Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) HawerKing válasza jegenye77 (#350) üzenetére


HawerKing
őstag

Állitsd vissza gyári állapotra... Beállítások - Biztonsagi mentes es visszaállitásnál... Ez van mikor sok felesleges dologgal teleszemeteli az ember a telot s az sem mindegy, hogy miket tilt le

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#352) BloodRay válasza jegenye77 (#350) üzenetére


BloodRay
veterán

Valami nem megfelelő programot(f@st), vagy nem megfelelő forrásból szerzettet tettél fel. Nálam most 181 órája megy a telefon egyhuzamban mindenféle gond nélkül. Éjszakára is csak repülő módba teszem.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#353) sch_a


sch_a
addikt

Sziasztok!
Most bukkantam rá teljesen véletlenül erre a telefonra. Annyira megtetszett, hogy szívesen lecserélném az Atrix2-met egy ilyenre. Ezt a webshopot néztem, nagyon jónak tűnik az ára is. Verziófrissítésekkel hogy áll? Azt tudom, hogy van már rá JB, várható további támogatás is?

(#354) sch_a válasza sch_a (#353) üzenetére


sch_a
addikt

Közben visszaolvastam kicsit, meg találtam olcsóbban is ebay-en. Ennyiért ez brutálisan jó, azonnal kell egy. :DDD Mitől ilyen olcsó, van valami komolyabb hibája? Milyen a gyári rom? Egy magyar, rootolt JB-vel nekem ez szinte tökéletes lenne. Úgy olvasom egyedül a kamerája gyenge, de úgyis keveset fotózok. Viszont zenét általában mobilról hallgatok. Azzal nincs gond, ugye?

(#355) peti85 válasza sch_a (#354) üzenetére


peti85
senior tag

Komolyabb hibája nincs. Amit azért változtatnék rajta:
- egy állapotjelző led hasznos lenne,
- illetve egy kicsit erősebb akksi.Én már megszoktam a minden napi töltögetést az előző telefonommal, de azért lehetne nagyobb az akkuja.

Hangminőség egy jobb fülesen nagyon jó, főleg ha aktiválod a Dolby Mobile-t. Én a Poweramp-ot használom, azzal gyönyörűen szól, érezhető a különbség még a ProPlayer-hez képest is, csak a Poweramp valamiért kicsit hülyéskedik a Dolby-val, kézzel kell néha engedélyezni a menüben, de egy frissítés talán ezt is megoldja. Zenehallgatás azért eléggé szívja az akksit, de én most rendeltem egy külső akkumulátort ebayről, remélem beválik, ha hosszabb útra megyek.

[ Szerkesztve ]

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#356) sch_a válasza peti85 (#355) üzenetére


sch_a
addikt

Köszönöm a választ!

Az állapotjelző tényleg jó dolog, de talán ennyi kompromisszummal együtt tudnék élni. :) Én is a PowerAmpot szeretem, meg is vettem, nem volt sok az az 500 Ft érte. Akksiban gondolom a magas kijelzőfelbontás is sokat számít. Kijelzőhasználat hogy alakul? Jelenlegi telefonom kb. 4-4,5 óra kijelzőhasználatot bír egy feltöltéssel.

(#357) janes1976 válasza sch_a (#356) üzenetére


janes1976
őstag

Minden telónak van hibája (bárcsak minden telónak ennyi hibája lenne ;) ), én azt gondolom ami ennek van, azokkal simán együtt lehet élni. :D

Ja és ennyi zséért ilyen minőségű telót nem kapsz. :N

Én is az Expansys-tól vettem, minden meg volt hozzá, bontatlan csomagolás magyar nyelvű ICS (elején lehetett választani) és piszokgyors szállítás, ami 2 nap volt. Ja és nem a szomszéd faluból jött. :C

Aki eddig látta, mind le volt tőle padlózva. Nagyon egyben van. :P

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#358) janes1976


janes1976
őstag

Ja és ha az Expansys-nál veszed, akkor az Acer Clod Mobile csomagot kell választani, mert abban van egy pár jó dolog. A Krusell fólia pont ráillik (HTC-nél volt olyan hogy szar volt a fólia illeszkedésileg és barkácsolni kellett odahaza), nagyon patent, pont rá illik, elég strapabíró. :D A Krusell színazonos bőrhátlap se rossz, csak sztem nincs kivágva a hangszórónál, így picit halkabb, de mivel nekem belebújos tok van, így ott is halkabb. Ezzel is használom meg azzal is. :DDD

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#359) sch_a válasza janes1976 (#358) üzenetére


sch_a
addikt

Köszi! Most látom van náluk raktáron fekete. Megér annyit ez a +4ezer Ft? Ha tényleg nincs vele különösebb gond, lehet meg is rendelem jövő héten. Elég jó cuccnak tűnik. Kijelzője milyen? A kijelzőhasználatot meg tudnátok nézni nekem? :)

(#360) janes1976 válasza sch_a (#359) üzenetére


janes1976
őstag

Milyen +4000? Forintra ugyanannyi, nem? A kijelzőt meg ha meglátod garantáltan fogsz dobni egy hátast.

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#361) HawerKing


HawerKing
őstag

Ma vettem meg a Modern Combat 4 et :) eszmeletlenul jol fut a jatek :) Talan ennek van a legjobb grafikaja ami eddig droidos telora kijott :)

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#362) sch_a válasza janes1976 (#360) üzenetére


sch_a
addikt

Bocsi, félreérthető voltam. Expansysnál 4000-el drágább, mint amennyiért Ebayen találtam. A postaköltség meg kb. ugyanannyi. :) Na ha értelmes áron elmegy a mostani mobilom, akkor tuti veszek egy ilyet. :C Köszi a válaszokat!

(#363) janes1976 válasza sch_a (#362) üzenetére


janes1976
őstag

Csak szólok, hogy egy Krusell fólia 6000, egy Krusell bőrtok meg 10000, amit hozzá adnak. :Y Jó kis ajánlat ez, én éltem vele és nagyon nem bántam meg. :C

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#364) janes1976


janes1976
őstag

A telefon meg lenyűgöző, csodálatos, egy szóval jó. ;)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#365) IstN


IstN
tag

Helló,
szeretném megköszönni Gopad-nek a lehetőséget hogy élőben is megpöckölhessem a telót. Nagyon jól néz ki. eddig csak a T-mobilos tévhitek tartottak vissza a vsárlástól, de h megjön az augnek.-i fizum szerintem benevezek egy ilyen csomagra.

Egy kérdés:
Mi a különbség a fehér, szürke, és a fekete színek közt? Volt olyan aki szürke telót rendelt és a tok ami jött hozzá pl fehér volt? Mennyire szürke a szürke? Vagy inkább ezüst?

Köszi!!

Senki sem úgy született, hogy profi legyen bármiben is.

(#366) modflow


modflow
veterán

Amikor megvettem a telót, akkor még mindig jelzett, ha g-mail -en levelet kaptam. Most sosem jelzi. Hol lehet ezt beállítani?

(#367) darál0w válasza modflow (#366) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

gmail alkalmazás beállításaiban lehet beállítani.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#368) modflow válasza darál0w (#367) üzenetére


modflow
veterán

Nekem be van állítva, még se keresi. Pedig megy a wifi alvó állapotban is.
Be van pipálva az Értesítések, a Hang és rezgés új üzenetnél is. Mi kell még?

[ Szerkesztve ]

(#369) HawerKing


HawerKing
őstag

Kivan kapcsolva az automatikus szinkronizalas... Személyek - lent jobb oldalt : opciok ikon - Fiókok - Adatok automatikus szinkronizalasat pipald ki

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#370) darál0w válasza modflow (#368) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

fiokoknál, google fiokodnál a szinkronizálást ellenőrizd.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#371) modflow válasza darál0w (#370) üzenetére


modflow
veterán

Köszi! Jó lett.

[ Szerkesztve ]

(#372) jegenye77


jegenye77
addikt

Valaki használ headset-es fülest Poweramp-al?
Nekem valamiért nem kezeli a számtovábbléptetést a headset-en a gomb.Csak ha hosszan nyomom akkor megállítja de továbbléptetést nem.
Pedig a Poweramp-ba engedélyezve van.
Ha valakinek van ilyen fülese akkor kipróbálná,hogy nála is így van-e?!

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#373) peti85 válasza jegenye77 (#372) üzenetére


peti85
senior tag

Csak a gyári headsettel próbáltam, azzal működik. A Powerampban a következő opciók vannak bepipálva a Poweramp/Beállítások/Fejhallgató menüpontban:
- Fejhallgató gombok válasza
- Magas prioritás
- Kétszeri/Háromszori megnyomás
- Sípolás (ez gondolom nem oszt nem szoroz ebből a szempontból)

Már komolyan elgondolkodtam, hogy átforrasztom a Sennheiser fülesem a gyári Acer headset kábelére, mert szerintem marha jó anyagból van és a távirányítója is működik. Persze nem lenne szívem szétbarmolni igazából :)

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#374) jegenye77 válasza peti85 (#373) üzenetére


jegenye77
addikt

Nekem is ugyan ezek vannak beállítva de a gyári fülessel se lépteti a számokat.
Hosszabb nyomásra megállítja aztán el is indítja de számot nem léptet.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#375) Szepi76


Szepi76
csendes tag

Sziasztok! Örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra mert nagyon vacilláltam milyen legyen az első okostelefonom. A választásom az itt leírtak alapján Acer CloudMobile S500-ra esett. Az expansys-tól rendeltem fehérben és csomagban 55 ezerért ami hihetetlen jó ár érte. Ma reggel adták fel és remélem talán pénteken már én is büszke tulajdonosa leszek :) .

>> * Acer CloudMobile S500 * <<

(#376) janes1976 válasza Szepi76 (#375) üzenetére


janes1976
őstag

Nagyon jó döntés! :K

Ezen az áron, ez a legjobb telefon pont. ;)

Én is ugyanezt rendeltem, ugyaninnen, nem fogsz csalódni! :K

Nálam 2 nap volt a szállítás, pedig külföldről jött, Angliából. :Y Ez a sebesség nem gyenge, ráadásul az áru is kifogástalan volt. :C

Egy dolgot valaki megvilágíthatna: van Acer Magyarország. Akkor hazai forgalmazás mér nincsen??? :F Ilyen penge telefont csak "így" lehet megvenni. Szégyen. :(

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#377) darál0w


darál0w
Jómunkásember

4.2-ről találtatok valami infot egyébként?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#378) HawerKing válasza darál0w (#377) üzenetére


HawerKing
őstag

Konkretumokat ne is keress mert semmi nincs a neten, ez a video az egyetlen ami az Acertol szarmazik s nemi remenyel tolti el azokat akik varjak a 4.2 ot... [link]
A videoban 07:46 nal azt mondja az Acer embere hogy mar dolgoznak a 4.2 on....

[ Szerkesztve ]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#379) darál0w válasza HawerKing (#378) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

aha :)

liquid e2 már 4.2-vel jött....csak lesz itt is...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#380) modflow


modflow
veterán

Ha írok egy SMS-t, de nem küldöm el, azt írja elmenti. De mégis hová? Hol tudom előkeresni?

(#381) darál0w válasza modflow (#380) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

Ha van címzett, akkor a a címzett üzeneteibe..

Ha nincs címzett, akkor nem menti el

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#382) modflow válasza darál0w (#381) üzenetére


modflow
veterán

Köszi.

(#383) maláj


maláj
őstag

én is úgy néz ki, hogy beállok a sorba - már csak keresni kell 1 móqst aki tud bankkártyával fizetni nekem (én pedig KP-ban vissza ofkórsz ...) :DDD

(#384) BloodRay


BloodRay
veterán

Akkor én is megosztok két képernyőképet:
Főképernyőm
Üzemidőstatisztika

Plusz egy kérdés, hátha valakinek van tippje: Videolejátszóban, Youtube-ban eltűnnek ugye a szoftveres gombok ha nem kellenek, a videók pedig a teljes képernyőn jelennek meg. A Galériában erre nem lenne valahogy lehetőség? Mármint hogy ne csak eltűnjenek a gombok, hanem a képeket is húzza ki a teljes képernyőre utána.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#385) HawerKing válasza BloodRay (#384) üzenetére


HawerKing
őstag

A gyari galeriaval azt nem lehet sehogy, meg diavetitesben sem...

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#386) BloodRay válasza HawerKing (#385) üzenetére


BloodRay
veterán

QuickPic-et próbáltam még, de ott sem működött. Tudsz esetleg olyat ahol megy?
Ha te sem tudsz lehet utánanézek, mert valószínű root után pár sor(fő az optimizmus) átírásával megoldható lenne.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#387) xrvman


xrvman
őstag

Ajjaj, ez nem tud magyarul?.

(#388) BloodRay válasza xrvman (#387) üzenetére


BloodRay
veterán

Miért ne tudna? :U

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#389) janes1976 válasza xrvman (#387) üzenetére


janes1976
őstag

El vagy picit tévedve. :K

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#390) xrvman


xrvman
őstag

Valahol nem lehet boltban megvenni? csak expansys?

(#391) Szepi76


Szepi76
csendes tag

Te jó ég srácok, a rendelés visszaigazolásától számítva 22 óra alatt megkaptam a telefont ami csodaszép! Minden elismerésem az Expansys és DHL cégeké. Még most sem térek magamhoz :))
Ennyi idő alatt még itthon sem kaptam volna meg szerintem.

[ Szerkesztve ]

>> * Acer CloudMobile S500 * <<

(#392) xrvman válasza Szepi76 (#391) üzenetére


xrvman
őstag

akkor én is expansys :)

(#393) darál0w válasza Szepi76 (#391) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

az ugy komoly :D

nekem 2 nap volt és átlagban másnak is annyi :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#394) janes1976 válasza Szepi76 (#391) üzenetére


janes1976
őstag

Nekem úgy volt 2 nap, hogy vasárnap délelőtt adtam le a rendelést és kedd délelőtt már meg is jött. Hypergyors. :Y

Expansys király. :K

A telefont meg tovább nem fényezem, eleget dicsértem az elmúlt napokban. :DDD

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#395) Szafec


Szafec
csendes tag

Hali! Az S500-ra feltettem a JB-t. Valamiért nem megy a mikrofon viberen :W . Másnak mindenkinek megy? :F
Üdv!

(#396) jegenye77


jegenye77
addikt

Most biztos én bénázok valamit de,hogy tudom azt a háttérképet változtatni ami a kezdőoldal előtt van?
Az amelyiket alvó módból felébresztve látok!Egyszerűen nem találom hol tudom állítgatni! :F

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#397) janes1976 válasza jegenye77 (#396) üzenetére


janes1976
őstag

Menübe van, saját stílus alatt. :K

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#398) jegenye77 válasza janes1976 (#397) üzenetére


jegenye77
addikt

:R
Picit kezdtem már feszült lenni,hogy nem találom :B

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#399) maláj válasza jegenye77 (#398) üzenetére


maláj
őstag

:DDD

(#400) xrvman


xrvman
őstag

Esetleg nagyobb akksit lehet bele venni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.