Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1635) Auratech válasza Simon04 (#1630) üzenetére


Auratech
őstag

Azt azért nem írhatják, hogy juhhé! 10%-kal erősebb, mint az Air2 és 10%-kal színesebb és 100%-kal jobban kilóg a kamera hátul.. Ez a kilógás nagyon gáz, ha nem használsz tokot, csak smart covert..
A négy hangszórón rugózni vicces egy negyedmilliós tablet esetén. Tollat kezel. Én is.
Olyan érzésem van, hogy kényszer volt valamire, hogy kiadjanak. Ez nem Pro. Ez Air2SE (second edition)
Pont az lett, mint sejtettem. Nem lehet olyan erős, mint a Pro, pedig, ha optimalizálják a gyártást a széria későbbi chippjei kevésbbé melegednek.. szóval lehetne.
Az árért alapból csak cellular jelenhetne meg, ha már pro és kezeljen perifériákat alapból.
Ami a leginkább fontos lenne, hogy a GUI-t igazítsák már tabletre. A 20 ikon a képernyőn, amin elegánsan többszörös info, vagy funkció elérés lehetne. Legyenek mappák, felhasználói profilok, ujjnyommal aktiválhatóan. Az adatvédelmi beállításoknál legyen a kamera és mikrofon mellett az ujjnyom is, amit bármelyik alkalmazáshoz használhatnánk indításkor, vagy bizonyos funkciók léréséhez, például mentéshez.
Amivel a Pro címet méltóan megkaphatta volna a friss tablet, az a 3D touch. Na akkor tényleg van olyan featúra, ami az alkalmazásokhoz hozzáad egy plusz dimenziót. Akkor még nekem is csábító lenne.

Auratech Field Recording

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.