Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4451) Tibee86 válasza Blyan (#4450) üzenetére


Tibee86
veterán

A 6+-ba csak az akku akkora, mint a sima 6 teljes mérete, úgy nem olyan nehéz a jó üzemidő. :)

(#4452) torreador22 válasza Tibee86 (#4449) üzenetére


torreador22
aktív tag

A droid is megoldja! :)

torreador22 felhasználónak 369 pozitív és 0 negatív értékelése van az oldalon!

(#4453) Blyan válasza Tibee86 (#4451) üzenetére


Blyan
félisten

Akkor ideje összeszedni magukat, mivel a hasonló méretű konkurenciában nagyobb akksik vannak. És ez az üzemidőn is meglátszik. ;)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4454) Tibee86 válasza Blyan (#4453) üzenetére


Tibee86
veterán

Ennyire rossz a 6 üzemideje a konkurenciához képest? (Nem a kétszer akkora társaihoz mérve)
Sony compact kategória tudom hogy kimagaslóan jó, de tudtommal nincs nagyon szégyenkeznivalója az i6-nek se, még ha kisebb is az akku benne.

[ Szerkesztve ]

(#4455) Blyan válasza Tibee86 (#4454) üzenetére


Blyan
félisten

Nekem ugyan nincs i6-om, de a korábbi ájfónokból kiindulva kétlem, hogy sokkal nagyobb változás lenne.
Ez a szintetikus akksi teszteken is látszik. Szerintem ez a leggyengébb része általánosan az iPhone-oknak.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4456) TheMarci válasza Blyan (#4455) üzenetére


TheMarci
addikt

Nekem az i6 sokkal-sokkal jobban bírja, mint az 5, vagy 5s. Azok általában már délután fele meghaltak, meg vigyáznom kellett, mennyit használom, i6-al simán elvagyok egy napot. Amikor kevesebbet nyomkodom, van hogy 2 naponta töltöm, eddig egyetlen iPhoneommal sem volt ilyen.

Do You Dream?

(#4457) B-L-A-C-K válasza Blyan (#4455) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Pedig tényleg jobban bírja az 5S-hez képest a sima i6, nálam ilyen ~1-2 óra használati idővel.

(#4458) oliwire válasza TheMarci (#4456) üzenetére


oliwire
őstag

Nekem most az 5S bír ~7 óra használati időt könnyedén, így lassan 2 naponta elég lesz tölteni. A sima 5 bírt kb. 5-öt, ugyanilyen használattal.

(#4459) R a y válasza Blyan (#4455) üzenetére


R a y
senior tag

Ne beszélj hulységeket, az iPhone 6 sokkal jobban bírja mint az elődei.. 5 óra használattal van 20-22 százalékon folyamatos lte wi-fi blutetoth-szal!

[ Szerkesztve ]

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#4460) oliwire válasza oliwire (#4458) üzenetére


oliwire
őstag

Sőt, lehet meglenne a 8 óra is, ha lineáris merülést feltételezünk.

(#4461) B-L-A-C-K válasza oliwire (#4460) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Simán meg lehet, nekem i6 átlagban 8 órákat tudott ha merülésig használtam.

(#4462) oliwire válasza B-L-A-C-K (#4461) üzenetére


oliwire
őstag

Ez szép :) én úgy látom, hogy az iPhoneokat úgy tervezik, hogy kemény használattal bírjanak egy napot, átlagossal meg 2-t. Én úgyis ráálltam, hogy napi, 1,5 napi szinten töltöm a telefont.

(#4463) B-L-A-C-K válasza oliwire (#4462) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mondjuk engem annyira nem érdekel ez, csak kíváncsiság képpen nézegetem meg egy párszor mennyit bír. A lényeg 1 napot menjen el, ez mindig megvan, este meg úgyis töltőre rakom mindig.

[ Szerkesztve ]

(#4464) oliwire válasza B-L-A-C-K (#4463) üzenetére


oliwire
őstag

Néha amúgy érdemes (havi 1x, 2x) 10% körülire meríteni, és onnan 100-ra tölteni, ezzel nagyobb élettartam érhető el az akksinál, 1-2 év után nem romlik le annyira a teljesítménye, hatásfoka.

(#4465) systmatyk válasza Tibee86 (#4454) üzenetére


systmatyk
csendes tag

Az én tapasztalataim szerint teljesen jó az i6 üzemideje,érzésre kb annyit bír mint az előző Galaxy S5-öm!
Tavaly amikor az S5 megjelent,ódákat zengtek hogy még az etalonnak számító LG G2-nél is jobb,szóval az i6 se annyira rossz,főleg ha azt vesszük hogy az elöbb említett 2 telóhoz képest sokkal kisebb az akku kapacitása és mégis hasonló üzemidőt produkál! :)
Az már megint más kérdés hogy azóta 1-2 teló elég komolyan túllépett ezeken a telókon,így az i6 csak teljesen átlagos,nem rossz,de nem is kiemelkedő.
Bár azt vallom,hogy csinálhatták volna 1-1,5 mm-rel vastagabbra és akkor nagyobb akku is elférd volna benne! :D
Az i6+ tényleg brutálabb,de mekorra péklapát már! :DDD

(#4466) Tibee86 válasza systmatyk (#4465) üzenetére


Tibee86
veterán

Ezért nem értem, hogy mindenhol megy a fika (jó, főként kunkurencia topikjaiban), hogy milyen gyenge, és hogy bezzeg a konkurencia mennyivel jobb... Ha már 1-2 órával tovább húzza mint az 5S az már szerintem nagyon jó. 6+ lényegtelen ebből a szempontból, azt tablethez kell hasonlítani.

[ Szerkesztve ]

(#4467) Blyan válasza R a y (#4459) üzenetére


Blyan
félisten

Ettől még az üzemideje a tök átlagos kategórián belül van.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4468) systmatyk válasza Tibee86 (#4466) üzenetére


systmatyk
csendes tag

Mindig is divat volt fikázni a szifonokat,mindig találtak és találni fognak rajta fogást. :)
Bár nem tagadom,van amikor jogos kifogások is vannak!

(#4469) atees


atees
őstag

En i5rol valtottam i6ra, elsosorban az akksi miatt. Nagyon nem bantam meg, mert az i5 reggel 6tol dutan 4ig birta, mig az i6 este 10korul is meg 15-20%-on van. Szerintem lenyegesen jobb lett az i6 akksija az elozo iphonokhoz kepest!

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#4470) systmatyk válasza B-L-A-C-K (#4463) üzenetére


systmatyk
csendes tag

Basszus annyit olvasgattam az i6 -> i6+ cseréről,hogy engem is elkapott a kíváncsiság,meg is hirdettem az i6-omat! :DDD
Bár nem tudom mennyi esélyem lesz úgy hogy telekomos...

(#4471) johnsy24


johnsy24
csendes tag

Sziasztok,

Iphone 6-hoz keresnék sztereo vezeték néküli headset-t. Nézegettem a [Sony SBH]modelleket, de állítólag azok nem kompatibilisek az Iphone-al.
Max. 15e Ft-os összegig keresek, lehetőleg fülbedugós modell érdekelne.

Köszönöm a segítséget

Üdv,

It is difficult to get a man to understand something, when his salary depends on his not understanding it

(#4472) B-L-A-C-K válasza systmatyk (#4470) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én lehet visszacserélem, nem nagyon tudom a méretet megszokni...Amúgy szebb kijelző, szerintem fényképeket is jobbat csinál, vagyis én látom a különbséget, akkor szerintem hangosabban is szól, illetve ugye aksi...Ezek az előnyök ugye, a hátrány padig annyi hogy nagy...:)

(#4473) Nus válasza johnsy24 (#4471) üzenetére


Nus
tag

Én [Jabra Clipper] használok tökéletesen működik i6-al.

Üdv...

[ Szerkesztve ]

The sky was pink...

(#4474) oliwire válasza johnsy24 (#4471) üzenetére


oliwire
őstag

Nekem Sony SBH20 van és tökéletesen működik, a gombokat is megfelelően érzékeli.

(#4475) enginev3.0 válasza oliwire (#4474) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nekem piston 2 van, de a gombok ha jól tudom nem működnek

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#4476) rayoliviero válasza enginev3.0 (#4475) üzenetére


rayoliviero
veterán

Tényleg olyan durva ez a Piston 2? Mindenki azt írja.
Az iPhone gyárijától sokkal jobb? Mert akkor veszek én is...

(#4477) enginev3.0 válasza rayoliviero (#4476) üzenetére


enginev3.0
félisten

iPhonét még ki se bontottam, nem is fogom :D

És igen, nagyon jól szól a piston 2, én szeretem, meglepődtem, hogy i6-tal is így szól EQ nélkül
Akciósan vettem 5k-ért

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#4478) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nahát, én próbáltam mindenhogy hozzáadni a zenéket, de borítók még mindig sehol

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#4479) rayoliviero válasza enginev3.0 (#4477) üzenetére


rayoliviero
veterán

Arra lettem volna kíváncsi, hogy a gyárihoz képest milyen.:D

(#4480) ferrari1 válasza johnsy24 (#4471) üzenetére


ferrari1
őstag

Nekem SBH50 van és hibátlanul teszi a dolgát. Minden funkciója működik.

(#4481) Lacko84


Lacko84
aktív tag

Szépen felvitték a 6-os árát a Telekomnál! :/ A 6+-ról már ne is beszéljünk....:( Ja és 8ezres csomag alatt ki sem hozhatod! Akkor úgy néz ki egyik előfizetésem mellé sem kérhetek a 3db aranykártyás előfizetésem mellé?! Milyen ügyfél szeretőek! :) Úgy érzem nagyon elb....ák ezzel a dolgokat,sokan ott fogják így hagyni őket!

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#4482) Tibee86 válasza Lacko84 (#4481) üzenetére


Tibee86
veterán

Az Apple emelése után ez mondjuk borítékolható volt.

(#4483) enginev3.0 válasza Lacko84 (#4481) üzenetére


enginev3.0
félisten

Akkor meg pont időben vettem egy héttel ezelőtt

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#4484) reflxx


reflxx
aktív tag

Sziasztok,
A telefon képernyő és hátlap össze nyomásra nyikorgó hanggal reagál.
Ez orvosolható itthonról?

(#4485) B-L-A-C-K válasza reflxx (#4484) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha ez nem segít akkor szervíz.

(#4486) lugosi válasza Lacko84 (#4481) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Dehogy fogják emiatt sokan otthagyni őket. Akinek annyira kell a szifon, majd kiköhhenti az árát, ha meg nem tudja, akkor nem. Megnézi a vevő, hogy máshol megveheti-e olcsóbban, ha talál ilyen helyet akkor megveszi ott, ha nem akkor nem.
Lehet le kéne már arról szokni hogy már a telefonunk is hitelre van. A "kihozni" helyett a "megvenni"-ben kell gondolkozni.

[ Szerkesztve ]

(#4487) B-L-A-C-K válasza lugosi (#4486) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Csak az a gond hogy apple emelt a nagy kerek is fognak előbb utóbb, így idővel mindenhol drágul.

"Lehet le kéne már arról szokni hogy már a telefonunk is hitelre van. A "kihozni" helyett a "megvenni"-ben kell gondolkozni."

Sok embernek nincs negyedmilliója egyben telefonra, így részletben tudják csak megvenni sokan.

[ Szerkesztve ]

(#4488) lugosi válasza B-L-A-C-K (#4487) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"Sok embernek nincs negyedmilliója egyben telefonra, így részletben tudják csak megvenni sokan."

Akkor nem kell megvenni. Bocs, ha ezzel valakinek a lelkébe gázoltam. De miért előírás az, hogy ha valaki keres egy nettó 100-at, akkor neki 250 ezres telefonnal kell mászkálni.
Valahol nem érzem normális dolognak, hogy egy ilyen gyorsan elavuló, napi használati tárgyat is már 2 év részletre kell megvenni, mint a telefon.
Aztán meg megy a sírás a fórumon, hogy hogyan lehet szabadulni a 15 ezres előfizetéstől, de a telefont is részletre "hoztam ki". Eldobom az agyam, hogy előfizetnek egy olyan havidíjra, amire nincs szükségük, és kiteszi a havi fizetésük hatod-nyolcad részét, csak azért hogy egy telefont "kihozhassanak". Aztán a szolgáltató a hibás.

(Valójában egyébként nem az Apple emelte az árakat.)

[ Szerkesztve ]

(#4489) enginev3.0 válasza B-L-A-C-K (#4487) üzenetére


enginev3.0
félisten

En megvehettem volna egyben, de eszemben sem volt

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#4490) nikilauda válasza B-L-A-C-K (#4487) üzenetére


nikilauda
senior tag

Igazából a dollár annyira erős a forinthoz képest, hogy az áremelés elkerülhetetlen.

(#4491) B-L-A-C-K válasza lugosi (#4488) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Valamilyen szinten megértem amit írsz, és sem veszek semmit hitelre, sőt én eleve nem vennék boltokból újat mert magánszemélytől pár hetesen, vagy akár újat jóval olcsóbban megkapok mindig. Viszont aki így is úgyis tegyük fel szolgáltatónál veszi, akkor szerintem kényelmesebb lehet sokaknak a részlet. Mivel ugyan annyi lesz a végösszeg mintha egybe kifizetné, mert tudtommal nincs rajta kamat, és azért ~ negyedmisit kicsengetni egyben, vagy havi ~10 ezresével teljesen más. Sokan pl észre se vesznek havi 10 ezret, de egybe az egész vételárat már igen.

(#4492) Tibee86 válasza lugosi (#4488) üzenetére


Tibee86
veterán

Totál igazad van, de nálunk ugye nagy divat jóval tovább nyújtózkodni, mint ameddig a takaró ér.

(#4493) Gsx-rr válasza Tibee86 (#4492) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Igazából ezzel semmi gond sincs ,hogy valaki részletre előfizetésre veszi a telefont.
Azért ez egy normális megoldás ,mivel sok ember pl egy Iphone esetében 2 évre vesz egy telefont.
Így minek fizesse ki egyben ,ahogy Black is mondta.
Én a céges telefonokat most már ezután csak így fogom megvenni mégpedig 1 ok miatt!
Biztosítás.Tudom Apr-nél lehet.
Lásd "gazdag" Amerikában a megjelenéskor máshogy meg se lehetett venni ,csak előfizetéssel.
A baj nem is az ,hogy itt nem annyi az átlagkereset ,hanem ,hogy a szolgáltatók messze magasabb áron és sokkal rosszabb feltételekkel adják a készülékeket.

A díjcsomagokról meg ne is beszéljünk! Itt örülünk a 10.000.- forintos korlátlan csomagnak
ami nekem az Ukrán számomnál kb 600 forintba van! :)

[ Szerkesztve ]

(#4494) esfrost


esfrost
tag

Nem tudjátok, árul valaki itthon Magpul tokokat iPhone 6-hoz? Sajnos sokadik Google keresés sem adott erre eredményt. Azért gondoltam rákérdezek...

Ebay-ről tudnék rendelni, de sajnos a posta költség elég magas lenne rá.

(#4495) B-L-A-C-K válasza esfrost (#4494) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Itt elvileg ingyenes a posta.

(#4496) nederlanden válasza B-L-A-C-K (#4487) üzenetére


nederlanden
senior tag

Ne vegyen részletre i6-ot csak mondjuk egy i4s-t vagy i5-öt,én azt tenném.Én sem mászkálok Porsche 911 carrera 4s-el ,pedíg nagyon vágyom már rá.
Ezért nem sajnálom semennyire azokat sem akik 0 ft befizetéssel vásároltak autókat és jól besz@ptak.

4491# ahoz valakinek meg kell venni újjonnan😕és hidd el nincs is annál megnyugtatóbb/biztonságosabb,élményről meg ne is beszeljünk😅Mondjuk most egy simán vennék 70-80-ért egy vadonatúj i4s-t.

[ Szerkesztve ]

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#4497) nederlanden válasza enginev3.0 (#4489) üzenetére


nederlanden
senior tag

A legrugalmatlanabb-ésszerűtlen felfogás sztem.

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#4498) esfrost válasza B-L-A-C-K (#4495) üzenetére


esfrost
tag

Ingyenesnek ingyenes, de sajnos:

"Sorry, this item can't be shipped to your selected address"

(#4499) B-L-A-C-K válasza esfrost (#4498) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Akkor ebay, azt a +2 ezret lenyeled, és cső...:)

nederlanden:

Ne vegyen részletre i6-ot csak mondjuk egy i4s-t vagy i5-öt,én azt tenném.

Én meg azt mondom ha már részletre vesz valaki boltba ilyen telefont inkább a legújabbat vegye ami több évig telefon.

De lényegtelen, mások agyával úgyse tudunk gondolkodni, mindenki vegye úgy ahogy jónak látja. Egy biztos, én boltba újonnan biztos nem fogok venni ilyen értékű telefonokat.

[ Szerkesztve ]

(#4500) enginev3.0 válasza nederlanden (#4497) üzenetére


enginev3.0
félisten

Szerintem nem az. Megvehettem volna egybe, de akkor közel vagyok hozza hogy nullazom magam, es bármikor jöhet váratlan kiadás pl most robogó javítás 25ezer

Így kifizettem hat havi részletet, eladtam a régi telefonom ez megint bele megy, es egy évre előre ki van fizetve

Fizetem a havi 4 ezres előfizetést mint eddig

Mi ezzel a gond

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.