Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50) Parallaxis válasza il profeta (#49) üzenetére


Parallaxis
addikt

Arra kicsi, hogy élvezhető legyen arra pedig nagy, hogy magammal cipeljem (bárhova) és élvezzem. Súlyban sincsen olyan nagy különbség egy 10-12 colos laptophoz képest

Én nem cipelem sehova, itthon használom, út közben bőven mindent meg tudok oldani a Note 3-assal.

Egy 9,7"-os iPad és egy 10"-os notebook között nincs számottevő különbség kijelzőméretben, ellenben használhatóságban rengeteg.
Egy notebook mindig lassabb és kényelmetlenebb lesz, fotelben, kanapén elheverve egy tablet könnyedén használható, könyvet is így olvas az ember általában. Persze az tény, hogy egy tablet lehetőségei behatároltak, nekem is van desktop gépem, de azt csak akkor használom, ha dolgozom. Netre, levelezéshez, chateléshez, játékra is a "deszkát" használom.

komoly játék élményről nem igen beszélhetünk. Legtöbb játék nagyon gagyi.

Ez persze nem igaz.
A játékélményt nem feltétlenül a fotó-realisztikus látvány garantálja, hanem a játszható játékok (pár éve a C64-es és Amigás játékokkal is éjszakákat játszottunk át és azokhoz képest grafikailag messze jobbak akár smartphone-os játékok is).

Lehet, hogy a laptopot egy Mac minivel váltom

A desktop gépem nekem is egy Mini :)
Én egy i7-es Mini szervert használok, raktam bele egy 256-os SSD-t, + 1 TB-os winyót és 16 GB RAM-ot. Munkára tökéletes.

Érdekelne, mennyivel több ezres maradna egy tablet tulaj kezében, mint a másik kettőnek.

:)

Idézet az áprilisi villanyszámlából:

"Tisztelt *************!

Új E.ON Energiaszolgáltató Kft. (energia) számláját kézbesítettük Önnek a Távszámlában.

Számla sorszáma: *************
Fizetendő összeg: 1 176 Ft
Számla fizetési határideje: 2014.05.02"

Én ennyit fizetek a villanyért havonta...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.