Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Márko88


Márko88
aktív tag

Tetszetősebb mint a nagyobb testvér szerintem. A képek a legjobbak a mezőnyben :)

[ Szerkesztve ]

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#2) normankovacs


normankovacs
újonc

tetszik de marad az 5s :)

(#3) Ryoo


Ryoo
senior tag

Az elején nem tetszett ez a formavilág, de ahogy egyre többet látom, egyre jobban tetszik :)

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#4) Zolik


Zolik
senior tag

nem rossz.., de maradok az androidnál

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#5) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

Talán feketében a legszebb. Akkor nem olyan feltűnő a káva (persze kikapcsolt állapotban), sőt, egybeolvad. Köszi a tesztet, szuper a telefon, de csunyaság ennyi pénzt kérni érte!

Vuff!

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#6) Blyan


Blyan
félisten

Jááj, ez az ajánlott plecsni biztos érdekes visszhangot fog kelteni. :)
Pedig nincs vele gond.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7) AS válasza Blyan (#6) üzenetére


AS
félisten

Hogy lehet 300 400 ezért ajánlott ?
:Y :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#8) UFC


UFC
aktív tag

Nah ez egy nagyon jó kis összefoglaló cikk lett.

(#9) Blyan válasza AS (#7) üzenetére


Blyan
félisten

500-600? 700? :B

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#10) Fiery válasza AS (#7) üzenetére


Fiery
veterán

300 ezer alatt van jelenleg az iPhone 6 ara, ne tulozzunk a 3-400 ezerrel. Es ahogy a hype elul, ugy fog lejjebb szallni az ara ennek is.

A cikk korrekt, de en is csatlakoznek azokhoz, akik szerint az iPhone 5S a legjobb Apple telefon jelenleg, a meretebol adodoan :) Semmi bajom nem lenne a tepsikkel (az en kezemhez a 4.7-es kijelzo is tepsi mar, sajnos), ha 3 szeriaja lenne az Apple-nek. 4.0, 4.7, 5.5 col szerintem jol megfernenek egymas mellett, persze mindegyikbe a legjobb hardvert pakolva. De nem remenykedek abban, hogy lesz a 4.0 colos vonalnak folytatasa :(

[ Szerkesztve ]

(#11) UFC válasza Fiery (#10) üzenetére


UFC
aktív tag

+1

(#13) Márko88


Márko88
aktív tag

Kijelző minősége. 9 pont. Érdekes.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#14) zola96


zola96
senior tag

Ajánlott ennyiért?:DDDD ez vmi favicc? Z3 meg tetszett.. Annyiert akkor az is ajánlott. LOL kíváncsi leszek a z3compactra

(#16) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

ééés akkor jöhet a trollkodás, kb. 1000 hsz-t várok ide ezzel kapcsolatban még ma. :)

Szvsz összességében akinek nem kell a nagyobb képernyő, annak nem éri meg váltani 5s-ről.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#17) Blyan válasza SpongyaBob (#16) üzenetére


Blyan
félisten

Így van, egyetértek. Asszem nekem is megfelel majd egy 5S, túl nagy különbség nincs köztük.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#18) norbert1998


norbert1998
veterán

kevesebb pixel kevesebb fps? érdekes....

AS: nagyon cuki... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21) batai15


batai15
félisten

Sajnos fekete szinbe nincs,a többi meg nem áll jól neki, kissé gagyi így.

(#23) Robertoq


Robertoq
őstag

de azok az átlagfelhasználók, akiket a választás során egyszerűbb dolgok vezérelnek (design, anyaghasználat, márkanév, méret, árazás, talán kamera és netes képességek) ...

Mert az ár pont az egyszerűbb dolgok közzé tartozik, pláne iPhone esetében :DDD

(#24) norbert1998 válasza Robertoq (#23) üzenetére


norbert1998
veterán

vagy inkább a vezénylő elvek között :D

(#25) falijja


falijja
őstag

Kijelző érdekes 9 pontot összeszedett ezzel a mérettel /nevetséges felbontással...miközben pl egy oneplus one full hd 5.5" el szintén 9 pontot szedett össze úgy hogy állítható a színhőmérséklete is.Érdekes pontozási rendszer van itt. :(

(#26) delibab


delibab
senior tag

Mindenki ki van akadva az árán... most őszintén, ki gondolta azt, hogy 130 ezer lesz? lehetett tudni/sejteni, hogy 200 körül fogják belőni, az meg már nagyjából mindegy, hogy 200 vagy 220, mindkettő sok pénz egy telefonér, de ezek ennyibe kerülne és kész! Igenis legyen ajánlott egy csúcskészülék ilyen árral is ha megérdemli, nem lesznek ezek olcsóbbak...

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#27) kcsa válasza Robertoq (#23) üzenetére


kcsa
veterán

Elég egyszerű. Gondolj egy árra, amit szerinted megér, és szorozd fel kettővel :D

(#28) legiaap válasza Blyan (#17) üzenetére


legiaap
nagyúr

5S-ről én sem fogok váltani. Egyszerűen nem érné meg nekem. 6S-re már megéri majd. Addig kijavítják a 6 nyűgjeit-bajait.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#29) Cyberpunk válasza falijja (#25) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Felbontás pont jó a merethez. Igaz nem 550 ppi, na most mi lesz? :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#30) crey válasza falijja (#25) üzenetére


crey
MODERÁTOR

mondjuk talán mert a panel, és a színvisszaadás kiemelkedően jó a készüléken... azért....

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#31) falijja válasza Cyberpunk (#29) üzenetére


falijja
őstag

Akkor a magasabb nem jobb igaz...?

(#32) jczettler


jczettler
tag

szerintem jó lesz, én 4s 16GB-ról biztosan váltok egy 6-os 64GB-osra... 5s-ről mondjuk még nem tenném... :)

akinek pedig a 6-os nem tetszik, ne nézze, ne olvassa, ne fizessen érte, ne vegyen fel rá hitelt... :R

(#33) alex devil


alex devil
senior tag

Kíváncsi voltam milyen lesz. Ekkora kijelzőhöz túl nagy szvsz.

S23

(#34) jczettler válasza falijja (#25) üzenetére


jczettler
tag

mi a baj a kijelzővel? esetleg látod rajta a pixeleket? nem hinném? a számok meg pont nem lényegesek innentől kezdve... :)

(#35) BoC1ka válasza falijja (#25) üzenetére


BoC1ka
senior tag

A kijelző minőségének mi köze van a kijelző méretéhez?

YNWA

(#36) Zsolto


Zsolto
őstag

Finom cucc, szerintem sok iPhone-os meg fog barátkozni a méretével.

Viszont a fotók szerintem a felső sarkok felé fátyolosak és szét is esnek (ld. pl. Gábor Áron-emlékmű, katicabogár a játszótéren), a piros bogyós meg egyszerűen fakó. Nem rémlik, hogy a korábbi iPhone-okkal ilyen gond lenne.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#37) falijja válasza BoC1ka (#35) üzenetére


falijja
őstag

Bocsánat én nem azt mondtam hogy szar lenne vagy hogy gagyi... csak érdekes hogy 9 pontot összeszedett miközben más készülékek sokkal magasabb ppi vel és színkalibrációs lehetőségekkel is csak"9 pontot szedtek össze....

(#38) zola96 válasza delibab (#26) üzenetére


zola96
senior tag

Csak eleg vicces,hogy a 3eves iphone4st meg mindig 100ezerert áruljak használtan.hm megéri

(#39) Kinder


Kinder
senior tag

2015 karácsonyára vesszük majd a 6S mini-t. :)

(#40) norbert1998 válasza Cyberpunk (#29) üzenetére


norbert1998
veterán

teljesen felesleges, még a 441 is majdnem az

(#41) pFEFErohni


pFEFErohni
tag

Én is 4s-ről fogok váltani! :) Főleg hogy pár napja bepókhálosodott a hátsó üveg egy zuhanás után... :(

ps4 Id: pFEFErohnii

(#42) d@minator


d@minator
addikt

Tökéletes. Egyedül az akksit tolhatták volna meg pár mAh-val.

(#43) crey válasza falijja (#37) üzenetére


crey
MODERÁTOR

az hogy te tudod állítani a színhőmérsékletét a kijelzőnek, az nem azt jelenti hogy kalibrálod. ;) - főleg nem ránézésre...

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#44) joey04


joey04
titán

Valóban jobban működik ez a design itt mint a nagyobb testvérnél. Az ajánlott plecsni sok kommentet fog eredményezni. ;]

7: lol

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45) prolad


prolad
őstag

Én csak egy dolgot nem értek.Hogy lehet,hogy az grakikus teszteknél (T-rex Manhattan),a 6 plus jobban teljesít a jóval nagyobb felbontás ellenére?Offscreen tesztnél meg jóval gyengébb eredményeket hoz (pedig olyankor fhd felbontással számol).

(#46) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Miért hiányzik ebből is Dual-Sim?
Így részemről érdektelenné vált ez a teló!

(#47) satz18


satz18
őstag

Végre egy normális méretű iphone. Ha majd 150k ra esik az ára még akár meg is fogja érni. Persze nem nekem. ;]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#48) legiaap válasza RyanGiggs (#46) üzenetére


legiaap
nagyúr

Sosem fognak olyat kiadni egy garantálhatom.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#49) Cyberpunk válasza falijja (#31) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ezt senki sem állította, de ezt leszarozni az kicsit hülyeség. Akor nyilván szar a Galaxy Alpha kijelzője is, mert az is csak 720p. A számok bűvöletében élsz!

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#50) student


student
őstag

az árba már :U nem fért vóna bele képstabilizátor mint nagyobb tesójába?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.