Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Magnat válasza azopi74 (#99) üzenetére


Magnat
veterán

Már most is minden második eszközben van, de akkor megkérlek segíts, te bizonyára már elengedted...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#102) róland válasza TheBomberman (#80) üzenetére


róland
veterán

IP67 védelemmel tényleg jó kiegészítő sportoláshoz. Nekem is a GPS-alapú tracker alkalmazás lenne a lényeg, szabadtéri úszáshoz.

Navigációnak is van értelme, ha valaki túl tud lépni az eddigi beidegződéseken. (Pl. túrázáson sokkal könnyebb rá-rápillantani egy karórára, mint egy mobiltelefonba merülve elmenni a természet szépségei mellett.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#103) #86973952 válasza Magnat (#98) üzenetére


#86973952
törölt tag

NFC külföldön jobban használható, mint itthon. Nálunk sokan el sem tudják képzelni, hogy mikre nem jó. Pl. fizető eszköz. Vagy NFC -s névjegykártya, ami nagyon ötletes dolog szerintem. Bár meglepetésemre a piros szolgáltatónál már van NFC -s kávéautómata.

Közben találtam egy PH! -s cikket is példának, ami fontos ez esetben, hogy már Magyarországról van szó:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#104) jacis válasza AS (#75) üzenetére


jacis
nagyúr

Jó kis kütyü.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#105) róland válasza azopi74 (#95) üzenetére


róland
veterán

Olyan helyen dolgozom, ahol naponta átlag 2500 db NFC chip fordul meg a kezünk között. Eddig háromszor kapcsoltam be a telefonomon az NFC-t, kétszer, hogy megnézzem/megmutassam, jé ilyet is tud, egyszer meg az volt a legközelebbi lehetőség, hogy kiderítsem az adott chip használhatatlanságát.
Pénztári POS terminálos fizetésnél egy év alatt jó ha 10-en akartak PayPass-szel fizetni, ami ugye szintén NFC-s megoldás. (Átlagosan napi 2000 db pénztári tranzakciónk van.)

(Ha végre lenne itthon valami normálisan működő mobiltárca alkalmazás, talán javulna a helyzet.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#106) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

A jövő elkezdődött...

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#107) Maxximus


Maxximus
őstag

Sajnos egy dolgot figyelmen kívül hagytok. Ez az óra legalább 120.000 -be fog kerülni sztm és ez igen borsosnak mondható ahogy Ti is mondtatok...csakhogy. Ezt, mint az a csúcs telefonokat is pont letojjak a gyártók, hogy itt nálunk egy havi atlagberert árulják majdnem,mert ezeket a nyugati világnak készulnek ahol 4-5 szor annyi az átlagkereset és fele vagy meg kevesebb az ÁFA es egyébb kretén adok. ( Usa ban nincs is ÁFA , csak 7-11%% os kisker adó államtól függően)
Szóval tételezzük, hogy USA ba élsz a 120.000. Ft helyett csak 90.000 Ft, mert kevesebbek az adok és vedd alapul, hogy 4- szer annyit kérdésnél ha ott élnél. Ez azt jelentene, hogy a 90.000 et is oszd el 4 el, hiszen annyiszor többet keresnél arányaiban. Ez azt jelentene, hogy ez az óra itthon kb 22.000 Ft lenne az itthoni fizukhoz képest. Az jó? Sírnank az ára miatt? Pont letojnank mi is....
Na ezert szarnak le minket mint piaci célország . Nem csak műszaki eszközökbe, autóba minden tartós fogyasztási eszkozben. Kevesen vagyunk es ráadásul szegények is....
A fentiek ugye azt jelentik, hogy a nyugati társadalom szamara nincs tularazva,csak számunkra sajnos. ;)

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#108) Ali G. válasza vigyori78 (#86) üzenetére


Ali G.
senior tag

vannak olyan órák amik mozgásra áramot generálnak így a kézmozgás akár töltené is a készüléket , de nem hinném hogy akkora energiát tud generálni különben alkalmazták volna, marad a pár órás üzemidő és fali csatlakozó mellé költözés ;]

(#109) Magnat válasza #86973952 (#103) üzenetére


Magnat
veterán

A fizetőeszköz világos, de az mér lerágott csont, bár a cikkben ha jól értem, nem is nfc képes telefonnal teszteltek, hanem a sim kártyába volt belebuherálva a chip. (Egyébként ha jól tudom, az Android sdk-ba a mai napig sincs beleintegrálna az a feature, h az nfc olvasó passzív eszközként tudjon működni - ezért nem lehet paypass kártyaként használni)
Másrészt viszont ha ennyire egyszerű a dolog, akkor nem is lenne gátja az elterjedésnek az nfc képes telefonok esetleges alacsony száma, viszont tekintve, h a cikk éppen 3 éves és 3 napos, valami (szándék, akarat vagy éppen az igény) mégis hiányzik.
Ezzel persze nem azt akarom mondani, h a világon semmire sem jó az nfc csak azt, h meglehet, h akkora igény mégsincs rá mint páran gondolják.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#110) nuke7


nuke7
veterán

:Y ez mire jó..? :F

https://youtube.com/user/nuke7

(#111) Thedy válasza róland (#105) üzenetére


Thedy
csendes tag

A Piros szolgáltatónál kb 1-2 hónapja zárult le az egy éves mobil tárca beta teszt, szval lassan publikusba is kikerülhet véleményem szerint (nem hiába az nfc-s sim kártyák).

Személy szerint nagyon tetszik bár az ára eléggé befolyásolja majd a véglofejletet részemről...
(Max asszony megkapja a gear fit-et :D )

(#112) Csapoati válasza nuke7 (#110) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az okosóra vagy a hajlított kijelző? Ha az előbbit kérdezed, akkor elkéstél egy évvel, ha utóbbit, arra azt tudom mondani, hogy kisebb lehet így a térfogat, jobban a kézre simul, és nem utolsósorban menőn néz ki.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#113) Jhonny06 válasza nuke7 (#110) üzenetére


Jhonny06
veterán

Semmire. De ez az egész smart watch vonal totál érdektelen egyébként. Nem sok esélyt látok rá, hogy komolyabban elterjedjenek ezek az eszközök.

(#114) #86973952 válasza Magnat (#109) üzenetére


#86973952
törölt tag

Igazából 2004 óta létezik már az NFC, de nagyon kevés helyen került bevezetésre. Úgy tudom Japánban elterjedtebb, illetve az NXP Semiconductors szabványát a világon több helyen alkalmazzák tömegközlekedésben, jegyeknél.

Igazából én 2 okot látok, ami ezt hátráltatja:

1. Nagyon sok a gyengesége:
- felülragasztható a kihelyezett NFC
- nem túl strapabíró, könnyen rongálható (annak ellenére is, hogy már műgyantába is öntik)
- nem lehet lemásolni úgy mint a bankkártyát, de "lehallgatható", úgy mint anno sok autó távirányítóval megtették, csak itt nem ennyire bonyolult a dolog, mivel nincs pl. ugró kód
- ...stb.

2. A mobilszolgáltatói hozzáállás és alkalmazás, ami itthon az erőviszonyok miatt kifejezetten igaz.

Amit írtál az teljesen igaz, hosszú évek óta megy már a huzavona ebben az ügyben. Viszont nem az igénnyel van a probléma, hanem maga a megvalósítás problémás.

[ Szerkesztve ]

(#115) Lkjhasd válasza Fr0z3n (#90) üzenetére


Lkjhasd
csendes tag

Azt ugye vágod, hogy optimális töltővel minden akksit ugyan annyi idő feltölteni?

Liionnál kb 2-2.5 óra, tökfüggetlenül a mAh től, nem kicsit balesetveszélyes lenne egy óra alatt lezavarni a töltést... de minimum rommágyilkolnád az akksit pár hét alatt.

(#116) kerekfej


kerekfej
addikt

Ennek a készüléknek van kínai olcsóbb megfelelője?

(#117) babosmiki válasza Jhonny06 (#113) üzenetére


babosmiki
addikt

Neked semmire....
Nekem a hangos munkahelyen aranyat ér ha a mobilt nem hallom, vagy nem érzem, hogy rezeg.

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#118) Thedy válasza babosmiki (#117) üzenetére


Thedy
csendes tag

Csatlakozom... Munkahelyemen nem lehet hang a telón és ha táskába hagyom jól jön az óra rezgése, sőt kisgyerek mellett szintén...idejét nem tudom mikor volt utoljára hang a telefonomon...

Meghát ha épp párom játszik a telómon nyugodtan kaphatok sms login kódot óráról bepötyögöm... elég jól jött a napokban gép reinstallnál amikor én egyik szobába másikba meg telefonált párom és épp microsoft fiókot adtam hozzá win 8.1hez...

(#119) Magnat válasza babosmiki (#117) üzenetére


Magnat
veterán

Ugye csak viccelsz, arra elég egy pár 10 dolláros bt karperec... [link]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#120) 1697 válasza kerekfej (#116) üzenetére


1697
tag

Van....Sony smartwatch-))))

(#121) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Aki egy kicsit is szereti a hagyományos órákat, a büdös életbe nem fog ilyet hordani.
Köztük én sem, de külalakra egész pofás.

(#122) Csapoati válasza ΞΔGLΞ (#121) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A ketto egyutt is megfer szerintem. Okosora sportra meg olyan munkara, ahol nem hasznalhato, hagyomanyos ora meg egyeb helyzetekben. Attol, hogy te nem latod ertelmet, masnak meg jo lehet.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#123) ZooLee válasza Thedy (#118) üzenetére


ZooLee
őstag

Meghát ha épp párom játszik a telómon nyugodtan kaphatok sms login kódot óráról bepötyögöm... elég jól jött a napokban gép reinstallnál amikor én egyik szobába másikba meg telefonált párom és épp microsoft fiókot adtam hozzá win 8.1hez...

Ez rendben is van, csak ez egy teljesen más koncepció, mint a cikkben szereplő "óra". Mert ami Te mondasz, az egy okos kiegészítő, amit - jó esetben - minden telefonhoz tudsz csatlakoztatni, és a telefon tudását kiterjeszti, ez viszont egy önálló készülék akarna lenni.
Annak viszont szerintem alkalmatlan, nem tud kiváltani egy telefont egyelőre, mert minden adatbevitel meg van lőve. Eléggé nevetséges a marketing képen a QWERTY billentyűzet a 2"-os kijelzőn, 360 pixel szélességben, azt komolyan gondolja valaki, hogy normálisan lehet használni? Ez a koncepció akkor működhetne, ha teljeskörű hangvezérlés és diktálás lenne benne, de ez látva, hogy még a Google sem tud igazán jól használhatót adni nem hiszem, hogy a Tizen-nél sikerült volna.
Szóval szerintem ez az eszköz egy jól sikerült promo, techdemo, szép, okos, de egy való életben használatra igazán alkalmatlan készülék. (Még attól függetlenül is, hogy mélyebben belemennénk az akku/üzemidő/töltés kérdésbe)

(#124) ΞΔGLΞ válasza Csapoati (#122) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem azt írtam, hogy nem látom értelmét, de egy "órabuzi", mint amilyen többek között én is vagyok, soha nem fog ilyet felhúzni, de külalakra pofás. A hagyományos óráknak megvan az a bizonyos varázsa, amit ezek nem tudnak. Jelenleg is van a gyűjteményemben 68 db óra, ebből 14 elég nagy értéket képvisel és egyáltalán nem érzek késztetést, hogy egy ilyenem is legyen köztük, mert ez számomra nem óra.

(#125) Csapoati válasza ΞΔGLΞ (#124) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Persze, hogy nem ora. Ez egy kiegeszito a telefonhoz, ami karon is viselheto es kijelzi az idot is. Nem konkurense a Certinaknak, Fossiloknak stb.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#126) Horgasztomi


Horgasztomi
csendes tag

Rendkívül tetszetős darab, jó a belső felszereltsége is, csak az árával lesznek gondok... :(

Nokia Lumia 520 black - WP 8.1

(#127) mrlujoak válasza ΞΔGLΞ (#121) üzenetére


mrlujoak
veterán

:)

Jó olvasni, hogy van, aki ezen filózik...
Nos, több, mint egy éve hordok okosórát. (SE LiveView és Sony SmartWatch).
Utóbbit néha a ruhámra csiptetve amolyan multifunkciós vezérzlőként viselem, ha rám tör az igazi órát viselhetnék bóna... :)

Ekkor a karomra fel egy hagyományos óra, okosórám meg le a szíjról, és a csíptetőjével fel a pulcsimra, vagy a táskám pántjára...
Kár, hogy a későbbi generáció(k) ezt a lehetőséget nem biztosítják - lévén, hogy nincs rajtuk csíptető - de ettől függetlenül, jelenleg én szoktam a kettőt együtt hordani.

Ettől függetlenül pedig a lehetőség mindig adott. Ha hi-tech napod van, okosórában mész dolgozni. Ha épp olyan helyre mész, akkor sima karórában.

Ellenben arra figyelj, úgy hülyén néz ki az ember, ha egyik csuklóján ez, másikon amaz van :)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#128) mark!


mark!
őstag

Nekem nem tetszik, de 120k-ért már egész jó telefont veszünk nemde? :P

>

(#129) ΞΔGLΞ válasza mrlujoak (#127) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Persze nem határolódóm el teljes mértékben, hogy esetleg a jövőben lesz egy ilyenem is, mert kitudja. :)
Első reakcióm egyelőre az, hogy ez trendi parasztvakítás, ráadásul sok pénzért, ha valóban 100 ezer körüli árral dobják piacra.

Ha lesz lehetőség majd valahol kipróbálni, megfogdosni és felhúzni, akkor biztosan eltudom dönteni, de egyelőre most nekem az a nagyon erős érzésem, hogy egy ilyenre egyáltalán nincs szükségem., mert ez nem igazi ÓRA. :)

[ Szerkesztve ]

(#130) sanyijedi válasza orbano (#71) üzenetére


sanyijedi
őstag

hát igen, az jól tudna kinézni.

(#55) Decepticon
egy férfinak legyen normális órája, nem pedig egy 30 ezer forintos műanyag darabja.. persze van aki szereti a női bizsut, kell oda is a vásárló erő.. vedd csak, hogy nőjön a GDP.

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#131) orbano válasza róland (#105) üzenetére


orbano
félisten

sok bankkártya a mai napig nem paypassos, ráadásul elég sok terminál sem az. én speciel mindenhol azzal fizetek, ahol lehet és remélem elterjed, mert jó, sokkal gyorsabb, mint a pinkóddal buzulni. de amíg még a lidlben sincs ilyen, addig az emberek nem szoknak rá sajnos. de kismillió hely van, ahol a fölösleges adatmegadások helyett elég lenne odadugni a telefonomat (pl. ÁFÁ-s számla kérésénél nem kellene bediktálni a műkörmös p*csának, aki vagy a cégnevet, vagy a települést nem tudja begépelni a pénztárgép ABCD billentyűzetén csak 10 perc szenvedés árán). de ezer millió dolog van, amire jó lenne, csak b*lfaszok kezében van ez a technológia is.

A vér nem válik VAZZE!™

(#132) babosmiki válasza Magnat (#119) üzenetére


babosmiki
addikt

Nem viccelek, de ilyent fel nem vennék az biztos....
Látszik te nem ismered ezeknek az óráknak a lényegét!
Zsebemben a mobil a munkahelyen, hívnak látom ki az felveszem-elutasítom,
naptáremlékeztető jön megnézem az órán szundiztatom vagy elvetem,
jön egy sms belenézek ki az mit ír sürgős nem sürgős...
Kicsit tanulhatnál még ezekről a kütyükről!
Ha neked nem releváns, akkor ne használj ilyet, de egy BT karpereccel ne keverd már. :U

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#133) Tigerclaw válasza sanyijedi (#130) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Hát az a "férfi" aki az óráján, a telefonján és az autóján keresztűl próbál bizonyítani, az valahol félúton eltévedt.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#134) flexxx2 válasza Magnat (#89) üzenetére


flexxx2
őstag

Jó, én ilyen 60dolláros vackokról nem is hallottam. Képzelem milyen "szuper" cuccok lehetnek.
Az meg, hogy neked nem kell egy ilyen elfogadom, de amikor megvettem az első 2.8"os még windows ce-e mini pda telefonomat, arra is hányan beszóltak: "a telefon csak telefonálásra való".
Most eléggé hülyének néznének, ha ilyeneket mondanál.
Beszéljünk 5-10 év múlva, megnézem mivel fogsz telefonálni :)

[ Szerkesztve ]

(#135) #86973952 válasza babosmiki (#132) üzenetére


#86973952
törölt tag

Azért azt várjuk még meg, hogy a valóságban hogy fog ez kinézni. :D A Photoshop -os macák is igen jók a képeken, meg a BigMac is bitang jól néz ki a reklámban. Szóval ebből ne nagyon induljatok ki. Lehet kézben/kézen tartva az ára ellenére sem fog olyan megjelenést képviselni, amit ti várnátok tőle.

(#136) mrlujoak válasza ΞΔGLΞ (#129) üzenetére


mrlujoak
veterán

Kb negyed ennyit (25E körül) vagyok és voltam hajlandó kiadni egy okosóráért.
Többet egyszerűen nem akarok rá szánni. Ez a Gear is drága lesz, hiszen azon felül, hogy az alap Geart is vastagon fogó ceruzával árazták, ebben plusz fejlesztés, és GSM modul is lesz, ami azért elég nyomós ok szokott lenni a gyártók részéről, hogy jól megkérjék az árát.

A szintén koreai, szintén tegnapi LG óra ára is 100E forintot karcol, bár ott inkább a kerek kijelzőt kell megfizetni.

Na ezek azok az árszintek, amik bizony a trendi parasztvakítás kategóriába kerülnek, mert bizony van akinek az egykori (1-2 éves) zászlóshajó okostelefonja is olcsóbb, mint a megjelenő kiegészítő...

Kissé disszonáns. :)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#137) Magnat válasza babosmiki (#132) üzenetére


Magnat
veterán

Nem én keverem, hanem te... a kioktatás helyett inkább olvasd el, te milyen igényeket fogalmaztál meg a hsz-edben, arra pont hogy bőségesen elég egy bt karperec vagy egy pár 10 dolláros telefonhoz bt-n kapcsolódó kijelzős csoda.
Mellesleg meg, amiket most leírtál, arra is elég az eddigi okosórák jó része, de ez egy dedikált eszköz külön sim kártyával, tehát ez maga a telefon, nem a zsebedben lévő telefonra jövő sms-eket ls hívásokat hivatott kezelni elsősorban, hanem azokat, amiket ő kap.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#138) Magnat válasza flexxx2 (#134) üzenetére


Magnat
veterán

Beszélhetünk róla persze, de én még mindig nem értem a koncepciót, mint írtam, egy telefonhoz kapcsolt óra koncepcióját még értem, bár engem az sem mozgat meg, de nyilván ez ízlés dolga. Egy telefont kiváltó órát viszont nem nagyon tudok hova tenni, fel is soroltam pár dolgot ami számomra totál érthetetlen, légyszi segíts akkor, hátha világosabb lesz a kép!

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#139) #86973952 válasza flexxx2 (#134) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ebben igaza van, hogy maga az okoskarkötő és az okosóra túl sok mindenben nem tér el egymástól. Persze, vannak plusz funkciók. Alapvetően viszont ez az egész jelenleg arról szól, hogy a mobilgyártók rájöttek arra az egészen egyszerű tényre, hogy évszázados hagyományt a funkciók ellenére sem fognak igazán megtörni. Ez egy nagyon nehéz piac, ahol az emberek érzékenyek a megjelenésre, ezért is inkább a kinézet finomítása a domináns kérdés.

Az, hogy mennyire lesz ennek létjogosultsága majd elválik. Persze én is azt mondom hogy lesz, de ehhez azért még bőven kell idő. Mint írtam én abban sem vagyok biztos, hogy az ára ellenére olyan megjelenést fog képviselni, ami mindenki számára vállalható lesz.

(#140) flexxx2 válasza Magnat (#138) üzenetére


flexxx2
őstag

Én se fogok ilyet venni mostanában. Pár évet kell várni mire ebből lesz valami értelmes.
Egy kicsit elszalad ezekkel a fantáziám, és ezeket szerintem meg is lehet valósítani.
Akku: nagyobb cellasűrűség, Li-Ion leváltása, mint anno a Ni-Mh.
Kijelző: kihajtható v. kihúzható, lásd LG oled fejlesztések
Hangvezérlés.
Le is veheted a kezedről és 2 kézzel piszkálhatod.
Így hirtelen ennyi most.

(#141) AS


AS
félisten

Már csak pár nap és látjuk élöben is a IFA-n.
3. án Note 4 mellett ez is ott lesz.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#142) xedos válasza Gabor970 (#52) üzenetére


xedos
addikt

Kettő közötti :-)
Citizen eco drive :-9

(#143) AS


AS
félisten

Gear S és Nokia Here navigácio



Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#144) otoaak


otoaak
tag

Remélem ezt is ingyen adják majd az új note-hoz. :)

SG Note Pro P900

(#145) ZooLee válasza AS (#143) üzenetére


ZooLee
őstag

Na, hát ennek így nem sok értelme van, mert megint nem veszik figyelembe, hogy azon a mini képernyőn a térképből sok nem látszik. Ezek a képernyők legfeljebb áttekintésre lennének jók, használat közben valamilyen egyszerűsített képet kellene mutatnia a következő eseményről, mint pl. a Garmin

Olyan érzésem van, mintha csak laborban élő emberek terveznék ezeket az eszközöket, akik egyébként soha nem használtak még ilyet IRL. Vagy ami még rosszabb, marketingesek...

(#146) Maxximus


Maxximus
őstag

Egyre jobban tetszik ez az óra. Rég nem éreztem ilyet Samsung tol. ( utoljára s4 Mini két kartyasnal)
Viszont lenne egy lényeges kérdés. Tud ez net megosztást,hotspotot? Okos Gsm óra+ wifis Tablet kombohoz pl?
Mondjuk en a 2 kártyás telefonbol a privát kartyamat tennem be az órába és innentől megint 1 simest használnék.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#147) mgenya911


mgenya911
csendes tag

EZ jó lenne kerékpár kompjúternek is! Főleg így dzsípíesszel.

(#148) jacis válasza AS (#143) üzenetére


jacis
nagyúr

Lesz here doridra is?
Ha jól látom akkor a képeiden doridos környezetben fut...

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#149) babosmiki válasza Magnat (#137) üzenetére


babosmiki
addikt

Ne hogy te mond már meg nekem,
hogy nekem a Smartwatch-ra vagy a BT. karperecre van szükségem jó? :(((
Olvass már vissza, hogy én miről kezdtem el írni!!!
Kötekedés helyett inkább hagyd el ezt a fórumot,
téged úgy sem érdekelnek ezek a kütyük, ahogy levettem az írásaidból...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#150) AS válasza jacis (#148) üzenetére


AS
félisten

Lesz de elöszöt csak Samsungokra .
Nokia finally brings HERE Maps to Android, will be exclusively available for Samsung Galaxy smartphones
Itt

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.