Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) gerenda110


gerenda110
aktív tag

Hali!
szeretném be állítani a 3D-t a Videókártyámon az Ati Tray Tools-al (Asus EAH 4670) és játékprofilban csinálok 1 profilt ami itt található leírás és ha elindítom a játékot lefagy a gép és kockás lesz a kép. ha Resetelem akkor jó lesz valaki valami megoldást tudna?Ha igen akkor dobjon pmet legyenszíves

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#552) belaazallat válasza katt777 (#550) üzenetére


belaazallat
addikt

"Box élsimítás, teljesítményre állított AA... "
Ha jól veszem ki, akkor itt hülyén van beállítva? Teljesítményt állítsam minőségre?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#553) katt777 válasza belaazallat (#552) üzenetére


katt777
félisten

Ha maxi minőséget akarsz, akkor az AA-t ted Edgeg-Detect-re. H az alkalmazások tudják, akkor az maradhat alkalmazás szerint, ellenkező esetben kell egy kényszerített módos profil is, mert ha AA-sra kényszerítesz, az megint hibaforrás lehet.
Mindent állíts a legmagasabb minőségre, Catalyst AI maradjon alacsony, mert csak úgy műxik a kényszerített mód, legalábbis kényszerített profilban.

gerenda110: Gondolom, 2D-ből tuningoltál, esetleg simán sok neki a tuning, vagy valami beállítást kifelejtettél.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#554) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Hali! Én 5770-et hajtanék túl, de a vcore-t nem engedi felülbírálni? ha alkalmazni szeretném akkor visszaáll alapértékre az órajelekkel együtt. Ilyenkor mit lehet tenni? Marad a BIOS mod?
Pontosítanék, lefele engedi felülirni, tehát <1,125

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#555) gordonfreemN válasza gordonfreemN (#554) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Illetve az elképzelhető, hogy alulfeszelésnél a 2D-s értékekhez nagyon kicsi feszültség is elég?
Arra gondolok, hogy a gyári nekem
3D: 850/1200 ehhez jár 1.125V
2D: 157/300 ehhez jár 0.950V
De ezekkel a beállításokkal az ATT szerint hibamentes:
3D: 900/1500 1.050V
2D: 157/300 0.050V -na ez nekem gyanús! Túl kicsi, biztos van valami hátulütője, különben nem értem, az AMD miért nem erre az értékre állítja be a feszt. :F

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#556) katt777 válasza gordonfreemN (#555) üzenetére


katt777
félisten

Lehet hardver-lockos a feszed lefelé is, felfelé MSI v. ASUS bios kell rá, ill. ettől függően vsz. Afterburner v. SmartDoctor. - feszt könnyen megnézheted: ha a "safe" legalacsonyabb fesszel uolyan hűvös, mint "unsafe" levéve, akkor valójában nem veszi lejjebb a feszültséget a kari.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#557) gordonfreemN válasza katt777 (#556) üzenetére


gordonfreemN
addikt

És honnan tudnék szerezni egy biztonságos asus BIOS-t?

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#558) szakalistvan


szakalistvan
senior tag

Üdv mindenkinek!
Tv-out-ot szeretnék beállítani az ATT-ban,de nem találok semmilyen menüpontot ahol ezt be tudnám állítani.Vagy csak én vagyok a béna?
Ne kelljen már CCC-t felraknom :O

Itt kell vmit állítanom?

[ Szerkesztve ]

(#559) szakalistvan


szakalistvan
senior tag

(#560) Mika1227


Mika1227
őstag

Valaki?
[link]
Amúgy tök jó lenne be tudok állítani profilokat működik is minden rendesen csak újraindításkor van ez mindig!

[ Szerkesztve ]

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#561) katt777 válasza szakalistvan (#558) üzenetére


katt777
félisten

Te vagy béna, de minimum nem tudsz olvasni. :B :P Le van írva a cikkben, mit kell inni-ben módosítani a képernyőkezeléshez.

Mika1227: Még mindig csak azt tudom mondani, hogy a legfrissebb verziót tedd fel, é rendben lesz.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#562) Mika1227 válasza katt777 (#561) üzenetére


Mika1227
őstag

Ez lenne a legújabb? [link]?
Mindegy honnan töltöm le? Telepítésnél kell valamit kipipálni abban a megjelenő ablakban?

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#563) --Disztroj--


--Disztroj--
senior tag

Sziasztok!

Videók közben (miután beállítottam az automata 2d/3d profilt) valamiért felmegy a 3d-s órajeleire, pedig a lejátszó is benne van a "kivételekben" (smplayer)...hol a hiba?

+szeretnék a crysishoz rendelni egy külön hardcore 3d profilt, hogy csak azzal induljon, ezt hogy lehet megcsinálni?

[ Szerkesztve ]

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#564) katt777 válasza Mika1227 (#562) üzenetére


katt777
félisten

Érdekes, mert elméletileg ez. Én a honlapomról elérhető direkt ATT friss linkről szedtem le, azzal nincs gond. Esetleg UAC becseszhet, ha botor módon nem ölted ki.

--Disztroj--: Cikkben ott a profilkészítési megoldás. Mplayer-hez jó fájlt adtál meg? Még mindig megteheted, hogy csinálsz hozzá egy saját profilt (lásd előző mondat), és mindkét állapotnak 2D-t adsz meg. A profilok egyáltalán jól vannak beállítva, és auto-váltásnál sem fordítva írtad be? (Gyakori hiba.)

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#565) --Disztroj-- válasza katt777 (#564) üzenetére


--Disztroj--
senior tag

nem olvastam a cikket, mivel a legalapvetőbb dolgokat vágom a progival kapcsolatban, csak ez a cucc nincs meg, hogy egy konkrét progihoz (crysis) hozzárendeljek egy profilt.

Mi az hogy jó file? avi annak számít? :D mkv, avi mpeg, tökmind1 3d-s órjeleket nyomat ha vidi megy, de én nem akarom ezt

[ Szerkesztve ]

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#566) katt777 válasza --Disztroj-- (#565) üzenetére


katt777
félisten

Hiába vágnád az alapvető dolgokat (szerinted), ha nem olvasod el a fórum elején a cikket. Akkor máris tudnád, hogy nem kell külön cucc, vagy hogy profilnál nem adatfájlt kell hozzárendelni, hanem futtatható állományt. :B Ezek a legalapvetőbb dolgok közé tartoznak. Olvasd el a cikket. ;)

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#567) Mika1227 válasza katt777 (#564) üzenetére


Mika1227
őstag

Ha 100/200-on megy a dolog azzal nem ártok a cuccnak igaz, hogy ilyen alacsony órajelen tolom 2D-ben?

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#568) Mika1227


Mika1227
őstag

katt777:most már működik frankón az ATT. Az UAC volt a ludas, kikapcsoltam így most már okés! Csak be kell lőnöm a dolgokat! Köszi a segítséget, türelmet! :R
Ha valami van még jelentkezem! :D

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#569) katt777 válasza Mika1227 (#568) üzenetére


katt777
félisten

Elsőre nem is feltételeztem, hogy bárki bekapcsolva hagyja az UAC-ot.
Nem, az alacsony órajeltől nem lesz baja a karinak. Max. nő az élettartama. :DDD

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#570) katt777


katt777
félisten

Már rég semmi új ATT, mi lesz itt az új meghajtóval? :F

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#571) hfrankee


hfrankee
senior tag

Hali!
Miért nem enged kisebb feszültséget 1,129-nél nekem az ATT??
A legördülő menüben ez a minimum érték nálam.Másnál láto,hogy bőven 1V alatt hajtják a kártyát.
üdv

(#572) katt777 válasza hfrankee (#571) üzenetére


katt777
félisten

Mert nem írod be, vazze. X-szer írtuk már, és a cikkben is ott van.
Ha beírod, és úgysem megy, akkor hardver-lockos a karid.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#573) hfrankee válasza katt777 (#572) üzenetére


hfrankee
senior tag

Rendben ember,pusztán egy kérdés volt.Nem érzem indokoltnak a reakciód :U Ha nem próbáltam volna meg már mindent variációt nem írtam volna a topicodba.

(#574) katt777 válasza hfrankee (#573) üzenetére


katt777
félisten

Beírhattad volna a keresőbe is. Ugyan nem zavar engem, hogy kérdezed, magadnak csináltál munkát. :P Nem te vagy így egyedül ezzel. :D Mint aki nemrég közölte, hogy alapvetően tisztában van az ATT-szal, a kérdéséből ítélve meg mégse.

A fesz-menü-nél megtalálod a hozzáadás (...) gombot. :R Kukkants csak oda. ;) Szóval még ott sem nagyon kell keresni. :P

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#575) katt777


katt777
félisten

Ray meg meghalt, vagy mi a szösz van? :F 01.31. óta semmi.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#576) hfrankee válasza katt777 (#574) üzenetére


hfrankee
senior tag

Akármit beírtam "unsafe"...Ezért kérdeztem :R
De inkább hagyom.
kösz és üdv

(#577) --Disztroj--


--Disztroj--
senior tag

Ma bekapcsolom a gépet és ez az ablak fogad:

eddig normálisan ment az att (Win7 64bit)
UAC ki van kapcsolva
F8al kilőve a felügyeletet szintén ugyanez a hibaüzi
ready driver+ semmit nem használt

mi a fészkes fene? :F

[ Szerkesztve ]

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#578) --Disztroj-- válasza katt777 (#574) üzenetére


--Disztroj--
senior tag

"Mint aki nemrég közölte, hogy alapvetően tisztában van az ATT-szal"

nono :N , én nem ezt írtam, hanem hogy a legalapvetőbb dolgokat vágom...
nem ugyanaz

[ Szerkesztve ]

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#579) Jozsoka


Jozsoka
csendes tag

Sziasztok! ATT-vel próbálom a venti fordulatszámát állítani, de akármerre húzom a csúszkát, miután alkalmazom a beállítást szétesik az egész kép, nem látok semmit a monitoron csak össze vissza pixeleket, mitől lehet? CCC-vel hiába próbáltam, nem tudom lejjebb venni a fordulatszámot:(

(#580) #PeTeY# válasza --Disztroj-- (#577) üzenetére


#PeTeY#
tag

Dettó ugyanez van most nálam, ami csak azért vicces, mert eddig ment rendesen. Már megcsináltam ezt is, de nem használ. Csak tudnám mi történt egyik napról a másikra.

(#581) -Solt-


-Solt-
veterán

Van új ATT...

www.smart-bus.hu

(#582) katt777 válasza --Disztroj-- (#578) üzenetére


katt777
félisten

No de az, amit nem tudtál, alapvető. :N

-Solt-: Egy ideje nincs netem, de láttam, tényleg új. Kérdés, ezzel már nem dob-e ki az AvP.

#PeTeY#: Nincs nálatok vmi auto windows frissítés, ami miatt megint nem ismeri fel a meghajtót? És az új verzióval?

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#583) -Solt- válasza katt777 (#582) üzenetére


-Solt-
veterán

Jó kérdés Uram... :) Passz...

www.smart-bus.hu

(#584) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Hello

Nekem olyan gondom lenne, hogy egyszerűen lehetetlen beállítani manuálisan gpu+mem órajeleket. Hiába állítom be a legalacsonyabb értéket(232/362), alkalmazás után kb a duplájára teszi. Emellett hiába állítom be az alsó határt nem változik semmi a csúszkán. win7+10.3 cata

(#585) katt777 válasza -Solt- (#583) üzenetére


katt777
félisten

Na, én azt találtam, hogy ha manuálisan 3D-be állítom az ATT-t, és persze nincs profil, akkor rendben futnak a zabos játékok is, pl. az AvP. Tehát ki sem kell lépni. Vmit csal az ATI mostanában a driverrel, hogy ATT auto váltásával gond van. Egyszerűbb lehet kigolyózni az ATT-t, mint normális CCC-t írni. :U

F_Zolee: Tipikus DDR5 probléma, tehát vagy ezt az opciót kell aktiválni, vagy ha spéci kártyád van, akkor a szoftveres módot aktiválni.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#586) F_Zolee válasza katt777 (#585) üzenetére


F_Zolee
veterán

4850 Vapor-X 512Mb-os.

(#587) F_Zolee válasza katt777 (#585) üzenetére


F_Zolee
veterán

A túlhajtási beállításoknál nem tudom lejjebb állítani a GPU+MEM sebességet 10MHz-nél. Csak az Overdrive-os résznél. De ott meg nem lehet állítani a feszt... Na de ott meg hiába állítom be visszateszi a túlhajtásos résznél beállított értéket.

[ Szerkesztve ]

(#588) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Amúgy mennyi lenne a legkisebb fesz ami adható 2D-ben? Mert most elkezdtem csökkenteni de a hőmérsékleteken nem vettem észre változást.

(#589) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Nem jött be a várt hatás. Úgyhogy köszi de nem kell már reagálni a kérdéseimre... Igazából csak a képlopás miatt néztem rá erre a progira de arra ott a Fraps is...

(#590) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Akik win7 alatt futattják a legújabb ATT-t tapasztaltak már oylat, hogy random crashelnek az alkalmazások? Tehát van amikor egy videófájlt nem tudok megnyitni, tv tuner progi se indul, de még az msn se. 1 hónapig szivatott, míg egyszer kilőttem ATT-t és minden frankón működött. Ez mitől lehet?

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#591) katt777 válasza F_Zolee (#589) üzenetére


katt777
félisten

Spéci kari -> szoftveres mód. Ha az nem megy (ini-ben aktiválhatod), más megoldás nincs, max. Rivatuner, ott viszont nincs fesz. szab. A - tuning mértéke kártyánként eltérő (netem nem volt).

Zomb€€: Ami még jobb poén, hogy ATT kilövése után lehet, hogy működik, aztán megint leáll. AvP tipikusan ezt játszotta. Kapott egy reinstallt a játék, aztán működött ATT-szal is megint. Szerintem egyrészt full bugosak a játékok, másrészt van valami a 10.3-as Catalystben, amit mintha éppen az ATT ellen tettek volna bele. Lehet régebbi C-t használni, v. régebbi ATT-t.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#592) katt777


katt777
félisten

Na, lépett 2-t a build. :) Talán bugos volt a cucc?

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#593) #PeTeY# válasza katt777 (#582) üzenetére


#PeTeY#
tag

Win frissítésre még nem gondoltam. Majd átnézem. Az új ATT-t meg csak most vettem észre. Igazából egész jól megvagyok nélküle, csak egy játék miatt volt fent, amit már hónapok óta el sem indítottam, de kipróbálom.

Off: Hogy ez a CCC mekkora egy f*s. Kipróbáltam miután kidöglött az att, hogy milyen és sikerült úgy tönkre vágni az egész rendszert, pontosabban a directx-et, hogy dxva-s film indításánál lefagyott az egész. Ideje lenne atiéknál megtanulni programot és drivert írni.

(#594) katt777 válasza #PeTeY# (#593) üzenetére


katt777
félisten

Isten hozott a klubban! :D Ahogy elnézem mostanában, leginkább azzal vannak elfoglalva, hogy már driverből keresztbe tegyenek az ATT-nak (ezt sikeresen megoldották néhány programban), valamint marketing-részről még annyi, hogy az original meghajtót átnevezték preview-nek, és most a hotfix jön ki "végleges" néven, a hó végén. Így persze lehet azt mondani, hogy már nem kell hotfix, "papíron" nem is. Csak mit tesznek majd a marketingesek, ha már a véglegesnek átnevezett hotfix is szar lesz? :F De ha 1 nap alatt kijön +1 hotfix is, akkor tévedtem. :U
Mindenesetre most szedem a 10.4-et, meglátjuk. 10.3b-vel relatíve kevés probléma volt, szóval ez nagy eséllyel megint szopacs lesz.
Mindenesetre az sem kicsit idegesítő, hogy minden szart újra és újra becsomagolnak a különböző Catalyst komponensekbe (az 1-2MB-os AVIVO pack pl. 30-40MB), így a fasza adatkorlátos, feltöltős mobilnetemmel 3 napi adatforgalmat generálok 1 helyett. :W

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#595) #PeTeY# válasza katt777 (#594) üzenetére


#PeTeY#
tag

Jól van, akkor tényleg nem én vagyok a hülye. :) De ennek mi értelme van? Mert ha pont nyúlnák le at ATT megoldásait, akkor oké, de, hogy direkt elkúrni....
Én meg éppen driverekkel szívok már... hát konkrétan mióta ati kártyám van, kb 6-7 hónapja. Nem sok mindent csinálok a gépen, néha játék ha időm engedi (most éppen Borderland multira vagyok rákattanva) és hd videózás. Nézek mondjuk A, B, C, D videót, sorozatot. 9.12 driver: A,B,C megy minden gond nélkül, D egyáltalán nem. Fórumokon írják, ati ilyen, még ezt a kódolást nem támogatja, majd a köv. driver. 10.1 driver, végre tényleg megy D is, de mind a négy kideó meg meg röccen, fél-egy másodperce. Igazából nem zavaró, de ha eddig jó volt, mi romolhatott el. Játékban néha pici hiba, kilépés, majd vissza általában megoldotta. Na mindegy, majd a következő driver. 10.2 D már megint nem megy, és most már C sem, viszont már csak az A röccen be. 10.3 A csak ablakban hajlandó menni, teljes képernyőn szétesik és bezöldül a kép. B megy, de a 20 perces epizód nem 1-2x röccen be, hanem 6-7x, C ugyanez, de a röccenésnél néha a kép is bekockásodik, D továbbra sem megy. Ráadásul Borderlandban is karakter kezében a fegyver és a víz néha becsíkozódik. Szóval vissza 9.12, amivel D-n kívül minden hibátlan, de időközben az a sorozat amúgy is véget ért. Azt már csak halkan jegyzem meg, hogy az irodai gépen (celeron dual-core, 1gb ram, 9400gt) az nvidiával minden megy, mint az álom.

(#596) katt777 válasza #PeTeY# (#595) üzenetére


katt777
félisten

Pusztán driverből? CCC-vel szinte garantált a szívás. ATT-szal sok mindent ki lehet javítani, persze viszontszívásnak meg ott van, hogy ki kell találni, CCC-ben mi csal a driverből rosszul támogatott programoknál, pl. OGL-nél a tripla buffert csalja el, hiába van bekapcsolva (asszem 10.3a-nál volt ez, de átlag heti 1 meghajtónál már nem tudja követni az ember :((( ).
Milyen lejátszót használsz? MPlayeren kívül elfelejthetsz mindent, max. GOM Player jó még. AVIVO-t egyáltalán feltetted? Én kodek csomagokat sem használok, mindent le tudok játszani (ill. nem én, hanem a gép) röccmentesen.
ATI-nál sok függ a karin, HD3-hoz pl. 8.7, HD4-hez a 9.9 volt a legutolsó célirányosan fejlesztett meghajtó, azokkal ált. minden megy, főleg régebbi progik (HD3-as tulajok már rég cserélgetik a meghajtókat új és régi progikhoz, HD4-gyel is ez lesz). Aztán persze jön egy AvP-féle bughalmaz, és máris kell egy újabb meghajtó. A cél: vegyél új kártyát, aztán mire azzal menne minden, vegyél megint újabbat, elvégre ki cserélné le a hardverét, ha minden rendben menne? :D
9.12hotfix volt egyébként egy elég jó meghajtó, a többi gázos, Blands különösen, hiszen OpenGL. Ott tripla buffer kikapcsolásával lehet próbálkozni, és a kényszerített mód sem szerencsés neki. Mondjuk nálam OGL ellenére egész szép élsimítás volt kényszerített AA mellett, és csak az inventoryban voltak rózsaszínnel körülrajzolva a tárgyak. :N

Megnéztem egyébként a 10.4-et, ez az első meghajtó a 9.9 óta, amelyik képes azt legyorsulni DX9-ben, és DX10-ben is jók az első benyomásaim sebesség terén, persze az már más kérdés, hogy melyik játék hogyan bugzik majd.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#597) #PeTeY# válasza katt777 (#596) üzenetére


#PeTeY#
tag

"HD3-as tulajok már rég cserélgetik a meghajtókat új és régi progikhoz, HD4-gyel is ez lesz"
Hát remek kilátások mondhatom. :O
CCC-s szívásokat már látom én is. Semmivel sem tudnának már rávenni, hogy telepítsem valaha azt a f*s-t.
Egyébként MPC-HC-t használok, ehhez sem kell külön kodek, ráadásul portable a cucc, nem telepít semmit. AVIVO fent van persze. Nekem is úgy néz ki, hogy a hotfixes 9.12 vált be eddig a legjobban. Az, hogy van egy két film, amivel nem tud lejátszani rendesen az úgy néz ki, hogy nem egyedi probléma. Neten valami L5.1-es kódolást vagy mit emlegetnek, hogy azzal az ati nem tud megbirkózni. Én ehhez nem értek, végfelhasználóként csak azt látom, hogy nem tudok úgy filmet nézni a "szipiszupi" gépemmel, ahogy én akarok.
Erre a 10.4-re viszont rápróbálok, mert ahogy olvasgatom elég sok helyen dicsérik.

(#598) katt777 válasza #PeTeY# (#597) üzenetére


katt777
félisten

Ezek nem kilátások, hanem tapasztalatok. Egyébként az ideális megoldás az, ha kb. fél évvel egy új széria megjelenése után veszel karit, és lehetőleg max. a legutolsó ahhoz készült meghajtót használod. Csak ekkor jönnek ugye a hibák az új progikkal.
Hát, az idióta, ezerféle codec miatt azért az AMD-t sem lehet felelőssé tenni. Én kipróbálnám az említett 2 progit, főleg, hogy a GOM állítólag MINDENT hibátlanul lejátszik.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#599) belaazallat


belaazallat
addikt

Hali!

Melyik a legújabb ATT? Egy 5770-en akarnám módosítani a venti vezérlést, de nincsenek értékek. MSI Afterburner program kezeli a ventit, azzal tudom szabályozni. ATT-ből 86-os végűt próbáltam. Köszi!

Üdv!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#600) katt777 válasza belaazallat (#599) üzenetére


katt777
félisten

Az.
Szoftveres móddal próbálkozz, .ini fájlból be lehet kapcsolni.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.