikat itthon, mint az itthoni autókereskedésekből vagy magányszemélyektől kaphatókat..

Jön a csórikám egy Opel Signum 3,2L V6-ért.. XY forintért árulta bátyám. Megérkezik az ember aki a világ másik végéről jött ide csak ezért a kocsiért előzetes egyeztetések után. Tudta mennyibe kerül az autó, de egy próbaút és nagy mosolygások meg smúzolások után benyögte, hogy 200 ezerrel kevesebbet adna érte..
Úgy, hogy már így is a piaci ár alatt kínálta tesó, ráadásul tip-top állapotban.
Kinevettük "picit" ( :Y :DD :DDD ;] :C ) és mondta neki, hogy semmi alku, a telefonban mondta neki a fix árat.
Erre a srác, hogy de csak ennyi van nála.. Mondta bátyó, hogy akkor viszlát. Ezek után kezdődött a sértődés, hogy mit képzelünk, hogy ő azért vezetett le 250 km-t, hogy ne tudja megvenni a kocsit?
Mondtam neki, hogy csak magadat hibáztathatod.. Le volt beszélve a fix ár és ezek után Te azzal jössz, hogy 200 ezerrel kevesebb pénzed van csak rá.. Mondom irány hazafelé... 250km alatt ki tudod még sírni magad..
Annyira meghatotta a dolog, hogy egy fillért sem enged tesó az autóból, hogy valahogy előkerült még 200 ezer... Láss csodát.. Mégis csak volt nála annyi pénz..
Agyf@szt kapok az ilyen emberektől.. Bepróbálkozik egy fix áras egyeztetés után.. Röhej..

(#16483) Chaser válasza MK VII (#16482) üzenetére


Chaser
titán

ez speciel elég ritka jószág, az országban nem sok szaladgálhat, tisztában vagyok vele mennyit ér és nem minden sarkon kapni...speciel képet se találtam róla a neten, de nem csak itthon nem

ha ilyen esne be amit mondtál zsigerből megfejelném...:)
de azt ugye nem lehet, viszont magzatpózban menne hazáig ha nem fizeti ki az időmet ha még ő emberkedik a "mit képzelek magamról" szöveggel

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#16484) #21346560 válasza MK VII (#16482) üzenetére


#21346560
törölt tag

Én már csak azért sem adtam volna oda neki annyiért... Mondtam volna neki, hogy ha ő így, akkor közben felment az ára 100k-val... Aztán sipirc, sírjon hazafelé...

(#16485) Trailblazer válasza #21346560 (#16484) üzenetére


Trailblazer
addikt

Inkorrektségre inkorrektség? De azt a szempontot is szem előtt kell tartani, hogy akkor végképp nem kel el az autó.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#16486) zoltanz válasza Chaser (#16481) üzenetére


zoltanz
nagyúr

"tesztpilóták kíméljenek, ha mutatod a teljes összeget beülhetsz a kocsiba, ha nem akkor el se gyere"

Én motor eladáskor, jártam úgy: jött a csávó a ribijével, hogy megveszi, de előtte kipróbálják. (jogsit megmutatta). Mentek egy kört, jó volt, köszönik, helló. Azóta ha valaki 2 személlyel akarja kipróbálni, max én viszem egy kört, ennyi...

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#16487) vwpolopg válasza zoltanz (#16486) üzenetére


vwpolopg
őstag

Ebben mi a jó neki? Gyere cica, motorozunk egyet más mociján... Ezt nem tudom felfogni :D

(#16488) Chaser válasza vwpolopg (#16487) üzenetére


Chaser
titán

biztos szereti ha nyakon vágják, tőlem megkapta volna, borravalóval ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#16489) zoltanz válasza Chaser (#16488) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Még inkább ez a fajta, minta: "tesókám, üzembentartóival eladó?" :DDD

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#16490) Chaser válasza zoltanz (#16489) üzenetére


Chaser
titán

jah tényleg, kifelejtettem:
csak adásvételivel eladó...
tesóknak és embereknek is
:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#16491) MK VII


MK VII
veterán

Egy gyöngyszem az egyik GameStar-os facebook-os hír alatt..
Én alig bírtam végigolvasni. :D

[ Szerkesztve ]

(#16492) shteer válasza MK VII (#16491) üzenetére


shteer
titán

azt nem értem miért írta 2 mondatba :DDD

Hibas pisziaresz-es videokártyát valaki?

..szerintem jónak tűnik

(#16493) Syz válasza MK VII (#16491) üzenetére


Syz
senior tag

Még az a szerencse hogy nem ismétlődnek benne sűrűn ugyanazok a szavak :D

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#16494) MK VII válasza shteer (#16492) üzenetére


MK VII
veterán

Igaz.. Egybe is mehetett volna már.. :)

Eladok videokartyak? És milyenek? Ja, hogy 4 db öteze'? Akkor befogtam. :D

(#16495) #21346560 válasza Trailblazer (#16485) üzenetére


#21346560
törölt tag

Szemet szemért...
És mivel jó áron adtátok, elment volna az...

(#16496) BiP válasza #21346560 (#16495) üzenetére


BiP
nagyúr

Na igen. Mert hiába teljesült volna a küldetés, miszerint elmegy az autó, megvan a pénz érte,
valahogy az emberben mégis benne van, hogy nem mindegy, kinek adja el, milyen vevőnek.

(#16497) shteer


shteer
titán

még egy mai jó vétel, 270X 75ezerért - hardveraprón 32-ért is van

..szerintem jónak tűnik

(#16498) MK VII válasza shteer (#16497) üzenetére


MK VII
veterán

Hmmmm... Íncsiklandó a doboza az Új kártyának...
Illetve a 75 ezer az már a lealkudott ár vagy abból jön le a 30%?
"Bolti ára kb. 75.000Ft!" :D Jah.. Több mint 1 éve.. Azóta nem lehet kapni se..

(#16499) Trailblazer válasza MK VII (#16498) üzenetére


Trailblazer
addikt

Sok szerencsét neki az eladáshoz ennyiért. Szüksége lesz rá...

Egyébként szerintem boltban sem került ennyibe. Se 75 ezerbe, se 30%-kal többe.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#16500) MK VII válasza Trailblazer (#16499) üzenetére


MK VII
veterán
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.