Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) moma válasza azbest (#28) üzenetére


moma
őstag

Mondjuk ez a magán orvososdi úgy is elképzelhető lenne, hogy a tb fizetne a magán rendelőnek is annyit amennyit az államinak kifizet. Kompromisszumos megoldásnak nem lenne rossz. Bár ekkor is naívitás lenne azt gondolni, hogy az államiak fosva, hogy elmennek a betegek összeszednék magukat, mert, hogy itt kit érdekelne ha elmennének a betegek :DDD

Egyébként amiket írsz az tényleg jól mutatja mekkora is a baj, ilyen piti hibát mint ez a vérvételért utaztatás, nem képes önjavítani a rendszer. Egy magán cégnél se perc alatt eljutna az info oda ahova kell és rendeznék... Szerintem legalább egy korházat, ha nem is eladni, de ki kéne adni magán cégnek, hogy próbája meg hatékonyabban csinálni, legalább x évre kisérletileg. A jelen helyzetet elnézve sok kockázatot nem vállalnánk vele. Én nem bízom az államban, legalábbis nálunk nem. Majd nagyon talán ha 50-100 éves lesz itt is a demokrácia, lehet kialakul valami más szellemiség, hogy akkor is normálisan csinálom, ha nincs ott a fejem felett a magán hajcsár ostora, de jelenleg nem tűnik úgy, hogy ez menne (bár lehet soha nem fog, ki tudja).

Még annyit, hogy én a vizit díj és egyéb átalakítások káoszától kevésbé félek, mint attól, hogy márciusban lesz megint egy nagy tüntetés és az mszp összeszarja magát és elzavarja a gyurcsányt és csapatát és visszaállnak valami szokásos semmi komolyat nem csinálunk, mert akkor senki nem rinyál, aztán meg a válaszátsokon majd a marketing elég lesz dologra...

[Szerkesztve]

we all deserve a bit of luck.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.