Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

„felcsúti törpe” ez jó! :DDD :DDD feldobta a napom!

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#2) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

"a Fehér Ház helyett például már egy kínai éttermet, a Gyömbér Házat (Ginger House) javasolja a térkép"

Ok, ez így már teljesen korrekt. :DD :W

Mármint... saját egyéni véleményem szerin teljesen irreleváns, hogy ilyen keresőszavakra milyen véletlenszerű találatokat dob ki, hisz a véletlen tévedés vagy a tudatos rossz szándék szerintem 100%-ban annak az oldlán lakozik, aki begépelt valamit és keresést kezdeményezett. A többit el kéne fogadni úgy, hogy a számítógép eredendően "lelketlen" módon próbálkozott megtalálni a legjobb megoldást. Szerintem az ilyen speciális kiegészítések, amik az ilyesmit fésülgetik, gyakorlatilag legfeljebb a "normális", de valamiért furának tűnő keresőszavakra adott találatok minőségét ronthatják (objektíven), miközben valódi javulást (legfeljebb szubjektíven) sehol sem eredményeznek.

Ha valaki nem képes ezeken túllépni, akkor szerintem ugyan úgy fel kell háborodnia azon is, ha az ő kedvenc éttermét tekinti "négerháznak" a google, mint ha bármelyik másik házat, legyen az állami vagy magánkézben, cégszerűen vagy saját használatra. Szóval abszolút nem értem a fenti idézet értelmét. :U

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#3) -szp- válasza janos666 (#2) üzenetére


-szp-
aktív tag

A rendszer rákérdez, hogy véletlenül nem gépelted-e el, úgy értetted-e a niggert, hogy ginger.

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#4) joghurt válasza -szp- (#3) üzenetére


joghurt
addikt

Adekvátabb üzenet lenne, hogy ha niggákat keresel, azonnal küldjük is rád a tesókat. ;]

A tej élet, erő, egészség.

(#5) Penguin95


Penguin95
senior tag

Kár, elvégre egyik esetben se hazudott a térkép. :DDD

(#6) Narxis válasza Penguin95 (#5) üzenetére


Narxis
nagyúr

+1

Thanos was right.

(#7) macman507


macman507
aktív tag

Hasonló eset kicsit régebbről:

Keresőbe beírtad, hogy "White guy stole my bike"
Google meg felajánlotta, hogy "Black guy stole my bike?"

A képen autót ír, de gondolom mindkettővel működött.

[ Szerkesztve ]

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#8) tomazin válasza macman507 (#7) üzenetére


tomazin
veterán

Na és ezt vajon hogyan sikerült a keresőnek kitalálnia?
(bár szvsz urban legend)

[ Szerkesztve ]

(#9) saelin


saelin
veterán

„nigger house” :DDD

Az algoritmusnak van humora! :)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#10) snecy20 válasza tomazin (#8) üzenetére


snecy20
veterán

Amióta ez elterjedt a google gondosan kigyomlálta a bug-ot. :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#11) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Engem inkább az érdekelne, hogy miért van az, ha beírom az én vagy más androidos ismerősöm nevét mapsbe, akkor kidob helyeket, ahol jártam.

Ez egy rég óta ismert dolog és csak nekem új, vagy bug?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#12) joghurt válasza Zirowe (#11) üzenetére


joghurt
addikt

Most viccelsz? Ezt elfogadtad, amikor Androidra regisztráltál. Csak valószínűleg nem olvastad végig te sem.

A tej élet, erő, egészség.

(#13) #06658560 válasza Zirowe (#11) üzenetére


#06658560
törölt tag

Be van kapcsolva a helymeghatározás?

Nekem olyan helyet adott, aminek a közelében nem voltam sosem.

Ha azt nézem, hogy pontos keresésre Magyarországon, ad cégeket, intézményeket, amelyek egy részéhez közöm nincs.

[ Szerkesztve ]

(#14) Zirowe válasza joghurt (#12) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Azt nem fogadtam el, hogy én kereshető legyek mapsen.
Nincs google+om, gps csak ritkán van bekapcsolva navigáláskor, google termékkel meg még soha nem jelentkeztem be.
Szóval nem, nem fogadtam el semmi ilyet.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#15) joghurt válasza Zirowe (#14) üzenetére


joghurt
addikt

De vannak cégek, intézmények, vagy események, amikhez köthető vagy. Ez akár a leveleidből is leszűrhető.

A tej élet, erő, egészség.

(#16) janos1988


janos1988
addikt

http://index.hu/tech/2015/05/22/lemajmozta_a_kepcimkezo_automata_a_fekete_ferfit/

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#17) KisDre


KisDre
senior tag

Én most rákerestem a nevemre maps-en, egy német egyetemet dobott ki :)

KisDre.artstation.com

(#18) joghurt válasza KisDre (#17) üzenetére


joghurt
addikt

További érdekes keresési kulcsszavak:
szopóroller, napközi, majomház, fospumpa, idegbeteg, kinyalhatod, elkúrtuk stb. :)

A tej élet, erő, egészség.

(#19) KisDre válasza joghurt (#18) üzenetére


KisDre
senior tag

Aláírásodhoz:
Erő izom, tejet iszom :)

KisDre.artstation.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.