Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:26:57

LOGOUT.hu

BlackBerry Passport téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) lugosi válasza GabeTheWhite (#4000) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A berryboltban hibernálták az árakat a megjelenéskor? :)

(#4002) jacis


jacis
nagyúr

Srácok ezzel a folt dologgal kapcsolatba még valami... nekem a folt megnőtt kb negyszeresére. Minden este megtörlöm nedves ruhával utána mikroszálas törlőronggyal és amikor vége ennek a procedúrának akkor látszik nagyon szépen egyébként nem. Szerintem a hátlap anyaga ahogy szívja magába a ragasztót úgy nő a folt. Egyébként nem zavar mert nekem se látszik csak akkor ha a tisztítási folyamatot csinálom.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4003) Coc@s válasza littlemamba (#3988) üzenetére


Coc@s
őstag

Onnan töltöttem le. Gyalulás előtt és utána is.
Az update-k előtt még rendben működött, de miután a telefonon frissítettem, elkezdte ezt csinálni, és azóta eddig bármit csinálok/tam, ez a helyzet.

[ Szerkesztve ]

18 éve itt

(#4004) Lall válasza jacis (#4002) üzenetére


Lall
veterán

Nekem teljesen eltűnt és ha melegedik sem jön vissza. Kivérzett. :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#4005) Kolondrum válasza jacis (#4002) üzenetére

A logo körül van épp érinti a logo szélét. Azaz kb ott sincs.

(#4006) jacis válasza Kolondrum (#4005) üzenetére


jacis
nagyúr

Nálam lassan a kamera peremét fogja érinteni.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4007) lugosi válasza jacis (#4002) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én meg a hardshell miatt észre se vettem, amíg nem mondtátok hogy van ilyen.

(#4008) sasa134 válasza Lall (#4004) üzenetére


sasa134
addikt

nekem is teljesen eltűnt

Avanti Roma

(#4009) GabeTheWhite válasza lugosi (#4001) üzenetére


GabeTheWhite
tag

nem tudom. Az a baj a Passport pirossal, hogy csak 2-3 helyen kapható ahogy nézem és csak olyan helyről venném szívesen ami gyári garanciát ad. A többi csak forgalmazói garanciát ad, tehát ezek a készülékek szerintem ilyen kínába készült cuccok amikbe beleerőltetik a szoftvert vagy nem tudom, de olvastam csúnyákat az ujgsm-ről emiatt

(#4010) Kolondrum válasza GabeTheWhite (#4009) üzenetére

Utolsó pár mondatod butaság.

(#4011) GabeTheWhite válasza Kolondrum (#4010) üzenetére


GabeTheWhite
tag

nem vagyok szaki, én csak végigolvastam az értékeléseket ujgsm-nél akik durván olcsón adják a mobilokat forgalmazói garanciával. megkapták a mobilt a vevők és alapból hongkongi nyelv volt, kínai töltővel küldték a telefont etc. a 0% áfa-s verziójuk igazából "jó minőségű használt" mobilt jelent csak nem tüntetik fel. ezek után tőlük nem szívesen vennék piros BB-t meg olyan helyről se nagyon ahol nincs gyári gari ami elvileg új készüléknél jár. csak ilyen helyet meg alig találok...

(#4012) Kolondrum válasza GabeTheWhite (#4011) üzenetére

Ez BlackBerry, itt kicsit máshogy vannak a nyelv körüli dolgok. Amit írsz valóban igaz volt a symbian telóra és társaira. Ez más tészta. Enyémnek doboza sincs és nagy nevű boltból van.

(#4013) GabeTheWhite válasza Kolondrum (#4012) üzenetére


GabeTheWhite
tag

nem Blackberry-re gondoltam mikor ezt írtam. Mindegy felhívtam őket, pirosat nem tudnak szerezni csak "fel van sorolva milyen színekben van a készülék" volt a válasz mikor javasoltam talán vegyék ki a red-et a black,red,white-ból :D viccesek

(#4014) V B A


V B A
aktív tag

feltettem a 10.3.2-őt a szokásos óvatos megoldással (security wipe + autoloader)

tapasztalatok:
- a WiFi még a 10.3.1-nél is gyengébb (a Q10-é tök jó volt a 10.2-őn, utána a 10.3.1-es frissítés eléggé elrontotta)
- kamera fókusz valamivel jobb, mint a 10.3.1 (kicsit gyorsabb lett és nem nagyon fordul elő, hogy nem űködik), de még mindig sokkal rosszabbul fókuszál, mint pl. a Q10, ez továbbra is ciki sztem
- böngésző: gyorsabbnak tűnik, mint a 10.3.1, az m.index.hu oldalon a cíkkcímre kattintva nem működik az "Open in new tab" funkció (minden más oldalon igen) :F
- a "date peek" funkció nem tűnik nagy számnak, de nekem tök jól jön (swipe up után lecsúszik a képernyő tetején egy sáv a dátummal)
- Android appok (GMAPS, Trello, OperaMini) gyorsabban indulnak, Amazon Kindle app továbbra is tetű lassan megy és laggol

(#4015) Praetorianus válasza V B A (#4014) üzenetére


Praetorianus
aktív tag

Ebook olvasásra a Playepub Book Reader nevű natív BB-appot tudom ajánlani. 10.3.1-en teljesen korrektül működik. Kezeli az epub, mobi és prc állományokat, gyors, nem akad...

(#4016) turbulencia8


turbulencia8
őstag

A gyári számológépen ti nem tudjátok, hogy hova tűnt a hatványozás parancs? Csak négyzetet és négyzetgyököt találok, pedig nemrég még volt ilyen funkció is, nem értem miért butították le.

(#4017) turbulencia8 válasza turbulencia8 (#4016) üzenetére


turbulencia8
őstag

Megtaláltam közben, második lapon FN-nel elérhető, de ez akkor is egyre bénább.

(#4018) V B A válasza Praetorianus (#4015) üzenetére


V B A
aktív tag

Próbáltam, tényleg tök jó.

Csak Kindle-t használok és tök kényelmes, hogy Kindle appba könnye le tudom tölteni a könyveket és még a két eszköz között is szinkronizálódnak az olvasmányok.

(#4019) Kolondrum

Lefrissítettem a telón a bledet, majd a gépen, kiválóan működik. :R

(#4020) ArthurMiller


ArthurMiller
senior tag

Sziasztok! Már hónapok óta meg akarom kérdezni, de mindig elmarad. Ha üzenetet írok a passporton, és ugye elfogadom a szó javaslatot, illetve direkt ékezetekkel írok, akkor miért ékezetek nélkül küldi el a telefon? Pontosabban az á, é ékezeteket veszi el. Tud valaki erre megoldást?

[ Szerkesztve ]

(#4021) sasa134 válasza ArthurMiller (#4020) üzenetére


sasa134
addikt

Sms-ről van szó?

Avanti Roma

(#4022) Kolondrum válasza sasa134 (#4021) üzenetére

Igen, én már nem is írok oda ékezetet. Úgy is leharapja.

[ Szerkesztve ]

(#4023) jacis válasza Kolondrum (#4022) üzenetére


jacis
nagyúr

Ezt én is csak pár napja vettem észre. Először azt hittem ilyen birka vagyok hogy nem veszem észre hogy lemarad néhány ékezet :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4024) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Van aki még használ ilyen drága sms-t? :O

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#4025) Ceftriaxone válasza jacis (#4023) üzenetére


Ceftriaxone
aktív tag

Van rá megoldás! Cocos le is írja a Z10 topikban, ha lesz időm, megkeresem, valahol a különleges karakterek engedélyezése talán az üzenetek kezelése menüben, vagy hol...

"Vassal formálják a vasat, az egyik ember formálja a másikat" (Példabeszédek könyve)

(#4026) Kolondrum válasza Polarstar (#4024) üzenetére

Djuice non stop sms csomag, havi 9000 üzi megvolt anno.

(#4027) Ceftriaxone


Ceftriaxone
aktív tag

Na azt hiszem az ékezeteket úgy lehet oda varázsolni, hogy Hub -beállítások -szöveges üzenetek -speciális (alul kis jelecske) ott pedig az ékezetek.

"Vassal formálják a vasat, az egyik ember formálja a másikat" (Példabeszédek könyve)

(#4028) Kolondrum

Kérdés! Vennék egy 64Gb-os memkarit a mostani 16-os helyett. Kikapcsolom a telót, kiveszem a memkarit, átmásol egy az egyben a tartalmát az újra, azt berakom a telóba. Észreveszi vagy megy mintha mi sem történt volna?

(#4029) ArthurMiller válasza Ceftriaxone (#4027) üzenetére


ArthurMiller
senior tag

Igen, úgy tűnik ez lesz az! Köszönöm!

(#4030) ArthurMiller


ArthurMiller
senior tag

De sajnos van még egy gondom... Mostanában egyre gyakrabban írja ki, hogy a WiFi kapcsolat korlátozott. Teszi ezt minden eddigi ismert, megbízható hálózaton. Erre van valakinek ötlete?

(#4031) kekkola válasza Kolondrum (#4028) üzenetére


kekkola
senior tag

Megy mintha misem történt volna.

Én azért vettem feketét mert időtállónak tartom, klasszikusabb. Szívem szerint pirosat vettem volna, de féltem hogy egy hónap alatt besokallok tőle :) a piros a legszebb.

A kamera nem rossz, de sztem nehéz vele jó képet csinálni. A z10est nagyon szerettem ebből a szempontból, azzal jó képeket tudtam csinálni könnyen :)

O+8T

(#4032) kekkola válasza ArthurMiller (#4030) üzenetére


kekkola
senior tag

"A Passporton nincs WiFi bug" :)) még jó!

O+8T

(#4033) PHenis válasza Kolondrum (#4028) üzenetére


PHenis
senior tag

Nincs titkosítva a kártyád?

(#4034) ArthurMiller válasza kekkola (#4032) üzenetére


ArthurMiller
senior tag

Dehogy nincs... :) Tegnap pillanatok alatt lezabálta a spotify a mobil adat keretemet, pedig be van állítva hogy mobil hálózatról ne töltsön :(

(#4035) Kolondrum válasza ArthurMiller (#4034) üzenetére

Mi a router márkája?

(#4036) ArthurMiller válasza Kolondrum (#4035) üzenetére


ArthurMiller
senior tag

Asus RT-AC1200HP

(#4037) Kolondrum válasza kekkola (#4031) üzenetére

Köszi!

Nincs titkosítva.

ArthurMiller Egy router restart soha sem árt. Hátha csak fáradt.

(#4038) ArthurMiller válasza Kolondrum (#4037) üzenetére


ArthurMiller
senior tag

A munkahelyemen is csinálja :) Nem a router lesz a hibás.

(#4039) Kolondrum válasza ArthurMiller (#4038) üzenetére

Néha azért újraindítod a telót? Másnem add nekem én tesztelem. :))

(#4040) ArthurMiller válasza Kolondrum (#4039) üzenetére


ArthurMiller
senior tag

Igen, ciki, de az utóbbi héten négyszer is volt újraindítás :)

(#4041) Kolondrum válasza ArthurMiller (#4040) üzenetére

Ha más routerrel is csinálja akkor telo probléma.

(#4042) Kolondrum

Éjszakai hajszából: [link]

(#4043) jacis válasza Kolondrum (#4042) üzenetére


jacis
nagyúr

?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4044) Kolondrum válasza jacis (#4043) üzenetére

Film, mozi film. :DDD

(#4045) jacis válasza Kolondrum (#4044) üzenetére


jacis
nagyúr

Ok így már tiszta
Mikori film? Az amcsi filmekben meg mindig látni berryket.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4046) Kolondrum válasza jacis (#4045) üzenetére

Friss mai. Kemény film. Guglizd le.

(#4047) Kolondrum

Megváltam maroknyi bbm-es isim egyik tagjától. Elegem lett, hogy alig mennek át az űzik. Ja bbs volt de lumiára ment át és azt hitte az olyan ott mint bb-n. 1 hónapos űzik mentek ki, de soha nem értek át meg egy halom üzit visszavontam. Most írtam neki fb-n, hogy pá, amikor elindította az appot az sem ment át ami innen elindult. Ameddig nem lesz olyan megbízható mint saját környezetébe addig lofaszt sem ér, annyit sem, hogy szót ejtsünk róla.

[ Szerkesztve ]

(#4048) jacis válasza Kolondrum (#4047) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem a BBM az ami rossz ott hanem a WP-nek van egy ilyen sajátossága :S
Én azért is hagytam ott anno a WP oprendszert. Kint voltam Ausztriában és whatsapp, viber párossal akartam kommunikálni haza de sajnos nem jött össze.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4049) lugosi válasza jacis (#4048) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Milyen teló volt az? Nálam olyan szépen hibátlanul megy a whatsapp wp-n hogy öröm nézni. Jobban, megbízhatóbban mint a passporton, pedig azon se gáz, csak néha késnek az üzenetek.

(#4050) kekkola válasza ArthurMiller (#4034) üzenetére


kekkola
senior tag

Tudom, de egyszer itt a fórumon a problémámra ezt a választ kaptam. Nekem eddig csak a munkahelyi wifit nem szereti, a többit eddig bekajálta. De igen... a WiFi bug Passporton is létezik! :)

O+8T

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.