Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) ftc


ftc
nagyúr

Sima győzelem a mai nap... elvileg csoport győzelem :D

(#952) Patrick


Patrick
addikt

Zakó, erőnlét nélkül szart sem ér a csapatom, még a nagyon magassal sem.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#953) Sali77


Sali77
tag

Egyenlőre még menetelek, vasárnap egy keresztes ellen játszom, de kedden az első helyezett érkezik hozzám. Na az kemény lesz.

(#954) Sali77


Sali77
tag

Sziasztok!

A jövőhét keddi mérkőzésemre valami jó taktikát tud valaki.

Előre is köszi

(#955) Patrick válasza Sali77 (#954) üzenetére


Patrick
addikt

442, legerősebb kezdő. Hosszú labda, esetleg normál vagy időhúzás, legyenek agresszívak a srácok és ritkán legyen les, valamint veszélyes helyzetben kivágni a labdát. Csapatkapitány az legyen, aki a leghíresebb. Pontrúgókra a legjobb lövéssel rendelkezőt tedd, a szögletekhez pedig átadás és tch kell. Egy X-et ki tudsz hozni, az már jó.

Mondanám a 352-t, de nem sokat érsz vele, ha nincs durva védelmed és támadásod.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#956) Sali77 válasza Patrick (#955) üzenetére


Sali77
tag

Köszönöm a tanácsot.

A pontrúgásokat beállítottam. A felállást még nem tudom. Ha 4 középpályással játszom, akkor nagy lesz a labdabirtoklásban a hátrányom. Én egy 451 -ben gondolkodom, és bízom a hazai pálya előnyében. Középpályán mindenképpen meg kell erősítenem, ha mindenki játszik akkor kb 80-90 között lehet, és 4 védővel a védelem is 80 körüli.

Hát még alszom rá párat mire eldöntöm

(#957) Patrick válasza Sali77 (#956) üzenetére


Patrick
addikt

Ezért gondoltam a hosszú labdára, mivel ő fog birtokolni. A 451 sem rossz.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#958) okay válasza Patrick (#957) üzenetére


okay
aktív tag

Na ma nálunk is rangadó lesz :)
Van egy szélsőm aki eltiltott, majd látjuk :)

Nagyon jó Football Manager: http://www.powerplaymanager.com/r421088

(#959) Patrick válasza okay (#958) üzenetére


Patrick
addikt

Én otthon játszom, eléggé felemás a csapatom, az erőnlét sokat kivesz a játékosokból, jövőre spórolni fogok.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#960) Sali77


Sali77
tag

Nekem egy idegenbeli meccs jutott mára. Keresztes az ellen, a 2. csapat játszik, de kötelező a győzelem.

(#961) Sali77


Sali77
tag

Sziasztok!

Nagyon úgy néz ki a dolog, ha valami járvány ki nem dönti a fél csapatom, akkor megvan a 4. hely. Már 14 pont az előnyön a 4. el szemben. Remélem a két következő fordulóban a 3. helyet is be tudom biztosítani.

(#962) Patrick


Patrick
addikt

újabb zakó... :U

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#963) okay


okay
aktív tag

Én szépen lassan bebiztosítom a 6. helyet, azt még nem tudom lesz-e jobb, majd kiderül.
Az Ördögvilla pontegyenlőségben van Patrick-al, mi örülhetünk, Patrick látom Te nem annyira.

Nagyon jó Football Manager: http://www.powerplaymanager.com/r421088

(#964) Patrick válasza okay (#963) üzenetére


Patrick
addikt

Picit kezd elegem lenni. :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#965) ftc válasza Patrick (#964) üzenetére


ftc
nagyúr

Oh én veretlenül vezetem a bajnokságot :D

4 playa van a év csapatában....

(#966) Sali77


Sali77
tag

Sziasztok!

Én egyenlőre tartom a 3. helyemet, de még játszom 2 rangadót, igaz hazai pályán, ott akár el is úszhat a 3. hely, de akár a 2. is meglehet. Most sok fog múlni az idegenbeli mérkőzéseken.

(#967) Patrick


Patrick
addikt

Nyertem, 6-0-ra, meglepődtem.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#968) Sali77 válasza Patrick (#967) üzenetére


Sali77
tag

Ma sikerült 9 pontra növelnem az előnyömet a 4. el szemben. Remélem sikerül nyernem egy kupát. :D

(#969) Patrick válasza Sali77 (#968) üzenetére


Patrick
addikt

1-0-ra nyertem, pedig a védőmet felcseréltem a kpmal és mind a kettő 5-5 ratingsot hozott... :D Mákom volt. :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#970) okay


okay
aktív tag

Na én most felmentem a 4. helyre, ezzel elégedett lennék a végén is :)
Gratulálok mindenkinek az eddigi jó teljesítményhez, mindenki nagyon jól áll, Patrick, mégiscsak a III.ban vagy, nem olyan rossz az se!

Nagyon jó Football Manager: http://www.powerplaymanager.com/r421088

(#971) ftc


ftc
nagyúr

Továbbra is első vagyok :)

(#972) Patrick válasza okay (#970) üzenetére


Patrick
addikt

Valóban nem, szerencsére nem vagyok kieső helyen, de feljutni sem akarok, mert oda komoly háttér kell. :)

Szerencsére sikerült nyernem, igaz szerencsém volt, mivel ellenfelem b csapatot állított, elfelejtette átállítani tegnap vagy ma, írta is a fórumon. :) Amúgy nem nyertem volna. :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#973) ftc


ftc
nagyúr

Mit erősítsek a csapatomban a IV bajnokságra?

(#974) Patrick válasza ftc (#973) üzenetére


Patrick
addikt

Őszintén szólva... kp-t, csatárt, kapust, védőt. Mindegyikből egyet. Lehet idős 24-25 éves, van egy kis xpje, az edzéssel kicsit korrigálni kell, ha nem annyira jól edzett és jó lesz. Kérdés mennyi pénzed van.

Én előszór vettem egy kapust, aztán védőket, kp-t, majd csatárt, de mindegyik kell, nem olyan ez, mint a HT. :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#975) ftc válasza Patrick (#974) üzenetére


ftc
nagyúr

Akkor védelemmel kezdem :D

vettem egy jobb szélsőt...

(#976) Patrick válasza ftc (#975) üzenetére


Patrick
addikt

MIlyent? :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#977) ftc válasza Patrick (#976) üzenetére


ftc
nagyúr

Köz 299 91

Áta 100 61
Tch 100 83
Gyo 140 66
ÖÉ 819

jah 19 éves :)

[ Szerkesztve ]

(#978) Patrick válasza ftc (#977) üzenetére


Patrick
addikt

Mivel nem tudod még olyan gyorsan edzetni én nem vettem volna 19 évest. :) Inkább 24 évest, picit jobban edzett játékost vettem volna. :) Gondolom nem volt olcsó, bár a kpja jó magas, a többi hozzá kell edzeni majd. :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#979) ftc válasza Patrick (#978) üzenetére


ftc
nagyúr

5 misi euroert vettem...szal egesz olcsón vettem....és viszonylag jó playa...jobbak mint az enyémek...

(#980) Patrick válasza ftc (#979) üzenetére


Patrick
addikt

ajró, mint a HTban. :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#981) ftc válasza Patrick (#980) üzenetére


ftc
nagyúr

Mennyi nálatok a mnimiális piacra küls ára?
itt 10 000eur

(#982) Patrick válasza ftc (#981) üzenetére


Patrick
addikt

10 000 nálunk is. Ft vagy bármi nincs oda írva.

Akkor sztem az árak egységesek.

[ Szerkesztve ]

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#983) Sali77


Sali77
tag

Sziasztok!

Számomra véget ért a bajnokság izgalmas része. Eldőlt hogy 3. leszek. A szezon elején aláírtam volna, de most kicsit csalódott vagyok hogy nem sikerült megszerezni az osztályozós helyet.

Most tervezek erősíteni középpályán, meg jobb szélső védő poszton, aztán 11. szezonban megpróbálok harcolni a bajnoki címért.

(#984) Patrick válasza Sali77 (#983) üzenetére


Patrick
addikt

Nekem még van remény, hogy előrébb végezzek. :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#985) ftc válasza Sali77 (#983) üzenetére


ftc
nagyúr

Nekem 4 pont előnyöm van a 2.-hoz képest és még 12 pont ár elosztásra... Ha hétvégén nyerek vagy X akkor megnyertem a bajnokságot....azt jöhet a ligakupa:D

s junius végétől kreditbajnokságban leszek... szerintem siman kiesek :D

(#986) ftc


ftc
nagyúr

Milyen kapus kell, hogy minimum 15-os értékelést kapjon?

(#987) Patrick válasza ftc (#986) üzenetére


Patrick
addikt

200-as védése azért legyen. Minimum.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#988) Sali77


Sali77
tag

Srácok igaz csak X lett tegnap, de így is megvan a 3. hely. Már biztos kapok egy szép kis kupát a profilomra. :):)

(#989) ftc


ftc
nagyúr

Még 2 meccs... 4 pont előny...vereség 0 :D

(#990) Patrick


Patrick
addikt

6 vagyok. Van esély az 5. helyre, de nem lesz egyszerű!

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#991) ftc


ftc
nagyúr

Megnyertem a V-t vereség nélkül :) sajnos becsúszott pár gólocska is....

(#992) Patrick válasza ftc (#991) üzenetére


Patrick
addikt

grat és EJNYE. :D

Nekem még egy X kell minimum és meg van a 6. hely III-ban. :)
A 12-es HR-t már el kezdtem, valamint jövő héttől a 11-es reg. központ is indul. A Stadionom holnapra elkészül 19600 lesz.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#993) ftc


ftc
nagyúr

Bajnokság megnyerve:

42 meccsből 40 győzelem 2x döntetlen... 213 rúgott gól s 4 kapott..

Statisztikában:

csatárom rúgott 60 gólt ezzel megnyerte a gólkirályi címet

kapusom volt a legjobb ő is nyert...

év csapatában minimum 7 playa az enyém...

még ligakupa megnyerése a cél...

Tervek:

őj kapus aztán védelem fokozatos erősítése

(#994) okay válasza ftc (#993) üzenetére


okay
aktív tag

Gratulálok! :C
Hát így kell egy 2. szezont végignyomni :D

Gratulálok mindenkinek!
Plus44, jöhet az erősödés! :K
További sok szerencsét!

Nagyon jó Football Manager: http://www.powerplaymanager.com/r421088

(#995) plus44 válasza okay (#994) üzenetére


plus44
veterán

Bizony, bizony. Kérdésem is lenne akkor. Most jelenleg van 12 millióm. A létesítmények ekképp néznek ki:
EK 8as, RK 7es, HR 8as, KK 7es, OkK és SA 5ös, OrK pedig 7es. Mit csináljak tovább? Véleményem szerint kb a teljes csapat kikukázása (jobbak megtartása spórolás szempontjából) és egy komplett játékosállomány megvétele. Még mindig nem sikerült megértenem mi számít jó játékosnak,, ugye itt mindent lehet edzeni, nem csak egy valamit, mint a HT-ban, át kell szokni. Esetleg a posztokra egy-egy random játékost tudtok nekem mondani? Pl. kapus 3 fő skillje hanyas legyen, hogy olyat tudjak venni, aztán kp, védők, csatárok, stb.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#996) Patrick


Patrick
addikt

11-es reg. központ is épülőben és még marad lóvém is. Lehet, erősítek majd, nem tudom.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#997) okay válasza plus44 (#995) üzenetére


okay
aktív tag

Sajnos 12milla az elég karcsú.
Akkor Létesítmények. A KK-val és az Orvosival megállhatsz nyugodtan, szerintem az oktatásival is, ha kell alkalmazott akkor veszel, és ezeket felén tartod az EK és HR szintjének kb, ha a HR 12, akkor a KK 7es kb. Az SA a te döntésed hogy most komolyan foglalkozol a sajátjaiddal amit húzol, több edzésbonusz iesmi. RK 2-3al követi az EK-t általában. Én mostantól csak az első 3at nyomnám, de a HR EK a lényeg. És a 7es szinttől ajánlják bele az alkalmazottat, olyan 50es képességűekkel kezdhetnéd, azok még nem ennék le a gatyádat is. Ki tudja milyen lesz a szponzorid.

Játékosok:
Látom edzed a többi főképességet is, nem kell! Ha kapus, annak nem kell véd,köz, tám!
KAP 100%, tch-gyo 70%, többi 35%
CD: véd 100%, áta-tch-gyo-fej 50%
SD: véd 100%, gyo 70%, áta-tch 50%
CM: köz 100% áta-tch 70%, gyo 50%
SM: köz 100% gyo 70%, áta-tch 50%
CF: tám 100% gyo-löv 70%, tch 50%
Ez egy CM: Tomislav Lukic Az arányt mutatva, ilyen 160-180as főképességűeket tudnál venni, esetleg 200, kb jó arányban edzve, az nagyon jó lenne.Cserének meghagynád a tieid. Csakhát 12milla...

Nagyon jó Football Manager: http://www.powerplaymanager.com/r421088

(#998) okay válasza Patrick (#996) üzenetére


okay
aktív tag

Igen, az a jó hogy nem hajt senki, csak az elejében kell végezni, az Ördögvilla is erősíteni fog :)

Nagyon jó Football Manager: http://www.powerplaymanager.com/r421088

(#999) plus44 válasza okay (#997) üzenetére


plus44
veterán

- Látom edzed a többi főképességet is, nem kell! Ha kapus, annak nem kell véd,köz, tám!
Ezt nem igazán értem. Az edzés menüben minden játékosnál ki lehet választani1 skill-t, amit edzeni akarok. A megfelelő posztokra kiosztottam, hogy ez mi legyen, úgy mint védés, védekezés, jsz, és támadás/gószerzés. Egyszerre egyet tudok csak edzeni, azok pedig ezek, amiket én ott a legördülő menüben kiválasztottam, nem?

Korban milyen idősben gondolkozzak? Patrick írta fentebb, hogy mivel még nem maxos az EK, addig felesleges fiatalokat venni, arányosan, vagy közel arányosan edzett játékosokat idősen is érdemes venni, 1-2 szezonig simán jók. Még ígs az elején nem is szeretném váltogatni az edzést, mindenkinek egyre akarok ráállni és csak azt edzeni, ahogy írtad is.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1000) Patrick válasza plus44 (#999) üzenetére


Patrick
addikt

Minden játékosnak az adott poszthoz tartozó főképességét kell edzeni és az ahhoz tartozó mellékskilleket. "Egyenes arányosságban".

Kapusnak: Védés (100%), Technika (73%)-Gyorsaság (73%), Fejelés (45%), Átadás (32%)
Legfontosabbtól a legkevésbé fontosig. A többi skill nem hoz neki + értéket, ratingot, stb...

„Aki barátot talál, kincset talál."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.