Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) twollah1976


twollah1976
őstag

Kitartas.

2 hetig ultem otthon barany himlovel.
Harminc par evesen ujra! elkaptam a baranyhimlot.
Jatszottam, vakartam magam, kenegettem anti vakarinnal magam, olvastam, filmet neztem.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#2) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Ha megöl az unalom akkor kezdj el WoW-ozni, csoronás haverom is azzal kötötte le magát. :D

(#3) nullpoint


nullpoint
senior tag

Azt hittem az antivakarin egy poénnév a viszketés elleni krémekre, erre létezik. :C

Sajnos bárányhímlős nem voltam, emiatt nem is szeretném elkapni. Úgy tudom felnőttkorban jobb esetben halál, rosszabb esetben impotencia lehet a vége. :(

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#4) twollah1976 válasza nullpoint (#3) üzenetére


twollah1976
őstag

Halal?

A nemzokeptelensegrol hallottam, hogy ramehet a herekre.

Elmentem a korzetihez, hogy nezze doktor ur geco mim van, viszket mint az allat gecc!
Ranez a doki es azt mondja, hogy baranyhimlo.
Dikk! Nekem olyanom mar volt kb. 4, 5 eves koromban!
Elojohet.
Oh, hogy a devla egye meg.
Kaptam ra folyekony vackot ami husiti a pottyoket, hogy ne vakarjam le a borom es kb. ennyi, ki kell fekudni.
Majd ket hetig ugy neztem ki mint a rajzfilmben a Pimpa es cefettul viszketett.
Picit megmozdultam az agyban fekves kozben es mar vakaroztam, mar azon voltam, hogy homlokkal megtamasztom magam a falnal es allva alszok.

Az egesz himlo ugy indult, hogy megjelent a jobb kezfejemen es piros viszketo potty es szep lassan a pottyok elterjedtek a felsotestemen.
Az elejen meg rohogtem a munkatarsakkal, hogy nezd megcsipett a halal bogar!

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5) Eastman


Eastman
őstag

Jobbulást, gyors gyógyulást!

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#6) janeszgol válasza KISDUCK (#2) üzenetére


janeszgol
félisten

Ha én újra WoW-oznék, akkor minimum 2 év karantént kérnék. :)
Bírnám.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#7) Lacika112 válasza twollah1976 (#4) üzenetére


Lacika112
aktív tag

Igen idősebb korba halálos is lehet. Nem kirívóan ritka eset csak kevesen tudják. Gyerek korba kicsit kipöttyösödsz 50+ után nagyon durva állapotba kerülhetsz.

Feleségem köhögött, a háziorvos karanténra utasította, (most jön a poén) a gyerek meg én mehetünk amerre akarunk! 4 nap után ŐT! letesztelték de minket nem kell mert ugye egy lakásba lakunk :W (negatív 2x)

Második kör rá ~3 héttel feleségem megint köhögött, 5 nap után letesztelték, pozitív, mi akik egy háztartásba lakunk vele nem kell tesztelni mert nem mutatunk tünetet :W

Anyós nővér, most 55+, autoimmun beteg, belistázták ha para van ő lesz a szentlaciba a covidos nővér :W
Beintette a középsőt és leszámolt, nagyanyóssal él, kijelentette nem fogja kinyírni a családját havi 180 nettóért.

Nővérke haverunk egyedül neveli a gyerekét, mondták neki semmi para ha pozitív lesz, majd eldekkol a kórházba addig, csak ilyenkor kifelejtik azt hogy mi a frászt fog csinálni a 14 éves gyerekével? Se családja, se semmi. Az ilyen apróságokról senki nem beszél és senki nem foglalkozik vele. Tavasszal tapsikolt mindenki mint a birka, szívecskét ragasztgattak az emberek az ablakukba, most meg közölte vele a sarki kisboltos legyen kedves másik boltba járni mert tudja hogy ITO-s nővér :(

Én az ismerőseim, családom helyzetét látva csak annyit tudok mondani katasztrofális a helyzet minden szempontból, a Feláldozhatók 5. részét forgatják élő szereplőkkel filmtrükkök nélkül.

ha meghúzom a kocsidat az oc-nek számít?

(#8) Freiherr válasza Lacika112 (#7) üzenetére


Freiherr
őstag

"most meg közölte vele a sarki kisboltos legyen kedves másik boltba járni mert tudja hogy ITO-s nővér"

Csak így bele a pacekba? Az durva...

XXX

(#9) nullpoint válasza Freiherr (#8) üzenetére


nullpoint
senior tag

Nem tehet róla a boltos, ő csak egy egyszerű ,de buta ember, akire tökéletesen hat az állam által gerjesztett pánik, aminek egyetlen célja a szabadságjogaink végleges eltiprása. :(

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#10) AxBattler válasza Lacika112 (#7) üzenetére


AxBattler
félisten

"Anyós nővér, most 55+, autoimmun beteg, belistázták ha para van ő lesz a szentlaciba a covidos nővér Beintette a középsőt és leszámolt, nagyanyóssal él, kijelentette nem fogja kinyírni a családját havi 180 nettóért.

Nővérke haverunk egyedül neveli a gyerekét, mondták neki semmi para ha pozitív lesz, majd eldekkol a kórházba addig, csak ilyenkor kifelejtik azt hogy mi a frászt fog csinálni a 14 éves gyerekével?"

Szomorú. :(

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#11) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

Másnap reggel már maszkban mentem, mindenkitől igyekeztem távolságot tartani, bármihez hozzáértem, utána egyből fertőtlenítettem a kezem.
De nem tudtam, hogy addigra már késő volt...

pffff

Nálunk március óta kötelező a maszk, hőmérés van (szart se ér, két okból: hidegben kihűl a fej, lázhúzó ellen nem véd aki tényleg fenn akad az már 38 fokos tényleg rosszul van. ) Jelenleg ott tartunk, olyan HR beparáztatás van, hogy ha családtag(gyerek barátnő feleség) csak valami oknál fogva beteg (nem covid) te már nem jöhetsz 3 napig.

Ehhez képest, hogy most felvettél maszkot... megmosolyogtató az emberek általános hozzáállása :)
Meg cégrészről is mind a kettő a véglet sajnos.

Egyébként annyira lájt tünetek vannak egyeseknél, hogy azt még náthának se néznénk.
Egyébként több embertől is hallottam fáradékonyságot...jobban alszik este vagy elfárad nap végére (8 óra)
Lehet már rég köztünk van a csapatban...

Mellesleg tudok olyanról, aki beteg volt, covid negatív, de produkálta a tüneteket, szóval szaglás vagy ízvesztés..
Más influ vagy vírus is okoz ilyen tünetet csak eddig senki nem nézte. Mert bedugult orral meg meg begyulladt torokkal, pont nem számít.

(#12) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jobbulást:R Jövő tavasszal eressz majd meg egy tüdőCT-t, ha van rá lehetőséged, biztiamibizti alapon.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#13) D1Rect


D1Rect
félisten

Ilyenkor ez táppénz?
Vagy van valami kompenzáció, hogy önhibádon kívül nem engednek dolgozni?

(#14) Geller72


Geller72
veterán

Normálisabb helyeken táppénz.
Otthon a dokink annyira parázik (gondolom a felelősség miatt) hogy ha kicsit szarul vagy és felhívod, kapásból kiír 2 hét táppénzre. :D. Ha a dolog nem durvul el, akkor kb. ennyi, ha igen, akkor lesz csak teszt. És/vagy kórház.

(#15) Lacika112 válasza Freiherr (#8) üzenetére


Lacika112
aktív tag

Tudom szintre zuhanás, mondtam nővérke spannak, ha el kell látnia valamiért a boltost lássa el csak minden ellátásnál dúdolja neki "legyen kedves felfordulni mert tudom boltos".
Kicsit elnevetgélt rajta legalább a nagy depibe.

Annyira be vannak már butulva és rettegve sokan hogy a legidiótább énjüket szedik elő.

Amúgy meg nevetséges, amit a nővérekkel, dokikkal művelnek. Átvezénylik őket.... aha ja de telibe le van fekáliázva hogy a dokinak, nővérnek is van élete. Nem egy, nem kettő gyereket nevel olykor egyedül, nincs akire hagyhatná, vagy idősebb szülőért felelős és gondozza.
Most ezeket a nővéreket, dokikat, odébb vezénylik mi a büdös francot csináljanak a családjukkal?
Erre rohadtul nincs válasz csak az "hát old meg"

Ráadásul vannak ezek a kőparasztok akik még cseszegetik is őket :(

ha meghúzom a kocsidat az oc-nek számít?

(#16) RudY válasza nullpoint (#3) üzenetére


RudY
addikt

Jó pár éve létezik már a bárányhimlő elleni oltás (felnőtteknek is), talán azóta már gyerekeknek kötelezővé is tették. Én is felnőttkorban kaptam be, azután tudtam csak meg egy ismerős dokitól, hogy létezik ilyen, miután végigszívtam 2 hetet. :W Hiába kapja el valaki és heveri ki, a kis genyó megbújik és több évvel később okoz újabb panaszokat (pl. övsömör).

(#17) Narxis


Narxis
nagyúr

Jobbulást és kitartást! Veled vagyunk. :)

Thanos was right.

(#18) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor ilyet sem láttál még :) :

Ha nem megy a fordítás, akkor segítek... Ez a Furacilin. :D

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#19) #89309696


#89309696
törölt tag

Tudom ajánlani a Minecraftot. :K
Vagy nézz régi sorozatokat. Nekem be van tárazva McGyver, Szupercsapat, Knight Rider, Xéna, Hercules, Csillagkapu, Elveszett ereklyék fosztogatói, Elveszett világ, Sliders stb. ilyen klasszik kommersz szarok ami pont arra jó, hogy elbssza az ember az olyan időket amikor tényleg semmit nem lehet csinálni.
Letöltheted enkórról is, mert hát koronás vagy és a korona ellen bármilyen eszközt be lehet vetni. Ceci néni megengedte. :D :D

[ Szerkesztve ]

(#20) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ajánlom a Factorio nevű játékot. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#21) démosthenés válasza icemad (#18) üzenetére


démosthenés
csendes tag

Én nem is akarok.
Alkalmazása listájában: "A húgycső és a húgyhólyag mosásához" :Y

A témához is
Tavasszal elégé kiütött most meg, ha nem lett volna pozitív a teszt, még egy gyönge megfázásnak sem mondtam volna.

[ Szerkesztve ]

(#22) nemlehet


nemlehet
őstag

Nekem a nővér barátomat rakták ki a szobatársai, pedig szülészeten dolgozik, tehát nem sokkal veszélyeztetettebb mint bármilyen szolgáltatási szektorban dolgozó. Egyszerűen megmondták neki, hogy jogi eszközük nincs, de közös megegyezéssel k*rva gyorsan költözzön el.

Sokszor kárálok, hogy iszonyat buták az emberek és látszik, hogy sokan a biológiaórát csak végigalusszák. Picit értenék az emberek hogyan működnek a vírusok és a különböző biztonsági intézkedéseknek mi a hatásmechanizmusa tizede pánikkal át lehet ezt vészelni.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#23) Stanlee


Stanlee
őstag

Update, hogy hogy telt az utobbi par nap?

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#24) dugo_ válasza nemlehet (#22) üzenetére


dugo_
veterán

Szülészethez adalék, hogy a női I-esen megtiltották tavasszal a nővéreknek a maszkhordást, hogy ne riogassák a pácienseket...

(#25) D1Rect válasza Stanlee (#23) üzenetére


D1Rect
félisten

Vasárnap óta nem volt online.

(#26) alcsa válasza D1Rect (#25) üzenetére


alcsa
senior tag

Reméljük a legjobbakat.

(#27) DeFranco válasza alcsa (#26) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nomen est omen kunc.

(#28) cskamacska


cskamacska
addikt

Azóta jobban lettél? Kísérő tünet, pl szaglás vesztés, állandó fáradtság / kifulladás kialakult, megmaradt?

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.