Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) Lazika válasza Tibee86 (#4000) üzenetére


Lazika
senior tag

Világ garancia van az iPhonera...

[ Szerkesztve ]

(#4002) TheMarci válasza Lazika (#4001) üzenetére


TheMarci
addikt

Igen, az 1 év. Hogy utána mi lesz a telefonnal azt már az ország dönti el. Plusz az applecareval itthon nem tudsz mit kezdeni.

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#4003) Tibee86 válasza Lazika (#4001) üzenetére


Tibee86
veterán

Annak mi köze van a garancia újraindulásához?

(#4004) Lazika válasza TheMarci (#4002) üzenetére


Lazika
senior tag

Még nem volt baja egyik iphoneomnak se, ez az első, de nyilván nem küldenének el apple carrel egy magyar szervízből sem.

(#4005) szkinni válasza Lazika (#4001) üzenetére


szkinni
tag

Ez így van, de csak a Magyarországon vásárolt hivatalon viszinteladónál indul ujra a gari. A magyar jogszabály nem vonatkozik más országra

(#4006) blagolf


blagolf
senior tag

Nagyok a kávák oldalt is, de alul-felül nagyon!!!! :C A kávamérete miatt agyon cikizett Sony sokkal kisebb házba belerak egy ekkora kijelzőt. Szóval ez egy nagy 0(nulla)

[ Szerkesztve ]

Üdv, Zoli

(#4007) Lacko84 válasza delibab (#3996) üzenetére


Lacko84
aktív tag

Mikor adnak egyébként refurbishdet készüléket?

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#4008) TheMarci válasza Lazika (#4004) üzenetére


TheMarci
addikt

De, ahol vetted, abba az országba szól.

Do You Dream?

(#4009) szkinni válasza Lacko84 (#4007) üzenetére


szkinni
tag

Mindig, na jó ha három napon belül vagy akkor nem, akkor újat kapsz

[ Szerkesztve ]

(#4010) Lazika válasza TheMarci (#4008) üzenetére


Lazika
senior tag

Ezt jó tudni. Én azt hittem,hogy mivel anglia is Eu-tag ezért itt is érvényesíthető az apple care.

(#4011) TheMarci válasza Lazika (#4010) üzenetére


TheMarci
addikt

Most utánanéztem, és az van, hogy ott érvényesítheted, ahol árulnak az eszközre applecaret. Tehát macbookokra lehet itthon is venni hivatalosan, ezért itthon is javítanak. De iPhonera nem lehet, ezért itthon nem használható az applecare, de pl az UK applecare Németországban jó, mert ott is árulnak a telefonra applecaret. Legalábbis én ezt olvastam, és korábban is írták mások már.

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#4012) FIREBLADE78 válasza blagolf (#4006) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Miről van szó?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#4013) Tibee86 válasza FIREBLADE78 (#4012) üzenetére


Tibee86
veterán

Gondolom az i6-ról, ha meglátja a 6+-t az nem 0 lesz, hanem már -1. :D

#4014: Ahhoz a mérethez már nagyon gáz ez a kialakítás.

[ Szerkesztve ]

(#4014) FIREBLADE78 válasza Tibee86 (#4013) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ja. Plusz az hokker. Keményen elbaszták. Sokkal kisebb házba kellett volna berakni

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#4015) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Mitől van az,hogy random nem működik az a funkció,hogy amikor rányomok a chrome vagy faszbuk tetejére és felugrik az oldal élére automatikusan

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#4016) zolij7 válasza FIREBLADE78 (#4015) üzenetére


zolij7
csendes tag

Hat az fb nem csodalkozok, akkora egy rakas sz*r appot nehez talalni megegyet

GALAXY Note3 | STOCK KitKat + ROOT | Telenor HU

(#4017) INGJOKE válasza FIREBLADE78 (#4015) üzenetére


INGJOKE
veterán

Szerintem ne használj ilyen fosokat... :D

(#4018) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Most olvasom mit írtam. Tehát az oldal elejére. Swiftkey megint szórakozik velem. Mivel kb 10x kell felfele terelni az ujjammal,hogy az oldal aljáról a felső részhez jussak vissza. Androidon ilyen nincs. Egyszer végig húzom és olyan gyorsan feljut,de itt iszonyat tetű :W

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#4019) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

iPhone 6 nyomásra kopogó kijelző orvoslása:

Ugye az a tapasztalat pár ilyen készüléknél hogy bizonyos nyomásra a szélei kissé kopog. Na ezt elvileg ha elviszed szervizbe ott megcsinálják egyből, vagy hallani olyanról is hogy kicserélik.

Most van nálam eladásra egy i6 aminél észrevettem ezt a jelenséget, annyit csináltam hogy az alján lévő két kis csavart meghúztam, és a kopogás teljesen megszűnt...:)

(#4020) 4850 oc válasza B-L-A-C-K (#4019) üzenetére


4850 oc
aktív tag

:R :)

[ Szerkesztve ]

(#4021) lugosi válasza B-L-A-C-K (#4019) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hát ez jó... Valószínű a szerviz se csinál sokkal többet. :)
Ha ezért cserélik, akkor az nem semmi (remélem, nem).

(#4022) B-L-A-C-K válasza lugosi (#4021) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha ezért cserélték vagy nem oldotta meg ez a gond, vagy nem jöttek rá csak ennyi a hiba. Én is csak gondoltam kipróbálom, mind2 csavaron lehetett bőven húzni, és egyből elmúlt a jelenség.

(#4023) esfrost válasza B-L-A-C-K (#4019) üzenetére


esfrost
tag

Érdemes azért hozzá tenni, hogy egy részt érdemes a megfelelő csavarhúzót használni a művelethez, illetve érdemes mindenkit figyelmeztetni, hogy ha esetleg nyoma marad annak, hogy a csavar meg lett húzva - itt arra gondolok, hogy esetleg kiugrik a csavarhúzó a csavarnyílásból, és kicsit elnyalja azt - és esetleg később szervizbe kell vinni a telefont, akkor azt észre fogják venni a szervizben és egész egyszerűen nem fogják elfogadni a garanciális ügyintézést. Szóval mindenki csaj saját felelősségére húzogasson csavarokat a telefonon.

(#4024) Apooca válasza B-L-A-C-K (#4022) üzenetére


Apooca
tag

Már csak ilyen csavarhúzó kell ... :(
:)

Iphone 7 32 GB, Apple Watch 2, Space Gray, Ipad Air 16G Wi-Fi, Samsung UE32ES6560S, UE40H6400, Dell Latitude E5430

(#4025) B-L-A-C-K válasza esfrost (#4023) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azért azt elég óvodás szintnek tartom hogy figyelmeztessek valakit hogy a megfelelő szerszámmal húzza meg, ez nekem természetes...:) Na meg az is természetes hogy ez egy pici csavar, és óvatosan kell vele bánni, illetve nem kell agyon húzni.

Amúgy én ilyet használok, minőségi normális, nevetséges áron.

[ Szerkesztve ]

(#4026) Apooca válasza B-L-A-C-K (#4025) üzenetére


Apooca
tag

Megrendelve :)

Iphone 7 32 GB, Apple Watch 2, Space Gray, Ipad Air 16G Wi-Fi, Samsung UE32ES6560S, UE40H6400, Dell Latitude E5430

(#4027) esfrost válasza B-L-A-C-K (#4025) üzenetére


esfrost
tag

Nem óvodás, egyáltalán nem az. Hidd el nekem, hogy vannak, akik egyáltalán nem értenek az ilyesmihez, és igazából azt sem tudják megkülönböztetni, hogy mi a lapos fejű csavarhúzó és a csillag csavarhúzó között a különbség, nem hogy a csillag, és a torx között... Szóval érdemes figyelmeztetni mindenkit. És persze azt sem tudja mindenki, hogy ezeket a csavarokat mennyire kell, szabad, érdemes meghúzni.

(#4028) torreador22


torreador22
aktív tag

Egy a lényeg ha látszik hogy piszkálva volt akkor ugrott a garancia!

torreador22 felhasználónak 369 pozitív és 0 negatív értékelése van az oldalon!

(#4029) esfrost válasza torreador22 (#4028) üzenetére


esfrost
tag

Így van.

(#4030) kchris78 válasza torreador22 (#4028) üzenetére


kchris78
veterán

és ezt még megfelelő csavarhúzóval is el lehet érni ha nem óvatos az ember. Én inkább bevittem (igaz volt más is) egy szervizbe, ott azonnal megcsinálták.

(#4031) zolij7 válasza kchris78 (#4030) üzenetére


zolij7
csendes tag

Hat en biztos nem huzogatnek semmit a 2kilos telomon. Foleg, hogy meg a gari is ugorhat. Inkabb a hivatalos ut.

GALAXY Note3 | STOCK KitKat + ROOT | Telenor HU

(#4032) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Hiába állítottam a csatornán,még mindig nem kapcsolódik a tp linkhez. Pedig jó volt eddig, 2-3 hete szórakozik. Román csávó ipadje sem ment,csak reboot után. Mi a francot állítsák?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#4033) 4850 oc válasza zolij7 (#4031) üzenetére


4850 oc
aktív tag

Szerintem azèrt ez nem olyan drasztikus dolog..
Ha elmultál már 10èves akkor nem jelenthet nagy gondot.. :)

(#4034) zolij7 válasza FIREBLADE78 (#4032) üzenetére


zolij7
csendes tag

Router gyari visszaallitast probaltad?

GALAXY Note3 | STOCK KitKat + ROOT | Telenor HU

(#4035) FIREBLADE78 válasza zolij7 (#4034) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Azt nem. Rápróbálok

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#4036) zolij7 válasza 4850 oc (#4033) üzenetére


zolij7
csendes tag

Te tenyleg ennyire hulyenek nezel, hogy nekem (vagy barkinek itt) meghaladja a kepessegeit ket csavart meghuzni? En csak azt mondom, hogy barki mit szorakozna otthon, ha szervizbe hivatalosan ingyen es bermentve megcsinaljak. Foleg, hogy akar ha ugy van a garancia is ugrik. Es nem 1-2 filleres dologrol beszelunk.

GALAXY Note3 | STOCK KitKat + ROOT | Telenor HU

(#4037) lugosi válasza zolij7 (#4036) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem biztos, hogy ingyen, mondjuk ha 200km-re laksz a szerviztől. Akkor is ugyanígy gondolod? Pénz, idő, kiesés, nincs telefonod 2 hétig, hogy meghúzzanak 2 csavart, vagy megéri az a 2 perc?

(#4038) 4850 oc válasza zolij7 (#4036) üzenetére


4850 oc
aktív tag

Nem bárkinek írtam hanem neked..
Te írtad úgy mint ha darabokra kellene szedned .. (hú èn nem húznàm )
Rèszemről tèma lezárva..

(#4039) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Na tisztázzuk akkor az egészet...

Elmondtam ugye valamit mire jöttem rá, az meg hogy valaki megcsinálja vagy elviszi szervizbe saját döntése. Nem gondoltam volna még ezek után is meg kell magyaráznom ezt az egészet. Akinek nincs szerszáma hozzá, illetve nem érez magában annyi affinitást hogy 2 csavart megtekerjen finoman, az valóban ne piszkálja. A garancia meg 2 csavar meghúzástól ne találjátok már ki hogy ugorhat, nagyon ügyetlennek kell lenni ahhoz hogy a megfelelő szerszámmal ezt a fél mozdulatos dolgot valaki ne tudja kivitelezni...

Szóval én nem mondtam senkinek se essen neki ütvefúróval, csak annyit említettem mire jöttem rá. Illetve az is lehet ez nem minden készüléknél működik, bár nagyon úgy néz ki, mert nekem tényleg abszolút megszűnt az adott telefonon.

[ Szerkesztve ]

(#4040) Gsx-rr válasza B-L-A-C-K (#4039) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Van amelyiknél belül se illeszkedik rendesen! Azt hiába húzod! Mint amilyen az enyém volt!Mondjuk én se nyúlnék hozzá!
Ez azért elég gáz ,mert tényleg elég komoly sorozatosan előforduló hibáról van szó!
Itt már nem 2-3 embernek ilyen ,vagy ilyen volt a telefonja! És ez egy "kis" társaság!
Összeszerelési minőség eléggé kifogásolható!

(#4041) B-L-A-C-K válasza Gsx-rr (#4040) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha nem illeszkedik bele rendesen akkor az azt jelenti hogy a keretbe bele se megy, azaz annak a kopogáshoz/kattogáshoz semmi köze. Szóval ott már gyári hibáról beszélünk.

[ Szerkesztve ]

(#4042) Gsx-rr válasza B-L-A-C-K (#4041) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Biztos jobban tudod ,mint a szervizes aki ezt mondta nekem és megcsinálta!

(#4043) B-L-A-C-K válasza Gsx-rr (#4042) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

De ha bele se illeszkedik rendesen akkor az gyári hibás (vagy neked lefaragott belőle a szervizes? :/ ), vagyis meg se tudnák csinálni. De tudom imádsz kötegelni és most van min csámcsognod legalább.

Én meg gondolom hülyeséget mondok, és nem a csavar meghúzásától hanem szimplán véletlen egybeeséstől javult meg.

[ Szerkesztve ]

(#4044) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Bassza+ a szentanti,az sgs4-em összeszerelésben világbajnok a nagy epölhöz képest? Haggyámáá

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#4045) Gsx-rr válasza B-L-A-C-K (#4043) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nem! Azt mondta szétszedte és összeillesztette rendesen belül az illesztési pontokat!
Ez nem kötekedés!

(#4046) B-L-A-C-K válasza Gsx-rr (#4045) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Oké, király, lehet ő se csinált többet csak ezt mondta. Amúgy meg nem érdekel, nekem jó lett elmondtam mit tapasztaltam, téma lezárva részemről.

(#4047) #19708160


#19708160
törölt tag

Ma bevittem a telefonom az Andrássy úti Istylebe a kattogás miatt,nekem nem javítják hanem cserélik a telefont.Most nincs telefonom :W

(#4048) B-L-A-C-K válasza #19708160 (#4047) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mondhattad volna hogy: "ezen a csavaron esetleg nem próbálnának húzni kicsit, hátha csak ennyi a baja"...:)

Na de már mind1.

(#4049) #19708160 válasza B-L-A-C-K (#4048) üzenetére


#19708160
törölt tag

Sajnos nem,szétszedte a telefont és egyből azt mondta hogy csere.Azt mondta hogy ez a telefon helyben nem javítható,csere lessz

(#4050) felsál


felsál
tag

Pontosan mit takar az Apple Care? Ha itthon vásárolt, hivatalos forrásból való iPhone-ról beszélünk.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.