Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) ktg3


ktg3
őstag

egyet értek sztem sem egy jól eltalált játék
hardcoreon toltam végig de néha olyan frusztráló volt h éppen mindig pont oda dobnak 2-3 gránátot ahol vagy irtó nagy kamu az egész...

épp átfutsz egyik fedezékből a másikba és a gránátok már kb ott várnak rád - ha meg kifutsz onnan akkor egyből lelőnek..

nem beszélve arról h a mesterlövészpuskák mi a jó sz*rért nem lőne kicélzás nélkül 5 m távolságra pontosan.. :( (vonatkozik ez az összes többi fegyverre h kicélzás nélkül pl egy géppisztoly nehogymár ilyen pontatlan legyen- tisztelet a ppsh nak mert az okés)

továbbá tudom h cod de akkor is kb semmilyen kreativitást nem lehet alkalmazni mindig csak egyféle út járható kb semmit sem lehet megkerülni minden ki van találva előre-->gagyi...

meg az a legundorítóbb h az ellenfelek végtelen számban teremnek újra egészen addig amíg el nem mész egy bizonyos helyre v át nem lépsz egy vonalat...
na most ezzel hardcoreon az volt a baj h néha olyan sokan voltak h egy m1 es puskával nem tudtam olyan gyorsan újratölteni mint ahogy spawnoltak a japók...

na a sokadik nagyon idegesítő dolog az h van olyan hely ahol embermagasságú fű van vagy hasonló és milyen érdekes ha lefekszel benne akkor is simán lelőnek mindenhonnan miközben te állva is alig látod h honnan lőnek mert ugye te nem látsz át a zelleren csak a japók mert ők ugye speciális látással bírnak...

igazából nagyon sok ilyen rész van még ami irritáló
nem érdemes szót ölni bele

a történelmi háttér hát erősen inog mmint a megvalósításban de fogjuk rá h ez csak egy játék .. mit sem számít h a nem egészen úgy mennek a dolgok..

rosszpcjátekok.blog.hu -n a helye:DDD de komolyan

van benne jó rész de mit sem ér ilyen bakik mellett...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.