Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) konczy3


konczy3
senior tag

Külsőre engem nem győzőtt meg, bár ennél a telefonnál nem is az a lényeg, a 6000-es akksi és hozzá a 9mm vastagság az már szinte mesébe illő ismerve a trendeket, a doboz tartalma is lenyűgöző, viszont az ár nekem nem tetszik raktak volna kevesebb dolgot a dobozba és lenne kicsit olcsóbb jobb ajánlat lenne!

Never Settle

(#2) Simi87 válasza konczy3 (#1) üzenetére


Simi87
senior tag

Elegáns. Mint a mackónadrág, ami rajtam van. ;]

(#3) Móci


Móci
addikt

Nem szépségdíjas a készülék, de az akksi határozottan tetszik.
Én azért szívesen használnám.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4) Csapoati


Csapoati
nagyúr

95-100 forintért nekem is kéne, ugyanennyi ezresért már nem. :P
Kár, hogy túlárazott, mert ilyen akksi mellett a HD és a közepes SoC sem akkora probléma. Mondjuk 60-65 ezerért lenne szerintem reális ajánlat.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5) Cifu


Cifu
nagyúr

Ha FHD kijelző lenne, az ár is teljesen elfogadhatónak lenne mondható.

Ezzel együtt nagyon örülök, hogy vannak telefonok, amelyek nem 'fél naposak', hanem tényleg hosszú ideig használhatóak. A kamera is pozitív, a SoC teljesítménye megfelelő középszinten, szóval nagyon jó kis telót hozott össze az Allview. Jöjjenek még ilyenek...

Nagy aksi kell inkább, nem QHD kijelző... :U

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#6) roli543


roli543
őstag

A nagyok most már léphetnének! Csak az a baj, hogy egyik nagy gyártó sem nézi a készüléket, nem figyelnek fel rá. A kisebb gyártóktól sokat tanulhatnának, sokszor anyaghasználatban, árban. és most már akkuban is!

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#7) Aryon87


Aryon87
félisten

Allwiewet ne is nezzetek.. Nagy fos ugy ahogy van.
Nagymamam P5 Life teloja 3 honap utan szervizbe kerult.
Halk hangszoro, dadogo rendszer (csak skype), fel napos akkuhasznalat, majd teljesen meghalt a telefon...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8) hemaka


hemaka
nagyúr

Az akku ideje brutális, de nem kellene.

(#9) babosmiki válasza Aryon87 (#7) üzenetére


babosmiki
addikt

Hát én egy ideje már ezt használom: [link] és igen csak meg vagyok elégedve vele... :U

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#10) Simi87 válasza babosmiki (#9) üzenetére


Simi87
senior tag

…és valakinek a zacskós leves a kedvenc kajája. nem vagyunk egyformák. :U

(#11) babosmiki válasza Simi87 (#10) üzenetére


babosmiki
addikt

Ez így is van, szerencsére...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#12) BOBAKILL válasza roli543 (#6) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Csak eljön az idő, mikor elkezdenek folyni Kínából az ilyen hatalmas akksis telefonok. Talán ha elég nagy lesz rájuk a kereslet akkor a "nagyok" is próbálkoznak majd ilyen megoldásokkal. Én például szívesen vennék hasonló akkumulátorral rendelkező készüléket, bár nem az allview-tól, hanem mondjuk a Honor-tól. :D

(#13) Aryon87 válasza babosmiki (#9) üzenetére


Aryon87
félisten

Akkor valoszinu az Allview is a felsokategoriasra gyur.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#14) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ezt a duplaaksist megcsinalhattak volna mar mas gyartok is.

Korrekt a tudas, kicsit magas az ara

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) vicze válasza Aryon87 (#7) üzenetére


vicze
félisten

Van egy "enyhe" különbség minőségben a random kínai bérgyártó által készített ultra alsó kategóriás készülék, és egy Gionee között. Mind a kettőre Allview-t szitáznak, de ég és föld.

Mondjuk a Gionee SW-jét átvehetnék igazán.

[ Szerkesztve ]

(#16) Aryon87 válasza vicze (#15) üzenetére


Aryon87
félisten

Par napja lett kesz a telo, csak ki kell hozassam Romaniabol, mert a nagyi itt telel, kivancsi vagyok mit csinaltak vele.. Sztem ugyanugy bedoglik tavaszra.. Sebaj, mar kineztem egy Meizu vagy Xiaomi telot...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#17) batai15


batai15
félisten

Brutális akku. Maga a telefon nem jön be, de remélem hogy a többi gyártót jobb belátásra készteti.

(#18) Franklin válasza Aryon87 (#7) üzenetére


Franklin
addikt

Szóval ha egy készülék hibás lesz, akkor attól a gyártótól már nem szabad semmit vásárolni?

(#19) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Ennyiért már jobbat is kapni. És meg egy külső aksi is belefér az árba.
De amúgy nem tűnik rossznak. Elhiszem, hogy ennek is van közönsége.

(#20) Cifu válasza ctvagyok (#19) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nagyon nem egy kategória a külső aksival való szenvedés az eleve nagy aksival szerelt telefonhoz viszonyítva. Nem is érdemes ilyen érvvel előjönni...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#21) anubys1984


anubys1984
aktív tag

Ha valaki épen most vágyna rá, 25% kedvezménnyel kapni Black Friday alkalmából az emag-nál. 75-ért gondolom, hogy máris vonzóbb ajánlat. :)

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#22) Fred23


Fred23
nagyúr

Egész jó teló. Én mondjuk egy E2 Jump-félének örülnék ( tehát legyen valamennyire vízálló ) jobb SoC-cal és fényképezővel. Az a baj az Allview márkával, hogy hasonló áron akarja kelletni magát, mint egy Samsung; annyit pedig egyelőre nem érnek szerintem. Mondjuk tény, hogy vannak egyedi ötleteik, amikért egyébként sok sikert kívánok nekik! Egyes készülékeiknek -mint ennek is- tényleg van létjogosultsága.

(#23) vicze válasza Fred23 (#22) üzenetére


vicze
félisten

"vannak egyedi ötleteik"
Az hogy kínai gyártók készülékeit átcímkézik nem mondanám túl egyedi ötletnek, elég sok ilyen gyártó van EU-ban. Más ötletet eddig nem láttam tőlük.

(#24) babosmiki válasza Aryon87 (#13) üzenetére


babosmiki
addikt

Lehet, hogy így van.

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#25) Wesder válasza Fred23 (#22) üzenetére


Wesder
félisten

A Samsung Galaxy Core Prime Lite LTE Duos Max Plus Trend 2 èr 100 ezredest mert Samu? ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26) RegAti válasza anubys1984 (#21) üzenetére


RegAti
csendes tag

Ennyiért megfontolandó....

Száguldunk és Félünk !!!

(#27) GhanBuri Ghan


GhanBuri Ghan
őstag

Ezt a szürkeárnyalatos energiakímélő módot nem értem, nincs több infó a képen, mintha csak az egyik komponenst használná, a piros fogyaszt a legkevesebbet, célszerűbb lenne egy csak piros csatornát használó mód is (persze nem a másik kettő tartalmát eldobva, hanem először szürkére alakítani, és onnan pirosítva. Gond lehetne persze az, hogy ez jobban használódna, mint a többi, viszont eleve a piros 'kopik' a legkevésbé, illetve a usernek tudnia kell, hogy ezután csökkenhet a piros intenzitása, használja saját felelősségre)

(#28) TCSZ


TCSZ
senior tag

Az akksiért egy nagy piros pont! Úgyan ilyen hardverrel nem lehetne egy 4,5 colos kiadású kis tesót piacra dobni? Van egy olyan érzésem, hogy szándékosan nem akarnak normális telefonokat csinálni....

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#29) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ezen a telón érződik igazán, hogy ezt ésszel alkották meg. Volt mögötte koncepció, elképzelés, nem csak egy elhatározás, és random komponensek. Bravó. Azért az a 6000 mAh nem vicc, ahogy az a készenléti 4 napos üzemidö se.

All→M8

(#30) janos1988 válasza Cifu (#5) üzenetére


janos1988
addikt

Rohadtul nem lett volna jobb. Csak az akksit zabálná. Kicsit túl van hájpolva a felbontás az ismertebb márkáknál.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#31) kengyel


kengyel
nagyúr

A telefon tetszik, az aksiért jár a taps :)

kengyel

(#32) Beri78


Beri78
őstag

mit nem adnék 4 napos készenlétért.... :(((
:R

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#33) Simi87 válasza Beri78 (#32) üzenetére


Simi87
senior tag

Nekem néha összejön.

[ Szerkesztve ]

(#34) Napfénysüti

6000 mAh-ás akksi te jó ég. :Y Nem semmi hogy ezt beletették, egész jó telefon lett bár az arcédulánál vasgaton fogott a ceruza.

Més que un club!

(#35) Beri78 válasza Simi87 (#33) üzenetére


Beri78
őstag

Nokia 6310?

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#36) Simi87 válasza Beri78 (#35) üzenetére


Simi87
senior tag

6 Plus. Az átlag 2nap, de volt már többször, hogy összejött a 4. De a Samsung E1200-ám 6-7 napot simán bír.
Samsung, TW nélkül. No RAM, no para.

(#37) tixem


tixem
addikt

75 ezerért elég jó ajánlat, most azon rágódom, hogy érdemes e cserélni a lumia 820-at rá :F

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#38) Cannabis7


Cannabis7
senior tag

:Y
Ez így tényleg vad, úgy látszik az akksik méretét már tudják kezelni ekkora kapacitásnál is, még a súlyán lehetne picit csiszolni, de azért ez így is szép.

(#39) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Nehéz szavakat találni... 6000-es akksi... Ha kell bebikázod róla a kocsit is...

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#40) jam123 válasza $p@rr0w (#39) üzenetére


jam123
csendes tag

:K :C

J@M

(#41) judas13


judas13
addikt

Drága

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#42) Rusi válasza GhanBuri Ghan (#27) üzenetére


Rusi
senior tag

Elsiklottál azon információ felett, hogy ebben AMOLED kijelző van. Márpedig ott a fekete azt jelenti, hogy azok a pixelek ki vannak kapcsolva (ezért tökéletes a feketéjük), tehát a kijelző azon része egyáltalán nem fogyaszt semmit. Márpedig ha a kijelző nagy része fekete, akkor kvázi hasonló a helyzet ahhoz, mint ha egy 3 colos kis valami lenne rajta. Ja, és nem szürkeárnyalatos, hanem szó szerint fekete-fehér, csak ezt a két színt jeleníti meg ilyenkor.

tixem
Benne van a cikkben, hogy a 800-as LTE-t nem viszi (a chipset tudná, csak le van tiltva benne). Persze Budapesten simán megy így is, ez inkább vidéken lehet lényegesebb, mert ott sok helyen a 800-as frekvenciát használják.

[ Szerkesztve ]

Mobilaréna (2010-2017)

(#43) tixem


tixem
addikt

800as LTE-vel hogy áll a cucc?

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#44) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Csak nekem szúrta a szemem a hunglish menü? Videón gyönyörűen látszik.

Nem dobtam összességében hátast tőle, középkategória egy nagy akksival megdobva. Inkább legyen gyakrabban töltőn a telefonom ennyiért, de többet tudjon. Az infra viszont piros pont, nagy gyártók rendszeresen "lefelejtik". :K

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#45) exelsior1


exelsior1
senior tag

Ezt kérem szépen FHD kalibrálható Oled-el, egy jobb procival (elég a Helio X10 bőven :D), és jók is vagyunk :D

Galaxy S10

(#46) Püpi


Püpi
tag

A kinaiak biztos korrumpáljak a cikk tisztelt iróját. Mert jókedvéböl biztos nem hordana össze ennyi hülyeséget. :(

[ Szerkesztve ]

(#47) kpal


kpal
veterán

Ilyen aksit a nevesebb gyártók mért nem akarnak,pedig ott lehetőségük.

(#48) Mister_X válasza Püpi (#46) üzenetére


Mister_X
nagyúr

:F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#49) Hegasus válasza Püpi (#46) üzenetére


Hegasus
senior tag

mennyit ittâl tegnap este?

a cikkhez: ez brutál jó kis telefon, de nem kockáztatnék egy ilyen márkát, kijöhetne valami eldzsí vagy anusz zenfón is ilyen akkuval és már rohannék is.

[ Szerkesztve ]

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#50) Rusi válasza Püpi (#46) üzenetére


Rusi
senior tag

Esetleg ha leírnád, mi a problémád? Már azon kívül, amit a többiek is említettek... :F

Mobilaréna (2010-2017)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.