Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#153) bacsis válasza oxox (#152) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

A tartó nem véletlenül "maradt ki" A terv az volt, s mikor útnak indultunk, vittünk is magunkkal ezt-azt... HA megnézed a Dunai vízhűtést, ott látható az első képen, hogy egy fólián van a gép
inkább így mutatom
Ez olyan fólia hogy a 2 réteg közt levegő van.. szóval úgy terveztük, hogy ezen fog lebegni s a cpu hűtőbordánál kilyukasszuk a fóliát, és majd úgy jó lesz, hát még a szárazon is majd leesett róla a gép, nem hogy í vízen, aztán próbálkoztunk pizzás dobozzal, kartonlapokkal meg hasonló dolgokkal, amik "kéznél" voltak, de mikor kint voltunk a helyszínen, túl sok lehetőségünk nem volt, tehát csak jobb híján alakult így a dolog...
A másik, meg hogy többen írtátok hogy úgy gondoltátok, hogy a Balaton/Duna vízét szívom fel egy keringetővel s azt keringetem egy "átlag" vízhűtéses rendszerben... NA hát én/mi azért nem így gondoltam/tuk, mert a teszt arra akart rávilágítani hogy mennyire hűl úgy a CPU ha a víz nem egy blokkal hanem egy léghűtés bordájával érintkezik :)

Szóval mégegyszer sajnálom, hogy nem vagy elégedett a cikkel, de remélem ezek után azért talán egy kicsit megértőbb leszel :DDD de ígérem, következőre igyekszek még többet kihozni egy ötletemből :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.