Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) zolikaDB válasza GTheo (#1600) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ez szerintem Plex-szel eleg jol athidalhato :)

(#1602) Süvi válasza GTheo (#1600) üzenetére


Süvi
őstag

Szia!
Küldtem Neked privátot.

(#1603) univerzita válasza GTheo (#1600) üzenetére


univerzita
addikt

A Lighting bővítés a filmekre nem e legjobb mert a mkv formátumot nemkezeli. Ha ebben a formátumban vannak a filmek akkor erre legjobb a külsős wifis tárhely ( beépítetlen hdd - vel vagy kártya olvasóval). Abban a esetben ha hordani fogod magaddal.

[ Szerkesztve ]

(#1604) tomee007007


tomee007007
őstag

Nagyon kemény üzemidőt sikerült most kihoznom az Air 2-ből:
Folyamatos wi-fi mellett 4 nap 5 óra készenlét, office, e-mailek, Safari, hangouts, stb....tehát semmi játék. Most van 5%-on, és több mint 18 óra a kijelzőhasználat :Y :Y :Y

(#1605) Jano_023 válasza tomee007007 (#1604) üzenetére


Jano_023
őstag

Nem semmi. A kijelző időt hol lehet látni?

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#1606) univerzita válasza Jano_023 (#1605) üzenetére


univerzita
addikt

Beállítások -Akkumulátor, legalul

(#1607) zolikaDB válasza tomee007007 (#1604) üzenetére


zolikaDB
veterán

Nem lehetetlen: [link]
Most 50%-on vagyok tobb, mint 10 ora kijelzoidovel :)

(#1608) tomee007007 válasza univerzita (#1606) üzenetére


tomee007007
őstag

Legalul a használat van, az sokszor becsapós, mert néha beleszámolja a háttérfolyamatokat is ha aktív az adatkapcsolat. De ugyan ott van egy kis óra ikon, akkor vált át a programoknál a kijelzőhasználatra, csak figyelni kell hogy az elmúlt 7 napra legyen állítva.

(#1609) Simon04


Simon04
csendes tag

Sziasztok!

Adatszinkronizációt meglehet valósítani PC-vel egy ilyen kábellel[link], (még nincs gépem, de márciusban mindenképpen tervezem a vételét)? De, úgy látom, hogy ilyen típusú kábel vásárláskor jár hozzá.

Vagy, ha kép, videó fájlokat akarok "mozgatni" iPad és PC között, akkor inkább, egy kártyaolvasó [link] lenne gondolom a megfelelőbb?

[ Szerkesztve ]

(#1610) zolikaDB válasza Simon04 (#1609) üzenetére


zolikaDB
veterán

Első verzió ingyenes (adják a géphez), és azt is tudja, amit a kettes :DDD

(#1611) Auratech válasza Simon04 (#1609) üzenetére


Auratech
őstag

A töltőkábel-adatkábel is. A kártyaolvasó jó szolgálatot tehet, viszont nem minden fájltípussal-appal kompatibilis. Elsődleges célja, hogy az SD kártyán lévő képeket az iPad saját fotótárába másold. Fotósoknak, akinek nem wifis a fényképezőgépük, nagy segítség. Filmeket is lehet, de korlátozottan. Főként MOV, MP4.
Nem JB. (feltört oprendszerű) iPadon például nem lehet a kártyára tett mkv filmet lejátszani egy tetszőleges videólejátszó progival.
Adatkábellel pc-n kersztül minden simábban megoldható, be-kimásolható.

Auratech Field Recording

(#1612) zaskar válasza Simon04 (#1609) üzenetére


zaskar
senior tag

Érdekességképpen megjegyzem, hogy a közel 10 ezer Ft-ért árult SD kártyaolvasó adaptert nekem egy olcsó kínai adapter korábban 100%-ban helyettesítette. Ugyanazt tudta tizedannyiért. Aztán már nem emlékszem, melyik iOS verzióváltás után nem működött többet, kiírta, hogy nem támogatott eszköz. Erre vettem én is egy gyárit, persze használtan, 10 ezret elkérni ezért elég nagy pofátlanság. És most jön a csattanó :
iOS 9-re történő frissítés után, még iPad Air-nél kíváncsiságból ismét kipróbáltam a kínai adapert. Két hibaüzenetet dobott ugyan, de hibátlanul működött. Mivel nekem már volt gyári, eladtam az Air-el együtt. Szóval megérnek a kínaiak egy próbát, mielőtt kiadnánk a gyáriért azt a tízest...
Én is arra használom egyébként, hogy utazások esetén minden este áttöltöm az iPad-re az aznapi fotókat, videókat. Jobb azon nézegetni, mint a telefon vagy a fényképezőgép kijelzőjén.

(#1613) lacy86


lacy86
addikt

Ha mar tobb mint 6 honapja megvan a "kicsike" akkor legyen mar egy vissztalalos hsz. is! :P

(#1614) Simon04


Simon04
csendes tag

Köszönöm a jó tanácsokat az SD kártyaolvasóval kapcsolatban is.
Szerintem jó szolgálatot fog tenni, mivel több nem wifi-s fényképezőgépem van.

Akkumulátora meddig bírja a "kiképzést", kb. 2 év? Cserélt már v.ki akkumulátort?

(#1615) szekelybacsi


szekelybacsi
csendes tag

Sziasztok!
AVPlayerHD használatával hogyan tudok feliratot adni a lejátszandó filmhez? Mindkettőt felmásoltam a gépre, de a film felirat beállításai nem érzékelik.
Előre is köszönöm a válaszokat.

(#1616) univerzita válasza szekelybacsi (#1615) üzenetére


univerzita
addikt

Nemtudod hozzáadni.Csak úgy hogy valami programmal (mkv merge) ráteszed a filmre és akkor fogja látni. De úgytudom a nPlayer az talán képes hozzáadni a feliratot.

(#1617) lacy86 válasza szekelybacsi (#1615) üzenetére


lacy86
addikt

Tudtommal nem lehet feliratot hozza adni!

(#1618) IamTheDog


IamTheDog
tag

Sziasztok,

milyen külső vezeték nélküli merevlemezt ajánlotok, amivel simán megy a hd videó lejátszás és a feliratokat is kezeli? Ja, és hordozhatóság is fontos.

köszi

[ Szerkesztve ]

(#1619) univerzita válasza IamTheDog (#1618) üzenetére


univerzita
addikt

A feliratok kezelése a média player től függ,nem a külső hordozótól.

(#1620) univerzita válasza IamTheDog (#1618) üzenetére


univerzita
addikt

(#1621) Auratech válasza szekelybacsi (#1615) üzenetére


Auratech
őstag

Legegyszerűbb, hogy a filmfájl nevére nevezed a feliratot.str vagy sub... kiterjesztéssel. A mediamanagerben a felirat fájlra kattintva meg tudod nézni, hogy helyesen jelenik-e meg. Ha nem, alul választhatsz pld magyar felirat esetén central european-cp1250 formátumot, hogy az ékezetek rendben jelenjenek meg...

Auratech Field Recording

(#1622) szabimaci22


szabimaci22
tag

Sziasztok Van egy Ipad2 a kijelzőjéén fekete kép esetén egy kék csík látható kisujj nagyságú . 5 hónapja vettem az istye-ba Budapesten van rá 1 év biztosítás is. szerintetek meg javítják ? vagy ilyennel nem érdemes foglalkozni. ha javítják az számít hogy béta 9.3 van rajta ?
Válaszokat előre is köszönöm !! :R :R :R

(#1623) -secret- válasza szabimaci22 (#1622) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem számít meg amúgy is vissza tudod rakni 9.2.1-re. Vidd vissza aztán cserélik.

(#1624) AGE-T


AGE-T
senior tag

Off, de hátha...

Van olyan dj szoftver, ami teljeskörűen kiszolgál egy XDJ AERO-t, és nem a rekordbox? :) Traktor, Serato?

:R

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#1625) lacy86 válasza AGE-T (#1624) üzenetére


lacy86
addikt

TraktorDj alkalmazast talaltam.
De szerintem tobbet segiteni az ios alkalmazasok topikban! ;)

(#1626) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Sziasztok!
Szeretnék egy kis segítséget kérni.
Soha nem volt Apple termékem, minden telefonom androidos volt, nexusok, nagyon meg voltam, vagyok velük elégedve. Azt hozta a sors, hogy kellene egy táblagép. Ugye alapból nexusban gondolkoztam, meg is rendeltem a nexus 9-et, de utána beleolvastam a fórumba, nagyon rossz vélemények voltak róla, visszamondtam. Androidos fronton Nexuson kívül másban nem is gondolkodom, tehát kiesett, így most gondban vagyok. Az Ipad-ekről sok jót hallani, bár az áruk elég sok, de gondolom, hogy ezért nem egy laggos, akadozós gépet kap az ember. Néztem az Ipad mini 4-et, az most jelent meg, ha jól tudom, és az Ipad Air 2-őt. Ez most a Media Marktban 64-es verzóban 175 ezer Ft. Ha jól láttam, szinte mindenhol 200 körül van ez a verzió, tehát ez most egy nagyon jó ár, igaz? Vagy van másik bolt, ahol esetleg meg lehet jobb áron kapni, hivatalos Apple garival? Mert gondolom a Media Markt-os az az. Vagy az új Ipad4 mini jobb választás lenne?

Előre is köszi, nem vagyok képben eddig az Apple cucokkal, minden segítséget elfogadok!

(#1627) tomee007007 válasza Grande Ale (#1626) üzenetére


tomee007007
őstag

A döntő a kijelző méret. Ha kisebbre van szükséged, akkor a Mini 4, ha nagyobbra, akkor Air 2. A MM-es ár most elég jó (gyártói garival van), a jövő héten bejelentik az utódot, de egetrengető változás nem lesz, kicsit gyorsabb proci, plusz a stylus (mivel várhatóan pro variáns lesz).
A rendszerben nem lesz akadás, előtte nekem is csak androidos gépeim voltak, de az Air 2 szerintem most a legjobb választás tablet fronton.

(#1628) cirx


cirx
senior tag

Másfél év után összejött a gugli első értelmes fejlesztése az ios-es youtube apphoz!
Jobb később, mint sosenem... :C

[ Szerkesztve ]

S23 GREEN

(#1629) tomee007007


tomee007007
őstag

Már tölthető a 9.3

(#1630) Simon04


Simon04
csendes tag

Az Apple iPad Pro 9.7in leváltotta az Apple iPad Air 3-at a cikk szerint [link].
Az Egyesült Királyságban március 31-én már kapható lesz az Apple iPad Pro 9.7in.
Szerintetek az iPad Pro 9.7in nálunk is megvásárolható lesz március 31-től?

(#1631) tomee007007 válasza Simon04 (#1630) üzenetére


tomee007007
őstag

Valószínűleg igen

(#1632) Megane2000


Megane2000
aktív tag

Na megvettem az Air mellé az Air2-t.. :) Már az Air-t is vékonynak tartottam de ez kegyetlen jó :)

(#1633) tomee007007 válasza Megane2000 (#1632) üzenetére


tomee007007
őstag

Gratulál hozzá :C

(#1634) Megane2000 válasza tomee007007 (#1633) üzenetére


Megane2000
aktív tag

Köszii :)

(#1635) Auratech válasza Simon04 (#1630) üzenetére


Auratech
őstag

Azt azért nem írhatják, hogy juhhé! 10%-kal erősebb, mint az Air2 és 10%-kal színesebb és 100%-kal jobban kilóg a kamera hátul.. Ez a kilógás nagyon gáz, ha nem használsz tokot, csak smart covert..
A négy hangszórón rugózni vicces egy negyedmilliós tablet esetén. Tollat kezel. Én is.
Olyan érzésem van, hogy kényszer volt valamire, hogy kiadjanak. Ez nem Pro. Ez Air2SE (second edition)
Pont az lett, mint sejtettem. Nem lehet olyan erős, mint a Pro, pedig, ha optimalizálják a gyártást a széria későbbi chippjei kevésbbé melegednek.. szóval lehetne.
Az árért alapból csak cellular jelenhetne meg, ha már pro és kezeljen perifériákat alapból.
Ami a leginkább fontos lenne, hogy a GUI-t igazítsák már tabletre. A 20 ikon a képernyőn, amin elegánsan többszörös info, vagy funkció elérés lehetne. Legyenek mappák, felhasználói profilok, ujjnyommal aktiválhatóan. Az adatvédelmi beállításoknál legyen a kamera és mikrofon mellett az ujjnyom is, amit bármelyik alkalmazáshoz használhatnánk indításkor, vagy bizonyos funkciók léréséhez, például mentéshez.
Amivel a Pro címet méltóan megkaphatta volna a friss tablet, az a 3D touch. Na akkor tényleg van olyan featúra, ami az alkalmazásokhoz hozzáad egy plusz dimenziót. Akkor még nekem is csábító lenne.

Auratech Field Recording

(#1636) Megane2000


Megane2000
aktív tag

Létezik hogy beremeg szinte az egész gép magas hangerőn? Brutál hangszórókat tettek bele.

(#1637) -secret- válasza Megane2000 (#1636) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:K

(#1638) Megane2000 válasza -secret- (#1637) üzenetére


Megane2000
aktív tag

Az egyes air modellnél nem volt ez.. Miért nem tudták itt megoldani? :) erősebb lenne a hangszóró?

(#1639) -secret- válasza Megane2000 (#1638) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Gondolom a 6,1 mm az oka.

(#1640) Megane2000 válasza -secret- (#1639) üzenetére


Megane2000
aktív tag

Valószínű.

(#1641) zolikaDB válasza Megane2000 (#1638) üzenetére


zolikaDB
veterán

Valahol olvastam, h az EQ nem lett annyira eltalalva, de mivel kepes hangos is lenni a cucc, plusz baromi vekony, igy a fizika jatszik es bezizeg.
Veszel ra tokot, es ez csokken.

(#1642) Megane2000 válasza zolikaDB (#1641) üzenetére


Megane2000
aktív tag

Tudok vele élni nem zavar különösebbképp.

(#1643) Laci4


Laci4
senior tag

Sziasztok!

Előre is elnézést mindenkitől a regényért, vagy a nem közvetlenül iPad témákért!
Illetve szeretném, ha kérdéseim, gondolataim miatt nem kezdődne "flame", vagy hitt vita..

"Előzmények":
Sose volt apple termékem, anno "buta-fon" vonalon Ericsson, SE fan voltam, majd első okos telóm, akarom mondani PDA-m, egy samu Omnia I volt, winmobil-al..
Később elkezdett terjedni az android, így hát kipróbáltam azt is.. Galaxy3 brr.. halál, Ace.. mókolás, Link2sd és társaival már-már használható.. Galaxy W(onder).. ez szintén módolva, de már kompromisszumokkal használható volt..megvolt vagy 3 évig asszem.. Végül kéz alól vettem nem egészen két éve egy S4-et.
Nah ez már azt mondtam, mondom, hogy "tökéletes" (az én igényeimnek).
Persze semmi se tökéletes, de végre megy a multi tasking, pl. traffihunter figyel a háttérben, míg az előtérben megy egy navi.. stb. Nem mondom, hogy nem röccen, mert röccen, de nem 10 másodperc mire behozza a névjegyzékem. (több 100 bejegyzés), vagy nem hal le ha nekiáll szinkronizálni.. stb.

Az elmúlt évek alatt megszerettem az Androidot minden előnyével, hátrányával..
Szeretem, hogy ha akarok, bele tudok túrni a lelki világába is, szeretem hogy csak rátolom USB kábelre, vagy wi-fin erre készült progira, és már el is érem a tárhelyet, másolok, törlök amit csak akarok..
Szeretem, hogy kismillió ingyenes, vagy épp nem ingyenes, de olcsó program, játék elérhető rá.. és igen, néha nagyon jól tud jönni a BT fájl küldés is :B

Bocsánat mindenkitől, de meg se fordult a fejemben, hogy valaha is lesz apple termékem..
Nekem túlárazottak,igaz prémium a termékeik, nem vagyok eleresztve (S4-et is 65 ért vettem fél évesen kéz alól, 1,5 éve, és már azt sokallottam egy "telefonért", az más téma, hogy nagyon nem bántam meg! ) :C

Plusz sajnos engem is csak a mende mondák hada ért el, Bt fájküldés, sd hiány, kötött, zárt rendszer, mindenhez itune, nem lehet csak úgy másolgatni ide-oda...
Pszt! Nyugi.. már elolvastam a topik elejéből kb 700 hszt, ha jól sejtem, nem minden igaz ami..
Viszont előnyére írtam, hogy pont ezért a kötöttségért nagyon stabil, gördülékeny, megbízható a rendszer.

Nos.. érjünk el a mához..
38 évesen az a hihetetten szerencse ért, hogy nyertem! :Y :U :N egy iPad Air 2 (Wi-fi) 64Gigás verziót!
Nem hittem el.. de már itt van előttem.
Második gondolatom az volt (első, hogy nem hiszem el!) :D , hogy ahogy jött, megy is.. ki se bontom, eladom, fóliás dobozba.

Hogy miért?
Nem igazán használok, használunk tabletet. (van itthon egy olcsó "gagyi", valami dream7 talán, gáz kijelző, érintő is pontatlan kicsit, hardver se acélos..)
Párom kapta még évekkel ezelőtt szüleitől, de az sincs használva. Igaz, nekem kínszenvedés volt vele szinte bármi, de párom egy ideig játszott rajta, meg nézett egy két sorozatot, filmet..

Itthon ha olyan dolgot csinálunk, akkor asztali gép elé ülünk.. (netezés, youtube, meló (Word-Excel,mail,..)
Játékra manapság csak szökő évente jut időnk. Párom többnyire kis telefonján játszik egyszerű kis androidos játékokkal, én szintén, esetleg PC-n a jó öreg COD4-el. Nem is nagyon bírna mást el az öreg masinám..
Ha jól sejtem, még a megnyert Air2 is "erősebb" nála :D

Ha nagyon mobilan kellene dolgozni, arra meg van egy jó kis Thinkpad T500-am. (ráadásul az alaplapi+radeon GPU-s változat, bár azt csak egyszer használtam, amikor megvettem, és kipróbáltam rajta egy komolyabb játékot.. :B )

Nos ezek miatt, pár napig azt gondoltam, hogy ki se bontom, eladom..
A kapott pénzből meg más nem veszek egy olcsóbb, de azért már normálisabb tabit, meg akár az asztalin is tudok valamit fejleszteni.. vagy csak elrakom a pénzt.. biztos meglenne a helye :B

De a kisördög, meg a párom is, nem hagyott nyugodni.. legalább meg kellene nézni.. legalább bekapcsolni,hogy mégis milyen...
(Párom mondta, "teszel majd rá játékot, és majd játszok rajta.. " )
Kis naiv, azt hiszi, úgy van mint android telóján, hogy van rakás ingyenes játék, vagy olcsón megvehető, vagy nem túl szép dolog, de ott van a torrent, tele .apk-val :B

No de eljutottam odáig, hogy üsse kavics, bontsuk ki.. legalább nézzük meg..
Kibontattam, minden körbe fóliázva, de azért be tudtam kapcsolni :D
Egészen addig jutottam, hogy kérne egy apple fiókot.. nekem az asszem nincs.. (egyszer vásároltam Apple webshopban, de az lehet más)

Illetve, és akkor most már jöjjenek az On kérdések:

Több helyen olvastam az eladó hirdetésekben, hogy fóliás, aktiválatlan stb.

1 - Fóliás egyértelmű, aktiválatlan mit takar?
"Csak" annyi, hogy amikor én készítek egy fiókot, vagy bejelentkezem egy meglévőbe, onnan kezdve él a termék garanciája? Vagy esetleg valami más kötöttséget is okoz? (valami olyat, ami az esetleges későbbi eladás során negatív dolog? )
Gondolom ezen is van valami gyári visszaállítás dolog, amivel le lehet "gyalulni" a cuccost..?! :U
Bevallom, nem mertem tovább lépni, mert ha mégis eladnám, és kötődik valahova, valamihez amit nem lehet feloldani....

2 - Garancia ha jól olvastam az első hsz-ekből egy év, világ gari, bárhova viszem a gari jeggyel, orvosolják a gondomat.
Viszont! Emlegetve lett, hogy számla megléte esetén itthon 2 év gari van rá?! Ez hogy is van?
Én lévén nyeremény, nem kaptam számlát, csak egy kis garancia füzetecskét, MSE commerce KFT pecséttel.. (Bevallom, még nem volt időm elolvasni a sok apró betűt rajta :B )

Nagy valószínűség szerint a MM-ból vehette a cég, mert amikor oda adta a csajszi, egy MM-os dobozból szedte ki. Ha valóban kellene a számla, elég egy másolat? Mert akkor megpróbálnám megszerezni tőlük!

Igazándiból ennyi lenne az sos kérdésem, első sorban az első, mert ha az nem gáz, akkor a többi kérdésemre már a használat, illetve olvasgatás megadná a választ..
(BT küldés, tényleg mindhez kell az itune (bár erre már láttam cáfolatot-programot), mennyi milyen program-játék van rá, milyen áron, esetleg ingyenesek is vannak vagy sem, virágbolti verziót lehet-e rakni rá, ha jól láttam, igen, de ahhoz kell a jailbrake vagy mi, ami gondolom olyan mint android root, ami ergo gondolom gari vesztős, tényleg csak korlátozott film formátumokat játszik le... stb stb. ))

Utólag is bocsi mindenkitől a hosszú regényért!
Illetve szeretettel várok jó Apple oldalakat kezdőknek, ahol mondjuk az alapoktól le van írva minden..
Sajnos itt úgy látom nem lett összehozva egy első hsz, benne az alap okosságokkal..(bár ahogy időm engedi átolvasom az egész topikot, nincs olyan nagyon sok hsz mint mondjuk "nálunk" az S4-topikban :D...)

Előre is köszi mindent! :R
Laci

[ Szerkesztve ]

(#1644) Süvi válasza Laci4 (#1643) üzenetére


Süvi
őstag

Szia!

1, Igen, onnantól él a garancia.
Utána újként be lehet állítani, az fogad majd, mint most Titeket, annyi különbséggel, hogy megy a gari.

2, 1 év világgari van, számla nélkül, mindenhogy.
Az MM hivatalos viszonteladó, ezért oda 1 év jótállás + 1 év szavatosság jár (de a két dolog nem ugyan az :) ), ha megvan az eredeti számla magánszemély nevére, bár az MM-ben eléggé nem értenek ehhez.

Root nincs, jailbreak van, van aki használja, de sztem teljesen felesleges, virágbolt nincs :)

Alkalmazások: van a környezetemben Android gép is, de véleményem szerint sokkal jobbak az IOS alkalmazások.
-pl. van olyan, ami mind a két platformra van, de jobb IOS-n
- vannak olyanok, ami nincs Androidon, de nagyon hasznos IOS-n
- természetesen vannak, amelyek csak fizetősek (kb. 3 fizetősöm van 1-2 Eur, 1 van, ami 10, de sztem minden forintot megérnek, annyival megkönnyítik az életet és van családi megosztás, tehát a családban 5-en használhatjuk!!!
-természetesen van olyan is, ami Androidon van és itt nincs, bár olyanra még nem volt szükségem :)

Film: Nem tudtam sajnos 3D bd50-et lejátszani rajta :(

Tutorial: Aktiválás, ; alatta van több is.

(El lehetett volna menni egy MM-ba is megnézni, hogy milyen, bár a fólia felbontása von le az árából sokat, max. 5 Ft-ot)

Ha kész az olvasás, be lehet nézni ide is.

[ Szerkesztve ]

(#1645) nikilauda válasza Laci4 (#1643) üzenetére


nikilauda
senior tag

Szerintem tartsd meg! Nem fogjátok megbánni.

(#1646) #33101952


#33101952
törölt tag

Üdv!
Adott egy Ipad Air 2 Cellular és a kérdésem az, hogy milyen sim kártyával tudom használni?
Gondolok itt arra, hogy a szolgáltatók többféle net csomagot ajánlanak e célra, de nekem van egy domino sim kártyám amin van beszélgetésre keret + 2 gb net.
Használható a pad ezzel a kártyával?csak a netet szeretném róla használni, a beszélgetés nem használható értelem szerűen.
Azért szeretném ezt használni, mert itt a 4G 150mega sebességű, mig a hozzá hasonló 2GB keretű netcsomagok csak 30megásak.

(#1647) szabogabor10 válasza #33101952 (#1646) üzenetére


szabogabor10
veterán

Bármilyen SIM-mel használható, amin van net előfizetés.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#1648) #35723520


#35723520
törölt tag

Üdv! Mától én is váltottam iPad Air2-re androidról. :))
Az a kérdésem, hogy a Split View funkciót hogyan kell használni, mert nekem eddig nem működik! (az ok, hogy balra húzva láthatom a korábban megnyitott appokat, de nem tudom megfelezni a kijelzőt, hogy egyszerre két alkalmazás is működjön! Valamit külön be kell esetleg kapcsolni hozzá?)
Köszi előre a segítséget!

(#1649) focvis válasza #35723520 (#1648) üzenetére


focvis
veterán

Szia!
Itt tudod beállítani: Beállítások / Általános / Multitasking.
Az általános iPad topik jobban pörög, ott érdemes kérdezni :)

[ Szerkesztve ]

(#1650) #35723520 válasza focvis (#1649) üzenetére


#35723520
törölt tag

Engedélyezve van, mégsem működik! :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.