Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Giovan!


Giovan!
addikt

Ahogy én látom, a Samsung a pokolba lovagol...Kár,egy Galaxy termék használata terelt végül a helyes útra,és döbbentett rá,hogy a droid nem nekem való.Köszönet érte,és R.I.P. Samsung,sosem felejtünk el :(

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#52) Dare2Live válasza nfsu17 (#48) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Még Samsung is érzékelte, hogy amit csinál az úgy nem megy ld Alpha, persze fanatikusoktól ezt nem várja az ember....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#53) Zeki válasza Dare2Live (#52) üzenetére


Zeki
nagyúr

Amint a mobilszolgáltatókhoz is bekerülnek a kínai márkák csúcsgépei, a Samsung jobban megütheti a bokáját, ha nem szedi össze magát.
A verseny ugyanis fokozódik, mindenki a trónra akar kerülni pár éven belül.

(#54) Zolik


Zolik
senior tag

Mert aztán az iphone 5s és 6 között akkor innováció és hatalmas fejlődés van, hogy megéri majd 300ezer Ft-ot kiadni érte!
Az s5 igen is jó sikerült telefon lett, tény hogy s4-ről nem éri meg váltani, de régebbiről simán!
A hüvely meg a többit hagyjuk! Ismerősöm vett egyet, másnap vitte is vissza mert elszállt az egész!
Haver iphone 5 telója meg 1 év után zárlatos lett és mivel az áppöl csak 1 év garit ad így beszopta, minden más telefonra 2 év gari jár. Ugyan annyi gond van minden telefonnal csak amiből több fogy nyilván nagyobb %-al lesz benne több hibás készülék is!

Én nagyon várom az S6-ot vagy Alpha 2-t vagy akármi legyen a neve. Tény, hogy a Samu túlzásokba esett és túl sok telót adott ki, de még nem késő a vérfrissítés. Kell egy S széria a Note meg az Ace sorozat!

Azt meg hagyjuk, hogy mi van túlárazva, a 4s-es szifon ára még mindíg túlzóan sok, azért az árért már egy kis plusz ráfordítással 100x jobb lenovo vagy xiaomi terméket lehet kapni

[ Szerkesztve ]

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#55) Blyan


Blyan
félisten

Nem csoda, Kínában a Xiaomi lenyúlta a korábbi Samu vevőket.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#56) Touch-ko


Touch-ko
őstag

Az a baj, hogy androidos telefonbol rengeteg van. Egyre inkabb latszik, hogy sok mas gyarto is tud hasonlo vagy jobb minoseget is a csucs kategoriaban. Raadasul jonnek a kinaiak is. Kulonleges dolgot (marmint egyedit) pedig az androidnal nem lehet nagyon kitalalni.
A Samsungnak lepnie kellene a sajat OS fele ha ez igy folytatodik. Az OS-nek meg egy nagyon jo szintu egyedi szep egyszeru felhasznaloi feluletet kellene mutatnia egy Apple szintu okoszisztemaval.

Esetleg megprobalhatnanak a Windows-zal osszedolgozni. A Samsung felhasznaloi nagy szammal vannak, akik egy esetleges Win platform nagymerteku valtasanal eleg kritikus tomeget kepviselnenek, hogy egyre tobben fejlesszenek ra. Ott lenne egy ujabb eselyuk raadasul nem kellene Os irasaval foglalkozniuk.

Az Android mezonyeben a kocka fordulni latszik es a strategiajuk (foleg Kinaban) nem akar mukodni. Van mar eleg alternativa ott.

(#57) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Szerintem most hullámvölgyben vannak szamszungék,lehet tudnak még nagyot durrantani,mint annak idején az S3 és S4-nél.
Aztán lehet,hogy lefőtt a kávé....
Viszont nem rossz az S5,bár csak tesztre volt nálam,azért jobb,mint az s4.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#58) UFC válasza Zolik (#54) üzenetére


UFC
aktív tag

Már vártam mikor hozod fel az Apple-t te csak ezt tudod csinálni.

5s és 6 között több a különbség mint az S4 és S5 között.

A másik miért adnál ki 300 ezret érte most mondtad hogy a 4s ára még túlzóan sok. Szóval valószínű az 5s ára is de ha ezt nézed így "jó áron eladód" és kevesebbet kell rádobni hogy váltani tudjál.

Egy telefon meg magától nem lesz zárlatos. Amúgy is csomó biztosítás köthető már a telefonokra és akkor nem ér ilyen meglepi. [link] [link] [link]

Jah és máshol lehet 2 év garancia van. Beviszed hogy zárlatos lett a telefon és azt mondják ez nem garanciális hiba hopp nem javítják garanciába. Akkor meg kenheted a hajadra a 2 év garanciát.

Legalább hülyeséget ne beszéljünk. Jah és írod a XIAOMI-t arra is csak 1 év garancia van [link]

[ Szerkesztve ]

(#59) Paul119 válasza mindfreak (#28) üzenetére


Paul119
addikt

Ezt en is tapasztaloma hatuljat jo erzes fogni , mintha csuszas gatlo is lenne :) kijezo merfoldekkel szebb es a ram kezelese is jobb :) rr3 s4en gyakran meg doccent itt viszont semmi,masik nagy elony a tobbi.ceggel szemben a gari..Zmnek el gyengult felul a jack takaroja , ezt nem vettem eszre es sikerult kontaktosnak lennie ugy hogy be sem azott vissza vittem es el kuldtek melegebb eghajlatra :(

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#60) keIdor


keIdor
titán

A Galaxy Alpha és Note 4 design viszont nagyon jó irány, úgyhogy ha az S6 is ezeket kapja, akkor már jobb esélyekkel indul, mint az S5.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#61) UFC válasza Paul119 (#59) üzenetére


UFC
aktív tag

Hát igen sokszor hiába van garancia a készülékre azt mondják a te hibád ez nem garanciális hiba nem javitják és akkor az ember csak pislog legyen az drága vagy olcsóbb telefon. És lássuk be azért sok szerviz szereti elkerülni a garanciális javításokat.

(#62) joey04


joey04
titán

Nem csak az s5 fogy szarul. Nem megy a samunak. Alulról kína üti felülről meg az apple.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#63) GSPLR válasza Zolik (#54) üzenetére


GSPLR
senior tag

Jobban járt volna a "haverod", ha Huawei-t vesz, nem hüvelyt...

Huawei

(#64) Yokayee válasza osztraksajt (#40) üzenetére


Yokayee
tag

Sajnos az első Wave egyedi formatervétől és kivitelétől az Alpha még mindig messze van. A Wave volt az utolsó Samsung telefon, ami igazán jól nézett ki, de sajnos nem volt androidos. Valaki feljebb írta, hogy az S5 műanyag króm kerete milyen bazári, és tényleg. Ma fogtam a kezemben egy S5-öt, és hirtelen nem tudtam eldönteni, hogy mi a fene ez, mert ma ilyen gagyit már a talán az Akai sem enged meg magának...
Szerintem ezzel is a Note felé terelték az emberek egy részét, valahogy azok az elmúlt két alkalommal jobban sikerültek, mint az S-ek.

(#65) Cypresss válasza M5Norbi (#1) üzenetére


Cypresss
senior tag

Nem nagyon tudnám megmondani miért ezt vegye valaki S4 helyett.

Egy M8-ról már nem is beszélve. ;] :D

A világegyetemben két állandó dolog van; a hidrogén és a hülyeség!

(#66) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

(#15) Forest48: Hát ez kész. :C

(#16) Mr.Silkó: Nem lett rossz, de nem hozott olyat, amiért sokan váltanának. Most egy pulzusmérő, egy változatlan minőségű képeket készítő OIS kamera, egy 0,1 inchel nagyobb átmérőjű kijelző, és hasonló dolgok miatt nem nagyon vált az ember. Az egyetlen értelmes plusz az S800, az sem a teljesítmény miatt. Mondom ezt úgy, hogy volt már a kezemben mindkettő, bár nem mint sajátjaim.

Nyugodj békében Integra!

(#67) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem csoda azzal a bovli kinezettel. De attol azert nem felek, hogy rajuk rohad. :)

(#68) Gergosz2 válasza kengyel (#50) üzenetére


Gergosz2
veterán

+1

Drága! Szerintem sok S3 / S3 LTE tulaj van úgy, hogy szívesen váltana S5-re vagy Note4-re de mégsem teszik mert baromi drága.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#69) Forest48 válasza Pearce (#14) üzenetére


Forest48
aktív tag

Meglátja a sony a kommentemet és jövő héten ők is perelnek :D
Csak olyan tipikus csámcsung hozzáállás. Lehet, hogy az egyik munkatársuk telefonját meggyilkolta a táccsviz és elővette a fiókban porosodó C702-őt, aztán jött az ihlet!!! :DD ;]

(#70) Forest48 válasza Giovan! (#51) üzenetére


Forest48
aktív tag

Az android rendszer gyenge hardveren maximum azokat szolgálja ki, akik nem akarnak semmi komolyabb "okos" fícsört, amint elkezded használni egy ilyen készüléken, csak rossz tapasztalatod lesz. Ennek viszont pont az az oka, hogy alkalmassá tették a rendszert a legtöbb hardver befogadására, a többi rendszernél pedig megszabják, hogy milyen elemekből épülhet fel.
Mindenkinek megvannak a használati szokásai és minél keményebb felhasználó vagy, annál jobban zsebbe kell nyúlni.
A windows még nagyon gyerekcipőben jár sajnos, most már alakul a programkínálat, de még nem az igazi, így sok felhasználót nem tud megfelelően kielégíteni.
Gondolom nem egy galaxy S-en vagy Note-on pártoltál el a rendszertől :).

(#71) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Szerintem nem csak a kínai telefonokat, meg az egyen kinézetet kell okolni ezért. Már szinte nincs olyan, hogy legerősebb hardver. Minden csúcsmobil ugyanazt adja. Régen azért is fogyott jobban a S széria, mert több erőt adott, mint a konkurensek. Pedig nem rossz az S5, sőt. Kamera, üzemidő, kijelző nem volt éppen szar. De túl drágán adták. Nem látják be, hogy nincs akkora fanbaseük mint az almának. G2 óta az LG porig alázza árban a Samsungot, ők is vettek el az eladásból.
De a legfőbb ok szerintem az, hogy aki S4 -et vett az csalódott, és váltott Samsungról. Mert az S4 nem sikerült túl fényesre. Nehéz nagyot dobbni, mert minden top android telefon már jól hasznnálható. És az egyenhardver miatt nehéz is újat mutatni.
Na, majd meglátjuk mit alkotnak, mert ha az S6 ugyanaz lesz mint a többi csúcsmobil, de drágábban, akkor ez a csökkenés folytatódni fog. Csak a note szériából nehéz lesz megélni, főleg, hogy már ottis előttek idén kb midnent. (gondolok itt 2K-ra meg a kamerára).

(#72) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Na, akkor most mit vetítenek a cégnél? :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#73) bolvar válasza mindfreak (#21) üzenetére


bolvar
senior tag

Húha most remélem nagyon okosnak tartod magad kéred a gari leveleket netán hozzá úgy is családba maradt mindegyik telefon...okostojás...

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#74) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Gondolom x+1-ediknek, de beirom, mert a voodoo fontos: remelem felkopik az alluk vegre a rohadekoknak. :C

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#75) Mr.Silkó válasza UFC (#58) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Na ezt fejtsd már ki nekem légyszíves (apple-vakítások nélkül), hogy miért is van nagyobb különbség (újítás) az iphone 5s és a 6 között, mint az S4 - S5 között! Mert én abszolút nem értek egyet..

[ Szerkesztve ]

(#76) mandroo


mandroo
tag

72e az nem olyan sok érte... (S5) persze új. :) ennyit csak megér ?

(#77) Mr.Silkó válasza Szatyor95 (#66) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Azért nem csak 1-2 dolog változott, de belátom, hogy ezeket nem mindenki használja ki. Ott a snapi 801, az ujjlenyomat olvasó, a wifi mimo, az ip67, a letöltésgyorsító funkció, a micro usb 3.0, a 16 mp kamera 4k videófelvétellel, a jobb grafikus chip, nem is beszélve a kiváló ultratakarékos módról.

[ Szerkesztve ]

(#78) Zolik válasza UFC (#58) üzenetére


Zolik
senior tag

Már vártam mikor jön egy apple védőangyal, te csak ezt tudod csinálni?

5s és 6 között több a különbség mint S4 és S5 között? pl? IP védelem van-e? több-e a ram? bővíthető-e a tárhely? drágább? jah igen tényleg, ez már különbség!

jah csak akinek nincs 5s-e az mit ad el? én arra gondoltam ha a 4s-t vennél újat (nem eladód) akkor jobban megéri mást venni!

Képzeld el a telefon egyik napról a másikra nem kapcsolt be. a Voda-ból felküldték pestre szétkapták, kijelzőt cseréltek benne meg még valamit, de semmi. Se kép se hang. VAN készülékbiztosítás, csak az épp nem szól az ilyen károkra. A vodás tulaj halkan megjegyezte, hogy ebben az esetben le kell eljeteni véltlen a telefont és akkor cserélik, de csak gyári meghibásodásra gari időn túl nem adnak semmit! Nincs máshol, 2 év hűséggel lett véve, de a telóra csak 1 év gari van! Megmondta a vodas srac is hogy így-is-úgy-is megszívta, így marad a leejtés és készülék biztosítás.

[moderálva], ki mondta hogy a xiamiaura 2 év gari van? Azt írtam, hogy ahol vette ott van 2év gari minden telóra csak ifonkára adnak egyet a kedves vodások.

[ Módosította: Karma ]

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#79) Paul119 válasza UFC (#61) üzenetére


Paul119
addikt

Na igen bar samsungnal meg nem tapasztaltam ezt,pl s3 fejre esett tetejen szep serules ( tolton le merult ) szoltam a szerviznek jott a srac elvitte kapott masik alaplapot es ennyi ment tovabb :)

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#80) UFC válasza Paul119 (#79) üzenetére


UFC
aktív tag

Igen a Samsung szerviz ügyileg nagyon rendben van bár ott is hallottam már érdekes dolgokat.

(#81) Butcher-HUN


Butcher-HUN
senior tag

En a megjelenese ota hasznalom a keszuleket. S2-rol valtottam. Nagyon megvagyok vele elegedve. Idotallo hardver van benne es minden alkalmazas, jatek roccenes mentesen fut rajta. A kamerajat surun hasznalom es a 4K videok valami eszmeletlen jok. Kollegam most vett egy Note 4-et. Nyomkodtam vagy par orat es az az erzesem volt, hogy ez egy S5 csak nagyobb kiadasban. Szerintem sokan azert huzzak le ezt a telefont, mert draga valljuk be.

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#82) Hatvan9 válasza mindfreak (#21) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Tanúsitom :K Sétaltatás közben összefutotunk én meséltem el neki, nekem is keresztapunak a veje mondta hogy a sarki szatoncsban valakít hallotak erről beszélni hogy ők ismernek valakít aki már megfogta, annak a kezét aki ténylegesen használta, álmában, elvileg az álmok valóságosak :F

Jó neked hogy beszélsz kutyául én csak a szomszédodhaverjatesójának a barátnőjének mondtam el..
Ezek szerint a kutya is meghalotta :F

[ Szerkesztve ]

(#83) moleculez


moleculez
veterán

Tud azért a Samsung telót gyártani, azt hiszem a piaci stratégiát összemosni a termékkel, gyerekes hozzáállás. Asszonynak s4-volt másfél évig(tegnap előtt vett Note4-t), tudom miről beszélek ugyanis mikor anyós megvette az s5-t egy hétre elkértem, pont ezért. Ég és föld. Egy teló nem egyenlő a spec.táblázattal. Együtt kell élni vele, használni, mert olyan apróságok tömkelege adja a különbséget, hogy hihetetlen.
Látjátok WP user vagyok, véletlen sem Samu fanboy, de ami jól sikerül náluk, az tényleg üt.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#84) #16820480 válasza Touch-ko (#56) üzenetére


#16820480
törölt tag

Pont, hogy Androiddal lehetne egyedit alkotni. Próbálnak is, csak a TW elég vacakra sikerült. Ha ők is mennének WP-t használni, akkro nem lenne semmi mozgásterük, mert azt tényleg nem lehet a gyártóknak testreszabni, nem hiába hátrált ki lényegében mindenki mögüle, kivéve a felvásárolt Nokiát. Saját rendszerrel meg próbálkozhatnak, remekül ment eddig is (Bada, Tizen...).

Egyszerűen az a stratégia nem működik már elég hatékonyan, hogy ha megtömik a boltokat a számtalan, egymástól alig megkülönböztethető modelljükkel, akkor majd úgyis azt veszik az emberek. Lehet, hogy tudatosabbak a vásárlók, lehet, hogy árérzékenyebbek, de már évek óta nem tud a Samsung érdemben versenyezni a kínai gyártókkal, így ezen a piacon kezd megpecsételődni a sorsuk. Kezdenek eljutni arra a szintre, amin a Nokia volt 4-5 éve.

(#85) TRIvidore válasza #16820480 (#84) üzenetére


TRIvidore
tag

+1. Jövôre, ha kevesebb modellel is rukkolnak elô remèlem azok nem ugyanezen S vonal reinkarnàcioi lesznek... Az Alpha jó irány, kívàncsi vagyok mit hoznak majd az MWCre... (Egy Tizen rendszerû telonak tudnèk örülni ) A Note4 eladàsokról (China&Global) egyèbkènt van valami info?

Never say no to...@##%%£...Panda

(#86) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Most én is jöhetnék ide trollkodni, mint a sok okos az alma fórumba, de van elég baja a samusoknak, kár bántani őket...

(#87) #16820480 válasza TRIvidore (#85) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk azt sem értem, hogy az Alpha vonal mellett az S-nek mi az értelme, feltéve ha megtartják mindkettőt jövőre. Egyébként még a jövőre kevesebb modell is csak olyan 30%-kal kevesebb, ami még mindig túl sok.

(#88) Bogyó bá' válasza UFC (#61) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A garancia az a gyári hibás (anyag / gyártás, stb.) készülékek költségmentes javítására / cseréjére szolgál, nem pedig a júzer saját "hülyesége" ellen. Szóval nem keverendő a Casco-biztosítással...

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#90) istnag válasza Glenda (#22) üzenetére


istnag
addikt

:DDD

A témához:
Azt lenne jó látni, hogy a többi telefon (Note III - IV , Galaxy Alpha ) eladásai hogy alakulnak, mert simán lehet, hogy legtöbben átpártoltak, mondjuk a Note -ra. A másik dolog, vagy lehet én emlékszem rosszul, az Apple tavaly vagy idén kötött szerződést Kína legnagyobb mobilszolgáltatójával, ami gondolom ismét nem segített az eladásoknak. Azt nem gondolom, hogy a kínai márkák számottevően befolyásolják az ilyen eredményeket.

(#91) banhammer


banhammer
veterán

Engem nem hozott lazba a pulzus mero, stb.
A jonnek a kinaiak szoveg meg elcsepelt duma.
Kevesebb haszonnal kene adni a csucs keszulekeket es vennek az emberek.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#92) Májkülnájt


Májkülnájt
tag

Ahogy olvasom nagyon sok a negatív kritika... Ha ennyi ember gondol egy csúcstelót sablonformájú, szar anyagból építkező drágaságnak az szerintem szívás... Csak a cikket erősíti meg....
a védőkön jót mosolyogtamXD

(#93) D80


D80
tag

Szerintem semmi baj az S5-el, hisz az összes eddigi telefonjuk műanyagból volt, mégis megvették rengetegen!
Egyszerűen Kína beerősödik, és elveszi a piac egy részét, ami nekünk nem baj!
Kedves Samsung, talán normális áron kellene árulni a telefonokat, normális támogatással, és akkor jobban menne a szekér!

(#94) TRIvidore válasza #16820480 (#87) üzenetére


TRIvidore
tag

Lehet az S-t kivezetik? :) Merèsz döntès volna. Mindenesetre ne legyünk ennyire borulàtóak, a -30% kezdetnek jó. Ha nem lesz Galaxy Ace Dual Mega 5, S3-S5 reloaded edition, èn màr boldog leszek :D

Never say no to...@##%%£...Panda

(#95) #16820480 válasza TRIvidore (#94) üzenetére


#16820480
törölt tag

Csak egy ötlet volt, hogy kivezetnék. Mert az Alpha telefonokba is tehetnek erős hardvert, de akkor meg miért lenne egy drága, erős és minőségi sorozat mellé egy drága, erős és silány minőségű vonal is?

(#96) Cathulhu válasza istnag (#90) üzenetére


Cathulhu
addikt

Kétlem, hogy mondjuk az alpha kannibalizálná fel ennyire az S piacát, innen nagyon sok millió hiányzik, hiszen az csak a jéghegy csúcsa, hogy az S4hez képest mennyivel kevesebb. Ehhez még hozzá kell venni, hogy a piac bővül, meg hozzá kell venni, hogy a samsung is növekedni akarna, nem csak stagnálni. Ezért ijedhettek meg Koreában nagyon, legalábbis remélem, mert rájuk fér. És itt jön be az android legnagyobb előnye, hogy nyitott, ha egyszerűen nem tetszik a samsung, veszek mást, minden programom és adatom át tudom hordozni, applenél meg vagyok kötve. Remélem nem azt fogják leszűrni samsungék, hogy röghöz kell kötni a usert (de), hanem hogy versenyképesebben kellene gondolkodni. Már nem az apple a legnagyobb konkurens, hogy hozzájuk igazítsák az árakat, a nyugati piacok telítettek, keleten meg nem fog a note4 pörögni a negyedmilliós árával, mikor van helyi konkurencia a harmadáért.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#97) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Persze hogy kevesebb fogyott, kinek kellene két ugyan olyan telefon?
:U

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#98) maczera


maczera
aktív tag

Valószínűleg ott tévedtek a stratégiával, hogy nev vették figyelembe: az okostelefonok elterjedésével "felhígult" az úri közönség. A többségnek nem kell csúcstelefon, csak jól használható legyen.

Jómagam sem tudok elképzelni olyan okot, ami miatt a jelenlegi Xiaomi Redmi 1s telefonomat egy 3-4-szer annyiba kerülő csúcstelefonra cseréljem (még akkor sem, ha mellette találnám az árkülönbözetet!). Látom, hogy vannak sokkal jobb paraméterű készülékek is, de nincs rájuk szükségem.

A középkategóriában számomra nem tűntek versenyképesnek a Samu árai - de ez már egy másik történet.

(#99) csordas11 válasza Mr.Silkó (#16) üzenetére


csordas11
aktív tag

S3-ról váltottál S5-re? A G2-t pedig mikor használtad S3 előtt, mert azért az nem kis visszalépés?

[ Szerkesztve ]

(#100) csordas11 válasza dreamdancer (#37) üzenetére


csordas11
aktív tag

+1 Ezt jól megfogalmaztad!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.