Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) Bazsesz


Bazsesz
őstag

(#1) creation: Sajnos nem boríthatom ki a vevőt, és nem ironizálhatok, mert egyes réteg nem érti, hogy mi az :)

(#2) kemotox: Jogos a felvetés, valóban nem áll rendelkezésre elegendő információ annak megállapítására, hogy a nyomtatópatronok hány százalékban tartalmaznak D-vitamint - már ha tartalmaznak -, illetve van-e érdemi különbség az utángyártott, és az eredeti patron közt. Nagy valószínűséggel egyik nagyobb egyetem, vagy csoport se végzett még ilyen jellegű kutatást, bár ezzel kapcsolatban sem áll elegendő információ a rendelkezésemre. Vélhetőleg egy átfogóbb kutatást kellene végezni, hogy végzett-e valamelyik csoport, vagy egyetem célirányos kutatást, hogy tartalmaz-e a nyomtatópatron D-vitamint. Sajnos idő hiányában nem tudom 100% biztonsággal kijelenteni, hogy végeztek ez irányú kutatást, így teljes biztonsággal azt se tudom kijelenteni, hogy a nyomtatópatron - legyen szó eredetitől, vagy utángyártottról - nem tartalmaz D-vitamint. Egyezzünk meg annyiba, hogy 60% valószínűséggel kijelentem, hogy nyomokban D-vitamint tartalmazhat. A maradék 40%-ot fenntartom annak, hogy baromira nem érdekel :D

(#3) Dany007: Nincs azzal probléma, hogy zárás előtt 5-10 perccel beesik valaki, hogy meg kéne neki csinálni valamit, ami megvan 5-10 perc alatt, bár 15 percre se mondok nemet. Én azért ülök, és azért kapom a fizetést, hogy nyitvatartási időben a lehetőségekhez mérten kiszolgáljam a vevőt, még ha zárás előtt 1 perccel érkezik. Utolsó pillanatra hagyást hagyjuk, mert tudnék mesélni, ráadásul kibírtam röhögés nélkül...

(#4) Eastman: amikor először olvastam, akkor egy csodálkozós 'meg volt az első szó, ami a fejembe jutott :D El bírom képzelni azt a visszafogott, szolíd, apró vigyorgást, amikor megláttátok :D

(#5) pityutool: röhögni fogsz, van egy bizonyos réteg errefele, aki ilyen, vagy hasonló módszerekkel próbál spórolni. Annyo mikor haver megkért, hogy egy este legyek már náluk pizzafutár, először 1000, majd 6000 forinttal próbáltak meg behúzni. Szóval igen, spórolni akart 10 forintot Ha paraszt akarnék lenni, akkor biztos azért spórol így, hogy tudjon tankolni a kocsiba a kúton egy ezresért. Még úgy se nagyon hiszem el, hogy ott voltam, és a saját szememmel láttam.

Hogy köteles-e visszajáróról gondoskodni? Na erről gőzöm nincs. Szigorúan elméleti síkon gondolkodva: mivel hivatalos fizetőeszköz, így fizetéskor köteles vagyok elfogadni (váltani nem), és ha elfogadom, akkor köteles vagyok visszaadni, tehát - elméletileg - köteles vagyok váltópénzről gondoskodni. Hogy a törvény mit ír elő, azt nem tudom, de inkább gondoskodok váltóról.

(#6) buherton: nem, sajnos itt arról volt szó, hogy spórolni akart 10 forintot. Sokan csak legyintettek volna, hogy "majd holnap behozod", vagy "akkor hagyjad". Csak ha ezt egyszer megcsinálod, onnantól kezdve oda járnak élősködni.

(#7) rgranc: Vannak, csak általában ilyen egysoros aranyköpések. De majd azokat is leírom egy posztba, ha lesz egy adagnyi. :)

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.