Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) helixP


helixP
nagyúr

A 4K miatt?

(#2) Paul119


Paul119
addikt

Volt már

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3) bélus91


bélus91
tag

Azt lehet tudni ,hogy egy síkban lesz a kamera a készülékházzal?

(#4) Wapmester


Wapmester
senior tag

még 66x le lesz hozva ez a cikk a 12 megapixellel?

(#5) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Kíváncsian várom. Tetszenek az új Iphoneok , pedig eddig ellenük voltam. Nagyon meg győzőek az új külsővel többek közt.

[ Szerkesztve ]

(#6) janeszgol


janeszgol
félisten

Kaphatnak? Kapjanak, én nem sajnálom tőlük. :))

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#7) balaaazs


balaaazs
senior tag

Na, ez igazán nem lenne rossz.

Arra leszek kiváncsi, milyen árcédulával fogják kidobni ezeket, illetve ha most tényleg három telefon jön ki (6s, 6s+ és 6c), vajon megtartja az apple az összes eddigit és így egy elég nagy termékpalettával lesz jelen (4s, 5s, 5c, 6, 6+,6s, 6s+, 6c)? Ez nem lenne rá jellemző szerintem, példának okáért, amikor kijött az 5S, az 5-öt szépen lassan eltávolították.

¯\_(ツ)_/¯

(#8) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

The Apple join the pixelwar....

All→M8

(#9) galaxys80 válasza callmeakos (#8) üzenetére


galaxys80
veterán

A 4K miatt van szükség rá. Ami egyébként szerintem halál felesleges.(még)

(#10) janeszgol válasza balaaazs (#7) üzenetére


janeszgol
félisten

Amik itthon kaphatóak 4S-ek, azok új gyártásúak vagy a régiek? Mert India miatt kezdték el újra gyártani.

Amúgy a kérdés izgalmas. Apple mércével mérve túlzsúfolt lesz a piac. (A 4s kilövésével is.) 5C, 5S, 6, 6+ és az újak. Ez csak hátrány lesz nekik, szóval én kapásból kilőném az 5c-t, 5s-t, és a 6 Plust. (Első kettő túl régi, utolsó meg tervezési hibás, ekkora felbontáson az 1 giga ram kevés a fórumok alapján.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#11) balaaazs válasza janeszgol (#10) üzenetére


balaaazs
senior tag

Nem tudom milyen 4S -ek azok, amik most újonnan kaphatóak. Volt egy olyan kósza gondolatom is, hogy a 4S -t direkt meghagyják alsó kategóriásnak, de annak meg már túl régi a vas.

Az 5-ös széria teljes kilövése nem biztos, hogy jó lépés lenne, sokan nincsenek azért még megbékélve az új típusok méreteivel, azoknak csak az 5-ös széria a menkülőút és ezt talán almáék is tudják.

Kéne fogadni ;)

¯\_(ツ)_/¯

(#12) janeszgol válasza balaaazs (#11) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez igaz, de az iPod Touch 6 után (ami 4 col, a hatos erejével) számítok egy négy colos, új hardveres telefonra. Az legális bankrablás lenne.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#13) balaaazs válasza janeszgol (#12) üzenetére


balaaazs
senior tag

Nem szégyellem bevallani, előrendelő lennék :D

szerk: főleg a 12 megás kamerával és a többi finomsággal együtt (mondjuk akkor nem, ha mindez műanyag hátlappal történik)

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#14) babkukta


babkukta
senior tag

Remélem a hír hallatán az összes iPhone felhasználó morcosan betámadja majd az Apple főhadiszállását, mert "Minek 12 megapixel, a 8 is bőven jó". Trollkodást félretéve, épp ideje volt már feljebb lépni (hány év alatt is??? :F ) Ha tartja azt a minőséget 12 mp-en, amit 8on, akkor egy jó ideig nem lesz gond, 5 év múlva mehetnek 13ra :U

Üdvözlettel, Tibi

(#15) joey04


joey04
titán

felesleges.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#16) bajusz15 válasza janeszgol (#10) üzenetére


bajusz15
senior tag

Ha nem jön a 6c akkor szinte biztos, hogy egyedüli 4 colosként marad az 5s, utána 6 (plusz), majd a 6s (plusz).

(#17) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

4s biztos, hogy nem marad a kínálatban, szerintem az 5c is erősen kérdéses.

Szerintem így fog kinézni a paletta kb:

- 6s és 6s plus minden kapacitással
- 6 és 6 plus 16 és 64 gigás kapacitással
- 5s 16 gigás kapacitással (esetleg 32-vel is)

(#18) MMMMMM


MMMMMM
tag

Tényleg nem értem h mivel tud többet egy iPhone egy Huawei(nem véletlenül ezt a gyártót hozom fel) készülékhez képest? Tényleg megéri közel kétszerannyit kiadni egy alma logóért?

[ Szerkesztve ]

(#19) tib85


tib85
tag

Egy mondatban 3 biztos, nagyszerű újságírói mondatalkotás.

(#20) balaaazs válasza Stanley-B. (#17) üzenetére


balaaazs
senior tag

Hm, igen, ez életszerű lehetőségnek tűnik, mondjuk nem lenne szerintem rossz lépés bent hagyni az 5C -t is.

bajusz15: az túl radikális lépésnek tűnik nekm, hogy legyen egy 4 colos készülék és utána már csak 5 feletti.

¯\_(ツ)_/¯

(#21) #40359168 válasza MMMMMM (#18) üzenetére


#40359168
törölt tag

Igen.

(#22) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Milyen jó mikor egy komplett kijelző világít a fejedbe :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#23) v_atis válasza MMMMMM (#18) üzenetére


v_atis
tag

ha már pont ezt a gyártót hoztad fel én válaszolnék is. jelenleg (áprilisban vásárolt) P7-es telefonom van ami ugye 2014es és nem valami belépőszint. nem mondom hogy rossz telefon de azért néha bosszankodom hogy az I4s-em eladtam anno. azt 2013ban vettem. ezt a telefont se használom másra mint azt ugyan azok az appok vannak fent ezen is. iphonet majd egy évig használtam amikor eladtam mert azt hittem wp jó lett és szerettem volna kipróbálni van akinek biztos nekem nem így úgy voltam vele visszatérek androidra mert erről jót írtak. nagy baj nincs vele. le nem fagyott csörög rezeg mindent csinál amit kell de mégis lassabb mint az iphoneom volt. aktuális csúcs iphonent nem éri meg megvenni. de pl egy 5s simán megéri most szerintem. igazából kivárok az új iphonera aztán vagy egy 5s vagy egy 6osra lecserélem a p7esem és szerintem egy darabig nem fogok más rendszer felé kilengeni. meg a következő telefont már tényleg addig fogom használni még menthetetlen lesz.

3310-t230-c75-e51-e52-5800-e72-skate-e72-xperia ray-lumia 800-i4s-lumia 735-huawei p7-iSE-iPhone11Pro

(#24) MMMMMM válasza v_atis (#23) üzenetére


MMMMMM
tag

azt megtudod mondani h a zenehallgatás h megy az iPhone telefonoknál? Anno egy ismerősöm mondta h ha zenét akarsz hallgatni nem tudsz rátenni számítógépről hanem az iTunes kell használnod, de azert meg fizetned kell. Ez most igaz?

[ Szerkesztve ]

(#25) Fejvadi válasza Wapmester (#4) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Le :)

(#26) swayze válasza MMMMMM (#24) üzenetére


swayze
tag

Sziasztok!

Nem eszik ezt olyan forron. Az itunes ingyenes csak a zene vásárlás nem.

Az otthon lévő zenéidet bemásolod az itunesbe az meg felírja a telefonra, ennyi az egész.

(#27) v_atis válasza MMMMMM (#24) üzenetére


v_atis
tag

itunes valóban kell de fizetni nem kell érte. gépre felrakod a programot és kész. annyi hogy előbb kikeresed a számokat ha össze vissza vannak letöltve/lementve gépeden aztán szinkronizálod a telefonnal.

3310-t230-c75-e51-e52-5800-e72-skate-e72-xperia ray-lumia 800-i4s-lumia 735-huawei p7-iSE-iPhone11Pro

(#28) Quasi_modo válasza Wapmester (#4) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Igen. Kétnaponként.

valami

(#29) MMMMMM válasza Quasi_modo (#28) üzenetére


MMMMMM
tag

-

[ Szerkesztve ]

(#30) MMMMMM válasza v_atis (#27) üzenetére


MMMMMM
tag

Még egy kérdésem lenne az IOS-ről :) Az igaz h ha átváltasz egy másik programba és utánna megint megnyitnád az elözőt akkor nem tudod ugyanott folytatni a munkát v a játékot ahol eddig mert a háttérben bezár minden programot a rendszer?

(#31) nikilauda válasza MMMMMM (#30) üzenetére


nikilauda
senior tag

Szerintem te direkt szivatod a népet.

(#32) MMMMMM válasza nikilauda (#31) üzenetére


MMMMMM
tag

Más forumokon a Facebookon nyomja az egyik tábor h azert gyors az IOS mert a hatterben az éppen nem használt alkalmazásokat bezárja mindig. Míg mások nyomatják h ez egy baromság, ilyet nem csinál egyik rendszer sem.
A volt német f@..fejű kollégám mondta v 2-3 évvel ezelőtt ha zenét akarsz hallgatni csak az iTunes keresztül tudsz amiért fizetned kell és ezért nem éri meg iPhone-t venni, mert a fia másképp nem tud rajta zenét hallgatni csak ha előfizet rá.
Bár tudom ahelyett h itt teszek fel kérdéseket, bemehetnék egy Apple üzletbe is.

[ Szerkesztve ]

(#33) janeszgol válasza v_atis (#23) üzenetére


janeszgol
félisten

Mivel nagyobb felbontást kell kezelnie (oké erősebb is a vas, de nincs minden program optimalizálva, pláne ha csak össze dobják az appot), plusz több program van rajta alapból. Na meg a trükk iOS-en, hogy prioritást élveznek az alap programok. Ezért gyorsabb látszatra a telefon. (A WP meg kényelmes, mint a nyugdíjas a pénztárnál.)

MMMMMM Ne hergeld a népet. Akinek nincs pénze iPhone-ra, az ne vegyen. Ennyi.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#34) MMMMMM válasza janeszgol (#33) üzenetére


MMMMMM
tag

Nem ez volt a célom, be is fejezem. Köszönöm az eddigi válaszokat!

(#35) janeszgol válasza MMMMMM (#34) üzenetére


janeszgol
félisten

Bocsánat! :R

Figyelj, van kiskapu. Regisztrálj egy bankkártyát, vedd meg a GoodPlayer nevű appot és utána azt másolsz iTunes nélkül a készülékedre, amit akarsz. Legalábbis kb 2,5 éve működött az app. Azóta nem volt iEszközöm.
Amúgy anno elég sokat vásárolgattam, nagyon jó appok voltak/vannak iOS-re. Hajrá!

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#36) Luck Dragon

Ha hozzá jelenlegi minőséget és nem áll ki a készülék házból akkor az szuper lenne.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#37) Lirion


Lirion
addikt

Nagyon itt lenne már az ideje a növelésnek, kissé ciki az applenek, hogy leragadtak egy 5 éves kameramodulnál.

(#38) LurkerSheik válasza Lirion (#37) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Nem tunik ugyanannak a modulnak a 6 kameraja, mint amit a 4s ben hasznaltak. A kepek minosege es az optika merete is joval nagyobb.
De ha 8 MP akkor csak ugyanaz a kamera lehet ez egyertelmu :DDD

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#39) Lirion válasza LurkerSheik (#38) üzenetére


Lirion
addikt

Az optika mióta egyenlő a kameramodullal? :U

De igazad van, az 5s-ben cserélték a modult egy nagyobbra, az került a 6-ba is.

[ Szerkesztve ]

(#40) LurkerSheik


LurkerSheik
senior tag

Tenyleg gaz, mindegy milyen minoseget kepvisel, uj kell.
Meg QHD kijelzojuk sincs, ne felejtsd el! :DDD :U :o

[ Szerkesztve ]

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#41) v_atis válasza janeszgol (#33) üzenetére


v_atis
tag

oké ez is rendeben van de mint írtad erősebb. az appelt meg azért szeretik még ekézni mert kevés a ram csak két magos a proci, közben meg mégis használhatóbb. plusz nekem az ami nem kell az ment a levesbe. szóval számomra totál felesleges google és huawei cuccok nincsenek rajta.

3310-t230-c75-e51-e52-5800-e72-skate-e72-xperia ray-lumia 800-i4s-lumia 735-huawei p7-iSE-iPhone11Pro

(#42) Touch-ko válasza MMMMMM (#24) üzenetére


Touch-ko
őstag

Ez mar akkor sem volt igaz amikor a baratod mondta. En 2005 ota hasznalok iTunes-t iPod-hoz es sosem volt problemam letoltott zeneket importalni az iTunes-ba, amit az eszkozre tudtam sync-elni..

(#43) catroot


catroot
veterán

Örülök, hogy fejlődik a kamera, de a 4k-t továbbra is feleslegesnek tartom.

Ha lesz majd a 6s-ben 4k/60fps videófelvétel... hát akkor a 32gb is kevés lesz. :D

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#44) Wapmester válasza catroot (#43) üzenetére


Wapmester
senior tag

már most kevés lesz a 32 giga, ha 4K-ban videózol pár másodperc már üti a 100 megát :D

(#45) valaki99


valaki99
tag

Sziasztok!
Láttam, felmerült ez a zene téma, nem értem, mire fel ez a felhajtás, letöltöd böngészőben a zenét, bemásolod az iTunes könyvtárába, és szinkronizálod az eszközzel .. És íme, van ingyen zene iPhone-on is.. Vagyis mi 5s-en így csináljuk, 6-os már nem lehet esetleg ?

iPhone 6S 64 GB

(#46) #40359168 válasza valaki99 (#45) üzenetére


#40359168
törölt tag

Minden iOS eszközön változatlanul így működik. Valaki anno (talán) összetévesztette az iTunes-t az iTunes Store-ral.

(#47) Halkow.


Halkow.
senior tag

4k Forradalom negyed millióért már ideje volt! Kíváncsi vagyok hány évnek kell eltelnie hogy töröljék a mezőnyből a 16GB-s modellt

(#48) batai15


batai15
félisten

Engem inkabb az erdekelne hogy ez altal az 5st kivezetik e vagy marad ? Bar ha az i6 ahogy hallom meg kapna az 5s arazasát akkor nem fajna hogy 5s aron 6 tudok majd venni.

(#49) bajusz15 válasza balaaazs (#20) üzenetére


bajusz15
senior tag

Úgy értettem, hogy 6, illetve a 6 plusz, 6s és 6s plusz, de ezek szerint rosszul fejeztem ki magam. :R

(#50) Crafter32


Crafter32
őstag

Itt a MA-n a nagy kamera tesztekben az iPhone mindig nagyon jól szerepeltek az utóbbi időkben. Ha jól emlékszem Rögtön a Nokia féle kamerás telefonok után és csak utána jöttek az Androidos csúcsok, de biztos már csak hangzás miatt is a 12 mp tovább javít dolgokon.

A következő ilyen teszt mikor várható?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.