Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

2 hüvelykes, 480 x 360 pixel felbontású, hajlított Super AMOLED kijelzőt kapott
Na ez megint a csúcs....
De ez 100 felett lesz tuti.

Nokia here maps is lesz rajta.

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) Csapoati válasza AS (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jah, en is az aratol felek. Nem semmi ez a hajlitott cucc, bar formara az LG uj oraja jobban tetszik.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Simán annyiba fog kerülni mint egy jobb teló. Mert ezek a kütyük hú de nagyon kellenek a népnek :)

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#4) jacis


jacis
nagyúr

Ez megint nem semmi cumó.

Ez lesz a jövő. Lesz egy ilyen óra ezen telefonál a user meg lesz egy frankó tablet azzal meg intéz mindent.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#5) AS válasza Csapoati (#2) üzenetére


AS
félisten

Majd akkor mondom meg melyik szebb ha egymás mellett lesz 2 élőben. Moto 360 élőben nekem nagyon nem jön be....
Már csak pár nap:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#6) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Ez elég komoly cucc. Bár a formája nem tetszik (a kerek kijelzők jobban bejönnek), technikailag elég durva! :R

Minden szavam magánvélemény!

(#7) hito válasza AS (#1) üzenetére


hito
nagyúr

És az mégis hogy kerül oda? :U Semmi keresnivalója nincs annak ottan. Bár engem különösebben nem zavar, csak elképzelhetetlennek tartom.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#8) Márko88


Márko88
aktív tag

Ez a Samsung :))

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#9) dsr


dsr
senior tag

Jó kis gép , de az árától tartok :(

(#10) TRIvidore


TRIvidore
tag

Mi van ma, aztaa! A Bt füles kombinàcio nem elvetèlt 5let, ehhez konkrètan telefon sem kell :) Az UW vèdelmet viszont nem èrtem, direkt napfènyben amugy sem làtod az Amoled kijelzôt h leolvasd. :D Viccet fèlretève kívàncsi vagyok h a hajlitott kijelzô mellett tudtak e az OGS hez hasonlatos eljàràssal trükközni (a betekintèsi szög miatt). IP58 màr alap, Sony mit vàlaszolsz? :)

[ Szerkesztve ]

Never say no to...@##%%£...Panda

(#11) AS válasza hito (#7) üzenetére


AS
félisten

Lehet nem maps de lesz here
navigation available from from Nokia's HERE
Tizen órákra most készült el 1000 ik alkalmazás.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#12) halkow


halkow
őstag

A kamera és irDA lemaradt sajnos, a design meg olyan nőies mit a gear fit

akkor még mindig a gear 2 a csúcs órájuk :D

Alcatel onetouch idol2s the king

(#13) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

A G Watch R után ez elég otromba :D
De basszus, ha ez a jövő, én készen állok rá :))
Csak ne legyenek ezek a kütyük ilyen mérhetetlenül drágák :U

All→M8

(#14) hito válasza AS (#11) üzenetére


hito
nagyúr

Akkor illene kompatibilisnek lennie WP-vel is cserébe ;]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#15) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Hmm...
SIM-es karóra"mobil" megint?

Ok, értem én, de vajon ki lesz a potenciális célcsoport?
Netán valami SIM-kiszórás szolgáltatói promó támadta be a samsungot?

Már két generációval ezelőtt kellett volna hasonlóval kijönnie a Samsungnak. A tavalyi Gear, meg a félével későbbi Gear2 ha ilyen kijelzőt kapott volna...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#16) bok92


bok92
addikt

Az ára gondolom jó magas lesz, de amúgy ez sem néz ki rosszul.

(#17) Blyan válasza hito (#7) üzenetére


Blyan
félisten

DE miért? Licencelhető, bárhova.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#18) Csapoati válasza mrlujoak (#15) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Akkor meg biztos nem tudtak ilyet, de a divatot meg akartak lovagolni. Szerintem is tul gyorsan dobaljak ki az uj okosorakat.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#19) atike


atike
nagyúr

Alakul.... Jönnek már végre a vállalható kinézetű órák... :) Ideje. Ha ezeket a második generációnak tekintjük, akkor kíváncsian várom, hogy milyen lesz a 3. generáció... Valószínű ott már lesz must-have közöttük... :U

(#20) Dr.Anonymus válasza AS (#1) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

2 hüvelyken ilyen komoly felbontás elég durva dpi lehet.. :U
és tizennek hála valszeg jobban fogja bírni szuflával mint az androidos társaik :K

(#21) satz18


satz18
őstag

Végre egy okosóra aminek értelme is van. Remélem más gyártók is e felé fognak tendálni.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#22) Probber


Probber
őstag

Vajon letilthatóak lesznek azok a szolgáltatások amikre épp nincs szüksége az embernek?
Csak mert a "2 napos üzemidő" = :D

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#23) AS


AS
félisten

Ahogy írták fentebb simán megoldható lesz hogy nem kell telo csak egy ilyen óra meg egy tablet :)
Ezen gondolkozom én is majd :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#24) Xaels


Xaels
félisten

A középső képen az mi a töltő csatik felett?

Az AMOLED mennyire lesz hosszútávon életképes? Értem ezalatt a "számlap" beégésének lehetőségét.
Egyébként ez már ízlésesen néz ki, de ezt a Galaxy-s külsőt el kellene felejteni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Ronda.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#26) Csapoati válasza Xaels (#24) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem a pulzusmero? Az Amoleden meg biztos fejlesztettek, de ugyis csak par havi/evi hasznalat utan derul ki, hogy mennyire eghet be a kijelzo.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#27) mrlujoak válasza Xaels (#24) üzenetére


mrlujoak
veterán

Pulzusmérő

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#28) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Sokkal jobban néz ki, mint a korábbi Gear-ek, bár elég nagy batár. :D
Úgy látszik ma okosóra világnap van.. :))

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#29) Maxximus


Maxximus
őstag

Na ez mar érdekes lesz. Lehet beruházok egy ilyenre és ebben lesz a privát kartyam , nem kell innentől 2 SIM es telefont használni a céges telefonomon. Nekem tetszik. Eddig nem mozgatott meg egy okosóra sem.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#30) Robi86


Robi86
senior tag

Na most akkor ez az óra+headset kombó egy telefont is helyettesíthet?

(#31) AS válasza Robi86 (#30) üzenetére


AS
félisten

Elvileg igen.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#32) Fritz Teufel válasza Csapoati (#26) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Itt nem fog beégni a kijelző, arra mérget vehetsz. Nem fogod addig megtartani, ha ilyen ütemben cserélgetik őket. Így nem is éri megvenni egyiket sem, hiszem brutális gyorsasággal bukják el az értéküket. Ezekhez képest egy telefon hosszútávú befektetés.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#33) BoC1ka válasza AS (#11) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Azért az nagyon komoly lesz tudsz navigálni az órán zenét hallgatni közben stb. Sim foglalattal még telefonálni is:D Igazából ha ezek igazak kivált egy telefont.

YNWA

(#34) xedos


xedos
addikt

Gyerekek:
2"-on navi - telefon stb?
Biztos kell ez? Amikor a telefonok mérete is növekszik?
Akksi ideje meg 4-10óra?
Igazából "rendes" mutatós órát hordok. Már az okos óra ötletét sem igazán értem...
Zsebemben a telefon, de az órán nézem meg az sms-t...

(#35) NemesTom


NemesTom
tag

Papíron jó cucc, de a 2 napos üzemidőt hogy kell érteni? Gondolom nem szétnyúzva bír ennyit :DDD az ára viszont 6 számjegyű lesz szerintem... Vagy minimum 5, de akkor 9-essel kezdődik ;]

(#36) nbg


nbg
senior tag

Arrol van mar valami info, hogy milyen telokkal kompatibilis? Megint csak Samu felsohaz?

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#37) Xaels válasza Fritz Teufel (#32) üzenetére


Xaels
félisten

Ne mindenkinek kell ám mindig a legújabb és a használtpiacon(mert ha nem tartod meg és nem a kukába akarod kidobni) igenis számíthat.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#38) #86973952


#86973952
törölt tag

Na ez tényleg jól sikerült, legalábbis így képek alapján. Majd élőben is kíváncsi leszek rá, na meg az árára is. Viszont eddig nálam ő viszi prímet.

Akkumulátor vajon mennyire hozzáférhető? Ha esetleg valaki még egyet akar hozzá használni. Képből kiindulva egyszerűnek látszik a hátlap leszedése.

[ Szerkesztve ]

(#39) bloomberg


bloomberg
tag

Nem mondom, hogy tutira megveszem, de erősen gondolkodóba ejt, így ár nélkül is (persze az elég jelentős tényező lesz).

Kevés esetet tudok mondani, amikor a telefonon netezek (vagy kocsiba vagyok, vagy számítógép közelében, és/vagy nálam a tablet), viszont az csengő-bongó e-mail értesítések már elkényeztettek.

Tetszik.

(#40) FATtila78


FATtila78
tag

Majd ha az apple berobban valami megaszuper okoskarkötővel amin a kijelző is nagy :D Na akkor lesz itt komoly előrelépés. :R :R :R :R

[ Szerkesztve ]

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#41) orbano


orbano
félisten

sim, gps, pulzusmérő, meg mindenféle baromságok nélkül, kicsit gyengébb, takarékosabb procival és optimalizált oprendszerrel, de cserébe kisebb, órának kinéző ezstétikus külsővel nem lenne rossz :D
én továbbra is az okostelefon-kiegészítő órákban hiszek. csak jönne már valami szép, nem ilyen kínai kvarcóra kinézetű, vállalhatatlan cuccok.

FATtila78: én is valami ilyesmivel akartam betrollkodni, de gondoltam jobb a békesség ;]

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#42) #86973952 válasza FATtila78 (#40) üzenetére


#86973952
törölt tag

Előzetes képek szerint jobban hasonlít az Apple órája egy női karkötőre. A publikus képek szerint, persze majd meglátjuk milyen élőben, mert képen néha máshogy néznek ki a dolgok... Viszont futurisztikusabb is, modernebb a forma.

Szerintem a Samsung eddig kinézetben még mindig ütősebb.

[ Szerkesztve ]

(#43) laci1892


laci1892
senior tag

Amennyiért a samu ezt árulni fogja kéne a francnak. Az a nagy büdös helyzet hogy, a samu a termékei 98%-át jócskán túlarazza. ennek az árából pedig veszek egy olyan középkategóriás automata karórát amit még jó esetben akkor is fogok hordani, amikor ez a szelektívben fogja várni az újrahasznosítást. Nem mellesleg pedig ízlésesebb is..... Nem mondom hogy felesleges az okos karóra, de ha olyan ára lesz mint az előző modelleké... Erősen réteg cucc lesz. Vagy anyuci pici gyermekeié. ( Bár ez csak szubjektív vélemény s még az is megeshet hogy rosszúl látom) :DD

(#44) 1697


1697
tag

Note 4 mellé már jöhet is...

(#45) Thaaleum válasza Dr.Anonymus (#20) üzenetére


Thaaleum
aktív tag

Pontosan 300 ppi.

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#46) FATtila78 válasza #86973952 (#42) üzenetére


FATtila78
tag


Na egy ilyet hozzám vághatnának a miskolctapolcai Osánban 19.990 ft-ért! Jobban látnám létjogosultságát egy ilyennek, mint az okosóráknak. de ez 2020 :D

[ Szerkesztve ]

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#47) Gusztáv


Gusztáv
addikt

A 300mAh akkut vajon hány perc telefonálással lehet lenullázni?

Laci

(#48) Prien


Prien
addikt

Napelemes kivitelben nem lehetne ezeket gyártani? Ne kelljen már naponta/kétnaponta tölteni ezt is :(

A kevés is több a semminél.

(#49) hito válasza Prien (#48) üzenetére


hito
nagyúr

Egy akkora napelem amit erre tenni tudnának szerintem nem sokat érne ezzel a hardverrel és kijelzővel. De ez csak tipp.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#50) #86973952 válasza hito (#49) üzenetére


#86973952
törölt tag

Pontos megállapítás. Még a szinten tartásra sem lenne elég. Még ha meg is jelennek ilyen órákra solar panelek, max. kinézet szempontjából lenne érdekes. Kb. azzal tudnád ellensúlyozni, ha napelemes hátizsákot hordanál hozzá. :D Vannak ilyenek is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.