Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Televan74


Televan74
nagyúr

Ennek a játéknak a fő problémája hogy fizetni kell érte, vagy megveszed teljes áron, vagy Ubisoft Premium havi 18€ -os összegért. Ha free to play lenne, kozmetikai csomagokkal amik nem befolyásolják a játék menetét, más megítélés alá kerülne. Így sajnos nem jósolok nagy népszerűséget neki.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#2) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Nem tehetek róla, de a Sea of Thieves olyan magasra rakta a mércét a hajó mozgásával és a hullámokra való reakciójával, hogy itt többször úgy tűnik, mintha zsinóron húznák őket.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#3) zsolesz967 válasza Televan74 (#1) üzenetére


zsolesz967
aktív tag

Teljesen egyetértek.
Csak hát az Ubi ennyi idő után meg rengeteg elégetett pénz után valami bevételt is szeretne látni.

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#4) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Előtöltés már megy, 42.49 GB letöltendővel!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5) Dr. Akula


Dr. Akula
félisten

Kár hogy ilyen MMO bohóckodás lett belőle, egy egyszerű Pirates klónnak kellett volna lennie, 21. századi szintre felpimpelve.

(#6) Döglött Róka válasza Dr. Akula (#5) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Akkor csinalj.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7) Dr. Akula válasza Döglött Róka (#6) üzenetére


Dr. Akula
félisten

Majd ha ezt meg te csinálod.

(#8) Döglött Róka válasza Dr. Akula (#7) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nem jatekokban utazom. ;)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#9) yanna válasza Döglött Róka (#2) üzenetére


yanna
őstag

Valóban, akár vízisielőt is kiszolgálna.

(#10) arty válasza Döglött Róka (#2) üzenetére


arty
veterán

"a Sea of Thieves olyan magasra rakta a mércét"

:D

(tudom, kiragadott részlet.... de az a förmedvény SEMMIBEN sem lehet mérce, SZERINTEM :D remélem ez az ubi produkció is hasonló sorsra jut...)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#11) Döglött Róka válasza arty (#10) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Pedig egy nagyon jó játék. :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#12) l.skywalker válasza arty (#10) üzenetére


l.skywalker
félisten

Kíváncsi lennék mennyit játszottál vele :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13) myckey válasza arty (#10) üzenetére


myckey
veterán

Köszönjük emese...

;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#14) arty válasza l.skywalker (#12) üzenetére


arty
veterán

betonkemény 1 óra alatti időm volt benne*.... ami nagyobb baj, hogy a fiam meglátta és belezúgott egy időre :(

*és természetesen ugy mentem neki, hogy gyűlölöm ezeket a busywork/liveservice ürességeket

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#15) Döglött Róka válasza arty (#14) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Hát akkor pont annyit ér a véleményed :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#16) HugóBoss


HugóBoss
tag

A bétában elért eredményt lehet vinni tovább a játékba, vagy az bukó? Kimaxoltam amit lehetett, mondjuk nem nagy veszteség, de akkor is :)

(#17) l.skywalker válasza HugóBoss (#16) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én úgy tudom, hogy az open bétában elért haladást már át lehet vinni

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#18) L_ajos válasza l.skywalker (#17) üzenetére


L_ajos
őstag

Igen, folytathatjuk majd.
Ki holnap, ki pénteken.

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#19) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Mondjuk tök jó, hogy az utolsó órában magától "unlockolódott" nekem a térkép... :W

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20) HugóBoss válasza L_ajos (#18) üzenetére


HugóBoss
tag

Van esetleg valami magyar csapat, akikhez lehet csatlakozni? "lvl8" vagyok

(#21) L_ajos válasza HugóBoss (#20) üzenetére


L_ajos
őstag

Sajnos nem tudom mert én csak pénteken tudom kezdeni.
( de szerintem tuti :D )

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#22) HugóBoss


HugóBoss
tag

így pár nap után azt kell mondjam, hogy nem bánom, hogy nem vettem meg (Ubi+ van). Nem nagyon látom, hogy mit tud felmutatni az endgame. Tegyük hozzá, hogy nem játszottam partiban egy percet sem. De az a kevés boss, meg event, ami most van nem nagyon tudja fenntartani az érdeklődést :( Alig találkozni játékossal, pedig így lvl10 környékén már nem árt, ha csapatban megy az ember. Itt már a hajó fejlesztéséhez is erődöket kell támadni, ráadásul, ha csak kalózkodik az ember, akkor nem igazán lehet olyan helyet találni, ahol nem többszörös a túlerő.
Nem egyszer futottam bele olyanba, hogy találtam egy magányos hajót, és ahogy mentem felé közte és köztem spawnolt 4 másik. Vagy támadás után lett tele a környék a semmiből megjelenő ellenséggel.
Szóval ez így elég üres és unalmas még rövid távon is :(

(#23) ledgeri válasza HugóBoss (#22) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Kérhetnék akkor egy elérhető hajók listáját? Elég csak a kódex, vagy hajókészítős lista, és hogy melyik a legcsorsabb.... Csak ha több elérhető, mint a bétákban!

Meg hogy hogyan is néz ki a térkép bal felső fele? Spoiler miatt spoilerként, linkként vagy privátban!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#24) HugóBoss válasza ledgeri (#23) üzenetére


HugóBoss
tag

shaba23 néven vagyok játékban, ha valaki játszana.

Hátőőő...nekem most a Padewakang van, azon 5 fegyver lehet, 4 bútor és 18 csomóval megy, de nem túl nagy a teherbírása.Mondjuk általában nem azzal van a baj, hanem a 50 slottal. Eddig ez a legjobb. Elvileg már csak a Helm-es hajó van, az is dps, de a tüzes. Az nekem nincs meg, mert sokat kéne csempészni hozzá :)
Most már többen vannak. Bár csapatot továbbra sem lehet találni eventekre. Amihez eddig csatlakoztam, ott 99%ban csak egyedül voltam...
Megvan minden upgrade, amit a Helm nélkül össze lehet szedni, de úgy tűnik, hogy innen már vagy a vegyél alapanyagot, főzz belőle csempészárut és vidd el A-ból B-be, vagy foglalj el üzemeket PvP eventen és gyűjts a Helm fizetőeszközét, hogy vehess belőle jobb cuccokat.
Így azt mondom, hogy ha nem érdekel a pvp, akkor nem nagyon van endgame.
Most lett vége az indiai questline-nak és nem kaptam sem új térképet, sem új main questet.
A legtöbb pénz a fast travellre megy el (előtte meg a receptekre).
Tanács: a roncsokat kutassátok és ne adjátok el a lomot, mert később már rengeteg muníciót kell kraftolni.

A bal felső felén még köd van :)

[ Szerkesztve ]

(#25) HugóBoss válasza HugóBoss (#24) üzenetére


HugóBoss
tag

Bocs, nem Padewakang van már egy ideje, hanem Hullbreaker.

(#26) ledgeri válasza HugóBoss (#24) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Képre gondoltam.... ;] És nem a megszerzett-re, hanem a megszerezhetőekre...

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#27) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Ennyire gáz lett a játék, vagy csak nagyon réteg?
Kerestem itt topikot hozzá, de ez kicsit lehangoló, hogy a topikja is kihalt igazából...

Letoltam vele az ingyenesből 7,5 órát, nekem tetszene egyébként maga a stílus, az alap, a BF az még mindig nagy kedvencem az AC-ból, és igazából vissza is hozott a hangulatból elég sokat, toltam a alfa-béta teszteket is.
Gondolkoztam rajta, hogy bedingelek egy havi Ubi+ -t, és azzal tolom egy hónapig, de az ingyenes órák igaz, hogy érdekes volt, de nem érzem azt, hogy rohannom kellene megvenni...

;) - The Power of the Light Side

(#28) HugóBoss válasza Anonymus23 (#27) üzenetére


HugóBoss
tag

Ne vedd meg. 20e FT-ot nem ér, mert nincs benne annyi tartalom. Az Ubi+ is csak akkor jó, ha van más játék is, amit kipróbálnál, mivel pár nap alatt kimaxolod a hajódat és utána nem nagyon van mit csinálni. Lehet grindelni a jobb fegyverekért, csak minek?

(#29) Anonymus23 válasza HugóBoss (#28) üzenetére


Anonymus23
veterán

Köszönöm az infót és a megerősítést!
Kb ilyen érzésem volt, hogy valami ilyesmibe futnék bele :)
Most nincs olyan játék amit a Ubi+ -al tolnék, de ha jól tudom nemsoká jön majd az Avatarhoz valami kieg, azt úgyis előfizetéssel toltam, szal majd együtt akkor (talán március vagy hogy jön? :F )

;) - The Power of the Light Side

(#30) Anonymus23 válasza HugóBoss (#28) üzenetére


Anonymus23
veterán

Csak előizettem egy hónapot az Ubi+-ra és nekiugrottam a játéknak, nekem nagyon jól visszaadja a BF hajózását, és mivel még nem vagyok túltápolva, ezért a harcok is érdekesek :D
Főleg amikor elindítottam a csempész küldit, és nem engedett gyorsutazni, és minden sarkon 2 kalózhajó várt (én 6-os szinten voltam, a hajók meg 5-ös), viszont amikor először mentem cukornádért és el kellett volna süllyeszteni a 3 hajót, azok bizony nyolcas szinten voltak, ami még talán nem is lett volna akkora gáz, ha a harc és üldözés közben nem jöttek volna folyamatosan az addo is, így volt, hoyg 6-8 hajó ellen egyszerre kellett harcolni, na de így legalább ki tudtam használni az akkori hajó mind a 4 deckjét :DDD :DDD :DDD Volt egy pár óra, mire meglett a jó traktik, de a feeling kárpótolt.

Egy kérdésem lenne, akik már mindent is kifarmoltak, a commodities cuccok azok csak eladásra jók, vagy kell majd a kraftoláshoz is némelyikből?
Előre is köszi az infót :)

;) - The Power of the Light Side

(#31) ledgeri válasza Anonymus23 (#30) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Én csak bétáztam, de ha nem kell a pénz, én megtartanám amit szedegetek, mert ha pl 8 küldi múlva a térkép túlfelére kéne menni 5-ért, és van nálam 10, akkor jóbb helyzetben vagyok... Persze lehet fordítva is.
Emellett szerintem az azzal való kereskedelem picit Euro Truck Simulátorosdit akarna jelenteni: itt felpakolsz, és ott ahol kell, vagy többet adnak érte, le. Csak úgy, hogy nem lehet tudni, hogy hol adnak extrát érte picit halott... + bétában volt, hogy a termelő helyen a stock volt 3.... kellett volna 10 belőle... na azt hogy?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#32) Anonymus23 válasza ledgeri (#31) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem kereskedni akarok vele, hanem ami összegyűlt a szétlőtt hajókból, azt eddig elraktam a stashbe, és most 180/200-on vagyok, de nagyon sok commodities van benne, azt eladnám, nem érdekel, hogy a map másik felén 200 ezüsttel többet adnak, 5 hajónyitásból, vagy 4-5 kalózládából simán bejön a különbség, csak nem tartogatnám ha csak eladára jók, de nem akarnám újra keresgélni, ha kraftoláshoz is kell. Van már fenn egy jó pár adatbázis, de olyat még nem találtam, ahol az összes fegyver és egyebekhez szükséges alapanyagok listázva lennének, ott hamar kiderülne :)

;) - The Power of the Light Side

(#33) ledgeri válasza Anonymus23 (#32) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Én várnék amíg be nem telik, majd egybegyúrogatnám amit lehet, meg csinálnék belőle fogyókat... majd adnem al azt ami még útban van és semmibe sem kell!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#34) Anonymus23 válasza ledgeri (#33) üzenetére


Anonymus23
veterán

Utánanéztem, és a jelenlegi tervrajzok egyike sem kér commodities típusú cuccost, szal elvileg csak eladásra jók, illetve vannak ilyen mellékküldetések, amikhez ezekből kell összegyűjteni, többnyire minimális mennyiséget, szóval eladhatóak.

;) - The Power of the Light Side

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.