Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) Dany007 válasza Bazsesz (#8) üzenetére


Dany007
veterán

Na én viszont nem igazán bírom. :)
Mondjuk nálunk a nyitva tartás vége a munkaidő vége is. És ugye azért addig el kell pakolni, gépeket leállítani (teljesen más területen dolgozom mint te, de sok az ügyfél) összekészülődni stb... Mert ugye ha plusz fél órát maradok ilyenek miatt, azt nekem nem fizeti ki senki, ingyen meg dolgozzon akinek két anyja van.

Szóval én már rászoktam, hogy amikor az ügyfél kérdezi azt mondom fél 4-ig vagyunk! És akkor talán(!) odaér 4-ig a cuccáért. Rengetegszer csinálták már meg velünk azt, hogy kérdezi meddig vagyunk nyitva? Mondom 7-től 4-ig. Erre beállít 15:59-kor! Komolyan. Ráadásul egy csomó dekor táblája volt, amit a szomszédos üzemünkből kellett segíteni neki átcipelni. Szépen fél 5-ig eltartott, lekéstem a buszomat volt vagy fél 6 mire hazaértem a háromnegyed öt helyett.
Persze mostmár kocsival mobilisabb vagyok, de most meg a gyerekért kell mennem időre szal...
Szal na így szoktam rá arra ,hogy azt mondom az ügyfeleknek hogy fél 4-ig vagyunk, mert akkor ha fél 4-re is jön, talán végzünk 4-ig.

@rgranc:

Igaz igaz... Egyáltalán nem magyar szokás. Próbáltam is javítani magamat még hsz-en belül. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.