Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

ASUS RT-AC56U (802.11ac kétsávos Wireless-AC1200 Gigabites útválasztó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1755) OldAkita


OldAkita
aktív tag

Sasos, kösz az ötletelést, Intruder, kösz a képet a Tomato-ról.
Közben beírkáltam a linkelt ddns táblán az állomásnevet, a felhasználói nevet és a jelszót, majd alkalmaztam, nem törődve a sárga figyelmeztető sorokkal. Az történt hogy kiírta: Sikeres regisztráció és eltűntek a sárga sorok. Gondoltam, be is jutottam a menyországba. A router kezelőfelületének nyitólapján is megjelent a ddns után a no-ip-nél regisztrált állomásnév, csakhogy nem történt semmi. Ugyanúgy nem érem el magam a no-ip-s állomásnévvel csak a külső ip címmel. Feltételezem jól gondolom hogy a Filezillával ami most próbaprogram, a csatlakozási címhez nem a külső IP címet kell írni hanem azt amit a no-ip-vel regisztráltam. Persze tud a Filezilla csatlakozni a routerre kötött hdd-hez, de nem a címbe beírt állomásnevet jeleníti meg hanem a sima külső IP címemet
Az a rossz érzés motoszkál bennem hogy hiába kínálja fel a lehetőséget a Tomato hogy a mindenkori külső IP címet küldi a no-ip felé, ugyanúgy elvérzik a dolog mint a jelenleg használt Merlinnel. Persze az is lehet hogy nem. Fel kéne tenni a Tomato-t, de már rettegek a firmware csereberétől mert mindig napokat szívok mire működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.