Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:26:57

LOGOUT.hu

BlackBerry Passport téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) eventus válasza Воланд (#600) üzenetére


eventus
veterán

Neked is ilyen jó véleményed van a Passportról?:)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#602) Phülöp válasza eventus (#586) üzenetére


Phülöp
addikt

Remélem QWERTZ, mert akkor nem verem a fejem a falba - közel ennyit fizettem érte - angol fontban...

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#603) eventus válasza Phülöp (#602) üzenetére


eventus
veterán

Biztos, hogy az, ezen régió. Q10 is qwertz, amit ott vettem.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#604) chabeenop.


chabeenop.
csendes tag

Szerintem aki nem platform fan és nyitott, simán megfertőzhető :D

(#605) icezozo válasza chabeenop. (#604) üzenetére


icezozo
addikt

van benne valami :)

http://qwankido.hu/

(#606) CSMilan válasza icezozo (#605) üzenetére


CSMilan
csendes tag

Valószínűleg aki nem hátrál meg elsőre a mérettől, az egy kis tapizás után szerintem akarni fog egyet. Ennyire még nem szerettem telefont. Nagyot alkotott a gyártó. És a frissítés utáni extrák meg bennt sincsenek. Már várom.
Egy negatívumot tudok mondani. Túl népszerű az ember ha társaságban előveszi.
Mármint a telefont. :)

(#607) jacis válasza CSMilan (#606) üzenetére


jacis
nagyúr

Teljesen igazad van.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#608) icezozo válasza CSMilan (#606) üzenetére


icezozo
addikt

szeretek ilyet olvasni :K

[ Szerkesztve ]

http://qwankido.hu/

(#609) chabeenop. válasza CSMilan (#606) üzenetére


chabeenop.
csendes tag

Én 3 perc tapizas után beleszerettem :) és igen, nálam is járt már rengeteg telefon és az összes platform. A BlackBerry olyat csinál, amire már régóta szükségem van :) röviden így tudnám kifejezni.

(#610) icezozo válasza chabeenop. (#609) üzenetére


icezozo
addikt

:C

http://qwankido.hu/

(#611) icezozo


icezozo
addikt

Mire jo egy Passport :) [link]

http://qwankido.hu/

(#612) legiaap


legiaap
nagyúr

Tudom mit nem kérdeztem még. Az appokat a menüben lehet mappázni?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#613) eventus válasza legiaap (#612) üzenetére


eventus
veterán

Egyiket hosszan nyomod és amikor villog, akkor ráhúzod a másikra

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#614) legiaap válasza eventus (#613) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na frankó.
:R

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#615) eventus válasza legiaap (#614) üzenetére


eventus
veterán

User manual :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#616) icezozo válasza eventus (#615) üzenetére


icezozo
addikt

hmmm :D

http://qwankido.hu/

(#617) sasa134


sasa134
addikt

Mobile Security with BlackBerry - John Chen [link]

Avanti Roma

(#618) eventus válasza sasa134 (#617) üzenetére


eventus
veterán

Beszél ez össze-vissza minden zöldséget :DD :DD

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#619) icezozo


icezozo
addikt

szetkaptak a Passportot :) [link]

http://qwankido.hu/

(#620) phanze


phanze
aktív tag

Nekem is nagyon tetszik ez a telefon pedig nem vagyok főnők vagy irodai dolgozo még csak iskolába járó de majd csatlakozok a táborhoz sajna csak egy év mulva:(

:))

(#621) sasa134 válasza phanze (#620) üzenetére


sasa134
addikt

megeri varni es gyüjtögetni :)

Avanti Roma

(#622) jacis válasza sasa134 (#621) üzenetére


jacis
nagyúr

Tényleg megéri gyűjteni/várni rá aki ilyet akar.
Nekem két hete van meg és imádom. Mióta megvettem nem volt kikapcsolva és a rendszer hibátlanul működik.
Tegnap reggel 5:30-kor vettem le töltőről és most 65%-on van. Ehhez hozzátartozik, hogy napközben Blend-et használok ami igaz hogy telefonon keresztül megy mégsem terheli annyira az akksit.
Ami nagyon nagy pozitívum és a telefon mellett szól az a kihangosítás minősége. Az első olyan telefon amit ha kihangosítva használok nem veszi észre az asszonypajtás és nem reklamál hogy nem ért semmit :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#623) legiaap válasza jacis (#622) üzenetére


legiaap
nagyúr

Droid után nem hiányoznak az appok?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#624) jacis válasza legiaap (#623) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem. Mind fent van amit használtam. SNAP -ból mindent fel lehet rakni. Kivéve a játékokat, de az eddig sem volt a telómon.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#625) kekkola válasza jacis (#624) üzenetére


kekkola
senior tag

Mi a tapasztalatod a passport böngészési élménnyel? Van olyan sima és gördülékeny mint a G2/G3-on? Mi a véleményed a bb böngészőről a chrome/lg gyári böngésző fényében? Én annyira nem vagyok elégedett, kíváncsi vagyok vajon megfelelő hardver esetén is lassúcska-e.

O+8T

(#626) eventus válasza legiaap (#623) üzenetére


eventus
veterán

Attól függ milyen appok :) Nem mindenkinek hiányoznak "azok".

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#627) jacis válasza kekkola (#625) üzenetére


jacis
nagyúr

Ment a pü ;)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#628) legiaap válasza jacis (#624) üzenetére


legiaap
nagyúr

Majd összeírom jelenleg miket használok iPhone-on azt majd meglesnéd nekem működnek-e azok frankón?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#629) jacis válasza legiaap (#628) üzenetére


jacis
nagyúr

Persze. Dobd át majd privátban :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#630) icezozo


icezozo
addikt

a jo kis Passporton a Snap szeret beragadni :D latni,hogy nem a 10.3-ra irtak meg :DDD

http://qwankido.hu/

(#631) jacis válasza icezozo (#630) üzenetére


jacis
nagyúr

Mit jelent, hogy beragad?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#632) icezozo válasza jacis (#631) üzenetére


icezozo
addikt

Snap ( 2_0_0_2 ) hasznalat utan folyamatosan megy a helymeghatarozas :) es ez szepen meriti az akksit :W

http://qwankido.hu/

(#633) jacis válasza icezozo (#632) üzenetére


jacis
nagyúr

Nálam szerencsére nem jelentkezik ez a probléma :U

Más: téli szünetben lehet, hogy összedobok egy összefoglalót a telóhoz. Van kedve valakinek csatlakozni?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#634) icezozo válasza jacis (#633) üzenetére


icezozo
addikt

Sasa megcsinalja ( legalabb is folyamatban van )
a topik elejen irta.
de irj neki !!!

http://qwankido.hu/

(#635) Phülöp válasza icezozo (#632) üzenetére


Phülöp
addikt

Én az aDownloader-rel jártam így. A megoldás az lett, hogy beállítottam: csak wifin dolgozhat és csak akkor, ha töltőre van dugva a készülék. Ha bármelyik feltétel nem teljesül, akkor a torrentek pause módba kerülnek. Ekkor a HUB-ban már rendesen ki lehet lőni az appot gond nélkül. Egyébként shutdown után is folyamatosan pörgeti a processzort 50%-os terhelésen, az meg nem jó.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#636) icezozo válasza Phülöp (#635) üzenetére


icezozo
addikt

en csak azert raktam fel ,mert volt olyan kerdes,hogy csak akkor veszi meg, ha ez +ez a program telepitheto es kifogastalanul fut. onnan lehetett leszedni. de most kivancsisagkeppen egy masik Passportra is felraktam es annal ez nem jelentkezett .

nemszeretnek engem a droid programok :D vajon miert :U :DDD

http://qwankido.hu/

(#637) sasa134 válasza jacis (#633) üzenetére


sasa134
addikt

75%-ban kész. Talan lesz időm jövő héten befejezni.

Avanti Roma

(#638) icezozo válasza sasa134 (#637) üzenetére


icezozo
addikt

ha kell valamiben segitseg szolj :)

http://qwankido.hu/

(#639) Lall


Lall
veterán

Üdv, ma én is átvettem a Passportot. Igazából csak hétfőn veszem majd birtokba (dögrováson vagyok), csak nyomkodtam kicsit. Van valami jó FB Messenger app? Az áruházban találtam nativat, de fizetős. Szivesen fizetek jó dologért, de ha nem muszáj nem baszok ki feleslegesen pénzt haszontalan appokra. Szóval bármelyik messenger alternatívát használja valaki? Beépül a hubba? Vagy a fb appon belüli csevegést használjátok csak?

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#640) Phülöp válasza Lall (#639) üzenetére


Phülöp
addikt

HUB-ból tökéletesen kezelhető az FB app üzenetek terén.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#641) Lall válasza Phülöp (#640) üzenetére


Lall
veterán

Ok. Kösz. Majd kipróbálom élesben.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#642) jacis válasza Lall (#639) üzenetére


jacis
nagyúr

Üdv köztünk :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#643) icezozo válasza Lall (#639) üzenetére


icezozo
addikt

Gratula hozza ! Var a Passport BBM csoport is!

http://qwankido.hu/

(#644) legiaap válasza Lall (#639) üzenetére


legiaap
nagyúr

Azigen!
:DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#645) Lall válasza legiaap (#644) üzenetére


Lall
veterán

Tovább mehet a csörte. ;] Háhá :DDD

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#646) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Csak most olvastam a cikket. Lassan egy eve hasznalok BB-t, iPhone, Droid phone es WP utan egyszeruen imadom. Hihetetlenul pozitiv elmenyt tud nyujtani e za joszag, pedig "csak" egy Z10-esem van.

A cikk alapjan most hataroztam el hogy a Z10 levaltoja a Passport lesz.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#647) Phülöp válasza MiklosSaS (#646) üzenetére


Phülöp
addikt

Tedd!

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#648) Janez0085


Janez0085
tag

Nos én itt a nagy várakozásban a Classic-re 4 nappal ezelőtt beneveztem egy Passportra. A legelső benyomásom az az, hogy nem fogom eladni a Classic miatt inkább lesz még egy számom :D Anno amikor bejött a 9900 és először a kezembe vettem rögtön a elkopott az a bizonyos Blackberry érzés, hogy ez más ez az ami kell nekem. Azóta sem volt szerencsém újra élni ezt az érzést de a Passport rácáfolt. 1 héttel ezelőtt vett egy barátom Passportot és amikor a kezembe vettem és bekapcsolt a kijelző tudtam, hogy 1-2 nap és veszek egyet. A méretétől/kinézetérõl annyit, hogy amikor valaki panaszkodik egy iPhone-nál arra, hogy nem tud leszedni mondjuk egy valamilyen fájlt a böngészőn keresztül azt a választ kapja, hogy "kit érdekel ez Apple megteheti" ez itt is érvényes, ez BlackBerry. Na ennyit a fanatikus érzelmekről a száraz tények:

1. Nem tudom miért panaszkodnak az uzemidőre én négy nap alatt kétszer töltöttem, úgy hogy egyfolytában nyomkodom.

2. Valóban nagyon széles kényelmetlennek mondható egészen 1 napig. Megszokod, hogy kell fogni tartani és utána fel sem tűnik max amikor lerakod egy másik telefon mellé és látod, hogy úristen mekkora :D

3. Bár én nem örülök ennek az egész androidos kezdeményezésnek de sajnos be kell látni legalább is úgy tűnik, hogy a BlackBerry World fejlesztése harmadlagos a cég számára. Viszont ez az Android runtime egyre komolyabb hatekonysaggal működik. Ami nekem kellett azt leszedtem és minden gyönyörűen fagyás mentesen működik (shazam,eredmenyek.com,OLX, Youtube stb...) Sőt!!! Kísérleteztem és rá raktam a GTA San Andreas-t és tökéletesen akadàsmentesen fut teljes kijelzőben, mintha erre a rendszerre lenne megìrva. Döbbenet. Szóval gamerek is vehetik egyre kevesebb hiányt fognak szenvedni, pláne hogy a kijelző minősége abszolút felsokategorias tehát alkalmas is mindenre.

4. A billentyűzettel kapcsolatban vegyesek az érzéseim. Nagyon jó vele írni, egyáltalán nem felesleges az erintésérzékenység szinte mindig használom ha valamit görgetni kell, vagy kell esetleg a kurzor, vagy épp szöveget kell kijelölni, a szavak törlése is nagyon jó használat közben nagy hatékonyságú újítás ez. Legalább is a pulzusmérőnel mindenképp :) Viszont ami nagyon zavar és ez borítja fel a billentyűzetről kialakúlt pozitív véleményem, hogy ha ékezetet akarok, akkor nyomva tartom a kívánt gombot és megjelennek a lehetőségek eddig ok az egész csak ha nem vagyok elég gyors akkor àtvàlt nagy betűre és törölhetem kezdhetem előről. Ez hosszú masodperceket vesz igénybe közben rajottem ha ràbökök a shift-re akkor vissza áll kisbetűre de én azt gondolom ez így érvénytelen, és kimondottan szar megoldás.

5. A nagybetűs problémámat leszamìtva nem igazán tudok mibe belekötni, a kamera olyan amilyen engem nem érdekel, az Android futtatás egyre jobb, 1-2 év és tökéletes lesz gyakorlatilag 2 oprendszer lesz egy BlackBerry-n. Ennek lehet örülni meg nem örülni. De mondjuk ha képes rá a QNX akkor miért ne? Ha ilyen minőségben halad tovább a BlackBerry nem kell aggódni szerintem, vissza szerzik azt a létszámot ami kell nekik a sikerhez. Ha jövőre is ebben a szellemben piacra dobnak 1-2-3 prémium telòt a BB10 folyamatos fejlesztése mellett biztosan nem lesz gond!

Hajrá BlackBerry!!

Eredeti gyártói Samsung, Google Pixel, Realme, Xiaomi,Motorola alkatrésze/szervizelés - Áfás számlával

(#649) Polarstar válasza Janez0085 (#648) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Hatalmas UP a felhasználónak! :C

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#650) icezozo válasza Janez0085 (#648) üzenetére


icezozo
addikt

gratulálok a készülékhez!

http://qwankido.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.