Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

ASUS RT-AC56U (802.11ac kétsávos Wireless-AC1200 Gigabites útválasztó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4901) Intruder2k5 válasza energomatt (#4898) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Na látod, hogy tudsz Te teljesen normális stílusban is válaszolni, nem csak amolyan félmondatos beszólogatós lekezelő módon.

Én a magam részéről gyáriban és HGG / Merlin-ben sokat nem tudok segíteni, mert sosem használtam, cirka ~10 éve Tomato-n vagyok már ASUS WL-500gP óta. Csak azt tudom amit már fentebb is írtam, hogy a Download Master sajnos elég hektikusan működik agyári szoftverben, és tudtommal ez Merlinben sincs másképp, sokszor lehetett olvasni, hogy egyszerűen nem tudták elindítani, hiába fw upgrade, hiába HDD formázás. Tomato-ban ilyen nincs, az integrált Tranmission is kifogástalanul működik, de még ha le is állna, van mellé watchdog ami percenként figyeli, és szükség esetén újraindítja. Nincs 99-es torrent limit, amit tudtommal a gyáriban megvan, illetve akkor is elérhető remote gui-val, ha nincs benne egy torrent se. Bár a DLNA-t jómagam sosem használtam, amennyire tudom az is kielégítően működik.

De persze nem erőszakolom én a Tomato-t se, csak egyszerűen azt javaslom. Aztán Gaijin09 meg használ és csinál amit akar.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.