Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:31:53

LOGOUT.hu

Alcatel One Touch Idol 2S

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) s3nsitivity válasza McCartman (#249) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Announced 2014, February
Status Available. Released 2014, June
GSMarena

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#252) halkow válasza SkyLaci (#242) üzenetére


halkow
őstag

szia! azt tudod milyen színekben kapható a telenornál ?
pala szürke slade van?

Alcatel onetouch idol2s the king

(#253) SkyLaci válasza halkow (#252) üzenetére


SkyLaci
őstag

Csak barna, más szín nincs, és nem is lesz, az eddigi információk alapján, (és csak telenornál lesz kapható, sem más szolgáltatónál, sem függetlenül)

Én is "slade" színűt szerettem volna, a fényképeken nem tetszett a barna, de mivel az nincs ezért kompromisszumot kötöttem, és nem bántam meg, a valóságban a barna is nagyon jól néz ki, ha teheted nézd meg, tényleg szép sötét barna

[ Szerkesztve ]

(#254) novinyul válasza SkyLaci (#253) üzenetére


novinyul
veterán

Ma vettem meg én is a telefont,volt mindkét színben,de én a barnát választottam.Ja amúgy az Astoriánál a központi üzletben vettem.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#255) ANDROID??? válasza XM-L T6 (#222) üzenetére


ANDROID???
addikt

Az Idol S is így kezdte, hogy csak a Tmobileban elérhető, és most írd be a googleba fogsz taláni belföldön másnál is, ebben sem karcsú az 1GB, ha a rendszer jól van optimalizálva akkor elég...

(#256) McCartman válasza s3nsitivity (#251) üzenetére


McCartman
senior tag

Ugyanitt néztem én is és a PhoneArenan.
Már itt is released, délután mikor írtam a kommentet még ismeretlen kiadási dátum szerepelt.
Ettől a többi még mindig áll sajnos, se teszt, se unboxing videók , se ebay jelenlét.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#257) halkow válasza novinyul (#254) üzenetére


halkow
őstag

3 színben létezik
fehér, szürke,barna...

skylaci :
nagyon nem tetszik nekem ezt a choko színbe a képen ... slade-be jobb lett volna :(
élőbe akkor tudom menézni max ha ki van rakva a falra a telenornál ...

Alcatel onetouch idol2s the king

(#258) SkyLaci válasza halkow (#257) üzenetére


SkyLaci
őstag

nekem sem tetszett képen, de tényleg jobb a valóságban :)

De ezek szerint mégsem csak barnában kapható, és ezek szerint a facebookon össze-vissza ír mindent az alcatel

(#259) doki13 válasza SkyLaci (#258) üzenetére


doki13
aktív tag

Na akkor hol lehet kapni?

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#260) SkyLaci válasza doki13 (#259) üzenetére


SkyLaci
őstag

ahogy novinyul írta az asztoriánál a központi üzletben lehet kapni nem csak barna színben (azt írta mind2 szín, nem tudom melyik kettőről van szó a barna,palaszürke,fehér közül), de mivel neked nem számít a szín :P online is rendelheted.

[ Szerkesztve ]

(#261) doki13 válasza SkyLaci (#260) üzenetére


doki13
aktív tag

Köszönöm a teljeskörű felvilágositást)))))

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#262) novinyul válasza doki13 (#261) üzenetére


novinyul
veterán

Szürke volt még,de a barna élőben nagyon üt!
Silicon tokot vett már valaki?
Ja és nincs kirakva a telefon.Viszont nagyon rendes volt az ügyintéző hölgy,hozott ki egy bontatlant és hülyére nyomogathattam:-) Lényeg hogy szólni kell és már hozzák is ki.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#263) SkyLaci válasza novinyul (#262) üzenetére


SkyLaci
őstag

Astoriánál lehetett venni hozzá fóliát?

(#264) novinyul válasza SkyLaci (#263) üzenetére


novinyul
veterán

Sajna semmi sincs hozzá.Fóliát vágtam rá,tokot meg rendelni kell.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#265) s3nsitivity válasza novinyul (#254) üzenetére


s3nsitivity
addikt

" mindkét színben "
Akkor még mindig van remény.. hátha lesz fehérben is. :DD

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#266) novinyul válasza s3nsitivity (#265) üzenetére


novinyul
veterán

Sajna fehér nem valószínű,de sose lehet tudni.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#267) ANDROID??? válasza s3nsitivity (#265) üzenetére


ANDROID???
addikt

Az alcatel facebook-on inkább hagyjuk, egyértelműen inkább rávágja hogy nem lesz csak a telenornál, most vedd meg, ne majd 2-3 hó múlva...
Tudja jól, hogy utána hiába szidod...

(#268) soma11444 válasza novinyul (#264) üzenetére


soma11444
csendes tag

Milyen fóliát sikerült rászabnod ? :D

(#269) novinyul válasza soma11444 (#268) üzenetére


novinyul
veterán

Sony Z1,de válogathatsz a fóliák közül.Lényeg hogy min.5" legyen a fólia.
Silicon tokot akar még valaki venni?

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#270) McCartman


McCartman
senior tag

Nem tudom honnan pottyanhatott oda az a szürke, nekem azt mondták a telenornál, hogy csak barna színben van/lesz (egy ideig legalábbis biztosan), felhívtam az astoriás üzletet is, azt mondta a csaj, hogy szürkét még nem látott raktáron belőle. Biztos a pult alól érkezett. :D

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#271) halkow válasza McCartman (#270) üzenetére


halkow
őstag

A palaszürke biztos a limitált kiadás :)

na azért rákérdezek legközelebb hátha van nálunk is.... de tuti nem lesz egy idol 2s sem,
majdnem 3éve is online kellet rendelni telót tőlük.... bezzeg a sok trend plus,core plus,young, s5 + egyéb tömeg túlárazot telefonok xarásig vannak :(

Alcatel onetouch idol2s the king

(#272) McCartman


McCartman
senior tag

Ti akik fólia/tok nélkül használjátok már egy ideje, hogy látjátok mennyire hajlamos a karcolásokra/zsebkarcokra így egy hét távlatában?

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#273) SkyLaci válasza McCartman (#272) üzenetére


SkyLaci
őstag

1 hét alatt semennyire, persze nem dobálom, háttal teszem az asztalra, nem teszek rá semmit, nem teszek mást a zsebembe mellé.

(#274) kirusz1


kirusz1
őstag

Kamera mennyire haszálható?:)

(#275) Sza_Sa


Sza_Sa
senior tag

szombat óta használom, karcnak nyoma nincs, de igyekszem vigyázni rá.
Egyébként tokot keresek én is, ha Kínában elérhető lesz a flip case, rendelek az Aliexpress-en egyet. Csak még sajnos nincs, viszont sokáig nem szeretném tok nélkül hordani, mégis csak veszélyes világban élünk. :)

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#276) SkyLaci válasza kirusz1 (#274) üzenetére


SkyLaci
őstag

kérdés hogy mire akarod használni.
szerintem egy átlagos telefon kamera, mint minden középkategóriás telóban, nem olyan jó mint egy csúcs készüléké, egy jó kompakt gép is elveri, de ha sürgősen kell vmit fotózni jobb híján ez is megteszi.

(#277) zSSeli válasza McCartman (#272) üzenetére


zSSeli
tag

1 hétig volt tok meg fólia nélkül itt is, semmi nyoma nem volt. Dajcslandból jött fólia meg belebújós tok 3k körül. Flipet lehet én is veszek majd. Nagyon jó kis teló

(#278) Sza_Sa válasza zSSeli (#277) üzenetére


Sza_Sa
senior tag

Milyen fóliát raktál rá?

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#279) kirusz1 válasza SkyLaci (#276) üzenetére


kirusz1
őstag

Átlag fotozáshoz ha hirtelen kell nincsenek akora igényeim xperia s em volt elötte
A fólia engem is érdekelne meg a tok :)

[ Szerkesztve ]

(#280) novinyul


novinyul
veterán

[link]
Haveromat megkértem hogy rendeljen nekem.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#281) SkyLaci válasza novinyul (#280) üzenetére


SkyLaci
őstag

azt nem értem ezeknél a szilikon tokoknál, hogy miért kell így csinálni hogy félig matt félig fényes, és a kettőt egy idétlen ívvel elválasztják...miért nincs külön csak matt és csak fényes? (aztán amellett tőlem lehet akármilyen csicsásat is gyártani, csak legyen normális is)

(#282) s3nsitivity válasza SkyLaci (#281) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Hát az S-Line az ilyen. Bár szerintem is ronda. :D
Mondjuk én utálom a tokokat! Csak elcsúfítják a telefont.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#283) zSSeli válasza Sza_Sa (#278) üzenetére


zSSeli
tag

Ebayről sima 6dbos csomagot rendeltem, nem nagy minőség, már vannak rajta karcok. Ha vki talál vmi jó strapásat az érdekelne

(#284) novinyul válasza s3nsitivity (#282) üzenetére


novinyul
veterán

Azt ha repül és végig szántja az aszfaltot,na utána lehet nézegetni.Nekem a Nexus S-m repült egy igen szépet,de rajta volt egy Nilkin silicon tok(csúnya volt) és karcok nélkül megúszta!Meg persze fólia is volt rajta :-)

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#285) s3nsitivity válasza novinyul (#284) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Nem kell dobálni, nem arra való. :D
De a One-om már párszor sikerült földhöz vágni és semmi baja. :DD

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#286) SkyLaci


SkyLaci
őstag

na, megvan az első karc, a kamera üvegén, szerencsére nem a lencse előtt, hanem csak a fekete részen.

(#287) novinyul válasza SkyLaci (#286) üzenetére


novinyul
veterán

Néztem én is hogy eléggé kiáll a hátlapból.Na még meg nem jön a tok,addig pihen a dobozában.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#288) _Szasza_


_Szasza_
tag

Egy érdekesség, nem tudom más találkozott - e vele, gondoltam megosztom veletek.

Bár szerintem ez független a telefontól, arra lettem figyelmes, hogy tegnap mikor beraktam a telóba az új SIM - et (számhordozás most ért át) ma összevissza ugrál a térerőm. Hol max, hol nulla, csak segélyhívást lehet hívni. Majd megint max, megint nulla.(helyileg Budapest pereme) Hívom a telenor ügyintézőjét, foggalma se volt róla, hogy mi ez, mondta, hogy menjek be, kicserélik a SIM - et újra. Mondtam neki, hogy ez vadi új... Mindegy, keresgéltem a neten és láttam hogy nem egyedi a problémám. A hálózati beállításoknál átállítottam LTE/WCDMA/GSM - ről (ez volt alapból) WCDMA/GSM - re és láss csodát, stabilan max a térerő...

Kíváncsi lennék, vidéken, ahol még ekkora lefedettség sincs a 4G - nek, ott is ez a helyzet - e?

Viszont lenne egy "banális" kérdésem is az Idol 2 s tulajokhoz :B Egy, már a SIM re mentett névjegyet hogy a fenébe lehet átmenteni a telefon memóriájára. Én úgy látom, hogy ezt csak egy új névjegy beírásánál ajánlja fel. Mármint hogy hova mentse.

[ Szerkesztve ]

(#289) SkyLaci válasza _Szasza_ (#288) üzenetére


SkyLaci
őstag

névjegyeket a google címtárban érdemes tárolni (és rendszerezni) szerintem, és többé nincs vele probléma.

(#290) kirusz1 válasza _Szasza_ (#288) üzenetére


kirusz1
őstag

Előző telefonoddal csinálsz egy cimtár exportálás memoria kártyára .kapsz egy filét azt átküldöd az alcatelre ott importálod :)

[ Szerkesztve ]

(#291) _Szasza_ válasza kirusz1 (#290) üzenetére


_Szasza_
tag

Köszi a válaszokat.

(#292) gtamate2


gtamate2
veterán

Na úton felém a telefon, holnapra elvileg itt lesz. Várom már nagyon :C Kíváncsi vagyok mit tud az Xperia Neoval szemben, főleg kamera terén.

*Sn0w

(#293) novinyul válasza gtamate2 (#292) üzenetére


novinyul
veterán

Kamerától ne várj sokat,de ezenkívül fènyèvekkel jobb lesz.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#294) gtamate2 válasza novinyul (#293) üzenetére


gtamate2
veterán

A Neo kameráját is lehúzták anno a ph-s tesztben, de gyakorlatban elég penge kamera szerintem. Remélem itt is ez lesz, vagy ha már hozza azt a szintet akkor már elégedett leszek.

[ Szerkesztve ]

*Sn0w

(#295) novinyul válasza gtamate2 (#294) üzenetére


novinyul
veterán

Persze azt hozza,csak ne várj 808 minőséget :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#296) s3nsitivity válasza novinyul (#295) üzenetére


s3nsitivity
addikt

A megapixel csak számok. :P ;]

(#288) _Szasza_

Nekem is csinál ilyet a One-om néha(eléggé néha. :D ). Bár nekem Miskolcon gyakrabban ér el 4G-t mint pesten ami szintén érdekes. :DDD

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#297) novinyul válasza s3nsitivity (#296) üzenetére


novinyul
veterán

Azok a csúnya nagy számok ;)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#298) s3nsitivity válasza novinyul (#297) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Hát persze jól néz ki ha nagyok a számok de végülis csak a felbontás változik.
Inkább legyen egy jó lencse egy olyan hardverrel meg szoftverrel ami teljesen ki tudja használni és maradjunk 8 mpx-en mint, hogy egy sz@r 20 mpx-en (Sony Z2 re célzok most. A szoftver nagyon elgányolja a képeit pedig az exmor kamera nem épp rossz. )
De én most 4 mpx-en is tökéletesen megvagyok. Habár ultrapixel. ;]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#299) novinyul válasza s3nsitivity (#298) üzenetére


novinyul
veterán

Tudod hogy a 808 kamerája nem a megapixelek miatt olyan jó :) Nálam simán kivált egy kompaktot,mindig nálam van.Persze nemsokára esedékes lesz egy komolyabb fényképező beszerzése :B

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#300) s3nsitivity válasza novinyul (#299) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Persze a nokiáknak minden tisztelet ilyen téren. :K
Csak úgy leírtam a véleményemet a megapixelekről. :DD

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.