Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Biluxzsolt


Biluxzsolt
aktív tag

Ram mennyi került bele?

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#2) Bambalazs


Bambalazs
senior tag

Snapdragon 617, 2 GB RAM, Android 6.0.1 [link]

[ Szerkesztve ]

(#3) #06658560


#06658560
törölt tag

SoC pontos infója?

(#4) szentkuti11 válasza Bambalazs (#2) üzenetére


szentkuti11
addikt

A Rogers.com mást írt, javítom.

[ Szerkesztve ]

(#5) Bambalazs válasza szentkuti11 (#4) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Gsmarenán is a kommenteknél szóltak, hogy nem jó infó van Rogers oldalán. :)

(#6) janeszgol


janeszgol
félisten

Nálunk ez kb 70-80 ezer ft lesz? Nem rossz. Megnéztem 1-2 régebbi LG táblát, jó kis szerkezetek voltak.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#7) pampika válasza szentkuti11 (#4) üzenetére


pampika
őstag

"középkategóriás phabletjét"
ez nem egy tablet lenne?

(#8) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Úgy tudtam a phablet az telefon ez meg tablet.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#9) Narxis


Narxis
nagyúr

Nagyon jó, lehet erre kéne cserélni a Nexus 7 2013-as kiadását?

Thanos was right.

(#10) pusszycat válasza Narxis (#9) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem is tudom, a proci lehetne erősebb meg 32 GB is jó lenne.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#11) Ixion77 válasza pusszycat (#10) üzenetére


Ixion77
őstag

Meg a felbontás is lehetett volna QHD

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#12) #03372544 válasza Ixion77 (#11) üzenetére


#03372544
törölt tag

Meg a kijelző lehetett volna legalább 10".

(#13) yorka


yorka
tag

Miért van olyan érzésem, hogy ez sem ér el kis hazánkba? Az elődnek fél év nem volt elég a bejelentéstől számítva.

(#14) Samott válasza #03372544 (#12) üzenetére


Samott
addikt

Mondjuk egy 10 colost tenyleg csinalhatnanak ilyen parameterekkel.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#15) #03372544 válasza Samott (#14) üzenetére


#03372544
törölt tag

A sima G Pad-ból volt 7", 8", 10", ebből sem kizárt hogy lesz, ki tudja.
(ezek a snapi400-asok, a pad8.3 más tészta volt)

(#16) benike1999 válasza Narxis (#9) üzenetére


benike1999
tag

Szerintem annyi pluszt nem ad ez a táblagép se szoftveresen se hardveresen , hogy megerné lecserélni egy nexus 7 2013-as modellt! Viszont alternatívát sem tudok mondani mivel egyre kevesebb tabletet dobnak piacra!

(#17) -=RelakS=- válasza #03372544 (#15) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

olvastam a speckókat... szinte tisztára ugyanaz, mint a 8.3, max erősebb proci van benne, meg 6-os robot...

A II 8.3 valahogy elkerülte télen a figyelmemet :Y

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#18) gerii


gerii
addikt

A 2GB ram elég karcsú lett.

(#19) Decske


Decske
aktív tag

Egész jó, nekem tetszik és még az árazása sem annyira rossz. Bár ha eljut hozzánk akkor élből az áfa és máris 70-80 között vagyunk.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#20) fornettisuti


fornettisuti
veterán

egy bajom van a 8.3-al, hogy izzik a youtube 720p@60fps videok alatt az 1080p@60gps meg foldhozvagja. a sima 720p/1080p vajsiman megy.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#21) Farkas82


Farkas82
tag

Ennek is, meg a 8.3 II-nek is max annyi értelme van, hogy cserébe b***ták a 8.3 I-et frissítneni, hagyták 4.4-en. Ez megint a "ha friss rendszert akarsz vegyél új hardvert" gyártói hozzáállás, egyébbként teljesítményben gyakorlatilag elég kicsi az elörelépés.

(#22) netseft válasza gerii (#18) üzenetére


netseft
aktív tag

Nem értem az ilyen hozzászólásokat. Átlagos használatra tökéletesen elég.

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#23) ollie válasza Farkas82 (#21) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Frissítették a legelső 8.3-at is, van rá gyári 5.0 rom, csak nem a mi régiónkban.

***

(#24) Cobra. válasza Farkas82 (#21) üzenetére


Cobra.
őstag

Van több nem hivatalos 6.0-s rom is a 8.3-hoz.A Cyanogenmod pl a legutóbbi frissítés óta hibátlanul megy. Többit nem próbáltam még.
Tetszik az új hardver, meg a 8" számomra pont jó méret (bár a régi 8.3 kicsit nehéz), szóval lehet 1 év múlva váltok (ha lesz használt 50k alatt).

(#25) Farkas82 válasza ollie (#23) üzenetére


Farkas82
tag

Tudom, ki is próbáltam, de nekem azzal nem működött a mikrofon. Én frissítés alatt azt értem, hogy hivatalos, mindenki ,értsd az átlagos felhasználó aki nem romolgat, számára elérhető frissítés. Az hogy létezik az lg által készített koreai 5.0 csak még nagyobb szégyen az LG-nek, mert innen kezdve semmivel nem lehet megmagyarázni, hogy miért nem adták ki európának is, hacsak nem azzal hogy vegyél újat, a régit meg dobd ki, termeld a szemetet, csak megdöglik végre ez a nyamvadt bolygó.

[ Szerkesztve ]

(#26) gerii válasza netseft (#22) üzenetére


gerii
addikt

2 gigával el lehet lenni, de pont tableten mindent újra fog tölteni, szóval már nem szerencsés. 3 gigával egy pöpec, hosszútávú cucc is lehetne.

(#27) RohamDroid válasza gerii (#26) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

2giga ram :O

Üdv.: Csaba

(#28) Dello79


Dello79
aktív tag

Vicc hogy szórják a használhatatlanabbnál használhatatlanabb cuccokat "Androidéknál" .. ez komolyan mire jó ?! 2 GB ram ?! mikor kb. 1 dollár plusz se lenne 3 -at tenni bele vagy 4 -et .. ki se szabadna engedni olyan tabletet ami nem 3-4 szóval nem értem majdnem 2017-ben miért van bármilyen Android eszköznek úgy létjogosultsága, hogy 1 vagy 2 GB rammal jön ki... :((( :O :W :W :W :W :W :W

(#29) MrYoniko


MrYoniko
aktív tag

Sziasztok, nemrégiben kaparintottam meg egyet kemény 8-ezer forintért, semmi hibája, max itt-ott egy-egy karc, ami csak kikapcsolt kijelzőnél lehet észre venni...

Ami érdekelne, hogy az enyém V522, de ugye van V480, V490 stb. Ezek miben különböznek?
Azért érdekel mert romot akarok cserélni, rootolni, de pont ehhez nem találok leírást...

Am a 2GB ram kényelmesen elég még játékra is... ;)

[ Szerkesztve ]

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.