Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Boldog újévet Logout!

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#2) Gradilaci válasza z0d1AK (#1) üzenetére


Gradilaci
tag

Boldog újévet Logout!

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#3) kpal


kpal
veterán

BUÉK ! sok kedvencem volt küztök király volt 2010. :R

(#4) kexksz


kexksz
addikt

Jó kis összefoglaló, boldog új évet mindenkinek!

(#5) Lenry


Lenry
félisten

húú, meg lettem említve :B

BUÉK és még sok sok komoly és nem komoly és szakmai és nem szakmai és mindenféle minőségi cikket a Logoutra.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Márciusnál egy h betű kimaradt a kiemelés - linkelés párosból.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7) bacsis


bacsis
Közösségépítő

de tök jó összefoglaló lett :)) :R

(#8) Neil Watts


Neil Watts
veterán

BUEK!

Ez meg mi? :D
"pedig _megfejlesztette_ az APhUpper..."

megfejlesztette? :D Inkabb tovabb, nem? :)

(#9) Nova96


Nova96
őstag

BUÉK!

(#10) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Jó ez az összeállítás.
Én max. a fórum felől tévedek logout-ra, de ezen összegyűjtött cikkeket még lehet el is olvasom majd.

- http://pazsitz.hu -

(#11) Wyll


Wyll
őstag

Meg lehet azt valahogy tudni a logout-os cikkekről, hogy hányan olvasták őket?
Arra gondolok, ahogy az embernek a saját cikkeinél is megjelenik, hogy hányszor lett rájuk kattintva, úgy ez megtudható-e a többiről (összesről) is valahogy?

Érdekelne :K

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#12) negyedes


negyedes
addikt

buek!

orultem, hogy vege lett 2010nek. irto sz@r volt.

Szebb jovot!

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#13) janos1988


janos1988
addikt

B.U.E.K.

"Igaz, hogy a Logout még nem esett át azon a dizájn váltáson" - Legalabb raknatok ki kozepre, mint a tobbi oldal eseteben.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#14) Neil Watts válasza janos1988 (#13) üzenetére


Neil Watts
veterán

+1 a kozeprehelyezessel.

[ Szerkesztve ]

(#15) Wyll válasza Wyll (#11) üzenetére


Wyll
őstag

Azért kérdem, mert én sok helyütt több írást is kiemeltem volna, mint azt a jelen cikk teszi.

És ehhez jó szempont lenne a kérdezett szám, azaz a rákattintások száma.

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#16) #41133696


#41133696
törölt tag

Boldog újévet, remek összefoglaló lett :C :K

(#17) Traxx


Traxx
őstag

Pár dolog, ami el van írva az összefoglalóban: márciusban nem ShellKreator, hanem ShellKretor, illetve májusnál Katt777 nevéből lemaradt egy t. Októbernél pedig a Mobilaréna névnél kellene korrekció, plusz a turista nem hosszú :) :R

Jó kis összefoglaló, pár írás elkerülte eddig a figyelmemet :)

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#18) korpicschess


korpicschess
veterán

BUÉK all :)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#19) Boxi88


Boxi88
őstag

Nagyon jó összefoglaló, BUÉK! ;)

(#20) qqcqqc válasza bacsis (#7) üzenetére


qqcqqc
őstag

boldog új évet és köszi a vidám pillanatokat, amiket írásaiddal okoztál.
mindig vártam az új és egyedi ötletedid. :C

(#21) alcsa


alcsa
senior tag

BÚÉK mindenkinek, már várom a 2011es Logout-os cikkeket! :C

(#22) #19617792 válasza janos1988 (#13) üzenetére


#19617792
törölt tag

Amig nincs uj dizajn, addig chrome + ph eszkozok, es kozepenvan a logout.

(#23) kisza25 válasza Neil Watts (#8) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

lehet google-al lett lefordítattva :DDD
BUÉKJ mindenkinek, köszönjük az összefoglalót :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#24) stol


stol
addikt

Nem látom magam :DDD

Pedig nem kevés importőri baszogatást kaptam az Enermax Kükis cikkemért :DDD

Szerintem csak joga van tudni a népnek, ha szart kap a pénzéért.

(#25) LW válasza Lenry (#5) üzenetére


LW
őstag

Akár csak én :P :D Köszönöm.

Bujjjjjjék mindeninek így utólagosan is. :C

(#26) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Boldog Új Évet Kívánok MINDENKINEK! :R :)

(#27) r-chee


r-chee
őstag

Jó kis összefoglaló. Legjobb és legérdekesebb szerintem az "Egy kamionos naplója" c. sorozat lett :) .

Öööö, miért függesztették fel végleg z0d1AK-ot itt PH!-n :F Nemááá...

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#28) Wyll válasza stol (#24) üzenetére


Wyll
őstag

Belinkelhetted volna legalább ide a küklopszos cikkedet! Akkor nem kellett volna keresnem ;)

Amúgy, ha ez vigasztal, engem sem említettek meg, pedig én az iPhone 4-gyel foglalkoztam, ami (no offense!) sokkal populárisabb téma... :N

Aztán ha már októbernél tartunk, számomra egyenesen lenyűgöző az a munka, amit az Őszi Országos hardverkörkép megírásába fektettek, mégsem méltatták említésre az írást.

Ellenben meg lett említve a (nem) Twitteres cikk, ami (véleményem szerint) nem épp a publicisztika csúcsa.

A Chrome 4-es igen, de a 7-es vagy 8-as megint nem. Holott, ebben pont az lett volna a kiemelendő, hogy GoodSpeed mindig szépen rendre végignézte az amúgy hihetetlen sebességű fejlesztés lépcsőfokait.

Szóval jó volna tudni, mi alapján lettek kiválogatva ide a megemlített cikkek.
Ezért kérdeztem az előbb azt is, hogy lehet-e tudni, melyik cikk mennyire volt népszerű, hányan kattintottak rá..

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#29) Wyll válasza r-chee (#27) üzenetére


Wyll
őstag

Nézd meg mégegyszer a kiírást: nem félkövér szürke, és a szöveg sem teljesen stimmel. :)
Ő sztem az az eset, akivel sok (volt) a gond, de mindig kiderült hogy nem ő a hunyó :P

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#30) r-chee válasza Wyll (#29) üzenetére


r-chee
őstag

Télleg :DDD. Hát, aki megteheti, hogy magának ilyet kreál... :)

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#31) 14adam válasza r-chee (#30) üzenetére


14adam
addikt

te is megteheted: ctrl+c és ctrl v

[ Szerkesztve ]

(#32) z0d1AK


z0d1AK
veterán

(#6) Winner_hun: Köszi, javítva. :R

(#8) core2: Mivel teljesen az ő műve, így továbbfejlesztette, miután megfejlesztette. De ha így jobban tetszik, akkor megírta. Csak programozásban az még nem egy kész program, amit megírnak.:)

(#11) Wyll: A szerzőkön kívül csak a legmagasabb körökben látható tudtommal a nézettség. Ez alatt nincs felület, ahol megtekinthető volna. A kattintások száma egyébként sok szempontból is irreleváns.

(#13) janos1988: Ez már Lezsó területe.

(#17) Traxx: Köszi, javítottam az elírásokat.

(#24) stol: Sorry, nem arcra ment. :DDD Éppen nem szúrta ki a szemem az írásod az adott hónapban, ezért nem került bele. Majd következőben. És igen, joga van tudni.:)

(#27) r-chee: Azért, mert elköltöztem és túl szabályos voltam. És mert még mindig 1-es a szövegértés ide haza. :D

(#28) Wyll: Az, hogy mi került bele, leginkább attól függött, hogy mi tarkította leginkább az adott hónapot. Az elbírálás leginkább rajtam múlott, mivel én állítottam össze. Igyekeztem szubjektív lenni, és nem nagyon akartam egy írótól több cikket beletenni, ezért van, hogy Nincs belinkelve GoodSpeed és ShellKretor összes cikke, holott mindkettejük cikkei magas szakmai tartalmat takarnak.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#33) Wyll válasza z0d1AK (#32) üzenetére


Wyll
őstag

Én csak arra volnék igazából kíváncsi, és azt hiszem ez valahol természetes igény, hogy az ember cikkjénél pl a 7700-as kattszám soknak vagy kevésnek számít.
Vagy ha azt mondod a kattszám irreleváns, akkor valami más népszerűség-mérő-összehasonlító mutató szerintem jó visszajelzés volna a cikkíróknak.
Így a dícsérő/leszóló hsz-eken kívül meg az össz hsz számon kívül nincs sok más viszonyítási pont, hogy most végül is milyen cikket sikerült írnom.

Ezt a "mindkettejük cikkei magas szakmai tartalmat takarnak" dolgot aláírom, de a már említett ominózus Twitteres cikk a szabályt erősítő kivétel nálam :DDD, én tuti mást emeltem volna ki helyette. Elnézést, hogy ennyiszer felhozom, de nekem ez nagyon böki az oldalam :B

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#34) z0d1AK válasza Wyll (#33) üzenetére


z0d1AK
veterán

Mivel már itt is lapokra vannak bontva az írások, így nem mindegy, hogy egy 10 oldalas tesztre van 20.000 katt, vagy ha egy szimpla 1 oldalasra 5000.
Egyébként azért nem számottevő a kattintások száma a népszerűség szempontjából, mert lehet, hogy megnyerő a címe, rákattintanak, majd ki is lépnek, mert szörnyű a cikk. Mégis megvolt a kattintás rá. De a Google is jól dobja sok esetben a Logout-ot. Onnan is jöhet átkattintás, akkor is, ha akár magyarul nem is tud a felhasználó, csak a képeket nézi. Lehet, hogy éppen egy népszerű kínai oldalon belinkelik a cikket az egyik képe miatt. Jöhet rá több 10.000 kattintás, ettől még lehet egy pocsék, semmire való cikk.

Talán a hozzászólások azok, amik leginkább megmutathatják egy cikk értékét.

A Twitteres írás nem tetszik neked, mert gondolom nem szereted a Twittert. Megsúgom, számomra közömbös, életemben nem használtam, de nem is tervezem, hogy fogom.
Ennek ellenére lehet róla, és kell is írni róla, mivel globálisan meghatározza az emberek szokásait már a Twitter is, még akkor is, ha Magyarországon aránytalanul kevés felhasználója van.

Tessék, hogy legyen mihez viszonyítanod, itt az utóbbi írásaim kattintásainak a száma.

[ Szerkesztve ]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#35) kaller1 válasza z0d1AK (#34) üzenetére


kaller1
veterán

De a Google is jól dobja sok esetben a Logout-ot.

Ez igaz, az egyik telefonos cikkem az első helyre dobja a kereső. :)

.::> <::.

(#36) z0d1AK válasza kaller1 (#35) üzenetére


z0d1AK
veterán

Tegyük hozzá, hogy azért sok mindentől függ ez is. Földrajzi elhelyezkedés, keresési szokások, és még a fene tudja, hogy mennyi mindent is figyel a Google kereső algoritmusa.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#37) Wyll válasza z0d1AK (#34) üzenetére


Wyll
őstag

Számomra is közömbös a Twitter, ugyanúgy vagyok vele, ahogy te.
Nekem a cikkel volt bajom, ahogy azt már linkeltem is (#28).
De többszörösen túl van már tárgyalva a dolog úgy érzem :R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#38) Oliverda


Oliverda
félisten

Köszi!

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#39) EczkE válasza kaller1 (#35) üzenetére


EczkE
addikt

Franc nekem csak a második. :((( :DDD

Ja és persze B.U.É.K.! :R

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#40) wolfwood


wolfwood
csendes tag

BUÉK! :)

Egy pingvin mindenek felett...

(#41) sestertius


sestertius
őstag

Ennyi minden volt...? De sokról lemaradtam. Van mit bepótolni... :D

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#42) kisza25 válasza z0d1AK (#36) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ez igaz itt kint Ausztriában a gugli olyan oldalakat hoz fel (.at.de) amit otthon eszébe sem jutna ki van az találva rendesen :K

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#43) zazahoho


zazahoho
őstag

Sok jó írást olvastam ,köszönjük :R

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#44) shaft72 válasza z0d1AK (#32) üzenetére


shaft72
tag

Ez a "megfejlesztette" engem is mellbe vágott. Esetleg kifejlesztette, továbbfejlesztette, megírta, meghegesztette, de semmiképp nem az első :N

(#45) z0d1AK válasza shaft72 (#44) üzenetére


z0d1AK
veterán

Tudtommal más nem készített előtte más androidos uppoló alkalmazást.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#46) maláj


maláj
őstag

buék :)

(#47) shaft72 válasza z0d1AK (#45) üzenetére


shaft72
tag

Nem úgy értem... ő volt az első, az első kifejezés (megfejlesztette) nem tetszett :W :DD

(#48) z0d1AK válasza shaft72 (#47) üzenetére


z0d1AK
veterán

Attól, hogy nem tetszik, ez még egy értelmes szó, és oda is beilleszthető, ahol van. :)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#49) #98593280 válasza Traxx (#17) üzenetére


#98593280
törölt tag

Anno igazából Kreator akart lenni, de mivel én magam is eltévesztettem, Kretor lett, de már jó így! :) Egyébként köszönöm h megemlítettetek, a PC AJÁNLÓ írással ősszel is jelentkeztünk és folyamatosan fogunk, legközelebb tavasszal.

BUEK mindenkinek! BUEK logout!

(#50) szab.tam


szab.tam
nagyúr

van-e ilyen összegzés a 2009-es évről? és ha van, kérnék linket, mert nem találom...

thx! :R

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.