Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) bacsis válasza oxox (#139) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Nahh vagyok, csak mostanában elég kevés votl az időm.. engedelmeddel most válaszolnék!
Először is, igen, az elismerés jól esik, de akkor is értetek csinálom!
Erőltetett? hidd el nem az... Én nem fogok semmit sem erőltetni, mert ha valami az lenne, akkor csinálnék ehlyette valami mást... Ha ezt erőltetettnek érzed, akkro vajon mi lesz ha bemutatom a szánkó hűtést? :DDD
Előttem már megírták! az alaplap nem 230V-al működik, az nem okoz halálos áramütést, a táp pedig egy papír dobozban volt, ami ha neagyisten zárlatos lett volna a víztől, egyből lekapcsol... Szóval nem olyan könnyű kinyírni magam az ilyenekkel ;)
Sajnálom hoyg neked már ez nem tetszett, majd igyekszem a következőt olyanra megírni ami neked is tetszeni fog :R

(#152) oxox válasza bacsis (#151) üzenetére


oxox
addikt

Nagyon helyes :DDD
az otlet nem lett volt rossz, de kicsit tobb belefektetett munkat vartam...egy lek, ill. egy tarto azert dukalt volna :)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#153) bacsis válasza oxox (#152) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

A tartó nem véletlenül "maradt ki" A terv az volt, s mikor útnak indultunk, vittünk is magunkkal ezt-azt... HA megnézed a Dunai vízhűtést, ott látható az első képen, hogy egy fólián van a gép
inkább így mutatom
Ez olyan fólia hogy a 2 réteg közt levegő van.. szóval úgy terveztük, hogy ezen fog lebegni s a cpu hűtőbordánál kilyukasszuk a fóliát, és majd úgy jó lesz, hát még a szárazon is majd leesett róla a gép, nem hogy í vízen, aztán próbálkoztunk pizzás dobozzal, kartonlapokkal meg hasonló dolgokkal, amik "kéznél" voltak, de mikor kint voltunk a helyszínen, túl sok lehetőségünk nem volt, tehát csak jobb híján alakult így a dolog...
A másik, meg hogy többen írtátok hogy úgy gondoltátok, hogy a Balaton/Duna vízét szívom fel egy keringetővel s azt keringetem egy "átlag" vízhűtéses rendszerben... NA hát én/mi azért nem így gondoltam/tuk, mert a teszt arra akart rávilágítani hogy mennyire hűl úgy a CPU ha a víz nem egy blokkal hanem egy léghűtés bordájával érintkezik :)

Szóval mégegyszer sajnálom, hogy nem vagy elégedett a cikkel, de remélem ezek után azért talán egy kicsit megértőbb leszel :DDD de ígérem, következőre igyekszek még többet kihozni egy ötletemből :R

(#154) GerykO válasza bacsis (#153) üzenetére


GerykO
aktív tag

Lehetne készíteni egy olyan kombi hűtést, hogy a víz egy vastagab csövön keresztül érkezk, majd egy bővítő segítségével tereődik át a léghűtés lamllái közt,majd sűkítő és vissza a balcsiba. Hmm? :U
És a flyadkhűtés ülönböző foyadékokal? Vagy létezik már ilyn teszt? :U

[ Szerkesztve ]

Válaszolj a privátra!!! Elég annyi is, hogy szarok rá(d)...

(#155) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Uhh megnyugodtunk, úgy tűnik számítógéppel be, lehet jönni, az őrült hűtési kísérletezők nincsenek kitiltva
itt folytak a könnyeim a röhögéstől :DD
köszi a cikket egy élmény volt :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#156) benedekco válasza bacsis (#153) üzenetére


benedekco
addikt

Papa! Marha nagyok vagytok! :R
Amint már a dunásnál is írtam:
Ezekkel a tesztekkel kicsapattam a buksimba lévő szíjakat, csapágyakat, villanykörtéket meg egyéb alkatrészeket, amik a gondolkodást segítik elő!

Szal hajrá! Ne erőltess semmit és ne akarj úgy írni, hogy az mindenkinek tessék!
Csak így tovább, ha a következő cikked nem fog nekem tetszeni(ahogy ismerlek ez mondjuk kizárt) akkor is csak így tovább, 1000másiknak úgyis tetszik majd!

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#157) cudar07


cudar07
senior tag

bocs, de ez beteg :R
BUÉK :DDD

(#158) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Köszi az újabb elképesztő írást! :R

(#159) Destructo


Destructo
aktív tag

Rokon lelkek vagyunk :D Őrült a dolog de tetszik :P :C :C :R :R

(#160) master90


master90
aktív tag

Nagyon ütős teszt :C

ne csak nézz láss is

(#161) trickyy válasza master90 (#160) üzenetére


trickyy
senior tag

Tetszett az írás,bár nem tudom mit gondolnék, ha sétálnék a parton és két ember épp lógatná a Balatonba a gépet.:DD

(#162) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Ezt a bejegyzést eddig valahogy nem is vettem észre. :C

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#163) master90 válasza trickyy (#161) üzenetére


master90
aktív tag

Hát az biztos hogy meg lepődnek :DD

ne csak nézz láss is

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.