Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:15

LOGOUT.hu

Alcatel One Touch Idol 3 (4.7)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2101) qdak


qdak
addikt

hello, olvasgattam vissza (darabig) csak nálam latszik a chip a kijelzobe, kifeheredve ?
garis, telekomos

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#2102) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Üdv. Fél évre vissza menőleg tuti senki nem panaszkodott ilyenre, de tavaly én is olvastam vissza, és legalább 1 éve nem volt ilyen.Az Összefoglalóban mintha olvastam volna vmi foltokat.Sztem vidd vissza gariba, amíg van.Hátha kicserélik egy Idol4-re.:D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2103) qdak válasza Black_Raven (#2102) üzenetére


qdak
addikt

es telleg
"--A kijelző foltokban kifehéredik:

https://prohardver.hu/dl/upc/2016-01/15/311086_njxya9ezzwkl8ad1_p1047476.thumb.jpg

Ezt is többen tapasztalták. Ez ugyan garanciális hiba de kijelző csere után pár héttel újra megjelennek a foltok, ugyanott. Valószínűleg egy chip lehet mögötte ami túl meleg."

rgo ha ki is javitjak, nem arulhatom hibatlannak ?!

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#2104) Black_Raven válasza qdak (#2103) üzenetére


Black_Raven
veterán

De árulhatod.Nem biztos hogy visszajön,+mostanában senki nem mondta+csak pár embernél volt ez.Különben csak szépséghiba.Eladásnál pedig, 1.Nem kell a kutyának se. 2.Filléreket adnak érte.Nem tudják milyen jó kis teló ez.Tőlem is 20k-ért akarták megvenni, holott annyiért közel nem kapsz ilyen tudásu telót.Így nem adtam el, mivel kifogástalan.Inkább földhöz vágom ha nem kell már.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2105) Gyula196906 válasza Black_Raven (#2104) üzenetére


Gyula196906
senior tag

+1
:C

(#2106) Repsol600 válasza qdak (#2101) üzenetére


Repsol600
addikt

Az enyém is ugyan ezeken a helyeken ugyan ilyen "foltos" de egyáltalán nem zavaró. Mondjuk szerintem az enyémen ennyire nem látszik.

[ Szerkesztve ]

(#2107) Black_Raven válasza Repsol600 (#2106) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nem adtad el Te sem? Láttam hirdetted "fillérekért".:D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2108) Tommee válasza qdak (#2101) üzenetére


Tommee
aktív tag

Nekem is foltos :) de nem zavaró
Tipushibának tűnik.

(#2109) Black_Raven válasza Tommee (#2108) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nem tudsz valami új, jól működő Romot?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2110) Repsol600 válasza Black_Raven (#2107) üzenetére


Repsol600
addikt

Volt nekem több is, nem rég adtam el egy függetlent, fél év garival 23-ért. :(
Most van még ez, 20-ért se nagyon kell senkinek. Majd megmarad tartaléknak. :)

(#2111) Tommee válasza Black_Raven (#2109) üzenetére


Tommee
aktív tag

Én most a 03.25-ei LineageOs-t használom, van áprilisi is, nem próbáltam, elvileg csak Android havi security patch semmi más: LINK

Illetve reszelik a 7-es Android-ot, de hang és rádió(GSM,stb) nem megy még, de küzdenek vele: LINK

(#2112) Black_Raven válasza Tommee (#2111) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nekem is az van fennt. A 7-et felraktad, vagy csak olvastad a hibákat?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2113) Tommee válasza Black_Raven (#2112) üzenetére


Tommee
aktív tag

Csak olvastam, nem próbáltam. Amíg nem lesz hibátlan, stabil nem is fogom. A 7-essel kérdéses, hogy a 4,7-es készülékekre csinálják-e vagy az 5,5-esre, de az előbbire gondolok én.

[ Szerkesztve ]

(#2114) qdak


qdak
addikt

en 30 ert lattam hirdetve, de majd kiderul, kivancsi vagyok :U

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#2115) Black_Raven válasza Tommee (#2113) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ha sikerül a 7, az mák lenne, mert minimum 1.5gb ram kell hozzá. Nekünk meg annyi van.Sztem inkább a nagytesó kapja.Ha sikerül. Mondjuk én örülnék neki ha erre sikerülne, de legalább így működjön mint a Lineage.
Köszi a linket. Az áprilist én sem rakom fel, túl brusztos mindent újra felrakni.Mert csak a tiszta telepitéssel jó nekem is.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2116) tzheus


tzheus
újonc

Üdv! Egy kis segítség el kellene, mert egy picit megakadtam. Szépen megcsinaltam a 0 pontos rootolast + tarhelybövitést par napja. Mostanra pedig mar eléggé idegesítövé vált a kingroot app. Próbáltam utána olvasni itt hogy hogy cserélitek le supersura csak nem világos hogy mit kell letörölni mert ami elérési útvonalat irtatok az nalam nincs. Plusz kinguser appot sem talaltam az alkalmazások közül pedig nem is engedi letörölni .
Kicsit részletesebb útmutatót kaphatnék-e köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#2117) Black_Raven válasza tzheus (#2116) üzenetére


Black_Raven
veterán

Én leírtam többször is, de a link amit arra írtam már nem jó, mert Systemless root SR1 van helyette, de az nem jó.De leirtam hogy a Google-ból melyiket kell felrakni.Fennt itt az oldalon ott a kereső, a részletes keresőben a név szerinti kereséshez írd be DarthFader, és kiadja az összes hsz-m. Lapozz a az utolsó lapra és kezd el visszaolvasni.Mindent részletesen leírtam.Ha vmi nem oké írj.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2118) qdak válasza Black_Raven (#2115) üzenetére


qdak
addikt

én ugy vagyok vele h nem biztos h erdemes raeroltetni a leheto legnagyobb androidot, bar htc volt amivel sokat jatszottam, de ott is rament az 5 csak epp annyi volt lehetett neki orulni, aztan ment vissza a regebbi 4+ persze probalkozni lehet, meg kell is :)

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#2119) Feco29


Feco29
csendes tag

Sziasztok!
Szeretném felrakni a SuperSu-t a fórumon javasoltak alapján rákerestem és a következőt találtam.
v2.78-201609011115.zip Ezen az oldalon http://www.supersu.com/download
A kérdésem az lenne,hogy az innen letöltött fájlt tudom e használni?
Segítséget előre is köszönöm.

(#2120) Black_Raven válasza Feco29 (#2119) üzenetére


Black_Raven
veterán

Igen ez jó verzió, ha rootolt a telefonod, és van TWRP-d.És már törölted a kingroot appot+kingfájlkezelőt+(systemből a Cafeuser nevű appot, a SuperSU felrakása után tudod törölni teljesen)Erre gondoltál? Vagy minek kell a SuperSu? Amúgy fel tudod rakni TWRP-ből flashelni kell.(Install menüpont)Ha kész Reboot System, utána frissiteni kell a binárist.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2121) Feco29


Feco29
csendes tag

Helló!
A tárhelybővítés miatt kellett a Kingroot. A fórumon olvastam a tanácsaid ezért kell a SuperSu.
A Kingrootot simán töröljem vagy unroottal? A flashelhető zip ugyanaz mint amit playről lehet telepíteni?

(#2122) Black_Raven válasza Feco29 (#2121) üzenetére


Black_Raven
veterán

Akkor mégsem olvastad a leirásom.Az alkalmazásokból kell az Eltávolitás gombbal törölni mind a 3 appot. Plussz a Systemből a Cafeuser nevűt.DE ezt nem tudod teljesen mivel root kell hozzá+ egy rendes fájlkezelő(nem a gyári) pl.Total Commander. Tehát ha ezeket törlöd "nem Unroot-al!!" Akkor a telefon rootolt lesz, de nem hozzáférhető, magyarul minden elveszti a rootjogot.Ekkor kell a Recoveryből felflashelni az előtte SDkártyára másolt SuperSU-t.Utána Reboot System és a vissza kapott rootjoggal amit már a SuperSU kezel, végleg törölni a Cafeuser nevű appot.És így takaritod le végleg a Kingrootot. A flashelhető zip, nem ugyanaz mint ami a Playen van, mert azt nem tudod flashelni.Viszont ha már flashelted a SuperSU.zip-et, a Playről tudod frissiteni a binárist.:D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2123) Feco29 válasza Black_Raven (#2122) üzenetére


Feco29
csendes tag

Bocsi akkor én értelmeztem rosszul az írásod. De így már világos 😀 köszi

(#2124) Black_Raven válasza Feco29 (#2123) üzenetére


Black_Raven
veterán

De Bocsi a Playről ne töltsd le a frissitést!! Mert az már nem jó neked.Majd felajánl egy ablakot ott frissitd. A Playen hagyd békén!

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2125) Black_Raven válasza Feco29 (#2123) üzenetére


Black_Raven
veterán

De mielőtt bárminek nekiálsz, csinálj FULL BACKUP-ot!!!Fontos!

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2126) Feco29 válasza Black_Raven (#2125) üzenetére


Feco29
csendes tag

Természetesen 👍😀

(#2127) Black_Raven válasza Feco29 (#2126) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ha Telekomos a telód, az is igaz hogy az Összefoglalóban ott a szűz rom amit felrakhatsz, ha bootloop a vége, és nincs mentésed.:).Én amikor először csináltam root,twrp,xposed,tárhelybővitést, már minden fennt volt és működött amikor eszembe jutott hogy nincs mentésem.:D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2128) Feco29 válasza Black_Raven (#2127) üzenetére


Feco29
csendes tag


Ilyenkor mit lehet tenni? Nem tudom törölni.

(#2129) Black_Raven válasza Feco29 (#2128) üzenetére


Black_Raven
veterán

Miért nem?Mint írtam a System/app-nál megtalálod és TotalCommanderrel tudod törölni, DE a TotalCommandernek is kell rootjog+a TC beállitások 3pötty(az appban) és a legutolsó tétel "rootjogok használata mindenhol" ide egy pipa!Szóval így törölhetô, de lehet hogy 2 lépésben mint ugyanott a Cafeuser.Mert lehet hogy csak a Supersu után lehet törölni 2. lépésben teljesen(önmagát saját roottal nem törli teljesen)

Egyâltalán szükséged van rootra??Mert ha nincs ahonnan leszedted ott kell lenni unrootnak.És unrootolod és kész.Ha nem kell a root.TWRP megvan az a lényeg. Csak unroot után csinálj újra full Backupot hogy meglegyen a tiszta rendszer.Hátha ota-n egyszer frissitik.:(

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2130) Feco29 válasza Black_Raven (#2129) üzenetére


Feco29
csendes tag

Sikerült a törlés és fent van a Supersu is. Köszi a segítséget. Azért tartottam meg a rootot mert a következő az Xposed lesz 😀

[ Szerkesztve ]

(#2131) Black_Raven válasza Feco29 (#2130) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nincs mit, gyere máskor is.Xposed nem kell?Csináld meg azt is mert most benne vagy, újra kezdeni rosszabb.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2132) Black_Raven válasza Feco29 (#2130) üzenetére


Black_Raven
veterán

Itt van[link]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2133) Feco29 válasza Black_Raven (#2132) üzenetére


Feco29
csendes tag

Gondolom ezt is Twrpből kell telepíteni. Mindegy melyiket töltöm le?

(#2134) Black_Raven válasza Feco29 (#2133) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nem mindegy, v81-től töltheted.TWRP-ből Install simán előtte az XposedInstaller apk-t telepitsd, de ne inditsd el Kész gombra kattints.Itt az apk[link]
Milyen modult akarsz hasznàlni hozzá??

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2135) Feco29 válasza Black_Raven (#2134) üzenetére


Feco29
csendes tag

Így elsőre Gravityboxra gondoltam. Ezt szedtem le v87-sdk21-arm.zip

(#2136) Black_Raven válasza Feco29 (#2135) üzenetére


Black_Raven
veterán

Reméljük jó lesz, nekem v81 van.Mindig a rommal egyidejűt használok, de lehet frissebbet is.De Gravityboxból NE a legújabbat kb 16 júniust rakj mert bootloop a vége.Én ezt tolom.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2137) Feco29 válasza Black_Raven (#2136) üzenetére


Feco29
csendes tag

Rendben. Akkor én is inkább a v81et rakom az a biztos. Az asc végű is kell?

(#2138) Black_Raven válasza Feco29 (#2137) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nem. Csak a sima kell.!!Próbáld ki mindkét modult, de ugyanezzel a verzió számmal ami a képen van. Az első eltünteti a szép vastag fekete csíkot(navbar),full automata, csak kipipálod és kész.A gravity amint látod dolgozik a vissza+menü ikon megcserélve így kényelmesebb a vissza lépés+óra, akksi jelzés, amit akarsz minden kifogástalan.és működik.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2139) Feco29 válasza Black_Raven (#2138) üzenetére


Feco29
csendes tag

Fekraktam mindent szuper lett így a teló. Köszi szépen mindent 😄

(#2140) Black_Raven válasza Feco29 (#2139) üzenetére


Black_Raven
veterán

Örülök :C (Szerencse hogx tegnap raktam vissza a Lollit, félév 6.0.1 után.:D )

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2141) stracker06 válasza qdak (#2101) üzenetére


stracker06
aktív tag

Az enyémben egy éve cseréltek kijelzőt garanciális javítás keretében, azóta nem tértek vissza a fehér foltok.

SFm™

(#2142) Black_Raven válasza stracker06 (#2141) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ez az, nem mindenkinek jön vissza.De volt oyan is.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2143) tzheus


tzheus
újonc

Köszi szépen, sikerült, bár ezt a cafeuser-t nem találtam nem tudtam törölni, de jó minden

(#2144) Black_Raven válasza tzheus (#2143) üzenetére


Black_Raven
veterán

Hol tetszett keresni? A system/app-ban nézted?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2145) Feco29


Feco29
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Találkozott már valaki olyan problémával, hogy a telefon egy bizonyos Sd kártyát nem lát. Jelenleg egy 8Gb-os kártyát használok de van egy 32Gb-os amit nem lát a teló viszont minden más eszközben jó. A kártya Kingston 32Gb class 10

(#2146) Gyb001 válasza Feco29 (#2145) üzenetére


Gyb001
senior tag

Milyen fájlrendszer?
Hány partíció van rajta?

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#2147) Feco29 válasza Gyb001 (#2146) üzenetére


Feco29
csendes tag

Egy partíció van ha jól emlékszem Fat32

(#2148) Black_Raven válasza Feco29 (#2147) üzenetére


Black_Raven
veterán

Formázd extfat-ra.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2149) Black_Raven válasza Feco29 (#2147) üzenetére


Black_Raven
veterán

Működik már?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2150) Feco29


Feco29
csendes tag

Még nem csináltam meg mert egyenlőre meló van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.