Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) w333 válasza FATtila78 (#46) üzenetére


w333
félisten

De ez Sony, inkább valami Apple kell neked ! :DDD

Jó az aláírásod ... hatALMA! ;]

Szerk.

Témához visszatérve, szép csak az ára lesz kicsit borsos ! :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#52) Gabor970 válasza xedos (#34) üzenetére


Gabor970
addikt

rendes? (mármint felhúzós, vagy automata) :K Szerintem csakis az a RENDES óra.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#53) sanyijedi


sanyijedi
őstag

na ez jól néz ki, nekem tetszik!

az ára meg lehet akár sok is, legalább értékesebb és nem gagyi órát kell hordani a funkció kárára.
(eddig csak olcsó okos órák jelentek meg, lehetne más kategória is)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#54) AS


AS
félisten

Itt van mit is tud nagyjából :)

Simán kivált egy telot.

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#55) Fritz Teufel válasza sanyijedi (#53) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Ha hónap múlva, amikor kidobják az utódját, majd cseszheted az értékedet. Egy év múlva meg nem kell majd senkinek, mert kompatibilitási problémák miatt már nem lesz frissítve sem. Mindegy, szükség van rád, mint vásárló, kell a munka ;-)

"Simán kivált egy telot."
Majd, ha bírja is addig, valamint nem kell hozzá fülest dugni a zsebembe.

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#56) w333 válasza AS (#54) üzenetére


w333
félisten

Simán kivált egy telot.

Szerintem nagyon nem, 2" kijelzőn szöveget írni ? hogy ? :Y

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#57) jacis válasza AS (#54) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez a rendszer szimpatikusabb nekem mind a wear.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#58) FATtila78 válasza AS (#54) üzenetére


FATtila78
tag

Az a funkció lemaradt, hogy az időt is mutatja! :) :DD :DDD

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#59) Fritz Teufel válasza w333 (#56) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

És navigációra sem használható. Persze, ha kocsmát akarok keresni egy amúgy is ismert helyen, arra remek. :C

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#60) AS válasza Fritz Teufel (#59) üzenetére


AS
félisten

Még jó hogy úgy mondod hogy nem is láttad :) navigációt meg Nokia here segiti majd persze a kijelzőre optimalizálva.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#61) Csapoati válasza Fritz Teufel (#55) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Aki 100 ezret kidob egy kiegeszito cuccra, azt nem biztos hogy erdekli az ertekvesztes. Masreszt ha jol mukodik nala, evekig is szolgalhat. Nem muszaj mindig azonnal kovetni a trendet.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#62) AS


AS
félisten

Itt is van , közeledik a bejelentés.
Pont egyik legjobb lett választva.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#63) Fritz Teufel válasza AS (#60) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Gondolom, hogy remekül lehet majd vezetés közben használni és simán navigál hosszú órákon keresztül is :C Bár én vezetek és biztosan én csinálok valamit rosszul, hogy nézem a kijelzőt is... játszani azonban biztosan remek lesz.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#64) jacis válasza Fritz Teufel (#63) üzenetére


jacis
nagyúr

Így van. Nagyon ügyes vagy...

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#65) AS válasza Fritz Teufel (#63) üzenetére


AS
félisten

Nekem elég a hangos navigáció is, Néha ránézek és ennyi .

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#66) Magnat válasza w333 (#56) üzenetére


Magnat
veterán

Plusz ha ezt töltőre kell tenni, nyilván leveszi az ember, nem úgy töltögeti, h a csuklóján van és közben lóg belőle a kábel másik végével a szivargyújtóban... mert azt gondolom nem oldották meg, h kibírjon mondjuk 4 óra navigációt meg ugyanennyi telefonálást... aztán meg ha van egy üres félórád, internetezel két collon meg nyomod az Asphalt akármennyit... sztem röhej az egész, úgy értem, h egy telefon mellé kiegészítő eszköznek még értenék egy okosórát (bár venni valszeg azt sem vennék), de telefon helyett? Plusz huzamos használathoz (ha eltekintek az előbbi aggályaimtól) qrvára nem is ergonómikus, mert úgy foglalja le mind a két kezet, h közben csak egy kézzel lehet használni.
Jah, még egy dolog eszembe jutott, karórával fotózni vagy kamerázni szintén rendkívül kényelmes dolog lehet.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#67) w333 válasza Magnat (#66) üzenetére


w333
félisten

+1 ! én utálom a karórákat, az időt egy okostelefon is megmutatja ! :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#68) Bogyó bá' válasza xedos (#34) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ne aggódj, jövőre 5"-os kijelzőjű "karórákat" fognak fejleszteni.

Amúgy viccen kívül: tetszik ez a holmi. Telefon helyett el is bírnám képzelni magamnak.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#69) hemaka


hemaka
nagyúr

Legalabb ezek az ujabbak mar oranak neznek ki. Bar egy normalis orat nem kell naponta tolteni...
En nem hordok orat, de biztos lesz ennek is, mint mindennek celcsoportja.

(#70) Xaels válasza Bogyó bá' (#68) üzenetére


Xaels
félisten

Neptune Pine :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#71) orbano válasza sanyijedi (#53) üzenetére


orbano
félisten

akkor már inkább egy drágább, mechanikus órára rakjanak az üveglap mögé egy átlátszó kijelzőt. szép, órának tökéletes, és hasznos infókat is meg tud jeleníteni szükség esetén. egyelőre azt látom, hogy vagy nagyon korlátoltak a mérnökök és a designerek, vagy a projekteket szabják nagyon szűkre. nem igaz, hogy nem jöttek rá eddig, hogy igazán jó termékkel lehet az embereket rávenni valami újnak a használatára, a félmegoldásokkal csak a veszélyes hulladék mennyiségét növelik...

A vér nem válik VAZZE!™

(#73) flexxx2


flexxx2
őstag

Erről beszéltem néhány hónapja, SIM-et az órába. Le is hurrogtak páran, micsoda hülyeség. Pedig részegen ezt nem hagyod el mint a telefont. Jó ez csak egy példa miért hasznos. De motorozásnál is jó, csak le kell venned a kesztyűt...

(#74) shteer


shteer
titán

..mint egy falat kenyér :)

..szerintem jónak tűnik

(#75) AS


AS
félisten

Még egy kis infó mit is tud.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#76) Xaels válasza flexxx2 (#73) üzenetére


Xaels
félisten

Vannak olyan technológiák amiket lehet motoros kesztyűben is kezelni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#78) AS


AS
félisten

Jó hogy van Tizen, igy nem kell Androidnak lennie. Kérdés hogy telobol mikor lesz tizen. De igy legalább gyülnek az appok.

Pl:

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#79) flexxx2 válasza Xaels (#76) üzenetére


flexxx2
őstag

Persze lehet mindenhez venni valamit, de ha van 1 eszköz ami 5 félére jó, azt jobban szeretem, mint 5 eszköz csak 1 dologhoz.

(#80) TheBomberman


TheBomberman
tag

IP67, GPS, pulzusmérő, zenehallgatási lehetőség. Ideális futótárs lehet. :) Ha még egy tracking app is felvihető rá, pl. az Endomondo, és valóban megbízhatóak az előbbi funkciók, akkor a 6-számjegyű árcédula sem kimondottan extrém (futóórák simán mennek több százezer forintig, pulzusmérő nélkül). :U

(╯°□°)╯︵ ┻━┻

(#81) Xaels válasza flexxx2 (#79) üzenetére


Xaels
félisten

Itt nem arra céloztam, hogy venni kéne, hanem ha olyan a kijelző akkor bármiben lehet kezelni. Ott a Lumia 920 féle megoldás amit akár kulccsal is lehet kezelni, ha itt is olyan lenne akkor a motoros kesztyű sem lenne akadály.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#82) flexxx2 válasza Xaels (#81) üzenetére


flexxx2
őstag

Igen, így már más.

(#83) vigyori78 válasza AS (#78) üzenetére


vigyori78
őstag

Samsung Z
ZEQ 9000
Galaxy S5 -ön is tesztelték.

(#84) AS válasza vigyori78 (#83) üzenetére


AS
félisten

Mind törölve lett.
Most alsós Tizen telokon gondolkodik a Samsung.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#85) Ali G.


Ali G.
senior tag

jól néz ki ez a cucc, pedig ez ritkaság hogy valami tetszik a samsungtól :D kipróbálnám, de kelleni már nem kéne, az üzemideje is nagyon gyenge lesz ezzel a sok belerakott semmit sem érő szenzorral :D

(#86) vigyori78 válasza Ali G. (#85) üzenetére


vigyori78
őstag

A gyenge üzemidőre megoldás lett volna ha megoldják felhúzósra mint egy rendes órát és felhúzásra lehetne tölteni egy beépített dinamós áramgenerátor segítségével. :DDD

(#87) AS


AS
félisten

Szerintem 2 nap nem gyenge. Ezt ma már max csak pár telo tudja. :)
De ha 1 nap az sem baj este rárakod töltöre és ennyi .
Viszont ha napközben merül le az már nem jó.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#88) Elpresidente válasza xedos (#34) üzenetére


Elpresidente
tag

+1

itt szerintem a gyártók próbálnak igényt generálni és mindenáron ráerőltetni az emberekre, hogy erre szükség van...

A telefonok kijelzője egyre nagyobb és nagyobb, erre most adnak a telefon mellé (vagy ebben az esetben akár a telefon helyett) egy cuccot, amin a funkciókat egy kis kijelzőn kellene "élvezni". Ráadásul sok esetben jelentősen korlátozottan (pl. SMS írás, net, e-mail írás).

Sim kártyát is fogad. Aki egy telefonszámot használ, az majd nyilván cserélgetni fogja a telefon és az óra között a sim kártyát...

Xbox gamertag: goserHU

(#89) Magnat válasza flexxx2 (#73) üzenetére


Magnat
veterán

Én most is értelmetlen dolognak tartom, de ha arra célzol, h attól változott meg bármi, mert már van ilyen, akkor szólok (bár sztem te is tudod), már eddig is volt: [link]

És ha azért kell, h ne vesszen el leittasodott állapotban, akkor meg százszor is inkább ezek a 15 ezer forintos cuccok mint a drága Samsung, mert ugye pont olyan állapotban más baleset is érheti.

Illetve továbbra sem értem,
-hogy fogja kibírni a napot
-hogy lehet maceramentesen tölteni
-mekkora a felhasználói élmény 2 collon
-mennyire lesz kényelmes gépelni ekkora virtuális billentyűzeten
-hogy navigálsz, ha a csuklódon van (ok, hallani lehet, de max kocsiban, motoron kell a headset, amitől a bt miatt mégjobban merül)
-miért jó, h egy kézzel tudod használni, mégis mindkét kezedet lefoglalja

Sztem ez a karórába épített telefon inkább egy feature telefon helyett elképzelhető, mert a smart funkcióknak pont gátat vet a kis kijelző, a kis akku meg maga az egész elhelyezkedése a csuklón.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#90) Fr0z3n válasza AS (#87) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Erre szokott menni a hiszti, hogy egy újabb kütyü amit tölteni kell minden este. :DDD Pedig szerintem sem probléma a napi töltés. Ezt ráadásul a 300-as akku miatt max 1 óra alatt fel lehet tölteni, de lehet, hogy sokat mondtam.

(#91) Luck Dragon

Gear S majd a Note 4 mellé megkapjuk úgy mint a note 3 esetében is történt megjelenésekor :F :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#92) bok92 válasza Luck Dragon (#91) üzenetére


bok92
addikt

300 ezresért, lehet... :DDD

(#93) garrotter válasza TheBomberman (#80) üzenetére


garrotter
tag

Nekem is a futás és bringázás jutott eszembe (sajnos nem hiszem, hogy úszáshoz is jó lenne, pedig az lenne nekem az ideális). Biztosan lesz rá app (akár több is), mert a fentebbi képen is kiemelték az edzés rögzítésének lehetőségét, onnantól meg csak import/export kérdése, hogy melyikben vezeted az edzéseket.

"Emberi törvény kibírni mindent, s menni mindig tovább, még akkor is, ha nem élnek már benned remények és csodák."

(#94) macskea


macskea
őstag

Na ez tényleg baromi szép lett. Azt várom, hogy mikor lesz végre egy jól kidolgozott kommunikációs protokol az okosórák és a telefonok között, hogy minden márka és platform között megvalósítható legyen valamiféle átjárás.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#95) azopi74


azopi74
addikt

NFC még mindig nincs? :F
Mikor jönnek végre rá a gyártók, hogy az NFC lenne a legfőbb selling point-ja az ilyen kütyüknek? Na majd az Apple megmutatja... Biztos vagyok benne, hogy rendet rak az NFC terén, és nem csak az iPhone6, hanem a vele együtt debütáló iWatch is NFC ready lesz.

(#96) xmaas


xmaas
őstag

Az a "barometer "azert van bele paszirozva a keszulekbe hogy le lehessen merni mekkora barmok akik ezeket a kutyuket megveszik jo dragan mert ez az uj divat hullam ?

Arra kivancsi lennek meg hogy mennyire jol tartja egy ilyen kis akarmi a halozatot ha kilep peldaul az ember a varosbol vagy elmegy turazni olyan helyre ahol egy normalis meretu keszulek is alig talal jelet ,de gondolom ilyen " aprosagok " nem szamitanak mert 99% a vasarloknak meg eletukbe nem leptek ki a varosi "dzsungelbol" .
Meg ez a 2 napos uzemmido is kulon vicc elmesz olyan helyre ahol nincs toltesi lehetoseg meg az orat se fogod tudni megnezni az "oran" vagy felraksz egy hagyomanyos orat is a masik kezedre amin az idot tudod megnezni :)

(#97) babosmiki


babosmiki
addikt

Szép lett! :C

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#98) Magnat válasza azopi74 (#95) üzenetére


Magnat
veterán

Tudnál mondani rá pár gyakorlati példát? Már a 3. eszközöm nfc-s, vettem is pár chipet, aztán a kezdeti fellángolás után az életben még csak be sem kapcsoltam az nfc-t az eszközeimen.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#99) azopi74 válasza Magnat (#98) üzenetére


azopi74
addikt

Ezért kell, hogy végre az apple is beszálljon az NFC-be. Egy kicsit engedd el a fantáziádat, és képzeld el, mi lesz akkor, amikor minden második amerikai NFC-s eszközzel a zsebében, vagy karján fog szaladgálni. És hogy mit fog ez generálni az értelmes alkalmazások terén...

(#100) Sanchez638


Sanchez638
addikt

tehát 2 naponta tölteni egy órát?:)

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.