Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Patrick válasza ftc (#700) üzenetére


Patrick
addikt

Annyit tehetsz, amikor sikerül kiedzened a skilleket átadás-tch - gyors-fejelés, akkor vagy megtartod, vagy eladod jó pénzért... most nem érdemes eladni, mert csomót levonnának.

Jó sokáig tart, mire eléred a megfelelő szintet. :S

7-es szint felett már érezhetőbb a változás. Talán jó lesz az, még kell madj jó kis alkalmazott oda.

Az edzőközpont szintje: 10
Edzők hatékonysága:
Védekezés: 72% Támadás: 74%

Most épül a 11-es Ek-m.

[ Szerkesztve ]

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#702) plus44


plus44
veterán

Stadiont mennyire kell bővítenem így ez elején? Csak mert ahhoz a pénzmennyiséghez, amit mot kapok, egyszerre nem tudom azt és a létesítményeket bővíteni. Illetve hogyan érdemes? Minden szektorba rakjam először a kis ülőhelyeket, vagy egy szektort húzzak minél fentebb?

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#703) Patrick válasza plus44 (#702) üzenetére


Patrick
addikt

Hát így az elején, majd az első bajnoki meccseden kiderül, hogy lesz e telt ház. Az enyémre már nem emlékszem. :D

Mi a csapatod neve, +osztály és csoport kéne. :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#704) plus44 válasza Patrick (#703) üzenetére


plus44
veterán

davidinjuly
IV. 50

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#705) Patrick válasza plus44 (#704) üzenetére


Patrick
addikt

Okés, köszi, 400-as a stadionod, akkor sztem kis állóhelyből építhetsz szépen. 400-assal kezdheted szerintem. :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#706) okay válasza plus44 (#702) üzenetére


okay
aktív tag

Csak Állóhelyben gondolkodj!
IV.es osztályban vagy, írtam neked, 5000ret csinálj még mikor azt hittem hogy V.ben vagy, meg fog telni nagyon hamar, és a fenntartási költsége is alacsony, egyértelműen jó befektetés. A IV.ben még 9000 is megéri. 290 az ÖÉ-d is. Kis álló meg nem sokba kerül.

Nagyon jó Football Manager: http://www.powerplaymanager.com/r421088

(#707) Patrick válasza okay (#706) üzenetére


Patrick
addikt

Akkor 1200 mehet. az 9600. :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#708) plus44 válasza Patrick (#707) üzenetére


plus44
veterán

Na az most jelenleg elég drága nekem: 8x580.000, mos meg alig van 1.600.000 pénzem. :D Majd szép lassan, bár remélem nem csak 20.000-et kapok egy barátságosért...

érdekes, hogy már a meccs elkezdése után egyből előre tudom pörgetni a végeredményhez. :D Most is valami ligakupa nyolcaddöntőt játszottam idegenben, 7:0-ra kaptam ki. :D

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#709) okay válasza Patrick (#707) üzenetére


okay
aktív tag

Igen, ha csinálna kezdetnek mondjuk 2db 1200ast, vagy amennyit enged a keret :)
De a IV.ben már lesz tapasztalt ellenfél, arra jönnek majd a szurkolók :)
Stadionra inkább adjon ki többet picit, hogy utána ne kelljen bontani, vagy építgetni rá egy ideig.
Ha már 4db 1200as lenne, az már valami :)

Nagyon jó Football Manager: http://www.powerplaymanager.com/r421088

(#710) Patrick válasza plus44 (#708) üzenetére


Patrick
addikt

18:30-től 19:00-ig tart a meccs. Már vége van, csak meg tudtad nézni. :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#711) Patrick


Patrick
addikt

Ecsém... 1-2-re kikaptam. 1-1 lett a 90 perc alatt.
A legjobb pontrúgóm 150-es lövéssel kihagyta a 11-est, ő volt az első lövő, a VÉDŐM, aki a 3. volt 22-es lövéssel belőtte. Most erre mit írjak?

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#712) okay


okay
aktív tag

Én a félidőben 0-1 álltam, gondoltam behozom az erős csatáraim, hátha ki tudok egyenlíteni, de kaptam még 2-t :D
0-3

[ Szerkesztve ]

Nagyon jó Football Manager: http://www.powerplaymanager.com/r421088

(#713) Sali77 válasza ftc (#664) üzenetére


Sali77
tag

Inkább legyen alacsony a főskill, de legyen jól edzve. Ezt sose tudod felfejleszteni. Főleg hogy az EK-d is kicsi még. Szerintem 12-13 EK-ig nem érdemes fiatal játékosokat vásárolni.

(#714) Sali77 válasza plus44 (#667) üzenetére


Sali77
tag

Üdvözöllek a csapatban :)

(#715) Sali77 válasza plus44 (#674) üzenetére


Sali77
tag

Küldtem neked egy kis okosságot olvasd végig.

(#716) plus44 válasza Sali77 (#715) üzenetére


plus44
veterán

Köszi, olvasom is bőszen, vannak benne hasznos dolgok. (mondjuk pénz legyen minél több, akkor baba minden :D)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#717) ftc válasza Patrick (#701) üzenetére


ftc
nagyúr

Az edzőközpont szintje: 6

Edzők hatékonysága:
Védekezés: 16% Támadás: 42%

(#718) ftc


ftc
nagyúr

Akit érdekel:

[link]

(#719) plus44


plus44
veterán

egy 1.2 milliós bevétel idegenben mennyire számít jónak nekem, mint alig 4-5 napja kezdett játékosnak? :D (csak viszonyítás képpen)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#720) Sali77 válasza plus44 (#719) üzenetére


Sali77
tag

Én soha nem kaptam még bari meccsért ennyit. Grat

(#721) plus44 válasza Sali77 (#720) üzenetére


plus44
veterán

Akkor azt hiszem kifogtam valami über brutál stadionost! Ez pl. tetszik ebben a játékban. :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#722) Patrick válasza plus44 (#719) üzenetére


Patrick
addikt

Az nagyon durva! :D Grat. :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#723) okay válasza plus44 (#721) üzenetére


okay
aktív tag

Ezért jó a LigaKupa :) A felét megkaptad a jegyeknek.

Nagyon jó Football Manager: http://www.powerplaymanager.com/r421088

(#724) plus44 válasza okay (#723) üzenetére


plus44
veterán

Na lehetne többször is, okosan tologatva még előnyt is szerezhetek másokkal szemben.

Felvetődött egy kérdés közben: idős , jó játékosokat keresgélek (pusztán tájékozódás szinten), amiket találok árban nagyon jók (10k-50k között 130-250 értétékek a megfelelő pozícióknál), viszont a fizetésük kifejezetten magas, azt figyelembe, hogy naponta kel fizetni. Egyes játékosoknál ez 30k, ami mondjuk 11 embert figyelembe véve baromi magas. Adjam lentebb az igényeket, vagy létezik hasonló erősségű játékos kevesebb fizuval?

Példa: link

szerk: jajj, vannak itt olcsóbbak is, pl. link, link, link(itt mondjuk nem tudom mennyire lenne rossz, ha nálam lenne szabadügynök. elvileg hosszabbíthatok vele és akkor nem lesz az, nem?) Egyébként jó féle játékosokat keresgélek?

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#725) okay válasza plus44 (#724) üzenetére


okay
aktív tag

Olyan jó kapusom nekem sincs :) 20milláig nem áll meg az tuti :) de inkább több lesz :)
Basiak nagyon rossz, gyo tch sehol sincs, Varga se jó ugyanebből a szempontból, és a 3. se. Ráadásul drágán is mennek el, 10Milla felett holott nem ér annyit, azért mert a főképesség magas.
[link]
[link]
[link]

Nem annyira neked valók, de a gyo tch miatt mutatom.
Neked Itt körül kell gondolkodnod. Kezdésnek ezeket még talán meg tudod venni, 140 fő és jó mellékek. Edzés itt még nem fontos, mikor lesz neked még 8-9es EK-d, ezért a 3as KH is megfelel, meg addigra lehet le is cseréled.

Nagyon jó Football Manager: http://www.powerplaymanager.com/r421088

(#726) plus44 válasza okay (#725) üzenetére


plus44
veterán

Szóval attól függetlenül, hogy nem edzeni veszem őket, figyeljek az adott poszton fontos mellékskillekre is. Nem akarok még játékosokat venni, inkább egyszerre mindet, csak érdeklődtem mik lennének majd jók. Köszi. :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#727) Sali77 válasza plus44 (#726) üzenetére


Sali77
tag

Itt egy játékos akkor jó igazán ha minden tulajdonsága megfelelő arányban van edzve.

Az egyik link amit kaptál, sőt a file amit én küldtem neked az is tartalmazza melyik poszton mit hogyan kell egzeni.

Vásárlásnál is olyan játékosokat kell keresni akik jól vannak edzve.
Hiába magas egy csatárnak a fő skill-je ha nem jó a technikája vagy épp a lövése.

Mindenképp figyelni kell. Anno én sem figyeltem rá, és amikor megismertem az itteni srácokat, és felvilágosítottak a dolgokról, komplett csapatot kellett cserélnem(sok pénz ráment). Aminek meg is lett az eredménye csont nélkül jutottam fel a IV osztályba, és az első szezonomban 8. lettem.

Most már tudom nem biztos az az erősebb csapat akinek a kezdő 11 ÖE-je magasabb, lehet az akinek kevesebb, de jól edzett játékosai vannak. PL egy védőnek nem kell lőnie. Ha az is van edzve csak az ÖE-t növeli, de nem tesz sokat a mecsen kapott Ratinghoz. Ha valamit nem jól gondolok akkor úgy is kijavítanak remélem.

(#728) plus44 válasza Sali77 (#727) üzenetére


plus44
veterán

HT szocializálódtam, ott máshogy vannak a dolgok. :D De akkor már ezt is tudom, köszi szépen. (ha jönne még 1-2 ilyen milliós bevétel, akkor már venném is a fiúkat megfelé :D)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#729) okay válasza plus44 (#726) üzenetére


okay
aktív tag

Jaja, jól mondja Sali!
Amíg nincs magas létesítményed, addig nagyon fontos hogy jó arányban legyen edzve akit veszel, később ha majd gyorsabban tudod már edzeni akkor lehet venni arányban gyengébbeket, mert hamar ki tudod javítani.
Ha belegondolsz, pl 30pontot kell felhoznod, 1.00 edz 1 nap, az kemény 30napodba kerül. Nem mindegy :)

Nagyon jó Football Manager: http://www.powerplaymanager.com/r421088

(#730) plus44


plus44
veterán

Na 5 nap és kész is a 9600as stadion, épül a 4es EK és 1 napon belül épül szinten a 4es HR és RK is. Haladgatunk. :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#731) okay


okay
aktív tag

Na nem fogadtam el semmilyen szponzorit, csak a Vip-ből kettőt.
Remélem nem 1-2* lesz a vége....

Nagyon jó Football Manager: http://www.powerplaymanager.com/r421088

(#732) ftc


ftc
nagyúr

Általános szponzor:

eddigi: Szerződés értéke: 35 427 456
Heti támogatás: 2 214 216

uj:
Szerződés értéke: 53 326 784
Heti támogatás: 3 332 924

első ajánlat hülye lennék nem elfogadni 4 csillagost 5 csillagosra cserélem

mondju media szponzor gond

Szerződés értéke: 228 160
Heti támogatás: 14 260 a mostani

uj: Szerződés értéke: 3 467 504
Heti támogatás: 216 719

ezt elfogadjam? 5 csillagost lecserélném igy 3 csillagosra

(#733) plus44 válasza ftc (#732) üzenetére


plus44
veterán

A csillagos részt nem értem, de marha sok pénzt kapsz majd pluszban, szerintem mindkettőt fogadd el!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#734) ftc


ftc
nagyúr

ok ligakupa döntője...megint az első helyezettel nyomom :U ha kikapok mar nem jutok sehova tovabb ugye? :D

(#735) okay válasza ftc (#734) üzenetére


okay
aktív tag

Igen, az a vége, csak a győztest jegyzik, az megy nemzetközire.
Rizikós várni a 4-5*.ra, de én eldobtam egy 3as média szponzort :)

Plus, nézni kell az ajánlatnál a sárga csillagokat, 3 elfogadható, alatta semmiképp.

[ Szerkesztve ]

Nagyon jó Football Manager: http://www.powerplaymanager.com/r421088

(#736) Sali77 válasza okay (#735) üzenetére


Sali77
tag

Hát nekem eddig nem rózsás.
remélem kapok jobbat utolsóra.

Média 2* általános 1*

(#737) Patrick


Patrick
addikt

Én is várom a 3-at. :) Remélem jó lesz. :) A médiát elfogadtam 4 csillag 1,8. :)

Kérdés.

Nos vannak játékosaim, milyen érdekes. :D Még anno az egyik játékost megfigyeltem, mert megvettem, ok. :) Aztán most poénból megfigyeltettem az új kapusomat, akit megvettem X értékű minőségekkel. És amikor 100% lett, akkor pár értéke feljebb ment!!! Ez most mi?:D meg kell figyeltetnem minden játékosomat? :D 74-74 volt és most 81-70 az értéke. :D Védés védekezés, ő amúgy kapus. :D Na mindegy, ez nekem csak jó. :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#738) Sali77 válasza Patrick (#737) üzenetére


Sali77
tag

Igen igen

Minden játékosodat meg kell figyeltetni, akkor tudod meg igazán mit tud.

(#739) Patrick válasza Sali77 (#738) üzenetére


Patrick
addikt

Mekkora egy NOOB vagyok. :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#740) Sali77 válasza Patrick (#739) üzenetére


Sali77
tag

Á én sem tudtam sokáig hogy érdemes. De aztán felvilágosítottak. :DD

(#741) ftc


ftc
nagyúr

Oh következő fejlesztésem az edzőközpont lesz :D utána HR idén nincs több playa vétel még akkor se ha ezzel elbukom a feljutást pl... elég sok pénzt fog felemészteni a fejlesztés

(#742) Sali77 válasza ftc (#741) üzenetére


Sali77
tag

rengeteget. ez a szezon nekem is az építkezés szezonja lesz.

(#743) okay válasza Patrick (#739) üzenetére


okay
aktív tag

Ha zöld akkor zöld, ha nem akkor nem :K

Látom neked se akar összejönni ez a szponzori, a média holnap nekem is lutri... :(

Nagyon jó Football Manager: http://www.powerplaymanager.com/r421088

(#744) plus44


plus44
veterán

Mekkora barom vagyok... Visszautasítottam a 3. ajánlatot is, mire eszembe jutott, hogy egyet mindenképp el kell fogadni, így holnap automatikusan elfogad majd egyet a rendzser nekem. Remélem jó sokat bukok majd..................................................... :W

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#745) Patrick


Patrick
addikt

Reménykedjünk, hogy valami jó ajánlattal állnak elő holnap. :U

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#746) plus44 válasza plus44 (#744) üzenetére


plus44
veterán

Médiát el is fogadtam, bukok rajta 200k-t, de 5csillagos. Nem tudom ez most jó-e, vagy sem... Mindegy ez már úgy szar, ahogy van... Pedig nem kezdtem rosszul. :W :W

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#747) okay válasza plus44 (#746) üzenetére


okay
aktív tag

A médián sajnos buksz, 0 lett a befogadóképessége a Stadionnak, de többet nyersz ha megépül. Ne izgulj.

Nagyon jó Football Manager: http://www.powerplaymanager.com/r421088

(#748) XDmanus


XDmanus
tag

Elég ritkán szoktam ide írni, mivel nem sok időm van, ezért inkább csak only read módban tolom. Nekem sikerült megnyernem a IV.29-et, 118 ponttal, így végre meg van a hőn áhított feljutásom, jövőre a III.8-ban fogok vitézkedni. Már tavaly is fel kellett volna jutnom, de kétszer bekavart Ivan, így csak második lettem, aztán a feljutásért vívott rájátszás első meccsén simán kikaptam 3-0-ra. Itt már elúszni látszott minden remény, de a visszavágón a 66. percben már 2-0-ra mentem, utána hiába lőttem szét a kaput, már nem jött össze a 3. gól. Mondjuk annyira nem voltam elkeseredve amiatt, hogy nem jött össze tavaly a feljutás, így legalább tudtam egy kicsit fejlődni. Ahogy nézegettem a III.8-at, papírforma szerint a 7-11. helyek valamelyikére kell majd beérnem. Sajnos a legjobb támadóm 16 napra megsérült, így az első 3 bajnokit biztos ki kell majd hagynia. Ha már a szponzoroknál tartunk, nekem ilyenek lettek az ideiek:
Ált. szponzor (4 csillagos)
Szerződés értéke: 146 050 592
Heti támogatás: 9 128 162

Média szponzor (5 csillagos)
Szerződés értéke: 35 910 560
Heti támogatás: 2 244 410

Ja, majdnem elfelejtettem, holnap Ligakupa döntőt játszok, szorítsatok! :)

(#749) plus44 válasza okay (#747) üzenetére


plus44
veterán

És a szponzori? Benéztem és egyet sem fogadtam el.. :W Marha rosszat kapok, vagy nem?

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#750) Patrick válasza XDmanus (#748) üzenetére


Patrick
addikt

Szép! Grat! :)

Hajrá holnap!

„Aki barátot talál, kincset talál."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.