Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Sali77 válasza Patrick (#649) üzenetére


Sali77
tag

Hát én a tavalyi 20 milla után most csak 7 millát kaptam :( Na de majd remélem jövőre közelebb leszek a dobogó harmadik fokához.

Viszont kíváncsian várom a szponzorit. Nem tudom mire számítsak. Remélem azért jobbat kapok mint a mostani, kell a pénz jövőre.

(#652) Patrick válasza Sali77 (#651) üzenetére


Patrick
addikt

Most én is reménykedem. Majdnem 380 a csapat összértékem. 5. lettem. Jobb voltam sokkal, mint tavaly. A marketingesek 100%-osak és 11-es szintű a HR. :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#653) Sali77 válasza Patrick (#652) üzenetére


Sali77
tag

nekem is rekord a csapat összértékem 343 na meg azért sokat fejlődtem, és újoncként 8. lettem, úgyhogy bizakodom. :D

(#654) Patrick válasza Sali77 (#653) üzenetére


Patrick
addikt

Most 7,4 és 1,3-at kapok. remélem ez jócskán felmegy majd. :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#655) Sali77 válasza Patrick (#654) üzenetére


Sali77
tag

Én 4,9 és 0,51 -et kapok. Remélem 7 milla körül kapok én is

(#656) Patrick


Patrick
addikt

holnap meg is kapjuk megint a szponzorikat. Kifizetem a kölcsönt és újra felveszem a 37 millát. + még marad is. Lesz 40+ millám arra, hogy 11-es EK-t építsek + a stadiont felhúzzam 19200-ra, valamint vegyek egy belső kp-t. Egyenlőre ez a terv.
És akkor marad még az, hogy a szponzor remélhetőleg többet fizet majd és a ligakupában is jó lenne első helyen végezni. Azért jár valamilyen jutalom?:D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#657) ftc


ftc
nagyúr

22 misi euroban joool feljottem:D

milyen kapust kell vennem, hogy 10-es értékelést kapjon minimum?

[ Szerkesztve ]

(#658) Patrick válasza ftc (#657) üzenetére


Patrick
addikt

Te ezt is euroban nyomod?:D

Hát nézd. Legyen minimum 150-es a védése. Technika-Gyorsaság 105. Átadás-Fejelés 53. Így a minimum 10-es meg lesz, amennyiben 100-as az erőnléte és az összeszokottsága, mert az is fontos 12-13-as is lehet majd.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#659) Sali77 válasza okay (#634) üzenetére


Sali77
tag

Kérdés?

Hogy csinálod hogy nem dobnak ki, külön IP cím??
Ha mobil netről csinálnék egy csapatot akkor az menne??

(#660) ftc válasza Patrick (#658) üzenetére


ftc
nagyúr

Ilyen kapusom van:

Kap:165 jelenleg kapus edzés zajlik
Technika:100
Átadás: 28- ebben van lemaradva a kicsike
Gyorsaság: 94
Fejelés: 37
erő 84-es csak

a másik:

kap: 137
átadás: 40
technika:72
gyorsaság:80 -itt gyorsaság edzés megy most...
fejelés:30

erő 85

(#661) ftc válasza ftc (#660) üzenetére


ftc
nagyúr

Most nézem

még ligakupában is érdekelt vagyok :D

akit érdekel van pár eladó playám...

[ Szerkesztve ]

(#662) Patrick válasza ftc (#660) üzenetére


Patrick
addikt

Hét még tolni kell neki. :) De a 160-as jó lesz majd. :)

Nekem is van ligakupa meccsem, 8-ad döntő aszem. :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#663) Sali77 válasza Patrick (#662) üzenetére


Sali77
tag

Jaja itt a ligakupa, és én beneveztem a Puskás emléktornára is. Már a 5. fordulónál járunk.

(#664) ftc


ftc
nagyúr

Ssztetek ilyen KP-al van értelme vesződni?

(#665) Mr.White válasza ftc (#664) üzenetére


Mr.White
senior tag

szvsz kuka.
nincsenek jó skilljei, az alapértékek alacsonyak, nyugdíjra se tudnád feledzetni, a fizetése meg az egekben lesz.

(#666) Patrick válasza ftc (#664) üzenetére


Patrick
addikt

Sajnos kuka.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#667) plus44


plus44
veterán

Annyira felidegesített a HT, hogy beregisztráltam, végigvittem a pénzes körbevezetést és beállítottam mindent a következő meccsre. ELég új még minden, és kb. mindent be lehet állítani, szóval 1 hónap minimum kell, mire mindenre rájövök, de már most jobban tetszik/érdekel, mint az a szaros HT. Szóval megjöttem. :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#668) Patrick válasza plus44 (#667) üzenetére


Patrick
addikt

Hehe, üdv. :D

Jaja, 1 hónap kell, mire sok mindenre rájössz, meg átlátod, meg megszokod. :)

[ Szerkesztve ]

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#669) ftc válasza Patrick (#666) üzenetére


ftc
nagyúr

OK 10 000-t vettem :D

Végigmegyek így a playaimon s elmondhatjatok a véleményeteket :D

(#670) Patrick válasza ftc (#669) üzenetére


Patrick
addikt

Okés, rendben, hajrá. :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#671) plus44


plus44
veterán

Valami kezdő jótanács esetleg? Elolvastam az összes súgót, GY.I.K.-ot, szabályzatot, segédletet, ezen kívül mik a kezdő tanácsok? Látom itt szinte minden napra lehet mérkőzést rakni, de ahogy olvastam ez felesleges, mert kifáradnak a játékosok, nem lesz hatékony az edzés.

Mit érdemes venni? Milyen létesítményeket, ti mikorra tesztek meccseket, stb.?

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#672) okay válasza Sali77 (#659) üzenetére


okay
aktív tag

Nem :D
Én megírtam a magyar GM-nek, hogy családban, egy háztartásban 3 csapat van, ez engedélyezett! valójában nem az enyém, csak szinte én foglalkozok az egésszel :) De már csak 2 csapat van, egyik megszünt.
Mikor regisztrálsz egy másikat, ráírsz valami magyar, rangos emberre.
Ezért nem kell külön IP.
Nem kereskedhettek egymással soha játékossal, és a barátságos szervezést is csak keveset egy hónapban,

Nagyon jó Football Manager: http://www.powerplaymanager.com/r421088

(#673) okay válasza plus44 (#671) üzenetére


okay
aktív tag

Üdv itt! :)

1.cikk
2.cikk

Rengeteget lehetne róla beszélni, mi és hogy megy :) 2. cikk jobb egy kicsit, viszont a stadion építés az 1.ben van, szépen levezeti.
A létesítmények a legfontosabbak, Edzö, Reg, HR, Sportakadémia.
Idősebb játékosok, amivel talán, ha gyenge a ligád, léphetsz is feljebb IV.be.
9600as stadion már az V-ben is tele lehet, az sem elhanyagolható, de minél hamarabb húzd fel 5000re , az még nem olyan drága.
Alkalmazottak egyelőre nem kellenek.
Valószínű a játékosok amiket kaptál, le is kell cserélned.
Egyelőre ennyi.
Sok sikert!

JA meg majd próbálj úgy vásárolni, vannak edzésarányok, ezek

[ Szerkesztve ]

Nagyon jó Football Manager: http://www.powerplaymanager.com/r421088

(#674) plus44 válasza okay (#673) üzenetére


plus44
veterán

Köszi, végigolvas már most sok minden világos. Játékosokra nagyon pénzt nem kell költeni, idősebb, jobb játékosok vétele javallott minél olcsóbban, jelenleg csak a létesítményeket húzzam fentebb, alkalmazottak nem kellenek sehova (csak az edzőközpontba?). Nagyjából ennyi, meg ugye a stadion. Ami viszont még egyáltalán nem tiszta, az edzés. MI, merre, hogy működik, mikor van edzés, stb. Erről van valami kimerítő leírás? Illetve, az utolsó link mi lenne pontosan? Ezt nem sikerül megfejteni. :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#675) Patrick válasza okay (#673) üzenetére


Patrick
addikt

Ez az edzésterv a legújabb úgy mond?

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#676) ftc


ftc
nagyúr

Itt a csapatom

kit dobnátok ki? :D

(#677) okay válasza plus44 (#674) üzenetére


okay
aktív tag

Tudni kellene hogy melyik a csapatod, mert van olyan hogy 350-400ÖÉ-s játékosokat kapsz alapból de van olyan hogy 150-250ÖÉ közöttieket. Ha 200 körüliek akkor azokat mind kirúghatod :)
Alkalmazott elvileg a 7es szintig szinte semmit nem ér, pár %-ot dob csak, minél nagyobb a szint annál többet dob rá.
Naponta edzenek, oda is van írva hogy mennyit, 0,3at neked kb, ez az Edző és Regközpontod szintjével növekszik. Utolsó linken az arányok látszanak, ha a főképesség 100%, akkor a többi képessséget ami fel van ott sorolva, hozzá képest annyira kell tartani.
Másik, fontos a képességeknél a második szám, ott 99 a max, akkor fejlődik a leggyorsabban, úgy válogasd a játékosokat hogy a szürkék minél magasabbak legyenek, de ezt csak becsüli a HR központod, becsapós, meg kell figyelned, akkor zöldre váltanak, az a végső. A HR-től függ hogy milyen gyorsan tudod megfigyelni, nem mellesleg a szponzorik is. A lényeg, húzd a HR-t és megtudod kb-ra hogy melyik játékosodban van jövő.

És igen, elvileg ez a legfrissebb edzés amiben most hisznek. :D

Nagyon jó Football Manager: http://www.powerplaymanager.com/r421088

(#678) okay válasza ftc (#676) üzenetére


okay
aktív tag

Azt te is tudod hogy milyen arányban kellene tartanod őket, és hogy mennyire vannak lemaradva a képességek. A szürke számok nem biztosak, nézd meg a képességek edzését, amelyik 0,15 alatt marad az elég gáz, főleg ha sokat kellene rá edzeni.
Pl Nowosielski 0.16os edzése és 38-ról 88-ra kellene feltolnod hogy jó legyen, elég lassú lesz.
Neked inkább az arányosság a kifizetődő, mert sok idő mire helyre hozod a rosszul edzett játékost.
Szerintem így vizsgáld a játékosaid.

Nagyon jó Football Manager: http://www.powerplaymanager.com/r421088

(#679) plus44 válasza okay (#677) üzenetére


plus44
veterán

Ő lennék: 97125
395 a legalacsonyabb ÖÉ játékosom, nem bánnám, ha nem kellene egy darabig játékosra költenem, és csak a létesítményeket kellene húznom.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#680) ftc válasza okay (#678) üzenetére


ftc
nagyúr

kb ilyen arányban indulok el...csak nem leeht azonnal mindenkit kidobni :D

(#681) okay válasza plus44 (#679) üzenetére


okay
aktív tag

ID-re nem lehet keresni sajnos de megtaláltalak, mázlista vagy :) és még a IV.ben is.
Először, minden napra köss meccset, de a barikon alacsony erőnlét fontosságot tarts, kell az összhang miatt, esetleg tapasztalat is, meg hát van bevételed is belőle, csak nagyobb stadionba hívasd meg magad.
Nagyon olcsón lehet venni jó játékosokat, szelektáld te is úgy a játékosaidat hogy mennyit edzenek a képességeikre, de inkább még várj velük, míg ezek a létesítmények legalább a 4es szintet el nem érik, akkor már jobban látszik majd a különbség mindenben.

Nagyon jó Football Manager: http://www.powerplaymanager.com/r421088

(#682) okay válasza ftc (#680) üzenetére


okay
aktív tag

Jaja :) ezért nem tudom azt mondani hogy ezt vagy azt rúgd ki most.
De az a Jenssen nyugodtan mehet :D

Nagyon jó Football Manager: http://www.powerplaymanager.com/r421088

(#683) plus44 válasza okay (#681) üzenetére


plus44
veterán

Nem kötöttem minden napra, azt hittem nem tesz jó az erőnlétnek, de akkor kötöm is le őket. Kérdés: nyilván idegenben kell játszanom a nagy stadionos ellenek miatt. Itt is játszik az, hogy normál szabállyal 1/3, kupaszabállyal 50-50%-ban kapom érte a bevételt?

Mivel e téren még nincs tapasztalatom, egy nekem való, olcsó, de erős játékos alap adatait le tudnád írni? (poszt nem számít), csak hogy legyen valami támpont, hogy mi szerint keressek majd, ha már 4-ek a létesítményeim. :) Amit tudok, hogy fontos hogy minimum 5/6, de 6/6-osak legyenek! (4/6 és alatta még kuka!)

szerk: amennyiben nem találok megfelelő meccset, jó, ha hazai a meccsem alap stadionmérettel?

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#684) okay válasza plus44 (#683) üzenetére


okay
aktív tag

Nagyon alacsony vagy alacsony, csak így játssz, akkor alig vesz le. Minden esetben a felét megkapod a bevételnek. Hazait ne köss! 400as stadionra ne hívj. :)
Kapus: kap:100as akkor löv:35, áta:35, tch:70, gyo:70, fej:40, ha ezt összeadod 350, plusz amit nem kell edzeni (véd,köz,tám)ezek kb 90 = 440ÖÉ , így kellene kinéznie egy 100as kapusnak. Ami az edzésarány linken rajta van, kis módosítással.
A 4es szint is nagyon kevés, annyit nem csal már de az még így is nagyon gyenge :)
A sajátjaidat kiválogathatod így, de a piacra inkább az arányosságot nézd, az fontosabb!

Nagyon jó Football Manager: http://www.powerplaymanager.com/r421088

(#685) ftc válasza okay (#682) üzenetére


ftc
nagyúr

Hát 1-2-t nehéz lesz kinyomni... uj szerződések 122 napra...fokozatosan kidobva ők szezon közben majd erősítek

(#686) plus44 válasza okay (#684) üzenetére


plus44
veterán

Árban mi számít olcsónak? Ilyen 100.000 körül, vagy az már drága? Plusz gondolom a leírt kapus példa csak aránypár, ha találok 200as védéssel, akkor nyilván azt vegyem (ha mellette arányosan ktszer jobb a többi képessége is)

Amennyiben nincs az adott napra megfelelő meccs, (az automatikus meccskereső nem ad ki ilyen meccset), akkor is kössem le idegenben, aztán vagy talál megfelelőt, vagy ha nem, akkor ne is legyen inkább meccsem?

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#687) Patrick válasza plus44 (#686) üzenetére


Patrick
addikt

Hát az ár az jó kérdés, mert ami Neked drága még, vagy már az nálam már olcsó...
Pár milláért már igen jó játékost tudsz venni, oda ahova kell, s nyilván megfelelő csoportba.

Az edzést meg jól gondolod. :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#688) plus44 válasza Patrick (#687) üzenetére


plus44
veterán

Még nyilván nem érzem mire képes a csapat, nem tudom milyen erősségű keret kellene, így nem feltétlen szórnám a pénzem. Most van 3.000.000 pénzecském, ezt inkább létesítményekbe tolnám bele, de majd meglátom mennyi a heti bevételem, ha minden napra kötök idegenbeli barátságost. Látom már szezon vége van, tehát bajnokim nem is lesz már sok (1-2 talán), így abból sem esik be túl sok.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#689) Patrick válasza plus44 (#688) üzenetére


Patrick
addikt

Majd meglátod, mennyire erősek vagy gyengék az ellenfeleid a bajnokin, és ahhoz mérten igazolsz majd. A létesítmények meg fontosak, főleg az első 3. Én másra nem is raknék a helyedben. Esetleg még majd az orvosi és a karbantartó mehet, a sportakadémia az felesleges még.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#690) plus44 válasza Patrick (#689) üzenetére


plus44
veterán

Sportakadémiát egy darabig nem is szeretnék, mert kvázi teljesen felesleges, amik jönnek nem elég jók, se edzeni, se pénzzé tenni őket nem lehet, így inkább húzom a többit. Mikor kezdődik majd az új szezon? Itt is van 2 hét pihi?

Bár barátságost most majdnem egy hétre előre lekötöttem, mindenhol idegenben, tehát lesz mérkőzés mindig.

szerk: ja igen, amit még nem tudok. Elég nekem ugye a jó képességű, de idős játékos is, na de mennyi is az idős? Őket gondolom nem edzeni veszem, ettől függetlenül figyeljek arra, hogy 5/6, vagy 6/6-os legyen, vagy itt nem is számít?

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#691) Patrick válasza plus44 (#690) üzenetére


Patrick
addikt

Aszem kb 2 hét a pihi.

Igen pont ezért nem kell sem SA sem az alkalmazottak oda. :)

Minél előbb pénzt kell teremteni és azt majd a HR és a stadion adja.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#692) Patrick válasza plus44 (#690) üzenetére


Patrick
addikt

Ja igen és vegyél időseket. 24-25-26 éveseket. Van xpjük és olcsók is, mivel még nem annyira fontos az edzés, mert lassan edződnek így nincs értelme fiatalokat venni.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#693) plus44 válasza Patrick (#692) üzenetére


plus44
veterán

Rendben, köszi szépen, akkor egyenlőre ennyi elég is, most úgyis ilyen stand by üzemmódban vagyok, építgetem a létesítményeket, másra nagyon nem is kell figyelnem addig. :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#694) Patrick válasza plus44 (#693) üzenetére


Patrick
addikt

Okey, hajrá. :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#695) ftc


ftc
nagyúr

Ilyen erősítésekre gondoltatok? :D Összes vagyonom ráment :D

(#696) Patrick válasza ftc (#695) üzenetére


Patrick
addikt

:(
Nem lenne rossz, ha 12-es edzőközpontod lenne és 80%+-os edzést produkálnának az alkalmazottaid, akkor napi több, mint egyet lépne a csávó, de még így is minimum 300 pont hiányzik ahhoz, hogy tökéletesen ki legyen edzve.

18 éves 4/6-os, annyira már ez sem jó. De még így is nagyon drága volt. Nem akarlak elkeseríteni, de én ha vettem is volna nem ilyet és nem ennyiért. :(
Ebből a pénzből vettem volna 3-5 idős player xp-vel. Ráadásul most már mínuszban is vagy. :S

Sportakadémiát hagyjad szerintem, még teljesen felesleges. Elsődlegesen az első 3 létesítmény a fontos az edzés, meglévők edzése, minél gyorsabb regenerálódás és a pénzbevétel miatt - stadion is ide tartozik, látom azt építed - A másodlagosan fontos létesítmények a maradékok, kivéve a sportakadémia, az még nem kell egyenlőre.

No, de első sorban, fel kell edzeni az átadását és a technikáját 186-ra! Ez 125 nap minimum, ha 1.0-át kap minden nap. Bár félek, hogy nem fog annyit kapni. :(
A gyorsaság fejelés lehet kevesebb, mint 40% Frecsi meghatározásai alapján.

Egyenlőre ennyi, kérdezz nyugodtan, ha nem vagy biztos valamiben! :) Mert az a cél, hogy a PH-sok egy osztályban legyenek majd!!! :D NBIII-NBII-NBI :DD

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#697) Patrick


Patrick
addikt

No én átírtam az edzést az úgy mond újra. :D Így még hatékonyabbak lesznek a játékosaim. :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#698) okay válasza Patrick (#697) üzenetére


okay
aktív tag

Úgylegyen! :D

Én nekiesek a Liga kupának a 15évesekkel, szóval 16. hely garantált :K
Megtörténhet hogy a III.ban már együtt leszünk, ha megváltoztatják a feljutási rendszert :C

Nagyon jó Football Manager: http://www.powerplaymanager.com/r421088

(#699) Patrick válasza okay (#698) üzenetére


Patrick
addikt

Elvileg ma én vagyok az esélyesebb, + van egy új kp-m és egy kapusom. Még az összeszokottságuknak nőni kell, de remélhetőleg jók lesznek. :D

Az durva lenne. :D Erről nem is hallottam. :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#700) ftc válasza Patrick (#696) üzenetére


ftc
nagyúr

0,72 átadás edzést kapott ma

sőőőt köv fejlesztésem a 7-es edzőközpont lesz ha lesz 3 misim

ui.. van még + 800 000eurom s ma ligakupa :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.