Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) v_atis válasza MMMMMM (#18) üzenetére


v_atis
tag

ha már pont ezt a gyártót hoztad fel én válaszolnék is. jelenleg (áprilisban vásárolt) P7-es telefonom van ami ugye 2014es és nem valami belépőszint. nem mondom hogy rossz telefon de azért néha bosszankodom hogy az I4s-em eladtam anno. azt 2013ban vettem. ezt a telefont se használom másra mint azt ugyan azok az appok vannak fent ezen is. iphonet majd egy évig használtam amikor eladtam mert azt hittem wp jó lett és szerettem volna kipróbálni van akinek biztos nekem nem így úgy voltam vele visszatérek androidra mert erről jót írtak. nagy baj nincs vele. le nem fagyott csörög rezeg mindent csinál amit kell de mégis lassabb mint az iphoneom volt. aktuális csúcs iphonent nem éri meg megvenni. de pl egy 5s simán megéri most szerintem. igazából kivárok az új iphonera aztán vagy egy 5s vagy egy 6osra lecserélem a p7esem és szerintem egy darabig nem fogok más rendszer felé kilengeni. meg a következő telefont már tényleg addig fogom használni még menthetetlen lesz.

3310-t230-c75-e51-e52-5800-e72-skate-e72-xperia ray-lumia 800-i4s-lumia 735-huawei p7-iSE-iPhone11Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.