Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) margithid válasza saelin (#49) üzenetére


margithid
veterán

Tuti nem. Egy lumia 930 esetében nem engedhetik meg, hogy ne a legfrissebb operációs rendszert használja 1 éves korában.
A tabletek esetében meg majd kiderül, szerintem win8ról ingyenes lesz a váltás, de majd kiderül.
Wp7-wp8 esetében más volt a frissítés kimaradásának oka, asszem valami kernel gond volt.
De egyébként microsoftnak ez az egyik nagy fegyvere androiddal szemben, hogy jönnek a frissítések hosszú ideig. Hasonlóan mint apple esetében. Ott van iphone 4S, 3 éves és a legfrissebb szoftver fut rajta. Szeritnem valami hasonlót akar microsoft is!

(#52) speed471


speed471
aktív tag

Én nagyon megértem hogy kell a újítás de azért nem várnék csodát a win 10 től... van nekünk egy nagyon stabil 64 bites win 7 rendszerünk ami sata 3 1Tb vinyóval 10s a be és a kikapcsolás. Nagyon sok játék és program fut rajta igazi multimédia. Kérdem én kell egy stabil jól működő rendszernél több? Én kételkedem a win 10 program támogatásairól. Mer van ám a mondás sokat akar a szarka....

[ Szerkesztve ]

Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

(#53) #41133696 válasza speed471 (#52) üzenetére


#41133696
törölt tag

10 s merevlemeznél érdekes, SSD-k szoktak ennyi idő alatt. Egyébként a Windows 10-nél már nem is annyira a rendszer indulási sebessége a lényeges, a felhasználók nagy többsége, nem is szokta kikapcsolni a gépet, hanem altatja.

[ Szerkesztve ]

(#55) margithid válasza ArsenalF (#54) üzenetére


margithid
veterán

Ez bizony jól néz ki! De szerintem tablet módban a tálca nem lesz majd ott.

(#56) Stauffenberg válasza speed471 (#52) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

De honnan jön a feltételezés, hogy a Windows 10 nem lesz stabil?

Én még Windows Vistát is használok a munkahelyi gépemen, teljesen jogtiszta, megkapott minden törődést és frissítést, fut rajta jó néhány durvább grafikai és videós szoftver. Gyorsan indul, stabil és nincs vele semmi gondom.

Otthon az asztali gépemen Windows 7 van, ezzel sincs semmi bajom. Már vagy 4 éve megy rendületlenül és nem lassú, nem háklis, nem prüszköl. Csak puszta lustaságból nem váltottam még le Windows 8-ra és mivel jól működik, nem voltam rákényszerülve még az újrahúzásra.

A korábbi (nem túl izmos) laptopomra anno feltettem a Windows 8 preview változatot és meglódult, akkor használtam utoljára azon a gépen a Windows 7-et. Kapott egy végleges Windows 8-at is, gyorsabb volt a rendszer működése, gyorsabban indult el és gyorsabban kapcsolt ki.

Most a barátnőm új laptopján van Windows 8.1, ezzel sincs semmi bajom, hasít ahogy kell. Windows 7 telepítésén nem is gondolkoztunk.

Szóval mondhatni, hogy a Windows XP utáni éra teljes felhozatalával napi viszonyban vagyok és egyik rendszer sem rossz. Jól sikerült rendszer a Windows 7, ez tény, csak nem értem ezt az egészet, hogy miért ő lett az új XP, amit mindenki felsőbbrendűnek gondol.

(#57) speed471 válasza #41133696 (#53) üzenetére


speed471
aktív tag

Ha érdekes ha nem a új 1050 nyák meg proci erre képes 4gb memoval. Hasít mint a szél stabilan.
A másik gépembe ssd van és hát nem gyorsabb a bekapcs. Elég nagy a sebbeség eltérés sata 2 és sata 3 között.

Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

(#58) King Unique


King Unique
titán

Azért nem tudom ki, hogy van a címmel, de azért a Win10 se fog annyira eltávolodni, mivel alapértelmezetten Start menüben is benne lesznek, valamint, lesz külön tálca menüjében bekapcsolható Modern UI továbbra is...

(#59) pzstm válasza King Unique (#58) üzenetére


pzstm
titán

én jót nevettem...ugyanis elolvastam a címet majd egyből megláttam az első képet ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#60) Dhampir válasza Stauffenberg (#56) üzenetére


Dhampir
félisten

A Microsoft termékei közül kedvenc operációs rendszerem a Vista. :B

A Windows 8.1 után már képtelen vagyok visszaállni 7-re, pedig már megpróbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#61) speed471 válasza Stauffenberg (#56) üzenetére


speed471
aktív tag

A feltételezés? Ahogy a legelső win 7 is rosszúl működött.
Én a win 8 kipróbáltam és sajna nagyon sok progi vagy nem vagy szarúl fut akinek csak netre kell arra kiváló, hiszen pl egy android is jó arra most is arról írok.
Én remélem hogy a win 10 jó lesz bár annyira nem érint mivel van egy jólműködő stabil win 7.
A régi gépek biztos gyorsabban futnak win 8 on.
De a ma masinák nem érzik a különbséget.

Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

(#62) pzstm válasza speed471 (#61) üzenetére


pzstm
titán

Én a win 8 kipróbáltam és sajna nagyon sok progi vagy nem vagy szarúl fut akinek

mesélj...

garázscégek és egyéb kisfejlesztők által megrendelésre, régi rendszerre írt sufniprogramok nem érdekelnek! ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#63) speed471 válasza margithid (#51) üzenetére


speed471
aktív tag

Ut.: én se kapcsolom ki egyik gépet se le megy aludni, de erre a win 7 is képes gyorsan. Amúgy ha gondolod gyere tesztelgetni a sebbeségeket ssd és sata 2 ill 3 között 1055 és 1050 lapnál.

Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

(#64) proci985 válasza speed471 (#61) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

"Ahogy a legelső win 7 is rosszúl működött."

A a 7000 / 7068bol indulunk ki azokban voltak durva bugok (public betanal megesik), viszont az RC 7100 mar eleg stabil volt, a release meg foleg.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#65) speed471 válasza pzstm (#62) üzenetére


speed471
aktív tag

Elég lesz 2?
Pl.: photoshop ( egy egész nyarat végigdolgoztunk vele win 8 al kisebb sikerel maradt a win7)
Játék terén: call of ill Battlefield.
Splinter cell blak list.

De nem is vita tárgya amikor van egy jól megépített konfig ami maxon visz mindent és alatt a x rendszer jól produkál a y meg nem...akor te is azt választod ami jólműködik.

[ Szerkesztve ]

Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

(#66) speed471 válasza proci985 (#64) üzenetére


speed471
aktív tag

Igen emlékszem és nem tom hogy nekem a béta win 7 kinyirta a egyik merevlemezem.
garba kicserélték szerencsére.

Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

(#67) GeorgeV


GeorgeV
aktív tag

Ha bent hagyták volna a Start menüt a Windows 8-ban, a modern appokat meg alapból ablakban is lehetett volna futtatni, most nem itt tartanánk, hogy a Windows 8.2-őt Windows 10-nek kell nevezni.

[ Szerkesztve ]

(#68) Stauffenberg válasza speed471 (#61) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Azt hittem, hogy olyan érved lesz amit nem ununk már mindannyian. Érdekes, hogy ilyenekre azok panaszkodnak, akiknek van nettó 1-2 napnyi tapasztalatuk a rendszerrel. Anno a Vistára is ez a közeg nyafogott a legjobban.

"Ahogy a legelső win 7 is rosszúl működött."

Nekem nem, pedig én Windows 7-et már az RC-vel kezdtem használni, az is stabil volt, majd azt akkor gyalultam le, ahogy megjelent a végleges és raktam fel a helyére. Soha nem volt vele gondom. Előtte a Vista esetén a nyomtató driverre várnom kellett 2 hónapot, az szívás volt (de nem Microsoft hanem a Canon sara), de a Windows 7-nél már működött régi driverrel is, nem kellett a direkt Win 7-re kiadott driverre várni. Teljesen sima volt az átállás.

Van olyan, hogy valaminek leáll a támogatása és nem fejlesztik tovább, nem készül új rendszerekkel kompatibilis verzió, de erről sem a Microsoft tehet. Erre a megoldás a virtualizáció vagy a dual boot. Vagy maradhatsz a régi rendszeren is, ez is a választás része, csak akkor is felesleges emiatt a rendszert fikázni.

(#69) speed471 válasza Stauffenberg (#68) üzenetére


speed471
aktív tag

De hát senki nem fikázta csak anyit mondtam valószinü tele leaz bagal amit idővel nyilván korigálnak.
A rendszer támogatásátol függ milyen gépen hogy működik. Szerintem nem általános volt amit írtam s ha nem megy akor nem megy tovább kell lépni. A win7 nekem bejött gyors stabil megbízható. Ezt várná a ember a win10 től is ahogy pl egy új telefontol vagy egyébb készüléktől. De ugyanakor a tapasztalat nem ez.

Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

(#70) pzstm válasza speed471 (#65) üzenetére


pzstm
titán

photoshoopot consumer preview óta használja win8-on ismerősöm.....

játszani nem játszok, ott gyanús hogy akár driverbaja is lehetett...de tényleg lényegtelen....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#71) speed471 válasza Stauffenberg (#68) üzenetére


speed471
aktív tag

Amúgy ilyenekre az panaszkodik akinek 3tb adat van a gépébe és ebből 2tb nek hibátlanúl mennie kell.

Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

(#72) speed471 válasza pzstm (#70) üzenetére


speed471
aktív tag

Persze hogy lényegtelen. Sok gép megfordúl a kezem alatt laptopot is bele értve a felhasználók kérése szokott leni a win7 mert tapasztalatuk szerint gáz a win 8.

De én tényleg remélem hogy alkotnak valami új és nagyon kis stabil gyors rendszert lehet már ideje lenne.
Igazság az hogy egy ilyen rendszer ha belegondolunk elég összetett ezért lehet hogy nehéz jót alkotni.

Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

(#73) pzstm válasza speed471 (#72) üzenetére


pzstm
titán

a felhasználók kérése szokott leni a win7 mert tapasztalatuk szerint gáz a win 8.

nem...ők semmit nem tapasztaltak, ők a szomszédgyerek elmondásából "tudják" hogy "szaracsempe"....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#74) #41133696 válasza speed471 (#66) üzenetére


#41133696
törölt tag

Azt hogy csinálta?

Egyébként a hibátlanul, rosszul, megfordul stb... rövid u-val írandóak :)

(#75) proci985 válasza speed471 (#72) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ha meg tudod szerkeszteni a hozzaszolasod akkor szerkezd es ne irj ujat! ez igy hozzaszolas-vadaszatnak minosul.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#76) speed471 válasza #41133696 (#74) üzenetére


speed471
aktív tag

Ez a jó kérdés ugyan is nem fizikálisan sérült.

helyesírásért sorry.

Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

(#77) speed471 válasza proci985 (#75) üzenetére


speed471
aktív tag

??

Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

(#78) Stauffenberg válasza speed471 (#71) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Miért, a maradék 1 TB már működhet rosszul? :D Jelentsen ez bármit is. Nem tudom mire utal az, hogy 2 TB adatnak hibátlanul mennie kell. Mintha azt mondanád, hogy neked olyan autó kell amiben 300 kilogrammnyi embernek kell hibátlanul mennie és 100 kilogrammnyi ember mehet rosszul. Teljesen értelmetlen.

Nem akarom a hozzáértésed megkérdőjelezni, de felmerül a gyanú, hogy a levegőbe beszélsz.

(#79) speed471


speed471
aktív tag

Na szóval 15 éve foglalkozom gépek terén széleskörbe sokmindennel....
Nem kötekedni jöttem véleményt írtam a saját tapasztalataimat.
Viszint már régóta akarok tesztet írni csak ídőm nem enkedi.

Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

(#80) speed471 válasza Stauffenberg (#78) üzenetére


speed471
aktív tag

A maradék 1tb film.
A levegőbe? Miért mi teljesít jobban a win 8.1 vagy a win7?

Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

(#81) #41133696 válasza Stauffenberg (#78) üzenetére


#41133696
törölt tag

Gondolom a GPT-re gondol :)

(#82) Stauffenberg válasza speed471 (#80) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"Miért mi teljesít jobban a win 8.1 vagy a win7?"

A Windows 8.1 semmivel sem teljesít rosszabbul (maximum eladásokban, az ilyen fogalmatlan vélemények miatt), mint a Windows 7. Vannak benne új fícsörök, át van kissé szabva a kezelőfelület (annak is csak bizonyos részei) és az erőforrásokkal is kíméletesebben bánik. Több laptopon is teszteltük már a Win 7-ről Win 8/8.1-re átállással az üzemidőt és egy kicsivel abban is jobb.

Nem meggyőzni akarlak arról, hogy jobb a Win 8.1 és állj át. Mint írtam, én Vistát és 7-est is használok és semmi bajom velük. Csak leírtad, hogy belenéztél a Win 8-ba, nem tetszett és mentél vissza babusgatni a 7-est és most arról osztod az észt (olyanoknak akik hosszú ideje használják is, nem csak belenéztek), hogy a 8/8.1 rosszabb, mint a 7-es.

Te is csak egy mítoszgyártó vagy, aki a többi mítoszgyártó által előállított mítoszokat tudja elismételgetni, de igazi saját tapasztalata nincs.

"Na szóval 15 éve foglalkozom gépek terén széleskörbe sokmindennel..."

Ez még nem érv a hozzáértésed mellett. Van aki ugyan ennyi ideje vezet autót, mégis béna hozzá. Van aki ugyan ennyi ideje házas mégis pocsék házastárs.

Persze nincs gond a véleményeddel, azt leszámítva, hogy megalapozatlan és nem vagy hajlandó elfogadni, hogy van aki nálad sokkal több tapasztalattal bír.

[ Szerkesztve ]

(#83) speed471 válasza Stauffenberg (#82) üzenetére


speed471
aktív tag

Lehet kötekedni meg írni nagyzolva mitoszgyártó vagy....

De mielött valaki vesz valamit az illető teszteli. A eladások száma azért gyatra mert a kedves felhasználó szeretne szerkeszteni, játszani, filmezni kicsi multimédiás pc-jén.

Éa biza mikor nem mennek a dolgok de másnak ugyan azok hibátlanul futnak win7-nél elkondolkodik.

Nem kell win 7 használni és nem babusgatom. Csak a tény hogy lehet te tesztelted arra amire használtad én meg teszteltem minden szűr sza-ra.....

Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

(#84) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Tetszik az uj vonal! :C :C

(#85) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Eltavolodik a csempetol??? Nem epp megjobban integralja a desktopra? Laprol lapra egyre nagyobb hulyeseget irkalnak:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#86) margithid válasza speed471 (#83) üzenetére


margithid
veterán

Nekem is van tapasztalatom, asztali gépen win7 van, mellette egy win 8.1-es Asus T100 tablet.
Sokkalta jobb a memóriakezelése a win 8.1nek mint 7nek. Ez egy nagy pozitívum.
Boot idő is sokkal gyorsabb, mondom ezt úgy, hogy az asztali gépemben egy i7 3770, Samsung 840 ssd és 16 GB Ram van.
Ettől függetlenül nem álltam át win8ra asztalin, mivel win7 is megfelelően működik. De amint frissíthető lesz T100 win10-re (remélém ingyenesen:) ) és nem lesznek driver gondok felteszem asztalira is.
Hogy miért? Mert van start menü alapból és a külön ablakban futtatható modern alkalmazások miatt. Nekem ez a két dolog hiányzott csupán win8ból, pontosabban egy, mivel ugye start menüt már megoldották küldő programmal.
Win10ben igy az asztali felület valóban asztali lesz, míg tablet/telefon fronton marad a modern felület, ami eddig is kiválóan teljesített!

(#87) King Unique válasza pzstm (#73) üzenetére


King Unique
titán

Ez mennyire igaz, számból vetted ki a szót.... :K Ahogyan anno a szomszéd Pisti gyerek mondta meg sokaknak, h szar a Vista és ne tegyék fel. És persze nem is tették, leminősítették ők is egyből, holott a többség ki sem próbálta. De miután kijött rá több SP, elég stabil lett, sőt ennyi erővel az XP SP nélkül egy használhatatlan vacak volt. Sőt még SP2-vel is...emlékszem, hiába volt rátéve az akkori NOD32, folyamatosan csak szaporodtak és szaporodtak rajta a vírusok. Az AV egyszerűen nem tudott vele mit kezdeni vele...jellemezőn reinstall lett mindig a vége. Miután felment rá az SP3, azóta lett jobb védelem terén is, megszűntek jobbára ezek a problémák, mármint anno. :D

(#83) speed471 : és talán szerkeszteni, filmezni, játszani nem tud a kis 8.1-es PC-jén??? Én még CAD/CAM programokat használni is tudok, ahogy bármi mást, nem érzem, h akármiben is annyira visszafogna... ;)
Persze az igaz, h előfordulnak olyan esetek, amikor vmi nem megy rajta, de az legtöbbször hardver, v driver függő, illetve egy speciális, túl régi szoftvernél érthető mért nem, ebből kiindulva nem mkinél jelentkezik, másrészt fordítva ugyanúgy jellemző lehet egy Win7-re is.

(#85) Döglött Róka: +1
Nyilván kellenek az ilyen címek, h az ellendrukkerek örülhessenek, illetve az átlag user meggyőződjön, hiszen ő úgyis csak a címet olvassa el sokxor...

[ Szerkesztve ]

(#88) speed471 válasza margithid (#86) üzenetére


speed471
aktív tag

Persze ez igaz is! Ha stabilan jól fog működni én is átálok win 10 re.

Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

(#89) Döglött Róka válasza King Unique (#87) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ennel mar csak az lesz jobb, amikor a sajto elegedetten tapsol majd, hogy milyen jok a modern appok. Majd kikialtjak mekkorat fordult a Microsoft, holott nem fordult az sehova, csak egyesiti win95 gui iranyelvet a modern-nel.

Imadom a "szaksajtot".:P

speed471: Milyen az a stabil es jo OS? Mert en pl XP ota nem lattam onmagatol osszeomlo OS-t, ami legalabb RTM.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#90) proci985 válasza speed471 (#77) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Fórum alapelvek, III.12.2 pont.

Ha folytatod figyelmeztetést fogsz kapni.

Stauffenberg: Evidens, hogy jobb az uzemido, ha nincs aero, a metro feluletnek pedig valszeg kevesbe kell gyorsitas. Ilyen szempontbol teljesen ertheto, hogy miert vettek ki a hardverigenyesebb desktop featureokat. Viszont amit ezzel lehet nyerni, az bizonyos desktop kiepiteseknel nem faktor (pl 3 kijelzovel nem veszik vissza a memoriak orajelet az amd kartyak teljesitmenybeli okok miatt es a gpu orajelek is high 2d / low3d korul mozognak, pl a 6950 uresben is 100Wot evett), es a lehetoseg sincs meg, hogy ezeket a featureoket visszakapcsolhassuk.

teljesen erthetoek a donteseik es egy csomo olyan dolgot csinaltak win8/8.1en, ami telefonon/padon/laptopon remek. csak a felhasznalobazis eleg nagy szazalekanak nem ilyen eszkoze van.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#91) Stauffenberg válasza speed471 (#83) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Felsoroltál mindent amire én is használom meg a kollégáim.

Odabent mennek a 3D grafikai szoftverek, VFX szoftverek, RAW konverterek, DTP szoftverek és sorolhatnám. Otthon megy a játék, multimédia, minden anyám kínja.

Semmire sem volt eddig panasz. Nem kötelező azonnal átállni ha félsz a driver hiánytól (ami a Vista esetén jogos volt, de újabban ez sem szokott komoly gond lenni).

Tényleg nem tudom mire akarsz kilyukadni. Esetleg mondhatnál valami konkrét szoftvert vagy hardvert amit nem tudtál használni Windows 8-on.

(#92) kengyel


kengyel
nagyúr

Nekem alapból bejött a 8.1-is. Remélem ez most túlszárnyalja az elődöket. Természetesen kipróbálom :)

kengyel

(#94) fordfairlane válasza ArsenalF (#54) üzenetére


fordfairlane
veterán

Ez nagyon tetszik.

x gon' give it to ya

(#95) Jeollam


Jeollam
aktív tag

Lehet tölteni :) Kulcsra figyeljetek :)

0 és 1 között végtelen mennyiségű szám van.

(#96) ZooLLeR válasza Jeollam (#95) üzenetére


ZooLLeR
tag

Köszi a linket :)

Farhát eladó.

(#97) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ez érdekel. A Win 8-tól már akkor erős sugárban a lábam elé hánytam, amikor először megláttam az UI-t.
7-et használok amióta megjelent.

(#98) sh4d0w


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

error code: 0x0000005D - Linuxon, VirtualBoxos telepítés lett volna.

NX engedve, IO APIC engedve, 3D acceleration engedve, x64-est próbáltam meg felrakni. 5let?

MOD: VB-telepítésnél Windows 8.1 (64 bit)-et választva elindult a telepítő.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#99) NGA


NGA
addikt

Fel tudom telepíteni tabletre másodlagos oprendszernek? Asus Vivotab Smart - teljes windowsos.
Vagy ha felrakom elsőnek, akkor az emerrgency-t meghagyja, hogy arról vissza lehessen állítani a 8-at?

(#100) vlevi


vlevi
nagyúr

Belenézek én is, de azért nagyonsokat nem várok a dologtól. Valahogy úgy vagyok vele, hogy a hetesben benne van majdnem minden, amire szükségem van. Egyelőre. XP-ről annakidején azonnal váltottam 7-re, a Vistát kihagyva, de a nyócas nem bírt gyökeret verni nálam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.