Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dany007


Dany007
veterán

Nemrossz! Köszönet érte.
Én a múltkor láttam egy online képszerkesztőt. Már nemtom mi volt a neve...:S
Persze sokat az se tudott, de amatőr korrigálásra, esetleg a 7köznapi "gondok" kijavítására tökéletesen alkalmas!

(#2) cizoe


cizoe
őstag

Részemröl is egy pluszpont a szolgáltatásnak... Jah és a cikkhez is! :R

(#3) DeltaPower


DeltaPower
őstag

franc, pedig már éppen neki akartam esni, hogy mit tud tablettel :) de képtárhelynek jó lesz.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#4) joghurt


joghurt
addikt

Ha kevés képen akarsz sokat dolgozni, akkor tényleg jó. De ha sok képen akarsz csak valami keveset (tudom, hogy konkrétan ezt mással is lehetne, de mint pl. batch-ben lenyisszantani minden képből), akkor a webes cucc használhatósága erősen konvergál nullához.

A tej élet, erő, egészség.

(#5) KrAt


KrAt
veterán

Bazze nem is néztem, ki írta, nézem, Hello Gergo! :D És egy jól ismert kép :D Akkor kattant le, honnan is ismerős :D

Jó írás, a szolgáltatást még nem néztem :)

(#6) msgt.fubar


msgt.fubar
senior tag

joghurt, nyílván nem otthoni használatra van. Arra tökélete ha egy idegen helyen gép elé kerülsz és 'meg kell dolgoznod' egy képet. Vagy külföldön vagy, és esetleg nincs laptopod, híján vagy a helynek akkor feltöltöd a képeid és fotózol tovább mert van hely a memóriakártyádon. Ilyenek, használjuk a képzelőerőnket.

KrenAtesz, köszi pedig a legutóbbi írásom után azt hittem nem írok többet ide. :) Nézd meg a cuccot is, hasznos.

gottagofast

(#7) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Szvsz egy ilyen képmegosztó programnak nem is kell hogy Photoshop-i képességei legyenek valóban elég néhány alapfunkció :) HSL-, RGB- és autómatikus szinbeállítás, tükrözés, méretezés, néhány effekt. Aki ennél többet akar annak ott a valódi PhotoShop :DD Én személy szerint Picasa-t használok, a szoftver nem rossz, szépek az átváltások, be lehet állítani diavetítést képernyőkímélőnek és még pár finomság, de a feltöltött képek kicsit lassan töltődnek be, pedig a Gmail és a Google Video egyátalán nem lassúak :U Valamint "csak" 1 giga a tárhely, de ez már emelve van, szal valószínű hogy majd 1x megint lesz emelve (mint a Gmail-nél) :))

(#8) msgt.fubar válasza HardSanyeee (#7) üzenetére


msgt.fubar
senior tag

Ahogy elnéztem tükrözni azt nem tud sajnos, a többit tudja amit leírtál és még elég sok mindent. Picasa is jó, csak lassú nagyon. Hiába az óriási szerverpark a Google-nek arra már ritkán marad elég sávszélessége - elviszik a keresők meg a gmail. Amúgy nem gond az az 1 giga tárhely, az is bőven elég lehet szerintem. Akinek nem az ne ilyen ingyenes dolgokban gondolkozzon. :)

gottagofast

(#9) Solten


Solten
addikt

Hát ez qrvajó :C Vielen dank, hogy ezt megosztottad velünk 2GB tárhely! O yeahh.. :R

Saor Alba

(#10) Solten válasza msgt.fubar (#8) üzenetére


Solten
addikt

"Ahogy elnéztem tükrözni azt nem tud sajnos"

Túlságosan belelkesedtem... :O

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.