Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) modeart válasza moli.hu (#100) üzenetére


modeart
tag

Hát akkor jó típust választottál, nekem még nem volt olyan okosteló a kezemben, amelyik flight módban ne merülne óránként kb. 1%-ot. Tökmindegy mi fut a háttérben, vagy milyen android verzió.

[ Szerkesztve ]

(#102) Riuko válasza modeart (#75) üzenetére


Riuko
senior tag

A Speaker Boost semmit nem változtat a hangerőn, valami ötlet?

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#103) modeart válasza Riuko (#102) üzenetére


modeart
tag

Nekem és a páromnak tökéletesen működik, embertelen hangerőt csikar ki a telóból, de be kell állítani hogy jól működjön.
Először is neked erre van szükséged, ha esetleg mást töltöttél le.
Telepítés után indítsd el és a settingsben állítsd be a következőket:
- show volume control-t pipáld be (hogy lásd a hangerő csúszkát is a boost mellett)
- Maximum allowed boost értéket állítsd 100%-ra, ha kell a brutál hangerő
- Non uniform boost - ez a beállítás azt jelenti, hogy bepipálva a fejhallgató károsodását elkerülendő magas hangerőnél csökkenti a basszust. Ez hasznos ha agybadugós, vagy kis fülest használtok, de ha valami brutális nagyot (pl. ilyen az én Sennheiser HD570 Symphony-m ;] ), akkor nyilván nem szabad hogy a mély hangokat kiírtsa, ezért ekkor ez ne legyen bepipálva.
A beállítás után indíts el egy zenét, majd nyisd meg a Speaker Boost-ot, itt húzd maxra a hangerő csúszkát először, majd utána ÓVATOSAN a boost-ot, ha kell maximumig. Szólnia kell mint az állat (kisebb füles már be is torzít ilyenkor, meg a füledet is kíméld, ezért csak óvatosan).
A Speaker boost-nak mindig futnia kell ha zenét hallgattok a telón, tehát azt mindig zenehallgatás előtt el kell indítani (de látszik a státuszbáron is egy ikonként amikor aktív).
Remélem segítettem. :R

[ Szerkesztve ]

(#104) Riuko válasza modeart (#103) üzenetére


Riuko
senior tag

Köszi, jó lett :K

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#105) Riuko


Riuko
senior tag

Hiába a hozzá való fólia, az aljából ennek is vágni kell 1-1,5mm-t :(

[ Szerkesztve ]

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#106) harcitomi


harcitomi
tag

A rohadtul drága német v…-i fólia is pont ilyen nagy a telefonra, gondolom a gyártó rossz méreteket adott meg.

(#107) Riuko


Riuko
senior tag

Most akcióban 29900 az Auchanban!

[ Szerkesztve ]

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#108) moli.hu válasza Riuko (#107) üzenetére


moli.hu
őstag

specifikaciok alapjan az a TPop, vagymi, elbaszta az auchan a katalogust. vagy a specifikaciot irtak rosszul.. ki tudja

[ Szerkesztve ]

(#109) Riuko válasza moli.hu (#108) üzenetére


Riuko
senior tag

igaz :W

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#110) trebrona válasza Riuko (#109) üzenetére


trebrona
nagyúr

MM-ben is.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#111) Riuko


Riuko
senior tag

Valaki tapasztalt már olyat, hogy töltés befejeztével egyszer elalszik, máskor nem a visszajelző led? Illetve nem mindig tölt 100%-ra van amikor csak 99%?

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#112) harcitomi válasza Riuko (#111) üzenetére


harcitomi
tag

Igen, az enyém is csinált már ilyet.

(#113) modeart válasza Riuko (#111) üzenetére


modeart
tag

Én még nem tapasztaltam.

(#114) Riuko válasza modeart (#113) üzenetére


Riuko
senior tag

Töltés befejeztével el kell aludnia a lednek vagy sem? Mindig kikapcsolva töltötte a lányom, most majd megpróbáljuk bekapcsolva, hátha nem jelentkezik a hiba.

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#115) harcitomi válasza Riuko (#114) üzenetére


harcitomi
tag

Tapasztalatom: ha a telefon ki van kapcsolva, akkor addig világit a led, amíg hálózaton van a töltő, míg bekapcsolt állapotban, elalszik a led, ha kész a töltés (de néha nem megy 99% fölé, ilyenkor nem is alszik el a led)

(#116) Riuko válasza harcitomi (#115) üzenetére


Riuko
senior tag

Köszi, hát akkor ez iyen :(

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#117) bugyburugy


bugyburugy
csendes tag

Sziasztok!
Valaki leírná nekem, hogy hogyan működik a dual sim?
Ha az egyik számon hívnak, akkor mit jelez a másik számon hívó félnek?
Köszi :)

(#118) moli.hu válasza bugyburugy (#117) üzenetére


moli.hu
őstag

nem kapcsolhatot. Javaslom, google-vel keress ra, tobb szazszor leirtak mar a prohardveren is, ebbol jomagam is vagy 5-szor.

(#119) bugyburugy válasza moli.hu (#118) üzenetére


bugyburugy
csendes tag

Köszi az infot, megerősítette, akkor azt, amit tudtam. Ezek szerint foglaltat csak a dual sim active teló fog adni. Ilyennel meg nem nagyon találkoztam még :(

(#120) modeart válasza bugyburugy (#119) üzenetére


modeart
tag

Akkor nem igazán olvastad át jól a fórumokat. :U
Akinek van pár napig dual simes telója, magától rájön a megoldásra: egymásra kell irányítani hívásirányítással a két sim kártyát, így kapsz foglalt jelzést.
És megelőzve egy tévhitet (ami szintén a fórumokon terjeszt néhány "okos") hogy a hívásátirányítás pénzbe kerül, NEM, a hivásátirányítás ÍGY nem kerül semmibe, mert percdíja van, viszont így ugye nem beszélünk, csak a foglalt jelzést generáljuk íly módon.
Ráadásul ha az egyik kártyádon mobilnetezel, és be van állítva a GSM hívás prioritása, akkor a net miatt sem dob el hívást, max. megszakad a netezés telefonálás közben.
Egyébként 2 éve használok dual simes telót, még soha senki az ismerőseim közül nem panaszkodott, hogy nem vagyok elérhető telón és soha nem éreztem hátrányát hogy nem dual active.... azt hogy viszont egy telefont viszek magammal, egyre kell ügyelnek, egyet töltenem - azt nagyon szeretem.
A magam részéről amíg a mobilelőfizetés mellé kínált mobilnet horrorr áron van, addig a második simem egy szimpla mobilnetes sim lesz, így még egy darabig nem akarok lemondani a dual simről, mert baromi kényelmes és olcsóbb a mobilnetem.
Van egyébként abszolút dual sim active teló a HTC-től, egy százasért itt[link].

[ Szerkesztve ]

(#121) moli.hu válasza modeart (#120) üzenetére


moli.hu
őstag

igen, de en azt nem ertem, hogy miert nem tokmindegy, hogy "az elofizeto nem kapcsolhato" vagy "az elofizeto foglalt" a valasz. Tok mindegy, mindketszer kesobb keresem, vagy azonnal irok neki egy sms-t, ami olvashat, a nem kapcsolhato eseten igy meg latom is, hogy mikor lett kapcsolhato: mikor fejezte be a hivasat, akkor jon az ertesito az sms kezbesiteserol, ez meg talan jobb is!

egyedul a hivasvarakoztatas eseten van ertelme az atiranyitasnak, de akkor meg ha felveszed a masodik bejovot, akkor ugye fizeted az atiranyitas dijat, ami mondjuk egy prepaidnel akar 40ft/perc egy sima hivasfogadasert?! hat, kosz, nem.

[ Szerkesztve ]

(#122) modeart válasza moli.hu (#121) üzenetére


modeart
tag

Igen, igazad van, nekem pl. a szolgáltató is küld sms-t a nem fogadott hívásokról ez nekem tök elég.
Egyébként ilyen kifogásai szerintem csak azoknak vannak, akik az életükbe még nem használtak dual simes telót. :)
Hány kollegámnál látom ahogy a táskájukból kipakolják a két vagy három telót (céges, családos, feltöltős stb.), meg cipelik a sok (persze nem mindig azonos) töltőket....
Ha az egyiken beszélnek, a másik csörög, akkor később megnézi, jaj, ki hívott, vissza kell hívnom (és akkor vajon miért is rossz a dual sim? - egyszerre úgyse tud két telefonon beszélni, namindegy.) :U

Én egyszer, kb. 1 hónapig használtam a hivásvárakoztatást. Soha többet.
Egyrészt ha jön egy második hívás, a legtöbbször nem érdekel, bunkóságnak tartom rácsapni a telefont, vagy várakoztatni a másikat, csak azért mert más is hív. A másik, hogy így többen panaszkodtak, hogy nem veszem fel a telefont nekik. Míg ha foglalt vagy nem elérhető jelzés van, azt tudomásul veszik és keresnek később. Értelmét én max. üzleti céloknál látom ennek a funkciónak.

[ Szerkesztve ]

(#123) bugyburugy válasza moli.hu (#121) üzenetére


bugyburugy
csendes tag

Nem tök mindegy, mert a másik teló céges, és ha azt jelzi nekik a telefon, hogy nem kapcsolható, akkor azt hiszik rossz a szám amin hívnak, és én ezt bebukhatom. Az első telóm családi, szóval nem bunkóság azt mondani, bocs, tegyük le, mert a másikon hívnak. A hívásátirányítás, és visszahívás meg nem fog menni, mert nem szeretném a másik beszélgetését én fizetni.

(#124) modeart válasza bugyburugy (#123) üzenetére


modeart
tag

Nem vitatkozásképp :R , de két gondolat:
1. Azért van különbség a "hívott szám nem kapcsolható" (vagy üzenetrögzítő) - illetve a "hívott szám nem létezik" üzenet között. Értelmes ember tudja hogy míg az előbbinél vagy térerő nincs vagy esetleg lemerült a teló, tehát később hívom, addig az utóbbinál nem is érdemes próbálkozni, mert nincs ilyen hívószám. Az én hívóim különséget tudnak tenni a kettő között. :) Hozzáteszem: sokat utazom, néha eldugott, határmenti helyeken és simán előfordulhat hogy nincs térerő. (Ez egyfajta hülye-szűrő is, ha nem tud különbséget tenni, akkor én nem is szívesen beszélek vele telefonon. :D )

2. Nekem mindig van itt egy ellentmondás a "fontos" üzleti hívás"nál, nevezetesen hogy ugye fontos a hívás, de annyira azért nem, hogy álljuk a költségét épp akkor amikor mással (rokonnal) beszélünk. :U
Ne haragudj, de statisztikailag mennyi az esélye nap mint nap, amikor épp akkor beszélsz a rokonnal, amikor befut egy fontos hívás? Ha "igazán üzleti" és pénzt ér, akkor én nem sajnálnám azt a pár perc visszahívás díját ezekben a ritka esetekben. Nekem ha valóban fontos hívás befut, akkor gondolkodás nélkül hívom vissza. Párszáz forint lehet havonta amit a valóban fontos hívások visszahívására költök.
Arról nem is beszélve, hogy egy üzleti előfizetésnél a percdíjak elhanyagolhatók (vodafone red pl. semmibe se kerül). Milyen üzlet az, amely sajnálja visszahívni az ügyfelét? (hangsúlyozom, csak abban a statisztikai esetben amikor épp beszélsz valakivel).És mi a helyzet akkor, amikor az egyik ügyféllel beszélsz és a másik éppen hív? Akkor mit teszel?
De ha ez valóban VALÓS probléma és túl sok lenne a költsége a visszahívásnak, akkor ez csak annyit jelent, hogy túl sok magánbeszélgetést folytatsz "munkaidőben".

Valahogy én ezeket mindig kifogásoknak és nem valós problémáknak érzem.

Az a baj, hogy szerintem az emberek többsége annyira függ a mobiljától, hogy valósággal szorong, ha nem elérhető, azt hiszi lemarad valamiről. :F

(#125) moli.hu válasza bugyburugy (#123) üzenetére


moli.hu
őstag

a másik teló céges, és ha azt jelzi nekik a telefon, hogy nem kapcsolható, akkor azt hiszik rossz a szám amin hívnak

?!?!??!!
azt tudod, hogy ez az uzenet megy nekik akkor is, ha 1) tulterhelt a radiotorony, 2) ha nincs lefedettseg, 3) esetlegesen ha tul gyorsan utazol, es nem kapsz egy uj tornyon slotot hirtelen, 4) ha lemerult a telefonod (!!!), esatobbi.
a munkatarsaid egyenesen ostobak, valts munkahelyet.

[ Szerkesztve ]

(#126) peestike


peestike
senior tag

sziasztok!
most van akcióban T-nél, aztán érdeklődnék, hogy a fehér készüléknek csak a hátlapja fehér T-nél?
neten találni teljesen fehér és fehér hátlap/fekete előlaposképeket is... :F
köszönöm!

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#127) botchy


botchy
csendes tag

én egy hete vettem egy 5020-at, egy 918d-t cseréltem le. nos, ez a teló minden igényemet kielégíti. olyannyira, hogy rootoláson nem is gondolkozok, mert amíg a 918d-t már csak a tárhely miatt is rootolni kellett (Link2SD-nek), addig ezen minden kényelmesen elfér. holo launcherrel remekül fut :)
a hangerő fülessel tényleg halkabb, de nekem még bőven jó így is.

fólia téren én már a másikon is inkább hanyagoltam a hozzáillő keresésést. engem nagyon nem zavar, hogy a kijelző szélén kicsit fényesebb, stb...
a cellularline ultra glass fóliája jött be a legjobban. sajnos szinte sehol nincs most universal, de MM-ben találtam ipad minihez és ezt felvágva 3 fóliányi jött ki, ami árban ugynannyi mint az universal. :)

(#128) dodicsaba


dodicsaba
aktív tag

Tudna valaki segiteni abban hogy ha elsődleges kártya voda a másik telenor akkor hogy tudok hivást inditani a telenorosról ha az a másodlagos kártya. Mindig csak az elsődlegesről akarja a hivást inditani de használnám mind a kettőt. Másik kérdés amit nem találok hogy tudok a kijelzőből párat törölni.nem szeretem huzgálni ide oda igazábol elég lenne egy oldal. Előre is köszi.

BlackBerry Passport

(#129) mr.tóthberge


mr.tóthberge
csendes tag

Sziasztok!

Ez az első alkalom, hogy írok, igyekszem felvenni a tempót! :D Szóval pár hónapja vettem egy ilyet a piros-fekete elektronikai boltban, azóta az alábbi tapasztalatokat gyűjtöttem be:

Gyengeségek:

- A hátlap közepe egy rövid idő után recsegni kezdett
- Botrány gyenge az akku (Tud valaki erősebbet?)
- Nagyon lassan tölt
- Játék közben (nem kell nagy durranásokra gondolkodni) durván melegszik, néha kilép, noha a RAM nincs tele
- Upgrade óta telefonálás után néha újraindul
- Az Alcatel weboldala ... szóval aki támogatást akar tőlük, írjon nekik levelet
- Nem nagyon lehet "gyökér kezelni"

Jó pontok:

- Gyors a rendszer, nem akad
- Még nem fagyott ki soha
- Jó a kijelző, ha megtalálod a szöget, filmet is lehet vele nézni különösebb idegeskedés nélkül
- Upgrade után nem kell "hang boosztolni"
- Vállalható front kamera

Eddig egy okosom volt, ahoz képest nagyon jó, de az akku annyira gyenge, hogy most egy Siemens C35i-vel nyugtatgatom magam. :)

(#130) Onlány válasza dodicsaba (#128) üzenetére


Onlány
tag

Szia! Nekem egy másik alcatel telóm van de ott a SIM-kártya kezelése menüben a hanghívásnál, üzeneteknél ki lehet választani, hogy mindig rákérdezzen a szolgáltatóra.
A beállítások menüben nekem van olyan lehetőség, hogy kezdőképernyő beállítások és itt meg lehet adni a kezdőképernyők számát 3-5-7 . Sajna 1 nincs :U

Te vagy a világon a legszebb a faluból :)

(#131) mr.tóthberge válasza Onlány (#130) üzenetére


mr.tóthberge
csendes tag

Ha sok a képernyő, szedjetek le egy Launchert a playről :)

(#132) Onlány válasza mr.tóthberge (#131) üzenetére


Onlány
tag

Szia! Nekem tökéletes a 3. :)

Te vagy a világon a legszebb a faluból :)

(#133) bosmajor


bosmajor
tag

A fiamnak van egy Alcatel M'Pop-ja (bár csak egy SIM-es). Véletlenül letörölte a gyári Traffic Manager programot. Nem tudna valaki kisegíteni egy lementett apk-val?

(#134) dokee78


dokee78
félisten

Van valakinek ilyen?
Milyen negatívumok vannak?
Bugokra gondolok.

(#135) mr.tóthberge válasza dokee78 (#134) üzenetére


mr.tóthberge
csendes tag

Mi a rossz benne....
Nos ez a hardver tökéletes, soha nem fagy, nem laggol, csinálja a dolgát. Egy a baj, hogy hajlamos marhára merülni. Mivel elvből nem költök drága telefonokra, azt hiszem, hogy ez az Alcatel egy nagyon jó választás volt. Egy és két kártyával is használtam/om tökéletesen megy.

Azonban Rootolni nem nagyon lehet. :)

(#136) harcitomi


harcitomi
tag

Egy dolgot nem szeretek a telefonban. Minden bekapcsolás után ki kell szedni a menüből a némítás megfordítással funkciót, különben nem csörög csak egyszer csörren, ha nincs szilárd helyen a telefon.

(#137) modeart válasza harcitomi (#136) üzenetére


modeart
tag

Igen, ezt én sem szeretem benne, bár egyébként elégedett vagyok vele.
Az akkumulátorával nekem nincs gond, 1 napot bír, mint az androidos telók többsége...
Csaxólok hogy 20-ától az edigitálnál 24 rugó lesz az ára, ami bestbuy szerintem!

(#138) majcsika válasza mr.tóthberge (#135) üzenetére


majcsika
csendes tag

VRoot! ;)

(#139) majcsika válasza modeart (#137) üzenetére


majcsika
csendes tag

Az Intersparban pedig Telenor s800 néven Praktikum Ász csomagban 18900,-
Dec 24.-ig.

(#140) majcsika


majcsika
csendes tag

VRoot-tal rootolható.
Kingusert teszi fel ami egyszerűen használható de angol nyelvű. Unrootolható vele.
Supersu-ra való csere is játszik de a Kingusert nem tudod tiltani akkor sem.
Már csak a reklámblokkolás miatt is rootoltam. (LuckyPatcher)
MemoryBooster Pro apk-val megtáltosodik.

(#141) morphologus


morphologus
csendes tag

Sziasztok. 1 olyan gondom van a telefonnal hogy amikor bent vagyok a névjegyzékben belehet valahol állítani hogy ha rányomok 1 névre ne hívja egyből? Elöre is köszönöm a válaszokat.

(#142) dokee78 válasza majcsika (#140) üzenetére


dokee78
félisten

Xperia L-t szoktam a Vroottal rootolni és a Super su telepítés után eltűnik a kinguser.

(#143) majcsika válasza dokee78 (#142) üzenetére


majcsika
csendes tag

Nekem nem tűnt el.
Alkalmazások közt tiltottam a Kingusert de amikor root jogot kért pl LP akkor a KU felületét dobta fel
először és csak után a SU üzenetét. Érdekes mert nem akadtak össze.

(#144) majcsika válasza morphologus (#141) üzenetére


majcsika
csendes tag

Nekem nem hívja egyből csak ha a név melletti telefon ikonra nyomok.
Ha a névre akkor csak megnyit egy hívó menüt.

(#145) rmartin94


rmartin94
aktív tag

Ezt a telót melyik billentyűkombinációval lehet download módba tenni? Létezik rá frisebb Android mint 4.1.1?? Ha igen, lehet-e úgy frissíteni, hogy a garancia ne vesszen el?

Mobiltelefonok szoftveres hibáinak elhárítása: http://hardverapro.hu/apro/mobilok_szoftveres_hibainak_szervizeleset_vallalom

(#146) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Már 29 ezer forintért kapható,így jó vétel
Link: http://m.arukereso.hu/?p=p160170926

(#147) majcsika válasza pulyka jocó (#146) üzenetére


majcsika
csendes tag

Bocs de a link alatti helyekről nem szívesen rendelnék.
Pláne az első x helyről. Elég beütni a google-ba a nevüket.
Telenor s800-at vettem ami ugyanez de 18,9!

(#148) Kisérletező


Kisérletező
csendes tag

Elképzelhető, hogy nincs benne mágneses érzékelő, mert iránytű programok nem működnek vele.

(#149) modeart válasza Kisérletező (#148) üzenetére


modeart
tag

Nincs benne iránytű, de ezt már a topic elején is leírtuk, nem újdonság. Akinek fontos az iránytű, az figyeljen oda vásárláskor, mert sok olcsó telóból és tabletből kihagyják költségcsökkentés végett. Nekem nem hiányzik, én speciel sok gyakorlati hasznát akkor se láttam amikor régebbi telómban még volt.

(#150) necropheelya


necropheelya
csendes tag

hát hát hát
egy ideje használom a készüléket és egyszerűen borzalmas
ezt kifejtem bővebben hogy miért nagy hiba a megvásárlása:

a rendszer szép meg jó meg minden csak ha használod a telefont előjönnek a teljes lefagyások, rendszer összeomlások, ha használsz egy appot majd vissza mennél a főképernyőre láthatod a háttérképet, az indikátort és a menü gombot a többi ikon widget és minden más kb 1-1,5 perc várakozás után bújik elő(persze a menüben is csak a szép loading ikon pörög)
aki videót szeretne nézni pl youtube-on az készüljön valami kis állvánnyal vagy pedig sütő kesztyűvel különben égető élményben részesül
a videóról is csak óvatosan ugorj bárhová különben kapsz egy szép fekete képernyőt és aztán csak akku ki be segít ebből adódik a következő probléma
az összeszerelése jó a készüléknek nem recseg nem ropog, ez csak addig igaz mïg le nem veszed a hátlapot kb 10 alkalommal
ezek mellett a szöveg írásához is acél idézettel kell rendelkeznie a felhasználónak ugyanis többször megesik hogy pl törlés helyett vmi más gomb nyomódik le általában "m, n" de ez igaz minden gombra, sokszor az is megesik hogy ottmarad a billentyűzet és csak úgy tüntethető el ha vissza megyünk oda ahol írtuk a szöveget és pár vissza gomb megoldja
SMS-ek terén is problémákkal küzd ugyanis hangjelzést ad a kicsike de semmi mást nem jelez ha véletlenül betalálsz az üzenetekhez akkor láthatod csak
továbbá az is sűrűn megesik hogy a lezárás hangja késik fél-egy perceket
és az állapotsor sűrűn megesik hogy be crash-el és az írások részletein elkenödött pöttyök vannak a karakter teljes szélességében és ez ritkán de átterjed máshova is pl beállítások, menük, a megoldás az újraindításban rejlik

egyszóval nagyon csalódott vagyok, aki erős idegzetű és akar egy telefont ami hívások sms-ek lebonyolítására és 1-2weboldal gyors megtekintésére alkalmas annak megfelelő lesz a telefon bár ennyi pénzért található jobb készülék is a piacon

[ Szerkesztve ]

(#151) mr.tóthberge válasza necropheelya (#150) üzenetére


mr.tóthberge
csendes tag

Még mindig megvan a kis tünemény. A frissítések sok mindent orvosolnak.

Ami igaz:

- A hátlap egy idő után ropog
- Widgeteket nem használok és a főképernyőn is csak a hívás van, ha valami kell, menü stb... a csicsa minden gépet megterheli
- Jól szinkronizál
- Low használattal 4 napot bír
- Olvasható a kijelző

Szóval egész jó a cucc.

(#152) Attix70


Attix70
aktív tag

Szevasztok !
A páromnak sikerült olcsóért szerezni egy telót.
Hogyan tudnám Rootolni ( lépésről lépésre ) ?
Köszi, Atti

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#153) trebrona válasza Attix70 (#152) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ha még nincs meg: ezzel.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#154) penge010


penge010
tag

Sziasztok!
Tudom hogy nem ez a topikja,de hátha valaki már járt így.
Van egy t pop telóm 4010x, leírás alapján rootoltam, aztán a mobile uncle toll-al próbáltam a cwm recovery-t de nem tette fel azóta nincs recovery-m csak villog kettőt hármat a teló és kész aztán bootol rendesen a rendszer valakinek van valami ötlete?

(#155) botchy


botchy
csendes tag

sziasztok,

adott egy 5020D, kapott egy szoftverfrissítést, mert gondoltam alcatel progival megnézem van-e frissebb, majd az rátolta ugyanazt, ami volt :(
a lényeg, hogy eltünt a Hívásbeállítások menüm a beállítások közül (BT és Adathasználat között kellne lennie ugyebár, de nincs). van valakinek valami ötlete, hogy mi lehet a trükk, hogy visszavarázsoljam?

[ Szerkesztve ]

(#156) botchy válasza Attix70 (#152) üzenetére


botchy
csendes tag

szia, ha nem kell cwm recovery, akkor ezzel 2 perc: http://www.kingoapp.com/android-root.htm

(#157) Attix70 válasza botchy (#156) üzenetére


Attix70
aktív tag

Köszi, holnap megpróbálom .
Üdv,

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#158) botchy válasza botchy (#155) üzenetére


botchy
csendes tag

akkor most megválaszolom a saját problémámat. a 4.1-en a telefon menüjében a beállítások-további beállítások alatt van, a hívástovábbítás, stb. valszeg az zavart meg, hogy közben lett egy 4.2-es teló is a családban és ott már a fő beállítások menüben van mindez :P

(#159) tomika9988


tomika9988
tag

Sziasztok nehezen sikerült rootolni ezt a telót de csak rosszabb lett (szar root apk) hogy tudnám unrootolni ?

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#160) trebrona


trebrona
nagyúr

Használja még valaki ezt a telót?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#161) mr.tóthberge válasza trebrona (#160) üzenetére


mr.tóthberge
csendes tag

Igen, lassan két éve. Azóta írtam is egy-két kritikát ide. Szervizben kétszer volt, egyszer azért, mert betört a plexi, a másik pedig gomb javítás volt.

Viber, WhatsApp, Facebook Lite, Outlook, Gmail tökéletesen elfut egymás mellett, a BKK futár is megy. Így két év után érezhető, hogy az alkalazások túllépik a szintjét, de amire használom, arra tökéletesen elég. A következő vételem biztos, hogy WP lesz. Ebből a pontból nézve próba alapján a Lumia 435 lehet a mai megfelelője.

(#162) Shiku


Shiku
aktív tag

Üdv!
A telefonon a wifi és az adatforgalom is folyamatosan bekapcsol; azt a beállítást, hogy "Wi-Fi bekapcsolása alvó módban" átállítottam, hogy "soha", de azt is visszaállítja "mindig"-re.
Van valakinek valami ötlete, hogy ez miért lehet, és hogy lehetne megszüntetni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.